تالار گفتمان مانشت
گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی)+۲۵% دوم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷
گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی)+۲۵% دوم - Majid gh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ

با عرض سلام بچه‌ها میخواستم ببینم آماده این باهم شروع کنیم به خوندن برای ۲۵٪ اول بودجه بندی پارسه
اگه موافقین که با کلمه ((موافقم)) با ما شریک باشین
میخوایم یه رقابت سالم و موثر و پیشبرد در راه قبولی داشته باشیم
پس همه با هم پیش به سوی قبولی

در ضمن این تاپیک مربوط به بچه های که پارسه ثبت نام کردن تنها نیستو برای همه کسانی هست که که با بودجه بندی پارسه درس میخونن

این هم واسه بودجه بندی موسسه پارسه برای فناوری اطلاعات واسه کسایی که ندارن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه های IT که پارسه ثبت نام کردن بیان تو ... - Majid gh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ

ما این همه شرکت کننده آیتی درپارسه داریم فقط یک نفر تا الان دست بجونبونین دیگه بابا

بچه های IT که پارسه ثبت نام کردن بیان تو ... - shahrzad sara - 05 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ

سلام منم ثبت نام نکردم ولی دارم با برنامه پارسه میخونم
بچه‌ها اشکلاتمون را هم می تونیم ازهم بپرسیم؟
راستی اگه آزمون های پارسه سال پیش را دارین من ممنون میشم راهنماییم کنید ازکجا دانلود کنم
چون دارم با برنامه جلو میام احساس می کنم اگه آزمون نزنم بی فایده است

بچه های IT که پارسه ثبت نام کردن بیان تو ... - exir - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۲ ق.ظ

به نظر من اگه اسم تاپیک تغییر کنه دوستان بیشتری بیان و در برنامه شرکت کنن
چون توی تاپیک برنامه ریزی برای خواندن گروهی مهر فقط قرار بود طبق برنامه پارسه باهم بریم جلو و اونایی هم که پارسه ثبت نام نکردن یا کنکورای سالای پیش پارسه رو بزنن یا اگه برای اونایی که شرکت کردن امکان داره کنکورای امسال رو هم بزارن تا بقیه استفاده کنن
منم خودم پارسه ثبت نام نکردم ولی با برنامه پارسه میرم جلو

در ضمن مدیر بخش هم گفته بودن که جای تاپیک مناسب نیست:

"واسه قرار دادن تاپیکتون محل مناسبی انتخاب نکردید این بحث مربوط به کنکور ارشده پس نباید تو مباحث عمومی اورده بشه"

بچه های IT که پارسه ثبت نام کردن بیان تو ... - Majid gh - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ق.ظ

اولا جاش مناسب نیست درسته
دوما اینکه گفتین غیر پارسه ای‌ها هم میتونن استفاده کنن اینم درسته
نام تاپیک هم تغییر میدم ولی جاشو یکی از مدیران باید تغییر بذه
طبق گفته شما دوستان عزیز اسم تاپیک تغییر کرد
و هرکسی در پارسه هم ثبت نام نکرده میتونه از این تاپیک برای خوندن گروهی اقدام کنه
هدف به وجود آوردن یه رقابت سالم

RE: گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی) - yarandish - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ

سلام
من ثبت نام کردم و موافقم !

گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی) - Majid gh - 05 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ

چون دوستان تقاضا دادن ۲۵٪ اول رو بر اساس پوران -مقسمی -پارسه میزارم اگه اشتباه بود اصلاح کنید
برای اولین درس شبکه:پوران (نمیخونم چون تعریفیه همش)-مقسمی (نمیخونم چون کاملا چرت هست)-کتاب پارسه (فصل ۱و۲و۳)

دوستان دیگه هم کمک کنند
مهندسی نرم افزار:پارسه(فصلهای ۱و۲و۱۴و۱۵)-

گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی) - mim - 05 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ

من ثبت نام نکردم اما موافق و پایه ام.

گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی) - exir - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۵ ب.ظ

برنامه من برای درس خوندن اینه که روزی یک درس مشترک و یه درس اختصاصی میخونم شب هم زبان یا مدیریت یا معماری
برنامه شما چجوریه ؟ چقدر خوندین ؟
امروز ساختمان داده خوندم (مقسمی )‌، چند تا اشکال توی تستای فصل ۲ داشتم. بپرسم ؟
در ضمن برای ساختمان داده مقسمی طبق برنامه پارسه باید فصلای ۱-۲-۳-۴-۵ رو بخونیم . درسته ؟

گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی) - Majid gh - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ

درسته فصلها همون هاست و سوالاتتو بپرس
من برنامم رو گزاشتم یه بار تو مانشت دوباره میزارم اینجا
اینم برنامه من
این برنامه کاملا شخصیه و من فقط به عنوان نمونه دادم به شما دوست عزیز میتونی اینجوری استفاده کنی

گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی) - si.mozhgan - 05 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ

من هم هستم.

من درسهامو چهار گروه کردم .
گروه اول: ساختمان‌، طراحی،گسسته
گروه دوم: شبکه، معماری، سیستم عامل
گروه سوم‌: هوش‌، پایگاه‌، نرم افزار
گروه چهارم:زبان‌، مدیریت

۸ تا ۱۱ گروه اول
۱۲ تا ۱/۵ گروه چهارم
۳تا ۶ گروه دوم
۷ تا ۱۰ گروه سوم

گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی) - زلال - ۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ق.ظ

منم خیلی موافقم

گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی) - si.mozhgan - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ

از ساختمان داده مقسمی دو تا سوال دارم که می پرسم.
صفحه‌ی ۱۱۴-فصل سه-سوال ۴‌: به نظر من آرایه مرتب نیست‌! اگه شرط دوم قدر مطلق نداشت مرتب می شد . چون قدر مطلق داره مقادیر آرایه می تونه نوسانی باشه .نظر شما چیه؟

صفحه‌ی ۱۵۶-فصل چهار-سوال ۵: این سوال با سه عملگر poppush هم می شه حل کرد . جواب پنج عملگر اشتباهه. درست می گم؟

گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی) - lvlina_r - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ

دقیقا این سوال هم واسه من پیش اومد، منم اشتباه زدم این تست را چون فکر نمی کردم مرتب باشه، خیلی هم استدلال کردم، ولی به تتاقض می رسیدم...

نه دیگه، درسته...، ترتیب باید ۱۳۵۲۴۶ باشه ها..

گروه درسی IT طبق بودجه بندی پارسه(برنامه ریزی برای خوندن دسته جمعی) - si.mozhgan - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ

آره.چون تست قدیمی هم هست از جای دیگه ای نمی تونم چکش کنم .

درسته! چقدر حواس پرتم!من مرتب در نظر می گرفتم!!!!!!!! یه سوال از شش تا سوال کنکور پرید!

مرسی از جوابتون.