زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود]مهندسی نرم افزار صدای دکتر ناظمی مطابق با جزوه پارسه

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط Mile Stone.)
جلسه اول

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جلسه ششم

FAQsBig Grin:
_ جلسات ۱و۶ موجود نیست.
_ صداها مطابق جزوه پارسه هست(و نه کتاب جدید پارسه)

موفق باشیدSmile
neda_Network، در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

متاسفانه لینکها مشکل دار هستن و تااصلاح شدن لینکها موضوع بسته میشه

۵Qf9RaOtxNB2OpEY1sDMlaAYf5v6b/3vaUrm+gEmp5w5uv2OxkMnUrVzPtTbLX008Qov0woyeCY=
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , mfXpert , tmtt , mkarimi1987 , HighVoltage , ف.ش , alireza3742 , sohrablou , mmasoud , mohsen77 , farzad_ms67 , hadi_en , aka111 , baranchi , faraaz_mb , ahmadi_development , هاتف , ttiiko , mojimbn , mohammadali1990 , **sara** , ali ghaemi , nasrolah , milad.fashi@gmail.com , sohei.la , reyhaneh64 , niloofar_68 , hamid88 , nasim_msd , بنفشه , ۶۰۰۸
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ ب.ظ
عالیه . فقط کاشکی جلسه اول و ششم هم بود . خدا خیرت بده .
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadi_en , mohammadali1990 , 6008
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ب.ظ)mkarimi1987 نوشته شده توسط:  عالیه . فقط کاشکی جلسه اول و ششم هم بود . خدا خیرت بده .
خواهش میکنم پست اول رو ویرایش کردم.صداهای جلسه ۱و۶ موجود نیست.

سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , 6008
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ب.ظ
من جزوه اش رو هم اسکن شده دارم .ولی اول باید دکتر تنهایی اجازه بدن که آپلودش کنم‌، چون حق انتشار پارسه برای ایشون مسئولیت ایجاد میکنه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۶۰۰۸
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ب.ظ
RE: [دانلود]مهندسی نرم افزار صدای دکتر ناظمی مطابق با جزوه پارسه
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ب.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  من جزوه اش رو هم اسکن شده دارم .ولی اول باید دکتر تنهایی اجازه بدن که آپلودش کنم‌، چون حق انتشار پارسه برای ایشون مسئولیت ایجاد میکنه .

با عرض سلام خدمت شما
حق با شماست, ولی به نظر من ایشان ابتدا نسبت به ما مسئولیت دارند و در پارسه فقط مسئول تدریس می باشند.
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ب.ظ
دوستان صداها تا پایان فصل ۲۰ کامله؟من توضیحات مربوطه به فصول ۱۸ تا ۲۰ لازم دارم.اگر دوستانی دانلود کردن اطلاع رسانی کنن که دانلودش کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: natanz , 6008
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ق.ظ
دوستان کسی جلسات ۱و۶ رو نداره اپلود کنه
ممنون

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ق.ظ
اگه میشه خود جزوه رو هم آپلود کنین
اگر میخواین مشکلی برای سایت ایجاد نشه یه جا دیگه آپلودش کنین و اینجا لینک بزارین
ممنون
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  اگر میخواین مشکلی برای سایت ایجاد نشه یه جا دیگه آپلودش کنین و اینجا لینک بزارین
اگر منظور از جزوه، جزوه ی دستنویس هست که مشکلی نداره، اگر منظور کتابیه که خود پارسه همراه با پک منابع اش می فروشه، این کار اخلاقی نیست و توی مانشت انجام نمیشه! چون امکان خرید اون هست و با دانلودش موسسه دچار خسارت میشه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۱۰
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ
سلام جناب هاتف. اگر مشکلی نیست جزوه دستنویس را آپلود بفرمایید. ممنون
ارسال: #۱۱
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  اگر میخواین مشکلی برای سایت ایجاد نشه یه جا دیگه آپلودش کنین و اینجا لینک بزارین
اگر منظور از جزوه، جزوه ی دستنویس هست که مشکلی نداره، اگر منظور کتابیه که خود پارسه همراه با پک منابع اش می فروشه، این کار اخلاقی نیست و توی مانشت انجام نمیشه! چون امکان خرید اون هست و با دانلودش موسسه دچار خسارت میشه.

من تو پستم که نقل قول کردینش عرض کردم که اگه میشه جزوه رو آپلود کنین. پس منظورم کتاب نبوده!
اگر هم این جزوه ای که دوستمون صداهای مربوط به اون رو آپلود کردن رو کسی داره (همونی که منطبق با صداهای همین تاپیک هست) اگر آپلود کنه خیلی ممنون میشیم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , Victorious , 6008
ارسال: #۱۲
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام جناب هاتف. اگر مشکلی نیست جزوه دستنویس را آپلود بفرمایید. ممنون
سلام
خب من که همه دروس رو ندارم، برای هر درسی اگر برام مقدور باشه حتما قرار میدم!
مهندسی نرم افزار هم جزو دروسی هست که من ندارم Smile

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۱۳
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ
من خودم این صداهارو آپ کردم ولی یه توصیه به دوستان دارم که برای مهندسی نرم به پرسمن و سامرویل قناعت کنند.

سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , 6008
ارسال: #۱۴
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ
voiceای که جزوه اش جلوت نباشه ارزشی نداره !
 سپاس‌گزاری شده توسط: I L I A D , 6008 , bahman2000
ارسال: #۱۵
۱۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ
خود دکتر ناظمی کتابی داره که مربوط به انتشارات جلوه است و همه جا گیر میاد و بصورت نکته ای هست مطمئناً بر اساس کتاب خودشون هم درس میده
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۶۰۰۸ , samane_fazeli_kebria

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۹۰ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۱ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close