زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی

ارسال: #۱۰۶
۲۵ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ
[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی
سلام لطفا یکی به من بگه که فصل پنجم نظربه وویس چندم دکتر کارگهی میشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۱۱ دى ۱۴۰۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  با عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیزم
اول از از همه بر خودم لازم می دونم تشکری ویژه از آقا هاتف عزیز داشته باشم
این مجموعه ( جزوه و ویس دکتر کارگهی ) برای من بسیار مفید بود
امروز این درسو تموم کردم و در حال حاظر در این درس در شرایط خوبی قرار دارم و اینو مدیون آقا هاتف عزیز هستم که بدون چشم داشت این لطفو به ما داشته.
دکتر کارگهی بسیار دقیق و جالب درس می دن. ایشون نظر منو کلا راجع به ریاضیات عوض کردند. تسلطی که ایشون به مطالب دارن برای من بسیار عجیب و جالب است. بسیار دوست دارم در مقاطع بالاتر حتما در خدمت ایشون باشم.

از این حرف ها گذشته، جزوه و ویس آقا هاتف کمی ناقصه !
البته من همینطور که با جزوه و صدا پیش می رفتم این مشکلاتو رفع می کردم. در واقع نسخه ای از ویس و جزوه که من تو کامپیوترم دارم هیچ نقصی نداره. البته بسیار خوشحال می شم اونو در اختیار دوستان قرار بدم اما سرعت اینترنت به من این اجازه رو نمی ده !

یکی از این نقص ها که می تونه بسیار مشکل ایجاد کنه اینه که صدا های جلسه ۱۱، جزوه ندارند.
من از روی صدا، کتاب لینز و جزوه ای که ملقب به "جزوه بنیاد شمس" است، جزوه این جلسه را تهیه کرده ام که به پیوست در اختیارتون قرار می دم.
جزوه در قالب فابل word می باشد و مطمئنا خالی از اشکال نیست. خواهش می کنم اگر کسی این جزوه رو مطالعه کرد و ایرادی پیدا کرد منو هم در جریان بزاره.
ممنونم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام . میشه برای منم جزوه تون فرستین . برای من not valid میزنه
ارسال: #۱۰۸
۱۹ بهمن ۱۴۰۰, ۰۶:۲۸ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی
(۱۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ)Rojina.gh نوشته شده توسط:  سلام . میشه برای منم جزوه تون فرستین . برای من not valid میزنه

سلام
در صفحه اول میتونید از طریق لینک mediafire کامل دانلودش کنید.هم ویس ها هست هم پی دی اف جزوه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۵۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۴۹ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۳۷ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close