زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۴۹۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  دختر خاله م میگفت کارشناسی پردیس شریف بوده، اگر کیشه مچشو بگیرم تا نتایج نیومده؟
ظاهرا که کیشه
ولی من پیج بچه های شریف رو میدیدم همه میگفتن این پردیسی ها فلان جورین تو کلاس ها. کلاس شریف رو آوردن پایین و پز شریف رو با پول خریدن و از این حرفا ..از اونجا فهمیدم که تو خود شریف درس میخونن اینا Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۴۹۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط Densike.)
یادش بخیر ...امیر حسین جان مرسی که یاد اون روز ها کردی ... استرس زا بود ولی روزهای خوب و شادی بود ... الان که فکرش رو میکنم خیلی خوش گذشت ..

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  دختر خاله م میگفت کارشناسی پردیس شریف بوده، اگر کیشه مچشو بگیرم تا نتایج نیومده؟
ظاهرا که کیشه
ولی من پیج بچه های شریف رو میدیدم همه میگفتن این پردیسی ها فلان جورین تو کلاس ها. کلاس شریف رو آوردن پایین و پز شریف رو با پول خریدن و از این حرفا ..از اونجا فهمیدم که تو خود شریف درس میخونن اینا Big Grin

بله پردیس شریف توی کیش هست

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza , afrooz-OMD
ارسال: #۴۹۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
ما که فردوسی میریم دیگه پردیسو کیشو شریف مال خودتون Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۴۹۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  برادر بلک! من از همین تریبون درخواست می کنم من رو از اون لیست دعایی که قبلا توش ثبت کرده بودین حذف کنید پلیز.
دیلیت نداره فقط اد داره.Cool
خوب اشکال نداره. خدا رو شکر آخرین باری که پرسیدم نوبتم تو صف ۳۵۴ بود فعلنا نوبتم نمی رسه.Smile
ارسال: #۵۰۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ)amirhosein.moosavi نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های آی تی
به همتون خسته نباشید میگم.ما یه تنش دیگه رو هم غیر از کنکور پشت سرگذاشتیم که اونم موضوع تغییر ضرایب بود. یه عکس خیلی جالب از اسامی شرکت کننده های اون اعتراض داشتم که آپلودش کردم. خیلی روز استرس زایی بود برای همه.بازم به همه بچه هایی که از شهرستان ااومدن واسه اعتراض خسته نباشید میگم(منظورم احسان جانه).
shamdooni و densike دم شماها هم گرم.همکاری خیلی جالبی بود یعنی خودش به نوبه خودش یه پیروزی بود.
یادمه وقتی دم دفتر مسئول وزارت خونه بودیم موقعی که نامه برگشت تغییرات رو زدن یکی از بچه ها بلند بلند گریه میکرد.اسن مسئوله خشکش زده بود.shamdooni جان احتمالا یادشه.
امیدوارم ایشاللا نتایج که اومد همگی از خودمون راضی باشیم.
[تصویر:  353151_g17_dsc01075.jpg]

انشالله که نتیجه خوبی بگیرین باز هم تشکر از همتونRolleyes

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , shamim_70 , amirhosein.moosavi
ارسال: #۵۰۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از اون بدتر اینه که تو این حالت تا روز آخر پدر و مادرتون و تمام فامیل هم امیدوار میمونن ولی روز آخر میخوره تو ذوقشون.
شما امروز تصمیم گرفتید من رو تا مرز سکته ببرید؟ Big Grin
آخه از اون بدتر امسال خواهرم هم کنکور میده به احتمال زیاد نتیجه خوب هم میاره .. میدونم بخوام نخوام امسال به خاطر رتبه کهکشانیم در مقایسه با رتبه خواهرم سرزنش میشم اساسی ولی اینکه امیدوار بمونن و آخرش بخوره تو ذوقشون و بعد از اون سرکوفت بزنن دیگه خیلییی نامردیه Sad Sad
+هرچقدر که سعی کرده بودم خوشبینانه فکر کنم امروز و فردا تکلیفم معلوم میشه با این دو پست شما همه تلاش هام هیچ شد Big Grin
من دقیقا سال پیش همه این مراحل با پشتکار فراوان طی کردم.Sad ایشالا که این اتفاق نمی افتهSmile نگران نباشید.
خدا با ماست از چیزی نمی ترسم
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۵۰۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ
کاربر بلک واقعا شانس دارین Big Grin تقریبا اخلاق رو مخ استرسیا رفتنتون عین منه ولییییییییی با این تفاوت که من همون اول خرخره ام توسط دوستام جویده می شه خخخخخخخخخخخخخخخخخ
دوستان اصلااااااااااااااا استرس نداشته باشین خخخخخخخخخخخ

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , blackhalo1989
ارسال: #۵۰۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط ریحان.)
نه واقعا داشتم با وجود استرس...باخوندن اینجا بلند میخندیدم...
انسان چه قابلیتهایی داره خودشم نمیدونه ها...
میگم حالا این مرز مرز که میگین چند هست؟!!! ۳۰۰؟ ۳۵۰؟ ۴۰۰؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۵۰۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ
کاربران عزیز، به هیچ وجه به نتایج فکر نکنید و سعی کنید اصلا استرس نداشته باشید.

روابط عمومی ستاد استرس زایی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Nesyan , alirezaei
ارسال: #۵۰۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  انسان چه قابلیتهایی داره خودشم نمیدونه ها...
منظورتون رو متوجه نشدم از این جمله.
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  میگم حالا این مرز مرز که میگین چند هست؟!!! ۳۰۰؟ ۳۵۰؟ ۴۰۰؟
منظورمون از مرز اون رتبه ای بود که واسه خودمون درنظر گرفتیم.
مرز واسه من یکی ۱۰۰ هستش. بالاتر از این واسم اونور ِ مرزه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۵۰۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربران عزیز، به هیچ وجه به نتایج فکر نکنید و سعی کنید اصلا استرس نداشته باشید.

استرس زدایی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۰۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
من چرا استرس ندارم؟CoolCool
ارسال: #۵۰۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ب.ظ)moritrans نوشته شده توسط:  من چرا استرس ندارم؟CoolCool
کاربر بلک پاسخگو باشن. چرا تو انجام وظایفتون سهل انگاری می کنید، استرس به ایشون نرسیده؟!!!Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , blackhalo1989 , Nesyan , پوونه , alirezaei , رتبه۱سال۹۴ , arefeh.hp , ریحان
ارسال: #۵۰۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ
یعنی به نظرتون امروز نتایج میاد یا فردا؟Sad

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۵۱۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربران عزیز، به هیچ وجه به نتایج فکر نکنید و سعی کنید اصلا استرس نداشته باشید.

استرس زدایی؟

کاربر اکسپرت واقعا یه لحظه هم به خودت شک راه دادی که "استرس زدایی" باشه ؟!؟!!؟ HuhBlush
ایشون که پست گذاشتن مامور مخصوص رییس بزرگ میتی توکلی هستن..... استرس در کنید Big GrinBig GrinTongueTongue

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sahar salehi , so@ , پوونه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۷۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۹۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۳۶ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۵۲۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close