زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازمون پارسه ۸۹

ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ازمون پارسه ۸۹
دوستانی که برای آزمونهای امسال ثبت نام کردن بیان تو این کامنت باهم آشنا بشیم تا هم در جریان روند درسی هم باشیم وهم بعد از هر آزمون با هم رفع اشکال کنیم . من منتظر رقیبای پارسه ای خودم هستم TongueSmileBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , sina_n
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط parsaNA.)
قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال
سوک سوک . من هستم . دست شما درد نکنه‌، ایده‌ی خوبی بود . هنوز ریاضی مهندسی و آمار رو نخوندم و زبان . بقیه رو مسلطم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۶ ب.ظ
پارسه ای‌ها از بقیه جدا کردند خودشونو اینجارو ببین!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۰۰ ب.ظ
منم امسال پارسه ای شدم

ولی هنوز خیلی از درسا رو واسه آزمون اول آماده نیستم: -(

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۶ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  پارسه ای‌ها از بقیه جدا کردند خودشونو اینجارو ببین!!!
سلام دوست من آقای جوریان این طوری نیست ببینید در قسمت پیشنهادات گکفتم که بچه‌ها هر آزمونی بیان این کارو بکنن ومن برای بچه های پارسه این کار رو می کنم شما بیا تو قسمت مباحث تکمیلی برا تسلط این کا رو بکن و همین طور الی آخر بعد با هم تبادل لینک می کنمیم سوالا رو . نظرت چیه برادر؟
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۴۴ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  سوک سوک . من هستم . دست شما درد نکنه‌، ایده‌ی خوبی بود . هنوز ریاضی مهندسی و آمار رو نخوندم و زبان . بقیه رو مسلطم .
پس فکر کنم ریته تک رقمی شما باشی دوست من . خوبه که اعلام آمادگی کردی هر وقت تونستی بیا تو این کامنت .اگه بشه یه ساعتی رو هم مشخص کنیم که همه بچه های اینجا با هم آن باشن خیلی بهتر می شه چون می خوام این کامنت نره پایین تا ببینیم مدیر چه تصمیمی میگیره . ممنون ازت . لزار ببینیم تعداد بچه‌ها چند نفر میشه اون موقع هر هفته یا چند روزی یه باز یه قرار ملاقات آن لاین همین جا می زاریم .برای تبادل نظر وبعد از هر آزمون هم به بررسی آزمون می پردازیم وتحلیلش می کنیم .این طوری خیلی بهتره .راستی از از این به بعد هر کی بگه که از کدوم نمایندگی پارسه داره شرکت می کنه وحسش و اینکه واقعا چقد به این آزمونا ایمان داره رو هم بگه من از خودم شرو ع می کنم:
من از نمایندگی اهواز شرکت می کنم .
من راستش اصلا نمی خواستم شرکت کنم اما با نظر بعضی از بزرگان من قانع شدم که بذام مفیده خودمو مجبور کردم که به برنامه اش پایبند باشم تقریبا به ۴۰ تا ۵۰ درصد مطالب اول هم مسلطم دلیلش هم اینه که یه مشکل اداری داشتم که فکرم خیلی بهش مشغول بده اما فردا دیگه حله ومن با خیال راحت
از جمعه موتورم رو روشن می کنم تا اینجا روزی ۴-۵ ساعت می خوندم اما در طول هفته بعدی برنامه دارم با توجه به عقب افتادگی‌ام برسونمش به یه سقفی که نمیگم .Big GrinBig GrinBig GrinTongue
منتظرتون هستم

در ضمن دلم نمی خواد که دوستانی که عضو پارسه نیستن اینجا رو یه جایی جدا از مانشت بدونن و فکر کنن ما داریم خودمونو جدا می کنیم هر کی حواست بیاد ما بچه ههای پارسه منعی نداریم می تونه بیاد نظراتشو بگه بعد از آزمون هم اگه وقتی دوستانی که امکان اسکن سوالا رو دارن اونا رو اسکن کنن تا این دوستان مشتاق هم در بحث‌ها باشن وهم از دست ما ناراحت نشن راستش من خودم امکان اسکن ندارم برای همین خودم شخصه نمی تونم قولی بدم . اما یه دوستی به نام رویا مث اینکه گفت چنین امکانی براش هست .
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۰۰ ب.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط:  منم امسال پارسه ای شدم

ولی هنوز خیلی از درسا رو واسه آزمون اول آماده نیستم: -(
خوش امدی به اتاق فکر ما .دوست من برات دعا می کنم برسی همش رو بخونی برادر یا خواهر گرامی.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۰۱ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  پس فکر کنم ریته تک رقمی شما باشی دوست من . خوبه که اعلام آمادگی کردی هر وقت تونستی بیا تو این کامنت .اگه بشه یه ساعتی رو هم مشخص کنیم که همه بچه های اینجا با هم آن باشن خیلی بهتر می شه چون می خوام این کامنت نره پایین تا ببینیم مدیر چه تصمیمی میگیره . ممنون ازت . لزار ببینیم تعداد بچه‌ها چند نفر میشه اون موقع هر هفته یا چند روزی یه باز یه قرار ملاقات آن لاین همین جا می زاریم .برای تبادل نظر وبعد از هر آزمون هم به بررسی آزمون می پردازیم وتحلیلش می کنیم .این طوری خیلی بهتره .راستی از از این به بعد هر کی بگه که از کدوم نمایندگی پارسه داره شرکت می کنه وحسش و اینکه واقعا چقد به این آزمونا ایمان داره رو هم بگه من از خودم شرو ع می کنم:
من راستش اصلا نمی خواستم شرکت کنم اما با نظر بعضی از بزرگان من قانع شدم که بذام مفیده خودمو مجبور کردم که به برنامه اش پایبند باشم تقریبا به ۴۰ تا ۵۰ درصد مطالب اول هم مسلطم دلیلش هم اینه که یه مشکل اداری داشتم که فکرم خیلی بهش مشغول بده اما فردا دیگه حله ومن با خیال راحت
از جمعه موتورم رو روشن می کنم تا اینجا روزی ۴-۵ ساعت می خوندم اما در طول هفته بعدی برنامه دارم با توجه به عقب افتادگی‌ام برسونمش به یه سقفی که نمیگم .Big GrinBig GrinBig GrinTongue
منتظرتون هستم

البته منظورم تسلط رو ۲۵ درصد اول دروس بودا! من تفریحم بین درسا وبگردیه Rolleyes. حتما این اتاق فکر رو( به قول شما Wink) چک می کنم . براتون آرزوی موفقیت در آزمون های پارسه و در نهایت آزمون اصلی رو می کنم . در ضمن من از تهران شرکت می کنم . به نظرم برای قرار اصلی ملاقات تو سایت بلافاصله پس از اتمام آزمون فرصت خوبیه . داغ داغیم . و همینطور بعد از اومدن کارنامه های اولیه و پاسخ تشریحی و در نهایت کارنامه نهایی آزمون .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۵۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۰۱ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  پس فکر کنم ریته تک رقمی شما باشی دوست من . خوبه که اعلام آمادگی کردی هر وقت تونستی بیا تو این کامنت .اگه بشه یه ساعتی رو هم مشخص کنیم که همه بچه های اینجا با هم آن باشن خیلی بهتر می شه چون می خوام این کامنت نره پایین تا ببینیم مدیر چه تصمیمی میگیره . ممنون ازت . لزار ببینیم تعداد بچه‌ها چند نفر میشه اون موقع هر هفته یا چند روزی یه باز یه قرار ملاقات آن لاین همین جا می زاریم .برای تبادل نظر وبعد از هر آزمون هم به بررسی آزمون می پردازیم وتحلیلش می کنیم .این طوری خیلی بهتره .راستی از از این به بعد هر کی بگه که از کدوم نمایندگی پارسه داره شرکت می کنه وحسش و اینکه واقعا چقد به این آزمونا ایمان داره رو هم بگه من از خودم شرو ع می کنم:
منتظرتون هستم

البته منظورم تسلط رو ۲۵ درصد اول دروس بودا! من تفریحم بین درسا وبگردیه Rolleyes. حتما این اتاق فکر رو( به قول شما Wink) چک می کنم . براتون آرزوی موفقیت در آزمون های پارسه و در نهایت آزمون اصلی رو می کنم . در ضمن من از تهران شرکت می کنم . به نظرم برای قرار اصلی ملاقات تو سایت بلافاصله پس از اتمام آزمون فرصت خوبیه . داغ داغیم . و همینطور بعد از اومدن کارنامه های اولیه و پاسخ تشریحی و در نهایت کارنامه نهایی آزمون .
من هم موافقم . پس قرارمون باشه بعد از هر آزمون فقط مدیر بایستی برای جلو گیری از پایین رفتن کامنت یه فکری کنه . خطاب به مدیرسایتSadاز طرف اتاق فکر)
مدیر دوست داریم(باریتم توی ورزشگاهها خوانده شود لطفا)TongueDSmile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۰
۰
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۱۱ ب.ظ
منم پارسه شرکت کردم البته IT
۰
۰
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۱۱ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  منم پارسه شرکت کردم البته IT

خیلی خوبه یکی پیدا شد IT پارسه باشه اگه شد تستاشو بعد از امتحان روی سایت بزار

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۱۹ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۱۱ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  منم پارسه شرکت کردم البته IT

خیلی خوبه یکی پیدا شد IT پارسه باشه اگه شد تستاشو بعد از امتحان روی سایت بزار
دوست من یه نگاهی بنداز من ۲ ۳ شب نیگاه کردم بود

۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۰۴ ب.ظ
سلام‌، منم پارسه ایم نمایندگی اصفهان. ولی هنوز خیلی از درسا مونده که نخوندم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۰ ب.ظ
من هستم من پارسه شرکت کردم.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۲۹ ب.ظ
بازم سلام

من از شیراز شرکت میکنم

تا الان که هنوز کنکور ندادیم که واسه من مفید بوده چون من بیماری دقیقه ۹۰ درس خوندن دارم و اگه احساس کنم یه لحظه هم میشه به تعویق انداخت این کار میکنم .

ولی از روزی که رفتم پارسه چون همش احساس میکنم وقت کم دارم واسه همین اون بیماریم یه کم فروکش کرده.

در ضمن من خواهر صبا هستم سارا خانم

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۴۳ ب.ظ
سلام

منم پارسه شرکت کردم. نمایندگی رشت
از آشنایی با همتون خوشحالم Smile

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۹ ب.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط:  بازم سلام

من از شیراز شرکت میکنم

تا الان که هنوز کنکور ندادیم که واسه من مفید بوده چون من بیماری دقیقه ۹۰ درس خوندن دارم و اگه احساس کنم یه لحظه هم میشه به تعویق انداخت این کار میکنم .

ولی از روزی که رفتم پارسه چون همش احساس میکنم وقت کم دارم واسه همین اون بیماریم یه کم فروکش کرده.

در ضمن من خواهر صبا هستم سارا خانم
سلام خواهر صبا شرمنده راستش من یه بار برادر رویا رو عوضی گرفتم فکر کردم خواهر رویا است برا همین چشمم ترسیده خواهر صبا!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۷۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۴۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منابع ازمون ارشد علوم کامپیوتر ۹۷ یه نفرn ۰ ۲,۰۱۱ ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفرn
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۰۳۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش هوش مصنوعی emranvfd ۳ ۳,۴۱۲ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: robin
Rainbow بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش نرم افزار Seza ۲۸ ۱۷,۳۷۲ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Seza
  اعلام نتابج نهایی دکترای بدون ازمون امبرکبیر rainbow93 ۳ ۳,۶۸۰ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hani89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close