زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۴۶۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ق.ظ
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ)samyaghoobi70 نوشته شده توسط:  بهترین راه همینه دیگه،سفر به نقطه ای دور از فامیل و اینترنت D:
مشکل اینه ادم نمیدونه بره نمایشگاه کتاب کنکوری بخره یا نه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , sara9009 , so@ , ts2927
ارسال: #۴۶۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  این قدی که برادر بلک واسه اعلام نتایج ما لحظه شماری می کنن فک نمی کنم واسه خودشونم کرده باشن.Smile
من واقعا از همین تریبون کمال تشکر و قدردانی خودم رو از ایشون اعلام می دارم.Big Grin
اون موقعی که نتایج اومد ما مهمون داشتیم. به من میگفتن بیا کمک کن که گفتم میخوام نتیجه رو ببینیم. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , faza
ارسال: #۴۶۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ ق.ظ
صبح به مامان و بابام میگفتم دلم میخواد یه معجزه ای بشه رتبه ام یا خیلی خوب بشه یا خیلی بد.
مامان گفت هر وقت دعا کردی قبول بشی قبول نشدی. آی میخندیدم این بار که دعا میکنی قبول نشی قبول بشی

:|

چقدر خوب بهم دلداری میدن واقعا :|

نمیدونم هم چرا منتظر نتایجم از دیروز :|
این نتایج لعنتی رو بدن من مطمئن بشم داغونه رتبه ام با خیال راحت برم بشینم واسه سال بعد بخونم. استرس ندارم فقط از این حالت بلاتکلیفی خوشم نمیاد. :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , arefeh.hp , alirezaei , sara9009 , so@ , yagmur0022 , ریحان
ارسال: #۴۶۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  صبح به مامان و بابام میگفتم دلم میخواد یه معجزه ای بشه رتبه ام یا خیلی خوب بشه یا خیلی بد.
مامان گفت هر وقت دعا کردی قبول بشی قبول نشدی. آی میخندیدم این بار که دعا میکنی قبول نشی قبول بشی

چقدر خوب بهم دلداری میدن واقعا :|

نمیدونم هم چرا منتظر نتایجم از دیروز :|
این نتایج لعنتی رو بدن من مطمئن بشم داغونه رتبه ام با خیال راحت برم بشینم واسه سال بعد بخونم. استرس ندارم فقط از این حالت بلاتکلیفی خوشم نمیاد. :|
ممکنه رتبتون روی مرز باشه و تا روز آخر (شهریور) امیدوار بمونید و شهریور معلوم بشه چیزی که میخواید قبول نمیشید و کل تابستون رو از دست بدید و عقب بیفتید. Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , kora
ارسال: #۴۷۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ممکنه رتبتون روی مرز باشه و تا روز آخر (شهریور) امیدوار بمونید و شهریور معلوم بشه چیزی که میخواید قبول نمیشید و کل تابستون رو از دست بدید و عقب بیفتید. Big GrinBig Grin
Big Grin
این دیگه بدترین حالته.
نمیدونم رتبه ام روی مرز باشه چیکار میکنم Sad

کاربر بلک من استرس نداشتمااا ولی الان با پست شما، من استرس گرفتم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۴۷۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ممکنه رتبتون روی مرز باشه و تا روز آخر (شهریور) امیدوار بمونید و شهریور معلوم بشه چیزی که میخواید قبول نمیشید و کل تابستون رو از دست بدید و عقب بیفتید. Big GrinBig Grin
Big Grin
این دیگه بدترین حالته.
نمیدونم رتبه ام روی مرز باشه چیکار میکنم Sad

کاربر بلک من استرس نداشتمااا ولی الان با پست شما، من استرس گرفتم Big Grin
از اون بدتر اینه که تو این حالت تا روز آخر پدر و مادرتون و تمام فامیل هم امیدوار میمونن ولی روز آخر میخوره تو ذوقشون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , mahyamk , kora
ارسال: #۴۷۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از اون بدتر اینه که تو این حالت تا روز آخر پدر و مادرتون و تمام فامیل هم امیدوار میمونن ولی روز آخر میخوره تو ذوقشون.
شما امروز تصمیم گرفتید من رو تا مرز سکته ببرید؟ Big Grin
آخه از اون بدتر امسال خواهرم هم کنکور میده به احتمال زیاد نتیجه خوب هم میاره .. میدونم بخوام نخوام امسال به خاطر رتبه کهکشانیم در مقایسه با رتبه خواهرم سرزنش میشم اساسی ولی اینکه امیدوار بمونن و آخرش بخوره تو ذوقشون و بعد از اون سرکوفت بزنن دیگه خیلییی نامردیه Sad Sad
+هرچقدر که سعی کرده بودم خوشبینانه فکر کنم امروز و فردا تکلیفم معلوم میشه با این دو پست شما همه تلاش هام هیچ شد Big Grin
ارسال: #۴۷۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ق.ظ
حالا فرض کنید خواهرتون رتبه اش دو رقمی بشه و کامپیوتر شریف قبول بشه. Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , ts2927
ارسال: #۴۷۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ
بچه ها من هر چه به نتایج نزدیکتر میشیم بیشتر ناامید میشم

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
ارسال: #۴۷۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا فرض کنید خواهرتون رتبه اش دو رقمی بشه و کامپیوتر شریف قبول بشه. Big GrinBig GrinBig Grin
اتفاقا خواهر من رتبه اش در بدترین حالت صد در صد دو رقمیه و از حالا آماده ام واسه سرزنش. Big Grin
ولی تک رقمی بشه برق شریف قبول بشه سرزنش شدنم میشه آرزو Big Grin چون کل فامیل زنده زنده پوست من یکی رو میکنن که مایه سرافکندگی فامیلم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: atish69 , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۴۷۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ ق.ظ
کاربر پوونه چند روز تا شهریور مونده؟ Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: atish69 , faza
ارسال: #۴۷۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربر پوونه چند روز تا شهریور مونده؟
دقیقا ۱۰۴ روز Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: atish69
ارسال: #۴۷۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ
چقققققققققققدرررررررررر زیاااااااااااااااااد خیلی سخته این همه روز صبر کردن.
ارسال: #۴۷۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقققققققققققدرررررررررر زیاااااااااااااااااد خیلی سخته این همه روز صبر کردن.
: )))))))))))))))))))))))))))))
خداااااااااااااا : ))))))))))))))))))))))))))

الان قلبم وایمیسته.

شما کنکور دکتری میدین یا تافلی، جی آر ای یا یه همچین آزمون هایی
یا درخواست پذیرش میفرستید واسه بلاد اونور آب
یا هرچی مثل اینا
اون موقع منتظر انتقام من باشید : )))))))))
ارسال: #۴۸۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ
فعلا که قصد هیچ آزمونی رو ندارم.
راستی فاصله اعلام نتایج کنکور خواهرتون با شما چند روزه؟ Big GrinBig GrinBig Grin کدومش زودتر اعلام میشه؟ Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: atish69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۹۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۰۲۶ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۳۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۱۵۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۵۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۵۵۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۷۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۶۹۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close