زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی دکتری ۹۵

ارسال: #۱۶
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط gaslakh.)
نتایج نهایی دکتری ۹۵
سلامت باشید همگیتون انشالله موفق باشید
ببینید دوست عزیز چندتا نکته را بایست در نظر داشت.
کنکور دکتری به طور کل فقط برای سنجش صلاحیت علمی شخص برای ورود به دوره دکتری است. در تمام کشورهای دنیا شرایط به همین صورت هست. بر فرض مثال آزمون GRE که به منظور بررسی صلاحیت علمی انجام میشه. شما باید یک سقفی را که دانشگاه مدنظر داره کسب کنید. به همین دلیل رتبه ای که در کنکور دکتری بدست میاد در گزینش دانشجو اثر خاصی نداره چه میخواد تک رقمی باشه چه بیشتر. مسئله دیگر این هست که کنکور دکتری نشون دهنده این که شخص هم در امر پژوهش قوی هست یا خیر نیست. وجود یک رزومه مناسب است که میتونه استاد را قانع بکنه شما پژوهشگر خوبی هستید یا خیر.
سر این که باید اختیار دانشگاه کم باشه یا زیاد خیلی بحث است. گاهی دانشگاهها متهم میشوند به اینکه دارند رابطه بازی میکنند(گرچند این مسئله هم گاها وجود داره نمیشه انکار کرد) اما توجه کنید که استاد قراره با شخصی چهارسال یا بیشتر همراهی و هزینه کنه. پس اصولا دنبال گزینه ارزشمندتر میگرده نه اصولا شخصی که باهاش پارتی داره. وزات علوم و سازمان سنجش این قدرت را ندارند که دانشجویی را به استادی تحمیل کنند. پس به جرات میگم حتی اگر شرایط جوری بشه که کنکور دکتری ارزش ۹۹% پیدا کند و مصاحبه ۱% باز هم استاد هست که حرف آخر را میزنه خیلی راحت میتونه بگه گزینه مناسب پیدا نکردم .
یک مدت کنکور دکتری به صورت متمرکز برگزار شد که متاسفانه نتیجه خوبی نداشت. درسته که رتبه های تک رقمی میرفتند اما درگیری ها مابین استاد و دانشجو ، گاها کمکاری اساتید و دانشجوها و مسائل دیگه موجب هدر رفتن هر چه بیشتر سرمایه ها شد.

پس حتما حتما سعی کنید در دوران ارشد رزومه خوبی از خودتون به جا بزارید. لزوما خوندن زیاد برای کسب رتبه خوب کار خوبیست اما توجیه خوبی نیست.
من ۲ تا مقاله پذیرقته شده دارم یک ISI و یک علمی پژوهشی. معدلم را هم خوب نگه داشتم نذاشتم افت کنه و اصولا حرف گوش کن بودم Big Grin .
تو اردیبهشت مدرک زبان MSRT گرفتم که رزومم قوی تر شه. علوم کامپیوتر بودم گرایشم هم محاسبات بود.
۵ ترمه تموم کردم ، دی ماه سال گذشته. رتبه دوم تو گروهمون شدم.

اینکه دانشگاه با دانشجویان خودش خوب تا نکرده اینجوری نیست. امسال تقریبا برای انتخاب این چند نفر حدود ۷۰ نفر دعوت به مصاحبه شدند تا دست اساتید برای انتخاب مناسب بازتر باشه، کاری که دقیقا دانشگاههای تهران و امیرکبیر انجام دادند اما اصولی تر!. گرچند خودم هم با کشوندن این همه دانشجو و مصاحبه های مختصری که میشد موافق نبودم ولی خب اساتید مدتی را روی رزومه علمی طرف صرف کرده بودند.
متاسفانه هم رشته ای های من هبچکدومشون در اون لحظه مقاله پذیرفته شده ژورنالی نداشتند و فقط کنفرانسی داشتند همین امر خیلی روی گزینششون تاثیر داشت. دوستی از من بود که استاد بهش گفته بود از کارت تو ارشد راضی بودم اما اگر گزینه بهتری پیدا شد قطعا اون را میگیرم .
اساتید بهشتی سطح توقع عجیب غریبی ندارند اما دیدشون کاملا مقاله محور و صد البته با عرض تاسف دانشگاه محوره! همونجور که اگر برید و در اسامی دعوت شده به مصاحبه ببینید دانشجوها را به سطوح مختلف تقسیم کرده بودند (سطح ۱ - سطح ۱۱ - سطح ۲ - سطح ۳ - سطح ۴ - سطح ۵ - سطح ۵۵ - سطح ۶ - سطح ۶۶(تو پیوست ببینید)) (از دید من این کار درستی نیست)
phd---95--Finalx.pdf
اندازه فایل: ۶۰/۵۵ KB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , RezaTaheri
ارسال: #۱۷
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط zarisa.)
نتایج نهایی دکتری ۹۵
وای. چقدر ترسناکه....
من تپش قلب گرفتم.
باریکلا به شما. از شاخ غول شکوندن هم سخت تر بوده.
از طرفی خیلی دلم برای بقیه سوخت. گناه دارن اینهمه ادم اومده مصاحبه با هزار امید و ارزو....کاش لاقل کمتر دعوت به مصاحبه می کردن.
یعنی میگید این سطوح بر اساس دانشگاه شخص تعیین شده یا کلا رتبه بندی رزومه هاست؟
دانشگاه تهران و امیرکبیر کدوم سطح میشن.؟ بعد ببخشید مثل دانشگاه شریف شرط مرزی برای معدل مقاطع لیسانس و ارشد نذاشته بودن؟
ارسال: #۱۸
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ
RE: نتایج نهایی دکتری ۹۵
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  وای. چقدر ترسناکه....
من تپش قلب گرفتم.
از طرفی خیلی دلم برای بقیه سوخت. گناه دارن اینهمه ادم اومده مصاحبه با هزار امید و ارزو....کاش لاقل کمتر دعوت به مصاحبه می کردن.
دانشگاه تهران و امیرکبیر کدوم سطح میشن.؟

ترسناک براچی ! Undecided فکر نمیکنم چیز ترسناکی گفته باشم روند اکثر دانشگاهها اینجوریه ولی مثلا امیرکبیر اول یک غربالگری گذاشت و رزومه ها را بررسی کرد وتعداد محدودیا دعوت کرد. اما بهشتی همه را دعوت کرد.
از منابع تقریبا معتبر به گوشم خورد که دانشگاههای کارشناسی و ارشد شخص مصاحبه شونده در تعیین اولویت اثر مهمی داشته. قطعا این دو دانشگاهی که گفتید جزو بالاترین سطحها هستند.
ارسال: #۱۹
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  وای. چقدر ترسناکه....
من تپش قلب گرفتم.

ترسناک براچی ! Undecided فکر نمیکنم چیز ترسناکی گفته باشم روند اکثر دانشگاهها اینجوریه ولی مثلا امیرکبیر اول یک غربالگری گذاشت و رزومه ها را بررسی کرد وتعداد محدودیا دعوت کرد. اما بهشتی همه را دعوت کرد.
از منابع تقریبا معتبر به گوشم خورد که دانشگاههای کارشناسی و ارشد شخص مصاحبه شونده در تعیین اولویت اثر مهمی داشته. قطعا این دو دانشگاهی که گفتید جزو بالاترین سطحها هستند.
نه نه...صحبتای شما منطقی بود. این لیست بلند بالا و ظرفیت محدود پذیرش خیلی ترسناک بودSad
اخه . من این روزها دارم فکر میکنم که کلا انتخاب رشتم رو کنسل کنم. رتبم ۳۶ شده. ولی به خاطر اینکه با ارشد این رشته نمیشه کار پیدا کرد و با این وضعیت پذیرش دکتری مصمم تر شدم که بیخیال این رشته بشم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gaslakh
ارسال: #۲۰
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
برا من گه سال دوم ارشد میشم میخام دکتری بخونم چه توصیه هایی دارین؟از الان برم مقاله کار کنم یا رو کنکور تمرکز کنم...

یا msrt
?ممنون میشم راهنماییم کنین

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  اخه . من این روزها دارم فکر میکنم که کلا انتخاب رشتم رو کنسل کنم. رتبم ۳۶ شده. ولی به خاطر اینکه با ارشد این رشته نمیشه کار پیدا کرد و با این وضعیت پذیرش دکتری مصمم تر شدم که بیخیال این رشته بشم.
میشه رشتتون رو بپرسم
؟ا
ارسال: #۲۱
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  برا من گه سال دوم ارشد میشم میخام دکتری بخونم چه توصیه هایی دارین؟از الان برم مقاله کار کنم یا رو کنکور تمرکز کنم...

یا msrt

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  اخه . من این روزها دارم فکر میکنم که کلا انتخاب رشتم رو کنسل کنم. رتبم ۳۶ شده. ولی به خاطر اینکه با ارشد این رشته نمیشه کار پیدا کرد و با این وضعیت پذیرش دکتری مصمم تر شدم که بیخیال این رشته بشم.
میشه رشتتون رو بپرسم
؟ا
علوم
ارسال: #۲۲
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط gaslakh.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  برا من گه سال دوم ارشد میشم میخام دکتری بخونم چه توصیه هایی دارین؟از الان برم مقاله کار کنم یا رو کنکور تمرکز کنم...

یا msrt

قطعا مقاله کار کنید. کنکور دکتری راحت در ۱ ماه جمع میشه (البته در مورد کنکور دکتری مهندسی این ادعا را ندارم ). اگر زبانتون خوب باشه MSRT خیلی پیچیده و سخت نیست. میتونید حین کار مقاله چندبار هم آزمون MSRT بدید تا هم با جو آزمون آشنا بشید هم راحت تر نمره دلخواه را بدست بیارید.

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  وای. چقدر ترسناکه....
من تپش قلب گرفتم.

نه نه...صحبتای شما منطقی بود. این لیست بلند بالا و ظرفیت محدود پذیرش خیلی ترسناک بودSad
اخه . من این روزها دارم فکر میکنم که کلا انتخاب رشتم رو کنسل کنم. رتبم ۳۶ شده. ولی به خاطر اینکه با ارشد این رشته نمیشه کار پیدا کرد و با این وضعیت پذیرش دکتری مصمم تر شدم که بیخیال این رشته بشم.
مطمئنا طی سالهای آتی تعداد پذیرش بالاتر میره . رتبه ارشد خوبی دارید قطعا یکی از دانشگاههای خوب قبول میشید. باید بپذیریم که دیگر مدرک تحصیلی لزوما برای کسی موقعیت کاری نمیاره. در جو ارشد قرار بگیرید ترستون میریزه . رشته علوم هم پتانسیل خوبی داره نگران نباشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۲۳
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ
نتایج نهایی دکتری ۹۵
بیوانفورماتیک بین الملل تهران
سلام
دانشگاه تهران با من تماس گرفتند که بین الملل تهران بیوانفورماتیک قبول شدید البته من ارشد ای تی دارم حالا نمی دانم واقعا ارزش دارد اینهمه هزینه کنم؟
شما نظر دهید
ارسال: #۲۴
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)omid93 نوشته شده توسط:  بیوانفورماتیک بین الملل تهران
سلام
دانشگاه تهران با من تماس گرفتند که بین الملل تهران بیوانفورماتیک قبول شدید البته من ارشد ای تی دارم حالا نمی دانم واقعا ارزش دارد اینهمه هزینه کنم؟
شما نظر دهید
اگه از پس هزینه اش بربیاید چرا بد باشه؟
ارسال: #۲۵
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ق.ظ
کلا کنکور دکتری ساده هست. من امسال ۱ ماه خوندم و با اینکه تمام گرایش های مهندسی کامپیوتر و ای تی تجمیع شده بود رتبه ام شد ۳۶ و تمام دانشگاه ها هم مجاز شدم. سال قبل هم حدود ۱۰ روز خوندم و فکر کنم شدم ۱۴۰ (یا همچین چیزی) که بنظرم با ۱ ماه خوندن زیر ۴۰ میشدم...

منتهی رتبه مهم نیست. مهم روز مصاحبه هست. من تا جایی که میدونم برای دانشگاه های خوب اگر روز مصاحبه پیپر (فقط ISI معتبر و خوب) داشته باشی و از یک دانشگاه خوب اومده باشید، به حرفات درست گوش میدن والا واقعیتش این هست که اصلا بهت توجه نمیکنن!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: gaslakh , zarisa
ارسال: #۲۶
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  کلا کنکور دکتری ساده هست. من امسال ۱ ماه خوندم و با اینکه تمام گرایش های مهندسی کامپیوتر و ای تی تجمیع شده بود رتبه ام شد ۳۶ و تمام دانشگاه ها هم مجاز شدم. سال قبل هم حدود ۱۰ روز خوندم و فکر کنم شدم ۱۴۰ (یا همچین چیزی) که بنظرم با ۱ ماه خوندن زیر ۴۰ میشدم...

منتهی رتبه مهم نیست. مهم روز مصاحبه هست. من تا جایی که میدونم برای دانشگاه های خوب اگر روز مصاحبه پیپر (فقط ISI معتبر و خوب) داشته باشی و از یک دانشگاه خوب اومده باشید، به حرفات درست گوش میدن والا واقعیتش این هست که اصلا بهت توجه نمیکنن!!
در مورد دانشگاههای درجه یک حرفتون درسته. با این انبوه متقاضی منطق حکم میکنه چند تا دانشگاه شهرستان خوب رو هم گذاشت تو اولویت.
دانشگاه شیراز نمی دونم گروه کامپیوترش چه اخلاقی دارن. ولی تو رشته ی ریاضی و شیمی بعضی گرایشهاش به شدت ناسیونالیسم هستن. اون طور که من از دانشگاه شیراز شنیدم جو غالب اساتید ناسیونالیسم هست یعنی دانشجوهای خودشون رو سفت میچسبن. بعضا تو همون دو گروهی که اسم بردم حتی دانشجوهاشون رو هم اونجا هیات علمی کردن.
ارسال: #۲۷
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  در مورد دانشگاههای درجه یک حرفتون درسته. با این انبوه متقاضی منطق حکم میکنه چند تا دانشگاه شهرستان خوب رو هم گذاشت تو اولویت.
دانشگاه شیراز نمی دونم گروه کامپیوترش چه اخلاقی دارن. ولی تو رشته ی ریاضی و شیمی بعضی گرایشهاش به شدت ناسیونالیسم هستن. اون طور که من از دانشگاه شیراز شنیدم جو غالب اساتید ناسیونالیسم هست یعنی دانشجوهای خودشون رو سفت میچسبن. بعضا تو همون دو گروهی که اسم بردم حتی دانشجوهاشون رو هم اونجا هیات علمی کردن.

اخیرا مطمئن شدم مهم همون کیفیت مصاحبه+ پیپر + دانشگاه ارشد تون هست که خوب باشه. در این صورت دانشگاه های برتر قبولید حتی اگر دانشگاه خودتون نباشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , gaslakh
ارسال: #۲۸
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ق.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  خب نتایج بهشتی اومد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بحمدخدا قبول شدیم انشالله که سابقه ای هم نداریم Big Grin و بریم برا ادامه ...

در مهندسی کامپیوتر نتایج اینجوریه
گرایش معماری سیستمها :
علی زارعی و نگین السادات نعمت الهی زاده ماهان
گرایش نرم افزار :
ژیلا امینی و مهدی سلطانی و زینب برزگر (پردیس)
گرایش هوش و رباتیکز:
خدیجه شفیعی سروستانی و آرزو هاتفی قهفرخی و دوباره زینب برزگر (پردیس) و بهزاد حلی (پردیس)

بیوانفورمارتیک :
فاطمه احمدی موغاری (فکر کنم مانشتی بودند ایشون) و نیما محمدی
علوم کامپیوتر :
زینب حاج محمدی و سرور شیدانی و محمدکاظم فلاح مدواری و محمد همامی و الهه بنی اسدی (پردیس) و محسن پورعسگری (پردیس) و محمد کدخدا (پردیس)

البته هنوز نتایج بورسیه ها و استعدادهای درخشان مونده که ایشالا اونم میاد.

در مورد علوم میتونم بگم در مجموع علوم و بایو (۹ نفر پذیرفته ) ۸ نفر مال جاهای دیگه بودند و ۱ نفر مال بهشتی بود.
اما متاسفانه تو اطلاعیه وضعیت استاد راهنما ها و ذخیره ها معلوم نشده.
دوستان عزیزی که پذیرفته شدید اگه مانشتی هستید که چه بهتر، براتون بهترینها را از خدا خواستارم

و آرزوی موفقیت میکنم برا همه دوستان
ایشالا فوق دکتری Big GrinBig Grin

اسم بنده رو در بیو بهشتی آوردین. من امیرکبیر و آی‌پی‌ام و بورس خارج الزهرا و رزرو بورس خارج تهران هم قبول شدم ولی آی‌پی‌ام رو میرم. بنابراین اگه کسی از دوستان توی رزرو این مراکز بودن انشالا قبولند.
ارسال: #۲۹
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ب.ظ)nimam نوشته شده توسط:  اسم بنده رو در بیو بهشتی آوردین. من امیرکبیر و آی‌پی‌ام و بورس خارج الزهرا و رزرو بورس خارج تهران هم قبول شدم ولی آی‌پی‌ام رو میرم. بنابراین اگه کسی از دوستان توی رزرو این مراکز بودن انشالا قبولند.

تبریک میگم بهتون. انتخاب خوبیه... بورس خارج تهران هم خیلی خوبه. انشالله موفق باشین.

دل رزرویا هم شاد میکنید Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۰
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط gaslakh.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ب.ظ)nimam نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ق.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  خب نتایج بهشتی اومد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بحمدخدا قبول شدیم انشالله که سابقه ای هم نداریم Big Grin و بریم برا ادامه ...

در مهندسی کامپیوتر نتایج اینجوریه
گرایش معماری سیستمها :
علی زارعی و نگین السادات نعمت الهی زاده ماهان
گرایش نرم افزار :
ژیلا امینی و مهدی سلطانی و زینب برزگر (پردیس)
گرایش هوش و رباتیکز:
خدیجه شفیعی سروستانی و آرزو هاتفی قهفرخی و دوباره زینب برزگر (پردیس) و بهزاد حلی (پردیس)

بیوانفورمارتیک :
فاطمه احمدی موغاری (فکر کنم مانشتی بودند ایشون) و نیما محمدی
علوم کامپیوتر :
زینب حاج محمدی و سرور شیدانی و محمدکاظم فلاح مدواری و محمد همامی و الهه بنی اسدی (پردیس) و محسن پورعسگری (پردیس) و محمد کدخدا (پردیس)

البته هنوز نتایج بورسیه ها و استعدادهای درخشان مونده که ایشالا اونم میاد.

در مورد علوم میتونم بگم در مجموع علوم و بایو (۹ نفر پذیرفته ) ۸ نفر مال جاهای دیگه بودند و ۱ نفر مال بهشتی بود.
اما متاسفانه تو اطلاعیه وضعیت استاد راهنما ها و ذخیره ها معلوم نشده.
دوستان عزیزی که پذیرفته شدید اگه مانشتی هستید که چه بهتر، براتون بهترینها را از خدا خواستارم

و آرزوی موفقیت میکنم برا همه دوستان
ایشالا فوق دکتری Big GrinBig Grin

اسم بنده رو در بیو بهشتی آوردین. من امیرکبیر و آی‌پی‌ام و بورس خارج الزهرا و رزرو بورس خارج تهران هم قبول شدم ولی آی‌پی‌ام رو میرم. بنابراین اگه کسی از دوستان توی رزرو این مراکز بودن انشالا قبولند.
موفق باشید . IPM جای بسیار خوبیه

حالا که اسم دوستان مشروط را گفتم خالی از لطف نیست اسم دانشجوهای ذخیره بهشتی را هم بگم .

دررشته مهندسی کامپیوتر گرایش معماری :
خانم زهرا عارفیان و آقای کامیار گیوه چی
پردیس هوش :
خانم سمیه بهمنش
بیوانفورماتیک :
خانم اکرم امدادی و خانم فاطمه یاسایی میبدی
علوم کامپیوتر :
آقای عبدالحمید جهانگیری و خانم عطیه درویشوند و خانم الهه رییسی سربیژن
علوم کامپیوتر پردیس :
آقای محمد صابر ایرجی و آقای اصغر حقی و آقای سعید رستگار
همشون موفق باشن

در مورد دانشگاههای دیگه
نتایج دانشگاه باهنر کرمان مبنی بر این هست که تو علوم کامپیوتر خانم نجمه منصوری قبول شدن و نکته جالب این قضیه اینه که ایشون خودشون هیئت علمی باهنر هستن Big Grin

در مورد دانشگاه شهید چمران اهواز هم در علوم کامپیوتر خانم طیبه گشول دره سیبی هم بورس اعزام به خارج قبول شدن و خانم فاطمه دیرباز هم ذخیره ایشون هستن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۹۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۹۳ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۷۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close