زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۳۶۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  یه خبر جدید:
دانشگاه زنجان امسال در گرایش نرم افزار پذیرش داره Wink

سال قبل هم ۶ تا روزانه و ۲ تا شبانه نرم گرفت

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۶۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند …
ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید :
امیدی هست چون خدایی هست … آری و چه زیبا نوشته بود !
همواره با خود تکرار میکنم امیدی هست ؛ چون خدایی هست …
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , rahhil , atti joon , elham joon , fatemehkh , TnT , samanta , Nima Masghadi , asiehmohammadian , nahid.moosavi , x86 , neda_Network , kati , shima506 , nina69 , Afroz , گنجشک , دانشجوی خسته , M@A , just4it
ارسال: #۳۶۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  دانشگاه زنجان امسال در گرایش نرم افزار پذیرش داره Wink
واقعا خبرای اینجوری منو شاد میکنه لایککککککککککککک

ببخشید دانشگاه رازی کرمانشاه بود و همچنین دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان-تبریز روزانه مهندسی فناوری اطلاعات
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pershang , Mänu , x86
ارسال: #۳۶۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  امسال چه سال خوبی بود برای من
کار که گیرم اومد، سربازیم هم پرید، برجی ۲ تومن هم حقوق، پایتخت نشین هم شدیم، با سه ماه درس خوندن و روزی دو ساعت هم یه کنکور خوب دادیم، فردا هم یه رتبه خوب و مشتی بیاد دیگه پازل زندگی ما تکمیله

خدارو شکر...
برای بقیه بچه های مانشت هم دعا کن که خدا کمکشون کنه به آرزوهاشون برسن...آآآآآآآآمیــــــــــــــــــن

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pershang , jameshenas , rahhil , TnT , Mehman , x86
ارسال: #۳۶۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط freidoony.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  امسال چه سال خوبی بود برای من
کار که گیرم اومد، سربازیم هم پرید، برجی ۲ تومن هم حقوق، پایتخت نشین هم شدیم، با سه ماه درس خوندن و روزی دو ساعت هم یه کنکور خوب دادیم، فردا هم یه رتبه خوب و مشتی بیاد دیگه پازل زندگی ما تکمیله

خدارو شکر...
برای بقیه بچه های مانشت هم دعا کن که خدا کمکشون کنه به آرزوهاشون برسن...آآآآآآآآمیــــــــــــــــــن

خاک تو سرم خدا رو شکر نگفتم خدایا رحم کن
خدایا تمام بچه هایی که اینجا منتظر نتایجشون هستن کمکشون کن به اون نتیجه مطلوبی که می خوان برسن
اصلا هر کس می خواد فردا نتیجه خوب بگیره همین امشب یه معامله با خدا کنه، مثلا بگه اگه رتبم این قدر شد ۲ هفته روزه می گیرم یا مثلا یه گناهی رو ترک می کنم، من از شیوه خیلی استفاده می کنم، تا حالا هم خدا رومو زمین ننداخته، هر چند که بعضی وقت ها به عهدم وفا نکردم Sad
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahhil , somaye_tex , TnT , x86 , مهندس زهره , pershang , Mohammad.K
ارسال: #۳۶۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ ب.ظ
بنابر آمار رسمی منتشر شده از سوی جبرئیل !! میزان گناه و خلاف در فاصله یک ماه مانده به دادن نتایج کنکور ارشد بطور چشمگیری در بین جوانان ایرانی کاهش پیدا کرده به طوری که در اکثر موارد این فرشته سمت چپیه به مرخصی رفته و این یکی فرشته سمت راستیه دوتا شاگرد هم استخدام کرده! کاش هیچ وقت نتایج نمیومد !Blush

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_gh , atti joon , somaye_tex , Nima Masghadi , x86 , banafsheh68 , pershang , reyhaneh64 , sohei.la , گنجشک , just4it , saaraa
ارسال: #۳۶۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  امسال چه سال خوبی بود برای من

تبریک میگم. ایشاله فردا بیاین رتبه تون رو بذارین و همونی باشه که می خواین. که دیگه پازل تکمیل تکمیل بشه... Cool

راستی جاتون خالی ۱ ساعت مشغول درست کردن فلافل بودم. خیلی خوب شد. بفرمایید فلافل .......... Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT , x86
ارسال: #۳۶۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ
من یه چیزی بگم شاید کلی منفی بدین یا ناراحت بشید ولی واقعیت تلخی هست و اون اینه که همه به نتایج دلخواهشون غیر ممکنه برسند.
باید پذیرفت که شاید کمتر از صد نفر نتایج دلخواه یا نزدیک به دلخواهشون را در هر رشته بگیرند.
همه میدونیم کنکور ملاک خوبی برای سنجش زحمت و دانش شما نیست. پس واقع بین باشید و کمی خودتون را به واقعیت نزدیک کنید.
هر ساله تعدادی از دوستان رتبه خیلی بهتر از آنچه تصور میکرده اند آورده اند. حتی من کسی را دیدم که در مهندسی زیر بیست شده بود و میگفت انتظار صد و پنجاه را داشتم.
همچنین تعداد خیلی بیشتری هم هستند که عکسش هست. یعنی بسیار بیشتر از رتبه ای که انتظار داشتند میآرند.
بالاخره زندگی کمی بالا و پایین داره . ولی اینکه بعضی دوستان مکرردعا میکنن همه به آرزوهاشون برسند این بیشتر نیازمند معجزه است تا دعا.
من نمیخوام ناراحت تون کنم و امیدتون را قطع کنم ولی برای اینکه خیلی شوکه نشید بهتره کمی هم به فضای واقعی خودتون را نزدیک کنید.
انشاء ا... همه اونهایی که زحمت کشیده اند و محق هستند به حق شون برسند.
بعضی هم که زحمت کشیده اند ولی بد شانسی آوردند سر امتحان در حدی باشه که قبول بشن. نه بد شانسی در حدی باشه که خیلی دور شده باشند. آمین

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴۸
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT , SaMiRa.e , svk7 , rahhil , Marcel , somaye_tex , nazibahar , hesamvazirii , omidranjbar , Nima Masghadi , asiehmohammadian , nahid.moosavi , x86 , 8Operation , neda_Network , Payam92 , kati , Mänu , مهندس زهره , pershang , lotus , Mohammad-A , خانه سبز , ReihanehTorkzadeh , Nara , tayebe68 , mehdi.nine , fa_karoon , reyhaneh64 , shima_24 , Mohammad.K , sohei.la , Engineer , Afroz , گنجشک , xani , mohammadichem , soha2009 , mehrdad372 , samaneh_aftab , mortez28 , avril22 , user22 , persian_boy , sara_sb92 , ati314 , kaviresabz , just4it , mis masi , آرمین , AI.
ارسال: #۳۶۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ب.ظ
به یه نکته ای دقت کردین؟
هر سال سنجش وقتی می گفت فلان تاریخ و فلان ساعت، یه چیزی رو اعلام می کنیم، از چند ساعت قبلش یا حتی یه روز قبلش اعلامش می کرد
ولی امسال تا رسید به ما، زمین دهن باز کرد!!!
اون از کلیدا که دیر اعلام شد
اینم از دفترچه ها
آخرشم از اعلام رتبه ها!!!

آدرنالین زیاد برای قلب خوب نیست به خدا جناب توکلی (و شرکا!) Big Grin
۱۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahhil , somaye_tex , Nima Masghadi , x86 , neda_Network , pershang , reyhaneh64 , shima_24 , mohammadichem
ارسال: #۳۷۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اینکه بعضی دوستان مکرردعا میکنن همه به آرزوهاشون برسند این بیشتر نیازمند معجزه است تا دعا.
خوب از خدا میخوایم که معجزه بشه. Big Grin

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT , somaye_tex , Mänu , pershang , shima_24 , Engineer
ارسال: #۳۷۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  من خیلی استرس دارم...
ولی بچه ها بیاید واسه همدیگه دعا کنیم که همه قبول بشیم.
حداقل کسایی که مانشت میان قبول شدن واسشون خیلی مهممه.
کسی که واسش مهم نباشه که نمیاد ۲۲ صفحه کامنت بخونه!! ها؟

خدا از دهنت بشنوه.الان موقع اذان هست منکه واسه همه همه پشت کنکوری ارشد دعا کردم.
و واسه خودم

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , pershang , fa_karoon , Mohammad.K , Engineer , sara_sb92
ارسال: #۳۷۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  باید پذیرفت که شاید کمتر از صد نفر نتایج دلخواه یا نزدیک به دلخواهشون را در هر رشته بگیرند.
هر ساله تعدادی از دوستان رتبه خیلی بهتر از آنچه تصور میکرده اند آورده اند. حتی من کسی را دیدم که در مهندسی زیر بیست شده بود و میگفت انتظار صد و پنجاه را داشتم.
همچنین تعداد خیلی بیشتری هم هستند که عکسش هست. یعنی بسیار بیشتر از رتبه ای که انتظار داشتند میآرند.

کمتر از صد نفر؟
پس امیدی است
چیزی که به خاطرش زنده ایم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۳۷۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوباره کار به جاهای باریک زندگی رسید و دوباره من یاد خدا افتادم... برای خودم متاسفم که فقط موقع سختی ها یاد خدا میفتم...

امشب میرم حرم پیش امام رضا دعا کنم یکم. واسه همه دعا میکنم.

امیدوارم هممون اونقدر ایمان داشته باشیم که بدونیم هر چی پیش میاد واسمون بهترینه و تسلیم خواست خدا باشیم...

کاش میشد همیشه به یاد خدا باشیم و نه فقط توی لحظات سخت.

الخیرُ فی ما وَقَعَ.

یا حق.

سلام منم برسونین و
یه معجزه ای چیزی بخواین برا نتیجه ام بیفته!!!!!!!!!!! که دارم پیش همه شرمنده میشم
وگرنه خودم نتیجمو قبول کردم
ولی خداییش نتیجه دو سال تلاش این نبود ولی شد دیگه چیکار کنم.....
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pershang , anika
ارسال: #۳۷۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
۲۳ ساعت و ۳۳ دقیقه تا اعلام نتایج!!
استرس نبودا! فقط اطلاع رسانی بود Big Grin

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex , TnT , x86 , banafsheh68 , pershang , rahhil , nina69 , anika , sara_sb92
ارسال: #۳۷۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوباره کار به جاهای باریک زندگی رسید و دوباره من یاد خدا افتادم... برای خودم متاسفم که فقط موقع سختی ها یاد خدا میفتم...

امشب میرم حرم پیش امام رضا دعا کنم یکم. واسه همه دعا میکنم.

امیدوارم هممون اونقدر ایمان داشته باشیم که بدونیم هر چی پیش میاد واسمون بهترینه و تسلیم خواست خدا باشیم...

کاش میشد همیشه به یاد خدا باشیم و نه فقط توی لحظات سخت.

الخیرُ فی ما وَقَعَ.

یا حق.

سلام دوست عزیز. التماس دعا. سلام من رو هم برسونید. بهشون بگو اگر نتیجه ام ان شااله خوب شد می یام پابوس ایشون. خیلی التماس دعا دارم خدمتتون. به آقا بگو ما رو هم فراموش نکنه. ممنون.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: TnT , x86 , tiran22 , pershang , shima_24 , M@A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۶۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۴۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۵۱۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۵,۵۵۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۸۹۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close