زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش دانشگاه سمنان یا هوش علوم تحقیقات

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ب.ظ
سلام دوستان خسته نباشید.
من نیاز به راهنمایی دارم. راستش من پارسال برای ارشد هوش مصنوعی خوندم ولی نتونستم دانشگاه دولتی رو قبول شم ولی هوش مصنوعی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات قبول شدم، برای آزاد یه ترم مرخصی گرفتم و دوباره برای کنکور خوندم. و ترم بهمن آزاد رو رفتم دانشگاه، ولی برای امسال هوش مصنوعی روزانه دانشگاه سمنان قبول شدم. میخوام بدونم به نظر شما من چیکار کنم؟ از آزاد انصراف بدم و بیام سمنان بخونم یا نه همونجا باشم.
و اینکه فکر میکنم سمنان اولین ساله که هوش مصنوعی آورده درسته؟
لطفا اگر کسی از دانشگاه سمنان، رشته هوش مصنوعی در این دانشگاه و استادای دانشگاه خبر داره لطفا به من اطلاع بده خیلی برام مهمه.
ممنون
امیدوارم همه موفق باشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۰۵ ب.ظ
به نظر من شما برای حل مشکل سوال رو پاک کن .
شما آزاد رو که پولی هست بخون . سراسری سمنان هم که مجانی هست بخون . چه اشکال داره از دو دانشگاه فارغ التحصیل شی ؟ در عوض هم درس‌ها رو خوب یاد می گیری.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: montazer
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۲ ب.ظ
RE: هوش دانشگاه سمنان یا هوش علوم تحقیقات
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ)etrok نوشته شده توسط:  به نظر من شما برای حل مشکل سوال رو پاک کن .
شما آزاد رو که پولی هست بخون . سراسری سمنان هم که مجانی هست بخون . چه اشکال داره از دو دانشگاه فارغ التحصیل شی ؟ در عوض هم درس‌ها رو خوب یاد می گیری.

سلام
ممنون از جوابتون. آخه من شنیدم اینکه یه گرایش یکسان رو بخوای همزمان تو آزاد و سراسری بخونی گیر میدن. بعد کلا چطوری ممکنه که بفهمن داریم دو تا دانشگاه با هم میخونیم البته جدای بحث مدرک کارشناسی!
و اینکه میخواستم سطح سمنان رو بدونم که چطوریه؟
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ق.ظ، توسط banou.)
چرا می خواهید یه گرایشو در دو دانشگاه بخونید؟به نظر برو سمنان.در ضمن باید دید از لحاظ جسمی و روحی کشش دارید دو جا برید.دو جا خوندن اشتباهه.البته این نظر شخصی منه.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
این تاپیک رو بهتره در قسمت زیر مطرح کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ب.ظ
من نرم افزار دانشگاه سمنان خوندم . و باید بگم که با اطمینان دانشگاه آزاد رو ادامه بدید . چون دانشگاه سمنان هیچ مزیتی نداره . و سطح علمی استاداش هم پایینه . مهندسی کامپیوتر اولین بار سال ۸۶ توی این دانشگاه آورده شد و امسال هم اولین سالیه که ارشد کامپیوتر رو میاره . بنابراین دانشگاه هیچ تجربه در این زمینه نداره و این به ضرر شماست .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۳۸۲ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  دانشکده علوم و فنون دانشگاه تهران saeid sharifzade ۱ ۱,۹۹۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۸۲۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari
  فیلدهای تحقیقاتی در گرایش نرم افزار iCanDoIt ۳ ۴,۱۶۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۱۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close