تالار گفتمان مانشت
هوش دانشگاه سمنان یا هوش علوم تحقیقات - نسخه‌ی قابل چاپ

هوش دانشگاه سمنان یا هوش علوم تحقیقات - montazer - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ

سلام دوستان خسته نباشید.
من نیاز به راهنمایی دارم. راستش من پارسال برای ارشد هوش مصنوعی خوندم ولی نتونستم دانشگاه دولتی رو قبول شم ولی هوش مصنوعی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات قبول شدم، برای آزاد یه ترم مرخصی گرفتم و دوباره برای کنکور خوندم. و ترم بهمن آزاد رو رفتم دانشگاه، ولی برای امسال هوش مصنوعی روزانه دانشگاه سمنان قبول شدم. میخوام بدونم به نظر شما من چیکار کنم؟ از آزاد انصراف بدم و بیام سمنان بخونم یا نه همونجا باشم.
و اینکه فکر میکنم سمنان اولین ساله که هوش مصنوعی آورده درسته؟
لطفا اگر کسی از دانشگاه سمنان، رشته هوش مصنوعی در این دانشگاه و استادای دانشگاه خبر داره لطفا به من اطلاع بده خیلی برام مهمه.
ممنون
امیدوارم همه موفق باشید

هوش دانشگاه سمنان یا هوش علوم تحقیقات - etrok - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ

به نظر من شما برای حل مشکل سوال رو پاک کن .
شما آزاد رو که پولی هست بخون . سراسری سمنان هم که مجانی هست بخون . چه اشکال داره از دو دانشگاه فارغ التحصیل شی ؟ در عوض هم درس‌ها رو خوب یاد می گیری.

RE: هوش دانشگاه سمنان یا هوش علوم تحقیقات - montazer - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ)etrok نوشته شده توسط:  به نظر من شما برای حل مشکل سوال رو پاک کن .
شما آزاد رو که پولی هست بخون . سراسری سمنان هم که مجانی هست بخون . چه اشکال داره از دو دانشگاه فارغ التحصیل شی ؟ در عوض هم درس‌ها رو خوب یاد می گیری.

سلام
ممنون از جوابتون. آخه من شنیدم اینکه یه گرایش یکسان رو بخوای همزمان تو آزاد و سراسری بخونی گیر میدن. بعد کلا چطوری ممکنه که بفهمن داریم دو تا دانشگاه با هم میخونیم البته جدای بحث مدرک کارشناسی!
و اینکه میخواستم سطح سمنان رو بدونم که چطوریه؟

هوش دانشگاه سمنان یا هوش علوم تحقیقات - banou - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ق.ظ

چرا می خواهید یه گرایشو در دو دانشگاه بخونید؟به نظر برو سمنان.در ضمن باید دید از لحاظ جسمی و روحی کشش دارید دو جا برید.دو جا خوندن اشتباهه.البته این نظر شخصی منه.

هوش دانشگاه سمنان یا هوش علوم تحقیقات - fatima1537 - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ

این تاپیک رو بهتره در قسمت زیر مطرح کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هوش دانشگاه سمنان یا هوش علوم تحقیقات - helia89 - 18 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ

من نرم افزار دانشگاه سمنان خوندم . و باید بگم که با اطمینان دانشگاه آزاد رو ادامه بدید . چون دانشگاه سمنان هیچ مزیتی نداره . و سطح علمی استاداش هم پایینه . مهندسی کامپیوتر اولین بار سال ۸۶ توی این دانشگاه آورده شد و امسال هم اولین سالیه که ارشد کامپیوتر رو میاره . بنابراین دانشگاه هیچ تجربه در این زمینه نداره و این به ضرر شماست .