زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۸۸۱
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۸ ق.ظ
چند نفر می خواد با فامیل ازدواج کنه دستاشو ببره بالا !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۸۸۸۲
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط sss.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب! پس فامیل بده اما بعضیاشون بد نیستن!
دیگه یا باید با سیاست رفتار کرد همه رو کج دار و مریز نگه داشت، که اون از توان ما خارجه؛ یا هم باید صادقانه انتخاب کرد با بعضی ها صمیمی تر با بعضیا یه کم دورتر و ولی در نهایت فامیل بیخ ریش ماست. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۸۸۸۳
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چند نفر می خواد با فامیل ازدواج کنه دستاشو ببره بالا !
دختر خاله هم قبوله؟ اگه مادرش مخالف باشه چی؟ Tongue

(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب! پس فامیل بده اما بعضیاشون بد نیستن!
دیگه با باید با سیاست رفتار کرد همه رو کج دار و مریز نگه داشت، که اون از توان ما خارجه؛ یا هم باید صادقانه انتخاب کرد با بعضی ها صمیمی تر با بعضیا یه کم دورتر و ولی در نهایت فامیل بیخ ریش ماست. Smile
خب ما که تو فامیل چنین کسی نداریم که من از هم صحبتی باهاش لذت ببرم. در نتیجه با همه در حد همون سلام علیکه!Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۸۸۸۴
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب! پس فامیل بده اما بعضیاشون بد نیستن!
دیگه با باید با سیاست رفتار کرد همه رو کج دار و مریز نگه داشت، که اون از توان ما خارجه؛ یا هم باید صادقانه انتخاب کرد با بعضی ها صمیمی تر با بعضیا یه کم دورتر و ولی در نهایت فامیل بیخ ریش ماست. Smile

عه این مریز ینی چی؟
ارسال: #۳۸۸۸۵
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  آب پاکی رو ریختین[تصویر:  smile.gif][تصویر:  tongue.gif]
دقیقا Big Grin Big Grin Big Grin

(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  شما انقدر خوب باشید، دیگه اگر کسی هم به تازه واردین خانواده چیزی گفت، اونام طرف شما رو بگیرن. اگر نشد هم حداقل دیگه ذهن خودتون درگیر نمیشه

شاید چون همه انتظار دارن مثل خواهر هر دو طرف باشم و من هم نیستم واقعا - و مثل یک دوست و فامیلم فقط- و نمیتونم انتظاراتشونو برآورده کنم ازم شاکی میشن. چی بگم والا.
خدا کنه این وضعیت رو مدیریت کنم وگرنه اعصاب نمیمونه برام.
ارسال: #۳۸۸۸۶
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خب ما که تو فامیل چنین کسی نداریم که من از هم صحبتی باهاش لذت ببرم. در نتیجه با همه در حد همون سلام علیکه![تصویر:  smile.gif]
دیگه این از طالع سعد شماست. دختر خاله ولی حسابش جداست Smile
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  عه این مریز ینی چی؟
یعنی نریز، یه کاسه پر آبو کج نگه دار ولی آب ازش نریزه، خلاصه کار خیلی سخت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , pioneer01
ارسال: #۳۸۸۸۷
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دختر خاله هم قبوله؟ اگه مادرش مخالف باشه چی؟ Tongue

عه مبارک باشهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۸۸۸۸
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط sss.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دختر خاله هم قبوله؟ اگه مادرش مخالف باشه چی؟ Tongue

عه مبارک باشهSmile
آب در کوزه، شما هی مادرتونو بردین اینور اونور خواستگاری Smile
ارسال: #۳۸۸۸۹
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دختر خاله هم قبوله؟ اگه مادرش مخالف باشه چی؟ Tongue
عه مبارک باشهSmile
ممنون

(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۸ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  آب در کوزه، شما هی مادرتونو بردین اینور انور خواستگاری Smile
کدوم آب؟ کدوم کوزه؟ من اصلا خاله ندارم که بخوام دختر خاله داشته باشم. پستم حالت فرضی داشت. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۸۹۰
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  یعنی نریز، یه کاسه پر آبو کج نگه دار ولی آب ازش نریزه، خلاصه کار خیلی سخت.

چه جالب نمیدونستمSmile قبلا سوال بود برام
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۸۸۹۱
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربر RangiRangi، دختر خاله جزو فامیل حساب نمیشه؟ شما که از ارتباط فامیلی خوشتون نمیاد چرا با دختر خالتون گرم میگیرید؟
دخترخالم درسته فامیله ولی بیشتر دوست صمیمیه و محرم رازشم و میاد حرفاشو بهم میزنه.
شما یعنی با کسی تو فامیلتون بیشتر از بقیه راحت و صمیمی نیستید؟ حتی همون سلام علیک هم با یکی صمیمی تر از بقیه سلام علیک میکنید

(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  دیگه این از طالع سعد شماست. دختر خاله ولی حسابش جداست [تصویر:  smile.gif]
دقیقا
من عاشق دخترخاله هامم و بعد از خواهرم، با اونا راحت و صمیمیم... برعکس با دخترعموهام اصلااااا راحت نیستم! در حد همون سلام و علیک!
واقعا دخترخاله حسابش از بقیه جداست
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , ele
ارسال: #۳۸۸۹۲
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کدوم آب؟ کدوم کوزه؟ من اصلا خاله ندارم که بخوام دختر خاله داشته باشم. پستم حالت فرضی داشت. [تصویر:  smile.gif]
خاله فرضی که همه دارن، همه دوستای مامانا، خانومای فامیل و .... همه رو خاله فرض میکنیم ما Smile
ارسال: #۳۸۸۹۳
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دخترخالم درسته فامیله ولی بیشتر دوست صمیمیه و محرم رازشم و میاد حرفاشو بهم میزنه.
شما یعنی با کسی تو فامیلتون بیشتر از بقیه راحت و صمیمی نیستید؟ حتی همون سلام علیک هم با یکی صمیمی تر از بقیه سلام علیک میکنید
من با کسی تو فامیل حرف های جدی و حتی نیمه جدی رو نمی زنم. شوخی هم نمی کنم زیاد. کلا تو مهمونی فامیلی حرفی برای گفتن ندارم. یک دهمه چیزایی که به دوستام میگم رو به فامیل نمیگم.

(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  خاله فرضی که همه دارن، همه دوستای مامانا، خانومای فامیل و .... همه رو خاله فرض میکنیم ما Smile
نه من به هیچ کسی خاله و عمو نمیگم (عمو هم ندارم). Smile

ارسال: #۳۸۸۹۴
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه من به هیچ کسی خاله و عمو نمیگم (عمو هم ندارم). [تصویر:  smile.gif]
ای بابا! حالا ایشالا فامیل بعدی جبران میشه براتون Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۸۹۵
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۶ ق.ظ
من که خیلی با دخترخالم راحت نیستم اصن با فامیل که نباید آدم هر حرفی بزنهSmile
تازه خیلی خوشحالم که خواهر ندارم حرف در دهانش نمیماند که Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close