زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی

ارسال: #۷۶
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی
(۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)niloofar.gh نوشته شده توسط:  سلام
جلسه دوم نظریه رو نمی تونم دانلود کنم نه از گوگول درایو و نه از مدیافایرو لطفا راهنمایی کنید Sad

سلام.
لینک مدیافایر را تست کردم.
مشکلی نداشت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , niloofar.gh
ارسال: #۷۷
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ق.ظ
جزوه تکمیل شد، دوستانی که دنبال جلسه آخر بودند میتونند جزوه جدید رو دانلود کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , Eternal , انرژی مثبت
ارسال: #۷۸
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ب.ظ
اوه.
چی ناقص بوده؟ من قبلا همه رو دانلود کردم/الان چی باقی مونده بوده؟ مگه کامل نبوده؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۷۹
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ
دوستان اجازه بدید من توضیحی در مورد جلسات آخر جزوه خدمت شما عرض کنم :

جزوه نظریه زبان دکتر کارگهی که آقا هاتف زحمتشو کشیده بودند فاقد جلسات ۱۱ و ۱۲ بود. به این دلیل من از روی صدای این جلسات و جزوه بنیاد شمس، این جلسات را در Word تایپ نمودم. و لینک آن ها در اکانت مدیافایر من با نام های TheoryOfLanguages_Automata-11.pdf و TheoryOfLanguages_Automata-12.pdf موجود است که می توانید از پست اول دانلود کنید اما لینک جدیدی که آقا هاتف قرار داده اند، باقی مانده جزوه اصلی است و از اعتبار بیشتری برخوردار می باشد زیرا آنچه من تایپ کرده ام، از روی صدا بوده و ممکن است غلط داشته باشد ولی این جزوه در کلاس تهیه شده است. بنابراین پیشنهاد من این است که از این جروه جدید استفاده کنید که من مجددا لینک آن را در این پست قرار می دهم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , ریحان , هاتف , انرژی مثبت
ارسال: #۸۰
۲۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ق.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  جزوه نظریه زبان دکتر کارگهی که آقا هاتف زحمتشو کشیده بودند فاقد جلسات ۱۱ و ۱۲ بود.
البته به واقع ۱۱ جلسه نظریه داشتیم و جلسه ۱۲ به مطالبی میپرداخت که خیلی مهم نبود، این جزوه که الان کامل شده هم ۱۱ جلسه ای هست و اگر کسی علاقمنده بهتره جلسه ۱۲ رو از فایلی که شما زحمت اش رو کشیدید ببینه چون اصلا من اون رو ننوشم که بخوام آپلود کنم.
از زحمات شما سپاسگذارم آقای موریس.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , انرژی مثبت
ارسال: #۸۱
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ ب.ظ
سلام مهندس ها من تازه اومدم تو مانشت به نظرتون جزوه استاد سید جوادی خوبه یا دکتر کارگهی لطفا راهنماییم کنید؟
ارسال: #۸۲
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ب.ظ)a.hosh نوشته شده توسط:  سلام مهندس ها من تازه اومدم تو مانشت به نظرتون جزوه استاد سید جوادی خوبه یا دکتر کارگهی لطفا راهنماییم کنید؟
دکتر کارگهی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , istak
ارسال: #۸۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ
سلام
خسته نباشید بابت ویس و جزوه،دوستان میشه الان که شکر خدا انگار همه چی تکمیل شده یه لینک!فقط یه لینک بدن که ما از اونجا جزوه و ویس ها رو دانلود کنیم؟
بدون کوچکترین چیز اضافی؟
ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: تسلیم
ارسال: #۸۴
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ)seyed_eng نوشته شده توسط:  سلام
خسته نباشید بابت ویس و جزوه،دوستان میشه الان که شکر خدا انگار همه چی تکمیل شده یه لینک!فقط یه لینک بدن که ما از اونجا جزوه و ویس ها رو دانلود کنیم؟
بدون کوچکترین چیز اضافی؟
ممنون
منم همین مشکل رو دارم ,دست دوستان درد نکنه,زحمت کشیدن,
,ولی واقعا آدم سر در گم میشه
خیلی پراکنده است!

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۸۵
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ب.ظ
خدا رو شکر الان موفق شدم دانلود کنم .ممنون

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۸۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط Morris.)
سلام بر دوستان عزیز.
چند وقتیه که دوستان پیام میدن که این پست نامفهوم و شلوغ شده و به سختی می تونن فایل های مورد نظرشونو پیدا کنند.
به همین دلیل تصمیم گرفتم برای دوستان جدید توضیح بدم که از ابتدا کار ها چطور پیش رفت :
۱/ در ابتدا آقا هاتف ویس و جزوه سال ۹۱ دکتر کارگهی را در اکانت گوگل خود قرار داده بودند و آدرس آن از ارسال اول در دسترس است.
۲/ پس از مطالعه جزوه و شنیدن ویس ها، متوجه شدم که هم ویس ها و هم جزوه ناقصند.
۳/ به کمک ویس سال ۹۰ دکتر کارگهی و جزوه ی دیگری از کلاس ایشان، ویس ها را کامل کردم و جلسات آخر را که در جزوه آقا هاتف موجود نبود، تایپ نمودم و در قالب دو فایل به صورت PDF در سرور مدیافایر قرار دادم.
۴/ چند وقت بعد، آقا هاتف قسمت دیگری از جزوه را تهیه کردند و آن را هم در ارسال اول قرار دادند. در حال حاضر قسمت اول و دوم جزوه به صورت یکپارچه در آمده است و از ارسال اول در دسترس است.

در نتیجه برای ویس ها، دو لینک مختلف وجود دارد که یکی به سرور گوگل آدرس می ده و او یکی به سرور مدیافایر آدرس می ده.

شما دو راه دارید :

راه اول :

۲/ قسمت اول و دوم جزوه را به صورت یکپارچه از
که در ارسال اول نیز موجود می باشد یا از
دانلود کنید (کاملا یکسانند).
این مجموعه، کامل است و می توانید از آن استفاده کنید. اما چند مشکل دارد. متوجه می شوید که قسمت هایی از جزوه، بدون ویس است. جلسه آخر کلاس های دکتر کارگهی مربوط به مبحث محدودیت محاسبات الگوریتمی است که به ندرت از آن سوالی در کنکور آمده است و این جلسه، در ویس و جزوه آقا هاتف موجود نیست. بعضی از فایل های کیفیت بسیار پایینی دارند که قایل شنیدن نمی باشد (فکر کنم جلسه ۱۰ این مشکلو داشته باشه البته ممکنه تا حالا این مشکل رفع شده باشه).

راه دوم :
۱/ فایل های صدا را از
دانلود کنید. در این فایل های، مشکل کیفیت پایین بعضی جلسات و همچنین نبود صدای بعضی از قسمت های جزوه رفع شده است و البته زمان صداها بیشتر شده است.
۲/ قسمت اول و دوم جزوه را به صورت یکپارچه از
که در ارسال اول نیز موجود می باشد یا از
دانلود کنید (کاملا یکسانند).
۳/ علاوه بر قسمت اول و دوم جزوه که به صورت یکپارچه در بند دوم دانلود کردید، دو فایل PDF تایپی هم در اکانت مدیافایر من موجود است که من آن ها را نوشته ام و در زیر آمده اند :

از اولی می توانید صرف نظر کنید زیرا همان قسمت دوم جزوه دستنویس است که اکنون به صورت یکپارچه با قسمت اول دانلود کرده اید.
اما قسمت دوم در جزوه دستنویس موجود نیست و فایل صدای آن نیز در اکانت گوگل موجود نیست و در اکانت مدیافایر من به نام های زیر قابل دانلود است :
Automata_12_1o2
Automata_12_2o2

امیدوارم توضیحات واضح باشد و باز هم اگر سوالی بود بفرمایید تا توضیح دهم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negar.v , مهرانگیز , Aliteh , m450ud , mahsa * , z350z , dolma , amin_msd , shayesteNEY , sarah.arshad94 , (hana) , elahe-comp , Ella , tara71 , Soldier's life , istak
ارسال: #۸۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ
سلام کسی پاور پوینتی که اقای کارگهی از روی اون سر کلاسشون درس میدن رو دارن ؟ اگه کسی داره لطفا واسم بفرسته mehdiparizi20@gmail.com
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۸۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ
سلام این جزوه ها ویس ها مطابق همدیگه هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا جواب بدین
ارسال: #۸۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ)fahimeh1234 نوشته شده توسط:  سلام این جزوه ها ویس ها مطابق همدیگه هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا جواب بدین
بله , مطابق همدیگه هستن
ارسال: #۹۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ)fahimeh1234 نوشته شده توسط:  سلام این جزوه ها ویس ها مطابق همدیگه هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا جواب بدین
سلام
بله منطبق هستن،پیشنهاد میکنم از راه دوم در ۳پست بالاتر استفاده کنید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۳۶ امروز ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۲ ۱,۹۴۴ امروز ۱۲:۰۵ ق.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۷,۶۷۷ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۱۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۸۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۲۸۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۵۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۲۴ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۹۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close