زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدار الکتریکی

ارسال: #۳۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ب.ظ
RE: مدار الکتریکی
(۰۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۳۵ ب.ظ)MIT نوشته شده توسط:  به نظرشما برای این درس برای کسی که رشته ITبوده و تاحالا مدار را حتی توی دانشگاه نداشته چه منبعی خوبه؟من الان ترم اخرم میتونم با استاد صحبت کنم که برم سر کلاسش؟بین مدار پارسه و پوران کدوم رو بخونم؟ پوران ۲ جلدی کدومش برا کامپیتر کافی هست؟ پارسه چه طوره؟
مدار پارسه برای مبتدیا فوق العاده هست و هیچ کتابی به گردش نمیرسه اما در سطوح بالاتر پوران پزوهش خوبه . انتشارات گسترش علوم پایه هم یه کتاب خوب داره که فکر کنم ما باید دنبال کتاب کاردانی به کارشناسی( شادکام انور) باشیم که ساده‌تر گفته باشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ق.ظ
مدار الکتریکی
من مدارو از پارسه(االبته فقط چند فصل اول )خوندم،کتاب بدی نیست ولی یه جاهایی گنگه...تست های سالهای قبل رو که نیگا کنی میبینی معمولا نوع سوالا ثابته وکمتر توش سوالای متفاوت و عجیب غریب میبینی(مشترک امسال رو در نظر بگیر مثلا)...ضمنا یه کتاب سنگین هست که مرجع واقعا کاملیه واسه مدار:تحلیل مهندسی مدار ویلیام هیت که چون سنگینه بهتره فقط به عنوان مرجع ازش استفاده کنی...من یه صفحه هم فک کنم نخوندم ازش...با این یه ذره مداری که خونده بودم ۵ تا از ۷ تا رو زدم...درست هم زدم

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۳۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  من مدارو از پارسه(االبته فقط چند فصل اول )خوندم،کتاب بدی نیست ولی یه جاهایی گنگه...تست های سالهای قبل رو که نیگا کنی میبینی معمولا نوع سوالا ثابته وکمتر توش سوالای متفاوت و عجیب غریب میبینی(مشترک امسال رو در نظر بگیر مثلا)...ضمنا یه کتاب سنگین هست که مرجع واقعا کاملیه واسه مدار:تحلیل مهندسی مدار ویلیام هیت که چون سنگینه بهتره فقط به عنوان مرجع ازش استفاده کنی...من یه صفحه هم فک کنم نخوندم ازش...با این یه ذره مداری که خونده بودم ۵ تا از ۷ تا رو زدم...درست هم زدم
ممنون از راهمنایی تون به نظرتون میشه با با کتاب پارسه به تنهایی جند تا از تستهای مدار رو زد؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۳۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
مدار الکتریکی
کتاب مدار الکتریکی فقط وفقط و فقط پوران پژوهش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال: #۳۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  کتاب مدار الکتریکی فقط وفقط و فقط پوران پژوهش

برای مبتدیا هم خوبه؟‌، نظرتون رفتن به کلاس برای این درس چیه؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط Helmaa.)
بچه‌ها یه سوال دارم ،من این درس رو نداشتم اما میخوام بخونمش،دبیرستان ریاضی بوده رشته ام،این درس مدار الکتریکی همون مباحث فیزیک هست مقاومت،خازن،مدار و ....این چیزاBlush
ممنون میشم راهنمایی کنید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال: #۳۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  کتاب مدار الکتریکی فقط وفقط و فقط پوران پژوهش

برای مبتدیا هم خوبه؟‌، نظرتون رفتن به کلاس برای این درس چیه؟

عالیه.چون اینقدر مثال حل کرده که راه میفتید.از همین حالا شروع کنید که چند دور کتابا بخونیدوبعد چونکه سوالات ارشد برقا حل کرده و سوالات برق خیلی سخت‌تر از سوالات رشته کامپیوتر هستش سوالات کامپیوتر براتون مثل اب خوردن میشه من ۵ سوال مدار را درست جواب دادم چون ۳ سوال از دیجیتال و vlsi جواب داده بودم که هر سه اشتباه بود درصدم پایین اومد.ولی مطمئن باشید که ضرر نمیکنید دو جلدیه که جلد اولش برا کامپیوتر کافیه البته مبحث اپ امپ هم هستش که تو جلد دوم هست که اینو میتونید از پارسه بخونید البته تو این چند سالی که ارشد برگزار شده ۲ بار ازش سوال اومد اخرین بار سال ۸۹ بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۳۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  کتاب مدار الکتریکی فقط وفقط و فقط پوران پژوهش

منظورتون همونه که نویسندش " زرگر" هست‌، اونکه برا منی که مدار نخوندم از اولش چیزای سطح بالا گفته‌، در ضمن کتاب شادکام انور چطوره(گسترش علوم پایه)
راجع به رفتن کلاس هم بگید لطفاً

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال: #۳۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
مدار الکتریکی
بله همبنه.اون کتاب که گفتی من نمیدونم چیه نخوندمش .من خودم تو دانشگاه مدار را ۱۱ گرفتم پس ببینید که پایم ضعیف بود(تو دانشگاه ازاد که فکر کنم فقط ۵ درصد مطالبا گفته بودن) البته مدار ۲ هم ما داشتیم.اولش اینطوریه به قسمت تحلیل مدار که میرسی میبینی که چه جالب میشه.من که پایم ضعیف بود به کلاس احتیاج پیدا نکردم.حالا اگه میخوای بری کلاس با خودته.اگه الان میخونی بگی چه سخته و از این جور حرفا مطمئن باش میذاریش کنار پس برو کلاس ولی اگه پشتکارت خوب باشه سختیهاشا تحمل کنی بعدش لذت میبری من خودم میگفتم کاش برق شرکت کرده بودم شاید حتی دور اول کتابا که میخونی هیچی متوجه نشی ولی کم کم راه میفتی که حتما باید از الان شروع کنی اگه بذاری برا مهر وابان نمیرسی
موفق باشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadra.T
ارسال: #۴۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  بله همبنه.اون کتاب که گفتی من نمیدونم چیه نخوندمش .من خودم تو دانشگاه مدار را ۱۱ گرفتم پس ببینید که پایم ضعیف بود(تو دانشگاه ازاد که فکر کنم فقط ۵ درصد مطالبا گفته بودن) البته مدار ۲ هم ما داشتیم.اولش اینطوریه به قسمت تحلیل مدار که میرسی میبینی که چه جالب میشه.من که پایم ضعیف بود به کلاس احتیاج پیدا نکردم.حالا اگه میخوای بری کلاس با خودته.اگه الان میخونی بگی چه سخته و از این جور حرفا مطمئن باش میذاریش کنار پس برو کلاس ولی اگه پشتکارت خوب باشه سختیهاشا تحمل کنی بعدش لذت میبری من خودم میگفتم کاش برق شرکت کرده بودم شاید حتی دور اول کتابا که میخونی هیچی متوجه نشی ولی کم کم راه میفتی که حتما باید از الان شروع کنی اگه بذاری برا مهر وابان نمیرسی
موفق باشی

دست شما درد نکنه‌، گرفتم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۴۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ
مدار الکتریکی
دوستان عزیز میگید مباحثش چیه؟؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال: #۴۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  دوستان عزیز میگید مباحثش چیه؟؟
اونایی که گفتید‌، مقدمات کاره‌، بعدش تحلیل مدار مرتبه اول‌، دوم هست‌، مباحث تبدیل تونن و نورتن هست‌، تحلیل حالت سینوسی و ...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , Jabar-Asadi
ارسال: #۴۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ق.ظ
دوستان این طور که معلومه شما برای معماری بخث می کنید میشه یه نفر در مورد مدار هوش بگه؟
پارسه کافیه؟یا باید منبع دیگه ای همراهش بشه.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۴۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان این طور که معلومه شما برای معماری بخث می کنید میشه یه نفر در مورد مدار هوش بگه؟
نه ماها درباره هوش حرف میزنیم

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۴۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان این طور که معلومه شما برای معماری بخث می کنید میشه یه نفر در مورد مدار هوش بگه؟
نه ماها درباره هوش حرف میزنیم
چون کاربر deltaاسم دیجیتال و... آورد من خیال کردم در مورد سخت افزار یا معماری هستش.
یا خوندن کتاب پارسه به تنهایی میشه کاری کرد ؟ من نمی خوام همه سوالا را جواب بدم نصف هم برام کافیه!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۶۵۳ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۷۶۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۵۷ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۱۷ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۳۱ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
Question اساتید دروس سیگنال و مدار الکتریکی amir.nj96 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.nj96
  مدار منطقی طراحی شمارنده bcd ,با فلیپ فلاپ d Yousefi.parisa70@gmail.com ۰ ۲,۵۵۴ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Yousefi.parisa70@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close