زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی ارشد

ارسال: #۲۲۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
دوستانی که امیرکبیر بیان هفته آخر شهریور کلاسه نه هفته اول مهر Smile)

طبق تجریه هم موقع ثبت نام ریزنمرات رسمی نمی خوان. اون روز کسایی بودن که ریزنمرات نداشتن بهشون گفتن برین از همون پرتال آموزشیتون فعلا یه پرینت بیارین تا درس ها رو تطبیق بدیم پیش نیاز ها معلوم بشه . بودن کسایی که گفتن اون کار رو هم نمیتونیم بکنیم که دیگه نفهمیدم چی شد در نهایت

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۲۲۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۰۴ ب.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  من همین الان فال حافظ گرفتم، حافظ میگه:
نتیجه انتخاب رشنه باز اید به سنجش غم مخور
خونه مامان شود خوابگاهه داغان غم مخورSmile)
شما کلن با این رتبه غم مخور!

من واسه قبولیم جوش نمیزنم ، جوشه اینو میزنم که باید برم تصفیه حساب.دوشنبه جواب میاد و سه شنبه خوابگاههای دانشگاهو میبندن اینکه من کی باید برم ریزنمراتم بگیرم جای سوال داره و اصلا هم دلم نمی خواد دوبار گذزم بیفته صنعتیSad(
ایشالا همه یه جایی بهتر از اونچه که انتظار دارند قبول بشنSmile

مگه میخواید برید خارجه درس بخونید که ریزنمرات میخواید. یه گواهی از طرف دانشگاه کارشناسیتون ببرید هم برای ثبت نام کافیه. مدرک رو هم وقتی حاضر شد میبرید (البته این یکیو نمیدونم چقدر براش وقت میدن)

اخه صنعتی اصفهان کلا تا ندونه کجا قبول شدی نه گواهی فراغت التحصیل بهت میده نه ریز نمره، از مدلرک ثبت نام فقط عکس و شنتسنامه دارمBig Grin
صنعتی اصفهانم از قبله مهر شروع میشه خیلی هم جدی تر از وسط ترمهSmile
۰
۰
ارسال: #۲۲۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
سلام
ترم اول میشه مرخصی گرفت؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۲۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۲ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
سلام کسی میدونه در چه صورت پیش نیاز میخوری ؟

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۰
۱
ارسال: #۲۳۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۵ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۲ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  سلام کسی میدونه در چه صورت پیش نیاز میخوری ؟
سلام.
یه جا نوشته بود که درسی که تو کارشناسی زیر ۱۲ پاس کرده باشین رو باید دوباره پاس کنین. (طبیعتا نه هر درسی. هر دانشگاهی یه سری درس رو مشخص کرده که اگر نمره‌ی آدم تو کارشناسی کم‌تر از ۱۲ بوده باشه تو اون درس‌ها، پیش‌نیاز می‌خوره.)
ولی خب این ۱۲ه هم یه عدد ثابتی نیستش. یعنی به تشخیص دانشگاه بستگی داره.
۱
۰
ارسال: #۲۳۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  لی اندر باب زود و دیر رفتن سر کلاس واقعا نمی‌دونم چی بگم...یه جوری صحبت می‌کنین همگی انگار که خیلی افتخار داره دیر رفتن و کلاس پیچوندن و ... . و اگر انجام ندادن این کارها نشانه‌ی بچه بودنه من به بچه بودنم افتخار می‌کنم. چون من معتقدم باید آدم وظیفه‌ی دانشجوییش رو به درستی انجام بده.
...
۷
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۴ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  من همین الان فال حافظ گرفتم، حافظ میگه:
نتیجه انتخاب رشنه باز اید به سنجش غم مخور
خونه مامان شود خوابگاهه داغان غم مخورSmile)
شما کلن با این رتبه غم مخور!

من واسه قبولیم جوش نمیزنم ، جوشه اینو میزنم که باید برم تصفیه حساب.دوشنبه جواب میاد و سه شنبه خوابگاههای دانشگاهو میبندن اینکه من کی باید برم ریزنمراتم بگیرم جای سوال داره و اصلا هم دلم نمی خواد دوبار گذزم بیفته صنعتیSad(
ایشالا همه یه جایی بهتر از اونچه که انتظار دارند قبول بشنSmile

مگه میخواید برید خارجه درس بخونید که ریزنمرات میخواید. یه گواهی از طرف دانشگاه کارشناسیتون ببرید هم برای ثبت نام کافیه. مدرک رو هم وقتی حاضر شد میبرید (البته این یکیو نمیدونم چقدر براش وقت میدن)

اخه صنعتی اصفهان کلا تا ندونه کجا قبول شدی نه گواهی فراغت التحصیل بهت میده نه ریز نمره، از مدلرک ثبت نام فقط عکس و شنتسنامه دارمBig Grin
صنعتی اصفهانم از قبله مهر شروع میشه خیلی هم جدی تر از وسط ترمهSmile
صنعتی برخوردش موقع فارغ التحصیلی از زمین تا اسمون با زمان دانشجویی فرق داره! سخت نمیگیرن کار ادمو راه میندازن!
ولی اگه تسویه نکرده باشی فک کنم یه چندروزی طول میکشه که مدرک موقتو بدن! اما اگه تسویه کردی برو اموزش کل همون موقع تحویلش میدن!
۰
۰
ارسال: #۲۳۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ
بچه ها خیالتون راحت، من مطمئنم جوابا نهم میاد.. باور کنید راست میگم، من حسم بهم دروغ نمیگه. دیگه نگران نباشید.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۰
۲
ارسال: #۲۳۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  بچه ها خیالتون راحت، من مطمئنم جوابا نهم میاد.. باور کنید راست میگم، من حسم بهم دروغ نمیگه. دیگه نگران نباشید.
دوست عزیز ، اینو که خود سنجش اعلام کرد Smile)
۰
۰
ارسال: #۲۳۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط shamim_70.)
اعلام نتایج نهایی ارشد
منکه اصلا سرسوزنی منتظر نیسمممممم دی:

(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  تا شروع ترم دو یه کله می‌دوئیدم

ماشالا انرژی مهندسسسسسسسسسسسس...

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۳۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Heeraad نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی این تایپیک رو خوندم دلم شاد شد. یعنی بعضیا از ترم ۱ کارشناسی هیچ فرقی نکردن . شماها همتون هفته اول میرین؟؟؟؟
شما الان خفنی مثلا؟
من خودم دیدم یکی از استادای گروهمون ترم پیش ۱ شنبه اول ترم همچین برگه ای زده بود پشت در دفترش :
دانشجویان درس ... که مورخ شنبه ... مهر غیبت داشته اند ( جلسه اول ) شامل کسر ۱ نمره از ۲۰ نمره درس می شوند. ( درس هم ارشد بود )
بعضی استادا واقعا گیر می دن و ربطی به خفن بودن من و شما نداره : )
در مورد سؤال اون کاربر هم، استادهای دانشگاه خودتون رو میشناسید و میدونید کدوم ممکنه مشکل‌ساز بشه که البته اونا رو هم میتونید هماهنگ کنید از قبل و حداقل ۲ هفته رو کنار میان. یا اینکه میتونید درس رو بعد از حذف و اضافه بردارید. تمرین هم خیلی بعیده ۲ هفته‌ی اول بدن تازه میتونید با TA صحبت کنید آوانس بده Big Grin
من ترم اول ۱ ماه، ترم دوم ۲ هفته، و این ترم هم ۱ ماه و نیم دیر میرم، موشکولی هم پیش نیومده Cool
مرسی ممنون :دی استادایی که باید باهاشون درس بردارم هیچ کدوم گیر نیستن. ولی کلا من اصلا قصد دیر اومدن ندارم به خدا! خیلی بدم میاد چیزی رو از وسط شروع کنم! همیشه می‌خوام از اول شروع هر چیزی حضور داشته باشم! من فقط اولش یه جمله گفتم که امیدوار بودم برای ورودی‌ها با بقیه شروع نشه کلاس‌ها همین! بعد هی کش اومد و بهم یه سری حرف زدن که واقعا متعجب شدم...بعد البته بعدش جواب خودمو گرفتم! چون درسایی که تو ارشد ارائه می‌شه ترم اول و غیر اول نداره و ترتیب خاصی نداره برداشتنشون، در نتیجه سر هر کلاس هم دانشجوی ترم یکی هست هم ترم ۳ی واسه همین نمی‌شه که کلاسای ورودی‌ها دیرتر شروع بشه.
بعد اون موقع خسته بودم خیلی . ولی الان انجام پروژه‌م تموم شد و شروع کردم به نوشتن گزارشش و واسه همین سعی می‌کنم زود تموم شه راحت شم خوشحال شم :دی
(بعد شما اینم در نظر بگیرید که یه دلیل خستگی من اینه که من خوابگاهیم و در نتیجه کل تابستونو تو خوابگاهای درب و داغون تابستون گذروندم خیلی سخت و اذیت‌کننده‌ست!)

بی خیال کلا!
ولی اندر باب زود و دیر رفتن سر کلاس واقعا نمی‌دونم چی بگم...یه جوری صحبت می‌کنین همگی انگار که خیلی افتخار داره دیر رفتن و کلاس پیچوندن و ... . و اگر انجام ندادن این کارها نشانه‌ی بچه بودنه من به بچه بودنم افتخار می‌کنم. چون من معتقدم باید آدم وظیفه‌ی دانشجوییش رو به درستی انجام بده.
افتخار نداره،اما تابع جمع بودن یه چیز جداست،من خودم با این که دانشجوی شهر خودم بودم همیشه صب میکردم بچه های شهرای دیگه برسن بعد هماهنگ میکردیم باهم بریم سر کلاس، خوده من ۴ و ۸ مهر دوتا از بزرگترین مراسمای زندگیم هست...که مجبور میشم هفته اول مهر غیبت کنم،و ازین بابت ناراحتم پس نه شاخم نه خفنم نه واسم افتخاره،اما دوس دازم اون کلاس منسجم و یه دست کارشناسی رو بازم تجربه کنم
۳
۰
ارسال: #۲۳۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  بچه ها خیالتون راحت، من مطمئنم جوابا نهم میاد.. باور کنید راست میگم، من حسم بهم دروغ نمیگه. دیگه نگران نباشید.

من به سنجش کاری ندارم، نتایج نهم میاد. حالا میبینید

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۴
ارسال: #۲۳۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
با سلام به همه ی بچه های کنکوری سال ۹۴ امیدوارم که همگی امسال همون دانشگاهی که انتظارش رو دارید قبول شید
من عضو جدید هستم
خواستم ازتون راهنمایی بگیرم به علت اینکه شاغلم فرصت نمیشه واسه روزانه بخونم
کسی از رتبه قبولی غیر انتفاعی جهاد اهواز خبر داره؟
میخوام درسارو گلچین کنم رشته ام نرم افزار
به نظرتون چه درسایی رو بیشتر بخونم؟
اگه کسی اطلاعات درست داره راهنماییم کنه ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۲۳۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط xathura.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ق.ظ)shervak90 نوشته شده توسط:  با سلام به همه ی بچه های کنکوری سال ۹۴ امیدوارم که همگی امسال همون دانشگاهی که انتظارش رو دارید قبول شید
من عضو جدید هستم
خواستم ازتون راهنمایی بگیرم به علت اینکه شاغلم فرصت نمیشه واسه روزانه بخونم
کسی از رتبه قبولی غیر انتفاعی جهاد اهواز خبر داره؟
میخوام درسارو گلچین کنم رشته ام نرم افزار
به نظرتون چه درسایی رو بیشتر بخونم؟
اگه کسی اطلاعات درست داره راهنماییم کنه ممنون میشم
شما این سوالو تو بخش سوالات و درخواست ها مطرح کنی، بهتر جواب می گیری. نظر شخصی من اینه که هیچ درسی (غیر ریاضی) کنار گذاشته نشه. فقط عمق مطالعه رو کم کنید.دو درس از ریاضی رو کنار بذارید (پیشنهاد من مهندسی و محاسباته) موفق باشید.

(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  بچه ها خیالتون راحت، من مطمئنم جوابا نهم میاد.. باور کنید راست میگم، من حسم بهم دروغ نمیگه. دیگه نگران نباشید.

سر کار گذاشتی دوست عزیز؟ Big Grin خود سنجش گفت نهم دیگه Smile)
۰
۰
ارسال: #۲۴۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ
Wink RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  

سر کار گذاشتی دوست عزیز؟ Big Grin خود سنجش گفت نهم دیگه Smile)

چل بازیه برادر WinkBig GrinBig GrinBig Grin

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۹۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۱۲۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۲۱۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۳۳۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close