زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازمون پارسه ۸۹

ارسال: #۱۶
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۲۷ ب.ظ
قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال
دوستان پارسه ای یه سوال داشتم: این ۸ مرحله ازمون بودجه بندیش چطوریه؟ می دونم ۲۵ درصدی جلو میره ولی مثلا می خوام بدونم ازمون ۶ام شامل کدوم قسمت‌ها می شه. ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۴۴ ب.ظ
به این لینک یه نگاه بندازید دستتون میاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برنامه آزمونا رو هم میتونید از همونجا پیدا کنید

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezvan_m
ارسال: #۱۸
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط parsaNA.)
RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال
(۱۶ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۲۷ ب.ظ)rezvan_m نوشته شده توسط:  دوستان پارسه ای یه سوال داشتم: این ۸ مرحله ازمون بودجه بندیش چطوریه؟ می دونم ۲۵ درصدی جلو میره ولی مثلا می خوام بدونم ازمون ۶ام شامل کدوم قسمت‌ها می شه. ممنون

دوست من ‌، بودجه بندی آزمونای پارسه رو می تونی از لینکهای زیر دانلود کنی .
مهندسی کامپیوتر‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهندسی فناوری اطلاعات IT:

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezvan_m , SarahArshad , Parva
ارسال: #۱۹
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۱ ق.ظ
خوشحالم تعداد بچه‌ها داره کم کمک زیاد میشه بچه‌ها در چه حالید چند درصد رفتید جلو؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
با سلام خدمت دوستان عزیز راستش من دیروز کتابهای پارسه رو گرفتم یعنی دیروز به دستم رسید می خواستم در این کامنت با دوستان به بررسی اجمالی این کتب و جزوات بپردازم تا با استفاده از تجربیات دوستان وقتم هدر نره سر خوندن کتب غیر اصلی من نظرم رو که طی بررسی اولیه به این نتایج رسیدم رو می گم دوستان هم من رو از راهنمایی هاشون نی نصیب نزارن لطفا .در ضمن من برای گرایش هوش کتب روگرفتم دوستان گرایشهای دیگه هم می تونن کتب گرایش خودشون رو نقد کنن تا کمکی باشه برای دیگران. با تشکر

نام کتاب سطح مطلوبیت در بررسی اولیه توضیحات احتمالی
مدار الکتریکی عالی من خودم نمی خواستم
بخونمش اما علاقمندم کرد
................................................................................​............................................................
هوش بد نیست مناسب دوره
................................................................................​............................................................
الگوریتم خوب خلاصه
بدون تست تالیفی
................................................................................​.........................................................
داده عالی
................................................................................​.....................................................
سیستم نظری ندارم دوستان نظر بدن
................................................................................​...................................................
نظریه (نوراله) خوب خلاصه
مناسبدوره
................................................................................​...................................................
معماری و منطقی و گسسته اعصاب خورد کن
توضیحات‌: راستش حتی در متن یه مثال هم نزده باریکترین کتابهای مجموعه هستن وتستهای سالهای پیشش که آخر کتاب اومده حتی کلید هم ندارن حجم گسسته به اندازه محاسبات است
به نظر من که این ۳ کتاب فقط برای ماهی خشک کردن می خوره
................................................................................​..................................................
ریاضی مهندسی عالی پر از مثال حل شده
آمار عالی عالی
................................................................................​.................................................
محاسبات عددی خوب مکمل راهیان
................................................................................​..................................................
زبان راستش همش ربان اصلیه و وقت گیره اما به نظرم جالبن در مورد زبان هم اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم

دوستان منتطر نظرات شما هستم.
راستش می خواستم یه موصوع جدا بزنم به نظرم اومد همین جا مناسب تره .

به نظر من در کل به جز مدار و آمار و ریاضی مهندسی بقیه به درد دوره می خورن و مکمل کتب دیگرند در مورد سیستم نظری ندارم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۲۲ ق.ظ
ساختمان داده طورانی عالیه

طراحیش خوبه

سیستم عامل فکر کنم خیلی خوب باشه(هنوز نخوندم ولی همه می‌گن جزوه دکتر حقیقت خوبه)

ساختمان گسسته و معماریش خیلی مسخرس

هوش‌مصنوعیش که خودمم نمی‌دونم پارسه بخونم یا پوران؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۲
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ
برا هوش به نظرم هر دو رو بخون من هر دو رو می خونم . چون هوش پارسه بیشتر شبیه جزوه یادداشت برداری شده است برای برنامه ریزی و شبکه بیزین هم بن کوپن

۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۴ ق.ظ
من که از طراحی الگوریتمش خوشم نیومد

معماری و منطقی هم قربون هیچی

گسسته واسه مرور خوبه

ولی ساختمان داده و سیستم عامل و آمارش واقعا خوب بید

ریاضی مهندسی هم من مدرسان شریف رو ترجیح میدم . کتاب پارسه شلخته نوشته حوصلم رو سر میبره و البته دیگه زیادی توضیح داده.

طراخی و پیاده سازی هم متوسطه .

فعلا همین

۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۳۶ ب.ظ
تجربیات از جزوه های تایپی پارسه:
حل تشریحی سوالهای سالهای گذشته طراحی الگوریتم خوبه ولی متنش رو من دوست نداشتم...
گسسته و معماری و منطقیش رو اصلا نگاه نکردم!
روند محاسباتش زیاد جالب نبود و راهیان کاملتر بود به نظر من...
ریاضی مهندسیش واسه دوره بهتره تا یادگیری (اگه ریاضی مهندسی یادتون رفته باشه)
امارش عالیه
ساختمان دادش عالیه...
نظریه زبانهاش خیلی ناقص بود...
سیستم عاملش تقریبا خوب بود, حل تشریحی تستهاش دوره خوبی بود...
پایگاه دادش خوب نبود(تالیف روحانی نیست)
کامپایلرش خوب بود(البته برای دوره...)
طراحی و پیاده سازیش خیلی خلاصه بود...

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dehghani
ارسال: #۲۵
۱۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۳۹ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
(۱۸ مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۳۶ ب.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  تجربیات از جزوه های تایپی پارسه:
حل تشریحی سوالهای سالهای گذشته طراحی الگوریتم خوبه ولی متنش رو من دوست نداشتم...
گسسته و معماری و منطقیش رو اصلا نگاه نکردم!
روند محاسباتش زیاد جالب نبود و راهیان کاملتر بود به نظر من...
ریاضی مهندسیش واسه دوره بهتره تا یادگیری (اگه ریاضی مهندسی یادتون رفته باشه)
امارش عالیه
ساختمان دادش عالیه...
نظریه زبانهاش خیلی ناقص بود...
سیستم عاملش تقریبا خوب بود, حل تشریحی تستهاش دوره خوبی بود...
پایگاه دادش خوب نبود(تالیف روحانی نیست)
کامپایلرش خوب بود(البته برای دوره...)
طراحی و پیاده سازیش خیلی خلاصه بود...

ممنون خانم مهدیه که تجربیاتتون رو در اختیار دوستان قرار دادید فقط یه توضیح کوتاه رو لازم دیدم:
نویسندگان این جزوات اینها بودند؟

نظریه: امسال به صورت یک کتاب شابک دار وثبت شده در کتابخانه ملی در آمده و نویسنده آن استاد نوراله است.
سیستم عامل:امسال به صورت یک کتاب شابک دار وثبت شده در کتابخانه ملی در آمده و نویسنده آن استاد حقیقت است.
کتاب ریاضی مهندسی‌: یک کتاب تقریبا ۶۰۰ صفحه پر از مثال حل شده(من شنیدم پارسال این کتاب
خیلی ایراد داشته اما امسال ویرایش شده است اگه نمونه جدیدش را دیدید خوشحال می شویم نظر شما بزرگوار را بدانیم ).

۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۸ ب.ظ
ممکنه برنامه ریزی درسی پارسه رو بزارید؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۸ ب.ظ)arezoo.j نوشته شده توسط:  ممکنه برنامه ریزی درسی پارسه رو بزارید؟

برنامه ریزیش اصلا بدرد نمی خوره . به من گفته باید از ۱۵ شهریور تا ۱۷ مهر یک بار تموم درسها رو از رو کتب مرجع اون هم مفهومی بخونم . اصلا هیچی در نظر گرفته نشده . برنامه رو تو سه فاز تقسیم کردن‌: فاز اول مفهومی‌، فاز دوم و سوم رو بعدن میگن Big Grin

۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۸ ب.ظ)arezoo.j نوشته شده توسط:  ممکنه برنامه ریزی درسی پارسه رو بزارید؟

برنامه ریزیش اصلا بدرد نمی خوره . به من گفته باید از ۱۵ شهریور تا ۱۷ مهر یک بار تموم درسها رو از رو کتب مرجع اون هم مفهومی بخونم . اصلا هیچی در نظر گرفته نشده . برنامه رو تو سه فاز تقسیم کردن‌: فاز اول مفهومی‌، فاز دوم و سوم رو بعدن میگن Big Grin
دوستان میشه بیشتر در مورد این برنامه ریزیش توضیح بدن . من اصلا چیزی در موردش نمی دونم ConfusedConfused

۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۸ ب.ظ)arezoo.j نوشته شده توسط:  ممکنه برنامه ریزی درسی پارسه رو بزارید؟

دوستان میشه بیشتر در مورد این برنامه ریزیش توضیح بدن . من اصلا چیزی در موردش نمی دونم ConfusedConfused

باید با کد ۱۴ رقمی بری تو سایت مشاوره پارسه بعد بری تو اتاق برنامه ریزی درخواست برنامه ریزی بدی . بعد چند روز مشاور پارسه باهات تماس میگیره و شرایطتو می پرسه بعد یه فایل PDF شامل برنامه‌، سرفصل‌ها و نحوه خوندن دروس برات ارسال می کنه .

۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۲۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  باید با کد ۱۴ رقمی بری تو سایت مشاوره پارسه بعد بری تو اتاق برنامه ریزی درخواست برنامه ریزی بدی . بعد چند روز مشاور پارسه باهات تماس میگیره و شرایطتو می پرسه بعد یه فایل PDF شامل برنامه‌، سرفصل‌ها و نحوه خوندن دروس برات ارسال می کنه .

من تقریبا ۱۰ روزپیش این کارو کردم ولی کسی محلم نگذاشتHuh

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۶۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۸۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منابع ازمون ارشد علوم کامپیوتر ۹۷ یه نفرn ۰ ۲,۰۲۰ ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفرn
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۰۷۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش هوش مصنوعی emranvfd ۳ ۳,۴۳۵ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: robin
Rainbow بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش نرم افزار Seza ۲۸ ۱۷,۵۰۷ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Seza
  اعلام نتابج نهایی دکترای بدون ازمون امبرکبیر rainbow93 ۳ ۳,۷۰۵ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hani89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close