زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه

ارسال: #۵۱۱
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  خدا منو بکشه اخه این چه ازمون دادنیه از من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همش غلط غلط غلط.......
کنکور اومد من کی میخام درست شم نمیدونم.
سر یه نکته های الکی بی دقتی میکنم ازمونمو خراب میکنم این چه وضعشه اخه
میترسم کنکورمو همینجوری خراب کنمSad

منم همینطورم. خیلیا اینطورین نگران نباش.
ایشالا کنکور اصلی اینطور نمیشه Smile

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4
اخه چند بار غلط!!!!
همش یه چیزی میدن که میفتم تو حلقه شک و همونی که غلطه رو میزنم اخه این رسمشه؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , deh-ab
ارسال: #۵۱۲
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ ب.ظ
اگه مسلط باشی شک نمی کنی منم مشکلم اینه

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۵۱۳
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
از دوستان کسی کتابی سراغ داره که سوالات کنکور پارسال کامپیوتر و علوم کامپیوتر و IT رو داشته باشه؟؟؟

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۵۱۴
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  از دوستان کسی کتابی سراغ داره که سوالات کنکور پارسال کامپیوتر و علوم کامپیوتر و IT رو داشته باشه؟؟؟
انتشارات گسترش علوم پایه (مقسمی) یه کنکور پارسال رو با پاسخ تشریحی داره.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , fateme66
ارسال: #۵۱۵
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  خدا منو بکشه اخه این چه ازمون دادنیه از من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همش غلط غلط غلط.......
کنکور اومد من کی میخام درست شم نمیدونم.
سر یه نکته های الکی بی دقتی میکنم ازمونمو خراب میکنم این چه وضعشه اخه
میترسم کنکورمو همینجوری خراب کنمSad
دوست خوبم تا مسلط نشدی چیزیا نزن چون از ۶تا سوال صفر بزنی بهتر از منفیه من پارسال اشتباهم همین بود دوبه شک بودم همش زدم و غلط شد دیگه یعنی مشترکم بدون منفی ۴۵ بود با منفی شد ۲۳ دیگه تا حل نکنم جوابا نبینم نمیزنم مگر اینکه ۹۰ درصد مطمئن باشم جواب درسته بزنم اونم برا بعضی سوالات نه هر سوالی سعی کن بیشتر تست بزنی م دوره هات دقیق باشن تا اشراف کامل پیدا کنی رو مسئله موفق باشی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , atti joon , deh-ab , hemoso , Engineer
ارسال: #۵۱۶
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  استدلالش این بود که وقتی دو به شکها زیاد میشه یعنی ازمون ازمون گمراه کننده ای است که توش هر کی کمتر غلط بزنه موفق تره...پس بهتره ریسک غلطت رو بالا نبری.. ولی وقتی تعداد دو به شکی ها کمه یعنی خیلی این طوری نیست و زدن درستها بیشتر به کارت میاد...
با توصیفات اون میشه گفت حد دو به شک در مهندسی کامپیوتر و ایتی بین ۳ تا ۴ سواله... اگه بیشتر بود اصلا هیچکدومو نباید بزنی.
مرسی آقای جهانی واقعا مفید بود!
اما یه سوال در مورد شک های ۴۰-۶۰ چیکار کنیم؟!بزنیم؟!
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  حذف نمیکنند نامه دکتر قدسی به سازمان سنجش هم روی صفحه ایشون در دانشگاه شریف هست سوالی که دو گزینه درست داشته هر دو درست اعلام شده و گزینه های جابجا هم تصحیح شده. حتی سوالاتی که داشنجویان بتونند اشتباه تایپی رو بهمند هم حذف نمیشه و به این مسائل دقت کنید.
مرسی دوست عزیز واقعا مفید بود!از بقیه دوستان هم ممنونم که راهنمایی کردن.

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۱۷
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
همه اون استدلالا فقط راجع به ۵۰ ۵۰ هستا... تست ۵۰ ۵۰ رو میگم ریسکی یعنی تستی که در نهایت بین ۲ تا گزینه موندی وگرنه تستی که بین ۳ تا گزینه موندی که اصلا نباید زد تحت هیچ شرایطی...

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , neda_Network , deh-ab , white bird
ارسال: #۵۱۸
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)پرهام نوشته شده توسط:  سلام علیکم،
کسانی که هفته پیش سنجش (کامپیوتر) دادند، سؤال‌های معماری رو تونستن حل کنند؟ یکی‌اش محاسبهٔ تعداد پوش‌ها و پاپ‌ها بود، بعدیش ترتیب اجرای دستورات در خط لوله و بعدیش متوسط زمان رجوع به حافظه با دو حافظهٔ نهان بود.
من هر سه تاش رو نتونستم!!!!!
سؤال حافظه رو که مطمئنم غلطه
پایپلان رو ۸۰ درصد حدس میزنم غلط باشه. چون هر کاری می‌کنم گزینه چهار هم درسته.
اما پوش و پاپ رو هم هر کاری می‌کنم به دست نمیاد!!!
فرصت کردین یه نگاه بندازین خبرم کنین.
ممنون.

علیکم سلام، به سوالات تعاونی سنجش زیاد بها ندین ، اشتباه توش زیاد داره ، من سوال حافظه رو حل کردم آره غلطه. فک کنم محاسبه من شد ۳۲/۹ که اصلا تو گزینه ها نیست.پوش و پاپ هم آره منم جوابم جور در نیومد باهاش. تازه واسه سوال Nand مدار منطقی هم دو تا گزینه درست بود Big Grin به جای اینا سوالات چند سال اخیر رو کار کنید به نظرم بیشتر به نفعتون باشه چون لااقل اونا تو کنکور اصلی اومدن %

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پرهام , deh-ab
ارسال: #۵۱۹
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ
سلام مجدد،
ممنون که جواب دادین. زورم گرفته بود معماری‌ها رو نتونستم بزنم، تازه سؤال انکدر اولویت رو هم بررسی کردم فک کنم اونم اشتباهه!!!!
من هم با شما موافقم، میرم سراغ تست‌های کنکورهای گذشته.
راستی شما مثلاً‌ برای عبارت سادهٔ (۴+۱)*(۶/۲-۱) چند تا پوش و پاپ در نظر میگیرین؟

(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)پرهام نوشته شده توسط:  سلام علیکم،
کسانی که هفته پیش سنجش (کامپیوتر) دادند، سؤال‌های معماری رو تونستن حل کنند؟ یکی‌اش محاسبهٔ تعداد پوش‌ها و پاپ‌ها بود، بعدیش ترتیب اجرای دستورات در خط لوله و بعدیش متوسط زمان رجوع به حافظه با دو حافظهٔ نهان بود.
من هر سه تاش رو نتونستم!!!!!
سؤال حافظه رو که مطمئنم غلطه
پایپلان رو ۸۰ درصد حدس میزنم غلط باشه. چون هر کاری می‌کنم گزینه چهار هم درسته.
اما پوش و پاپ رو هم هر کاری می‌کنم به دست نمیاد!!!
فرصت کردین یه نگاه بندازین خبرم کنین.
ممنون.

علیکم سلام، به سوالات تعاونی سنجش زیاد بها ندین ، اشتباه توش زیاد داره ، من سوال حافظه رو حل کردم آره غلطه. فک کنم محاسبه من شد ۳۲/۹ که اصلا تو گزینه ها نیست.پوش و پاپ هم آره منم جوابم جور در نیومد باهاش. تازه واسه سوال Nand مدار منطقی هم دو تا گزینه درست بود Big Grin به جای اینا سوالات چند سال اخیر رو کار کنید به نظرم بیشتر به نفعتون باشه چون لااقل اونا تو کنکور اصلی اومدن %
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , younes
ارسال: #۵۲۰
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
سلام بچه ها خسته نباشید امیدوارم حالتون خوب باشه و پرانرژی باشید
من امروز می خواستم آمار رو بخونم بد جور حالمو گرفت سوالای سال ۹۰ رو که خواستم حل کنم دیم اصلا نتونستم حل کنم چون همه فرمولا یادم رفته بود!
من از آمار اگه بخوام فقط به ۲ سوال جواب بدم باید چیکار کنم؟
من تستای ۸۵ به اینور رو می خوام بخونم به نظرتون با خوندن اینا میشه به ۲ سوال جواب داد؟
لطفا راهنماییم کنید.
اگه تو ریاضی بخوام ۳۰ درصد شم باید به چند تا سوال جواب بدم؟ منظورم رشته نرم افزار هست
متاسفانه هر سالم تعداد سوالا تغییر میکنه و سوالا اشتباه هم دارن نمیشه فهمید باید به چند سوال باید جواب داد! تا ۳۰ درصد شد!!
۰
۰
ارسال: #۵۲۱
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خسته نباشید امیدوارم حالتون خوب باشه و پرانرژی باشید
من امروز می خواستم آمار رو بخونم بد جور حالمو گرفت سوالای سال ۹۰ رو که خواستم حل کنم دیم اصلا نتونستم حل کنم چون همه فرمولا یادم رفته بود!
من از آمار اگه بخوام فقط به ۲ سوال جواب بدم باید چیکار کنم؟
من تستای ۸۵ به اینور رو می خوام بخونم به نظرتون با خوندن اینا میشه به ۲ سوال جواب داد؟
لطفا راهنماییم کنید.
اگه تو ریاضی بخوام ۳۰ درصد شم باید به چند تا سوال جواب بدم؟ منظورم رشته نرم افزار هست
متاسفانه هر سالم تعداد سوالا تغییر میکنه و سوالا اشتباه هم دارن نمیشه فهمید باید به چند سوال باید جواب داد! تا ۳۰ درصد شد!!
سلام.حتما خوب مرورنکرده بودی.بازم اشکال نداره با طرح ۹۰پارسه مرور کن وتستا رابزن ونکته هاش را هم بخون.سوالات سال گذشته به نسبت سالهای قبل راحت تربود حیف که نرسیده بودم بزنم.یادش بخیرسال گذشته تمام درودیوار اتاقم فرمولهای آماربود خیلی خونده بودمش حتی بعدیک سال بازم فرمولش توذهنم هست.اما نگران نباش دوست خوبم همه این مشکل را دارنو
موفق باشی.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , zer0ne , sir_ams
ارسال: #۵۲۲
۲۳ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ
سلام دوستان خدا قوت به همه
یه سوال: آیا کتابی هست که توش کنکورهای سال ۸۵ تا ۹۱ رو با جواب تشریحی نوشته باشه؟ لطفا اگه هست معرفی کنید و بگید آیا واقعا جوابهاش تشریحی هست یا نه؟
آیا همچین مجموعه ای رو البته با جواب تشریحی می شه خرد خرد از اینترنت پیدا کرد(من که تا حالا هر چی پیدا کردم فقط کلید پاسخ ها بوده)
مرسی
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۲۳
۲۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ
سلام رفقا. بعد از ۱،۲ هفته دوری از مانشت دوباره برگشتم. خیلی از برنامم عقبم. هر جوری حساب میکنم بدجوری وقت کم میارم ولی یه خصلت خوبی که دارم اینه که اصلا آدم استرسی نیستم و البته این خودش واسم مشکل ساز شده! آخه وقتی استرس نباشه تلاش کم میشه و استرس یه کمش خوبه و باعث تلاش بیشتر میشه. واسه همین من همیشه این مشکل رو با امتحانام هم داشتم که نصف مطالب رو نمیرسیدم بخونم و تو راه میخوندمش!خودمم موندم که چطور تو ۱ ساعت آخر اون همه مطلب رو میخوندم و جالب اینجاست یادشم میگرفتم!!! من تا آخر این هفته تا هر جا رسیدم میخونم دیگه هر جا رو نرسم بیخیالش میشم و از هفته آینده میرم واسه تست و کنکور های سالهای گذشته. دوستانی که استرس دارن اگه از این استرسشون درست استفاده کنن همونطور که گفتم میتونه خیلی واسشون مفید باشه. فقط نیاز به یه کم کنترل داره.
واسه همتون آرزوی موفقیت میکنم

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Engineer , jameshenas , deh-ab , white bird
ارسال: #۵۲۴
۲۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام دوستان خدا قوت به همه
یه سوال: آیا کتابی هست که توش کنکورهای سال ۸۵ تا ۹۱ رو با جواب تشریحی نوشته باشه؟ لطفا اگه هست معرفی کنید و بگید آیا واقعا جوابهاش تشریحی هست یا نه؟
آیا همچین مجموعه ای رو البته با جواب تشریحی می شه خرد خرد از اینترنت پیدا کرد(من که تا حالا هر چی پیدا کردم فقط کلید پاسخ ها بوده)
مرسی

سنجش ۸۵ تا ۹۱ با حل کاملاً تشریحی. فکر نمی کنم بتونی همچین چیزی از اینترنت پیدا کنی.

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon , deh-ab
ارسال: #۵۲۵
۲۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط mos_hos.)
(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  بچه هایی که کامپایلر خوندن یک سوال؟
من رشته کارشناسیم آی تی بوده ماکامپایلرنداشتیم
تاالانم که دارم این پیام ومیذارم تونستم ۷۰ صفحه ازکتاب کامپایلرپوران وبخونم
بنظرتون ادامه بدم؟؟؟
حساب کردم اگر شبی ۲۰ صفحه بخونم تا کنکور ۲ دور میشه
ولی یک خورده وقت گیره چون تاحالا همچین درسی نداشتم
بخونمش بنظرتون ؟؟؟؟ یا حذفش کنم ؟؟؟
میشه توکنکورزد ؟ چجوری تستاش؟؟؟
مرسی
همونطور که آرتا جان گفت مهم ترین بخش این درس همون پارسر ها هستن. به نظر من اگه وقت کافی واسه خوندن کلش ندارین میتونین نحوه ساخت جدول ها رو نخونین و همون روش های تستی تشخیص شرایط خطا ها رو بخونین کفایت میکنه. خیلی کم پیش میاد که از خود جدول ها سوال بدن

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  البته یه سوتی هایی هم توی کتاب هستش که متاسفانه فقط دانشجو رو گمراه میکنه مث تستای پارسر CLR که اگه خواستی بخونیش بگو تا واست توضیح بدم کجاها رو اشتباه کرده .
موفق باشی

رفیق میشه بگی کدوم قسمت ها رو اشتباه گفته؟

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۷۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۲۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close