زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۳۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط fatima1537.)
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
[/quote]
چقدر شما لطف دارین!۱اومدیم یه درد دلی کنیما!!!
[/quote]']

به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه سری بزن.مخصوص نوشتن درد دل هایی است که نمی خواهیم کسی از اونها باخبر بشه و توی وب هرکسی اون رو ببینه. کاملا خصوصیه و دیگه کسی گیر نمیده!Wink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۳۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط parsaNA.)
به جز اون دوستم که تو مایکروسافت کار می کنه - یکی دیگه از دوستام همین چند روز پیش به عنوان کارشناس تو برنامه صفحه کلید جام جم دعوت شده بود‌! اینم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیگه باید یه فکری به حال خودم بکنم !

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

ارسال: #۷۳۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  پیشنهاد میکنم درد و دلتون که ناشی از شکایت هست رو تو محیط عمومی ننویسید.
....
من هم پیشنهاد میکنم تو محیط مجازی به توضیح و تفسیر چیزی که تو دل آدمها میگذره نپردازید!!!.از اول تا آخر این تاپیک خیلی از صحبتها درد دل هست و مخاطبش هم خدا،!!نیاز باشه آقا فرداد پست منو حذف میکنن بدون اینکه من هیچ اعتراضی داشته باشم.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال: #۷۳۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
به جز اون دوستم که تو مایکروسافت کار می کنه - یکی دیگه از دوستام همین چند روز پیش به عنوان کارشناس تو برنامه صفحه کلید جام جم دعوت شده بود‌! اینم

دیگه باید یه فکری به حال خودم بکنم !

با این همه دوست نخبه خودت چی کاره هستی پارسانا جان؟

سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۷۴۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ ب.ظ
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
دکتر بیا نجاتم بده از دست این دو گروه. Rolleyes
گروه اول اونهایی که بهشون توهین میشه و درخواست برخورد دارن و گروه دوم اونهایی که دلشون میخوان هر چی میخوان بنویسن و کسی چیزی نگه. اگه بهشون چیزی گفته بشه من میشم فرداد بیکار و علاف و فاقد جنبه نقد پذیری و کسی که میخواد دق و دلش رو خالی کنه و دیوار شما رو کوتاه پیدا کرده و ......و چیزایی که میخوان بگن ولی خب نمیگن ولی من میشنوم!!!Big Grin

بابا بخدا من نه دق و دل دارم نه با شماها دشمنم ونه پدر کشتگی دارم!!!
ولی بازهم از اونهایی که دلسوزند تشکر فراوان دارم. Heartاسم نمیارم این روزها خیلی زیادن و ساکتند ولی رفتارشون تو این محیط مجازی هم دیده میشه.Big Grin
از اونهایی هم که از من دلخور شده اند خواهش میکنم قهر نکنند. مطمئنا" من هم یه بدیهایی دارم. تعدادشون که شلوغن انگشت شماره ولی خب همون هم زیادهSad
اینجا هم باسم من نیست که اگه از من دلخورن با این سایت قهر کنید. منتظر دیدن اسم تک تک تون و خوندن همه حرفهای خوب تون هستم.Big Grin
پیام که نمیتونین بدین چون یک پیام روزانه سهمیه دارین و خرج من نمیکنید. یک تاپیک بزنید و بگید و انتقاد کنید. فقط با لحنی بگید که شان یک محیط عمومی حفظ بشه. بخاط من نه بخاطر دکتر.
همین جا از آقای دکتر درخواست میکنم استعفای من رو بپذیرند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۷۴۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط malekinasab.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  برام دعا کنید
مادرم حالش خوب بشه
دوباره بیماریش عود کردهSad
ممنون

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ق.ظ)malekinasab نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  دلم برای دانشگاه و کلاس هاش، امتحان، پروژه ها، پاورپوینتها و تحقیق هاش خیلی تنگه...
Rolleyes Sad

هیچ دل تنگی نداره ...اصلا ....اه اه ...
من قبلا گفته بودم ...که اگه مشتاقین .....هم اکنون نیازمند یاری سبزتان ....هستیم...
ستاد حمایت از دانشجویان پر مشغله ...به قول ما کردا....تیش شر آمده......(admin میدونه چی معنیش میشه)Tongue
الان اینو می گی. چند مدت بعد از فارغ التحصیلی احتمالاً نظرتون عوض می شه.
Cool مشتاق نیستم ... دلتنگم
حالا ترجمه اش چی می شه؟

سلام
فکر نکنم پشیمون بشم...راحت میشم.....
باور کن.....
اخه پاور پوینت درس کردن چه دلتنگی داره....ادم برا کار علمی دلش تنگ میشه ...ولی نه برا این کارای مسخره بیهوده .....معنیش میشه "گرفتار" از ادمین بپرسید..آخه در هرشرایطی معنی خاصی دارهTongue

سلام آقا فرداد بابا یه چوب دستتون بگیرین بزنین توسرشون ....اینم یکی از بدیهای دنیای انلاین که حس منتقل نمیشه ....دکتر رو فعلا ما اوردیم ایلام .......تا جمعه هم نمیذاریم بیان ...شما درخواستتو بنویس تاشنبه منتظر باش ..اول وقت دکتر رسیدگی میکنه...Tongue

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
ارسال: #۷۴۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دکتر بیا نجاتم بده از دست این دو گروه. Rolleyes
D
.....

پیام که نمیتونین بدین چون یک پیام روزانه سهمیه دارین و خرج من نمیکنید. یک تاپیک بزنید و بگید و انتقاد کنید. فقط با لحنی بگید که شان یک محیط عمومی حفظ بشه. بخاط من نه بخاطر دکتر.
همین جا از آقای دکتر درخواست میکنم استعفای من رو بپذیرند.

"فقط با لحنی بگید که شان یک محیط عمومی حفظ بشه" اعمال قدرت رو حال کردین
"همین جا از آقای دکتر درخواست میکنم استعفای من رو بپذیرند." شما چرا بری اسم این مفسدای مانشتی رو بگو تا سرکوب بشن
"همین جا از آقای دکتر درخواست میکنم استعفای من رو بپذیرند." استعفات هم به نظر من که رد میشه
اگه استعفا بدی اونوقت من و دانیال چه کار کنیم تو تالار اون وقت کسی نیست که این تالار رو جدی بگیره و ما هم سربه سرش بذاریم
تازه تا دکتر بیاد انشالله تلاشمون رو میکنیم که به فتنه هامون ادامه بدیم
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
درضمن آواتار فعلی تون رو میخام به عنوان آواتار بذارم مانع که نداره Smile
اون وقت بچه‌ها چشمشون میخوره اشتباه میگیرن من هم هی بهشون تذکر میدم
دیدی یه زمان بچه شلوغای کلاس را مبصر میکردن که شلوغ نکننD:
(عضو انجمن مفسیدن مانشت)

ارسال: #۷۴۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
من هر چی بنویسم از توش یه چیزی درمیارین. Sadخدا نکنه آدم با یکی بخواد کل بندازه.Huh
من تسلیم!!!(شکلک تسلیم نداریم!!)
اوه !! راستی اون عکس رو نزن. از توی عکس حتما" هزار تا تفسیر درمیاد.!!!Cool
راستی موج!!! من کی به تو گفته بودم که نقد پذیرم؟؟؟؟Huh
در ضمن اگه من خارج از موضوع چیزی زدم به من بگید حذف کنم. البته میتونید به ناظم خوش اخلاق نقد پذیر بعدی هم بگین!!!
حالا باز میگید دارم از موضوع خارج میشم.(البته این تاپیک آزاد هست میبینید که هر چی خواستین نوشتین)
اما یه صحبت جدی هم دارم‌: اگه من تالار رو جدی گرفتم به احترام اون دوستانی است که جدا" میان اینجا از تجربه دیگران استفاده کنن. من رو جزء اونها حساب کن موج جان! اگه واسه تو شوخیه کلی تالار جک و شوخی و.... هست. اگه نزدیک ۶ هزار عضو کامپیوتری داره فکر کنم دلیل اصلیش همینه.فکر کنم شما که شوخی میگیرید اشتباه میکنید. گاهی تو پست‌ها می بینید که بعضی جدی بودن تالار رو بخود شما میگن. آدرس بدم؟؟؟؟
در ضمن من حسرت مدیریت ندارم. در محیط غیر مجازی در یک محیط جدی مدیرم!!

.
ارسال: #۷۴۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  من هم پیشنهاد میکنم تو محیط مجازی به توضیح و تفسیر چیزی که تو دل آدمها میگذره نپردازید!!!.از اول تا آخر این تاپیک خیلی از صحبتها درد دل هست و مخاطبش هم خدا،!!نیاز باشه آقا فرداد پست منو حذف میکنن بدون اینکه من هیچ اعتراضی داشته باشم.

سلام. من اعتراض نکردم عزیز جان. پیشنهاد دادم بهتون.اخه چه نیازی به پست پاک کردن هست ؟

میتونید بپذیرید و میتونید نپذیرید.

در هر ۲ حالت بنده مشکلی ندارم.

چون مطلبی از قران بود. وظیفه اخلاقیم بود که بگم و فقط واسه خودتون گفتم و مطمئنا دیگه چنین اشتباهی رو برای شما مرتکب نمیشم.

شاد و موفق باشید.
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من تسلیم!!!(شکلک تسلیم نداریم!!)

شما ما رو تو خصوصی بی ادب خطاب نکنید. تسلیم شدنتون پیشکش. !!!!

راستش من تو پست اول گله ای از شما نکردم. فقط یه پیشنهاد دادم به دکتر تنهایی که ۲ بند به قوانین اضافه کنه.
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ ب.ظ)malekinasab نوشته شده توسط:  سلام آقا فرداد بابا یه چوب دستتون بگیرین بزنین توسرشون ....

سلام. پیشنهاد میکنم تو بحث های دانیال*موج / فرداد . دخالت نکنید.

ضمن اینکه هر موقع دیدید دکتر تنهایی چوب دست میگیره و میزنه تو سر شما . فرداد هم حتما همین کارو میکنه. !!!!!!
خیلی فرداد با ما خوبه. راه جدید هم بهش یاد میده. !!!!!!!
از فردا من و موج یه روز باید تو مانشت باشیم. یه روز تو بیمارستان. Big Grin
ارسال: #۷۴۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ب.ظ
بچه ها!
پیشنهاد میکنم با هم دوست باشیم Smile
زیاد به هم گیر ندیم بهتره Smile
هیچ کس از این که یه نفر دیگه بهش گیر بده خوشش نمیاد!
گر خلاف خوی تو گوید کسی / کینه‌ها خیزد تو را با او بسی

اگر چه گاهی برای برقرای نظم باید یه نفر باشه که گیر بده!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
ارسال: #۷۴۶
مدام جواب بدم میشه چت.
البته در مقابل بی ادبی که تسلیم نیستم!!!

.
ارسال: #۷۴۷
به malekinasab:
میگم نقل قول منو گذاشتی ولی هیچی براش ننوشتی‌، حالا این یعنی چی؟!Huh
ارسال: #۷۴۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط موج.)
به فرداد
نرو تو هم مثه من نمیتونی دووم بیاری
نرو تو هم مثه من تو غصه کم میاری
نرو......
میدونی فرداد جان مشکل از اینجاست که شاید توی محیط مجازی همه چیز منتقل نمیشه من شخصا آدم شوخی هستم و سرحالی هستم تا حالا هم کسی نشده که شوخی هام رو لودگی تعبیر کنه ولی خب وقتی میخام این نشاط و شادی رو تو محیط مجازی منتقل کنم شکل خوبی نمیگیره
بازم اگه ناراحت شدی شرمنده
سعی میکنم بعد از این جدی‌تر باشم
در ضمن بازم اگه این دوبیت شعر اولش به نظرتون مناسب فضای تالار نیست اطلاع بدید تا پاکش کنم یا خودتون زحمتش رو بکشید

ارسال: #۷۴۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  مدام جواب بدم میشه چت.
البته در مقابل بی ادبی که تسلیم نیستم!!!

پیشنهاد میکنم یه بازنگری تو شرایط بی ادبیتون داشته باشین تا حرفی که به شوخی میزنین و همون رو به عنوان جواب پس میگیرین رو به عنوان بی ادبی به حساب نیارین.
ارسال: #۷۵۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ
آقا Fardad شما ناراحت نشید مسلما اگر سخت گیریهای شما و دکتر نبود این تالار گفتگو هم بسته می شد
خدمت دوستان مانشتی بگم که من چندین وبلاگ تو زمینه کاری خودم میشناسم که به خاطر کوچکترین حرف که نوشته بودند و نظرات خوانندگانشون برای همیشه بسته شدند و چند تاییشون که مجددا راه اندازی شدند از صاحبان وبلاگ یا تالار کلی تعهد گرفتند و الان دیگه اون مدیران به خودشون و خوانندگان اجازه نمیدن جو وبلاگ مثل قبل بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close