زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۳۹۶
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ ب.ظ
چرا وقتی آدم از راه دور بر میگرده خونه فرداش حوصله درس خوندن نداره؟؟
..
هر کاری کردم نشد که بشه!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۳۹۷
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ
سلام
برای درس طراحی الگوریتم و زبان و پایگاه داده از چه منبعی استفاده کنم
موفق باشید
۲
۰
ارسال: #۱۳۹۸
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ)banafsheh68 نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  نمی دونم خوبه یا نه وقت بزارم روش؟ دوستانی که کتاب پرسمن رو دارن میشه بگن مترجم کیه؟!

من نرم ترجمه جعفرنژاد و ابراهیم عامل محرابی رو دارم

بعد از خوندن ۹ فصل به طور مخلوط هم از پرس من هم پوران، حس میکنم پوران یک کتاب کنکوریه خوبه که میشه برای نرم بهش تکیه کرد!!!
پرسمنی که من دارم به نظرم یا از ترجمشه یا کلا به خاطر کنکوری نبودنش وقتی میخونمش آروم نمیشم، بیشتر نگران میشمBig Grin

بچه ها به نظرتون نرم پوران کافی نیست؟

منم دو فصل از پرسمن رو خوندم، دیدم به خاطر حجم زیاد و نامفهوم بودنش وقت زیادی ازم میگیره و بیشتر استرسیم می کنه!!
الان فقط از روی پوران می خونم (وقت بشه نگاهی به پارسه هم میندازم ولی نه حتما)
به نظرم باید تحلیلی بخونیم و درکش کنیم
از بین دوستان کسی هست که مهندسی نرم افزار پوران و مقسمی  رو خونده باشه و بتونه بگه کدوم یک بهترند؟!من دارم فعلا ناظمی و مقسمی رو باهم می خونم!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۹۹
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  چرا وقتی آدم از راه دور بر میگرده خونه فرداش حوصله درس خوندن نداره؟؟
باز شما خوبه کلاسات توی یه روز جمع و جور شده ظاهرا. من توی ۳ روزه. اما ۵ هفتس سر هیچ کلاسی نرفتم Big Grin
میترسم رتبه ی ارشدم یک بشه اما درسام تا اون موقع تموم نشه Undecided
فعلا که کلاسها رو ول کردم.
من با این همه امتحان و اینهمه خوندن و مدیریت اینها به شدت به مشکل بر خوردم. نه میتونم درسی بیفتم نه میتونم با این همه خوندن کنکور رو کنار بزارم. امیدوارم این ترم ساده تر چیزی که فکر میکنم بگذره.
فردا هم کنکور ماهانه سیستم عامل یکمش مونده. واسه این آزمون بد برنامه ریختم.Sad
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990 , Shady205
ارسال: #۱۴۰۰
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)sara1983 نوشته شده توسط:  سلام
موفق باشید

پایگاه====> رانکوهی + مقسمی
طراحی الگوریتم====> clrs
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۴۰۱
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ
همین جا دعا می کنم بچه های که زحمت می کشن قبول شن (البته من دوست دارم همه قبول شن)

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , tayebe68
ارسال: #۱۴۰۲
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
امروز سیستم عامل تو برنامم بود بازم مثل همیشه سرش بی کلاه موند و بهش نرسیدم ، با این درس اساسی مشکل دارم .Sad(((((((((((((((((

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990 , avril22 , Shady205
ارسال: #۱۴۰۳
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ)banafsheh68 نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  نمی دونم خوبه یا نه وقت بزارم روش؟ دوستانی که کتاب پرسمن رو دارن میشه بگن مترجم کیه؟!

من نرم ترجمه جعفرنژاد و ابراهیم عامل محرابی رو دارم

بعد از خوندن ۹ فصل به طور مخلوط هم از پرس من هم پوران، حس میکنم پوران یک کتاب کنکوریه خوبه که میشه برای نرم بهش تکیه کرد!!!
پرسمنی که من دارم به نظرم یا از ترجمشه یا کلا به خاطر کنکوری نبودنش وقتی میخونمش آروم نمیشم، بیشتر نگران میشمBig Grin

بچه ها به نظرتون نرم پوران کافی نیست؟

منم دو فصل از پرسمن رو خوندم، دیدم به خاطر حجم زیاد و نامفهوم بودنش وقت زیادی ازم میگیره و بیشتر استرسیم می کنه!!
الان فقط از روی پوران می خونم (وقت بشه نگاهی به پارسه هم میندازم ولی نه حتما)
به نظرم باید تحلیلی بخونیم و درکش کنیم
از بین دوستان کسی هست که مهندسی نرم افزار پوران و مقسمی  رو خونده باشه و بتونه بگه کدوم یک بهترند؟!من دارم فعلا ناظمی و مقسمی رو باهم می خونم!
سلام.
ببین دوست عزیزم.من پوران رو خوندم و مقسمی رو هم ندیدم .به نظرم خوبه که فصول پوران رو مطابق با پرس من پیش ببریم چون پوران یه جاهاییش مخصوصا قسمت تست و نگهداری خیلی کمبود داره و کلا خیلی خلاصه هست.من خودم با سرچی که کردم واسه مراجع از دیروز شروع به خوندن پرس من کردم فک میکنم خوندنش ارزش داشته باشه .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mohammadali1990
ارسال: #۱۴۰۴
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ
'
سلام
موفق باشید

پایگاه====> رانکوهی + مقسمی
طراحی الگوریتم====> clrs

مرسی از راهنماییت
۳
۱
ارسال: #۱۴۰۵
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  از بین دوستان کسی هست که مهندسی نرم افزار پوران و مقسمی  رو خونده باشه و بتونه بگه کدوم یک بهترند؟!من دارم فعلا ناظمی و مقسمی رو باهم می خونم!
سلام.
ببین دوست عزیزم.من پوران رو خوندم و مقسمی رو هم ندیدم .به نظرم خوبه که فصول پوران رو مطابق با پرس من پیش ببریم چون پوران یه جاهاییش مخصوصا قسمت تست و نگهداری خیلی کمبود داره و کلا خیلی خلاصه هست.من خودم با سرچی که کردم واسه مراجع از دیروز شروع به خوندن پرس من کردم فک میکنم خوندنش ارزش داشته باشه .

مرسی... ممنون از راهنماییتون...من نصف مهندسی رو از روی ناظمی و مقسمی عالی خوندم و یه نیم نگاهی به پرسمن هم داشتم (جاهایی که تناقض داشتن)و تمام تستهای سالهای اخیر رو هم تونستم کامل بزنم...تو برنامه دی ماهم هست که پرسمن رو اجمالی جاهایی که در این دو کتاب نیست رو بخونم...
اما گفتم ببینم بین مقسمی و پوران کدوم بهتره...؟!Huh

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴۰۶
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  @white bird
یعنی نخونمش؟ Big Grin

به نظر من که ارزششو نداره
یا جعفر نژاد بخون یا سالخورده

البته من خودم سپاهان می خونم که خوبه
بعضی جاها هم یه نگاه به جعفر نژاد میکنم

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۲
۰
ارسال: #۱۴۰۷
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  اما گفتم ببینم بین مقسمی و پوران کدوم بهتره...؟!Huh
من مقسمی رو ندیدم. اما منی که از ترکیب پوران و راهیان ارشد استفاده میکنم راضیم...

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , 8Operation
ارسال: #۱۴۰۸
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط jameshenas.)
من همیشه دنبال این بودم که دانشگاههای شهرستان مث چمران یا شاهرود یا شبانه ی دانشگاهها تا چه رتبه ای میگیره...
اینو پیدا کردم

آخر پیج۱ کاربر موج یه ورد گذاشته از قبولی سالهای پیش...
خیلی حال کردم روحیه ای دوصدچندان گرفتمBig GrinTongue
ایشالله که همه به آرزوهاشون برسن
مانشت چرا خرابه؟Angry

I definitely will win
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahak.k , sara_sb92 , ana_12345 , 8Operation , MS.rezvan
ارسال: #۱۴۰۹
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط ana_12345.)
افتضاح دادم ازمونمو Sadمشترکا رو دیدم هنگ کردم . شبکه که نرسیده بودم به مبحثش و عقبم از ازمون ، سیستم عامل ۳ تا سوال زدم . عجیب بود Smileاگه زمانبندی تو کنکور بدن من ذوق مرگ می شم . پایگاه و هوش هم زدم . حالا درست غلطش با خدا . اما مشترک ا رو افتضاح اصلا چند تاش که صورت سوال نداشت. Sad کلا خوب نبود . اما درس اول: اگه سر ازمون اصلی سقفم خراب شد اصلا زلزله اومد شما بی خیال باشین Smile اخه مهتابی بالا سر ما وحشت ناک صدا می داد من یه ربع اول عصبی بودم ار صداش . درس دوم کسایی که تشنه میشن خیلی یه شیشه اب با خودشون ببرن Smile

(۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من همیشه دنبال این بودم که دانشگاههای شهرستان مث چمران یا شاهرود یا شبانه ی دانشگاهها تا چه رتبه ای میگیره...
اینو پیدا کردم

آخر پیج۱ کاربر موج یه ورد گذاشته از قبولی سالهای پیش...
خیلی حال کردم روحیه ای دوصدچندان گرفتمBig GrinTongue
ایشالله که همه به آرزوهاشون برسن
مانشت چرا خرابه؟Angry

این که فقط ۸۶ رو داشت از ۸۶ تا الان تفاوت زیاد .نه ؟ "برا ای تی رو می گم " ؟؟؟ می دونین کجا میشه رتبه قبولی و دانشگاه برایای تی رو پیدا کرد؟

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۴۱۰
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  افتضاح دادم ازمونمو Sad ........
شما ماهانی هستید ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۶۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۴۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۲۴۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۲۳۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close