زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی نرم افزار

ارسال: #۳۱
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۵۳ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
سپاهان ارشد (یا ارشد سپاهان) واسه مرور و جمع بندی خوبه . خلاصه پرسمنه اما خوبه.

Somehow,A Way Will Be Made
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۴۰ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
ویرایش ۴ به بعد استان قدس؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۳۳
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۰۱ ب.ظ
RE: مهندسی نرم افزار
(۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۴۰ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  ویرایش ۴ به بعد استان قدس؟

بله دقیقا

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
ارسال: #۳۴
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۰۰ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
میشه مشخصات دقیقیش بگی..ویرایش انتشارات اینا

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۳۵
۱۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۴۷ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
سلام بچه‌ها . خوبین ؟
دوستان من این ترم درس مهندسی نرم افزار رو برداشتم و استادش کتاب سامرویل ترجمه جعفرنژاد قمی رو بعنوان منبع معرفی کرده . من کتاب یکی از دوستان در ترم قبل (جعفرنژاد قمی )رو خوندم و واقعا در یک صفحه ۱۰۰ تا تناقض وجود داشت و کاملا گیج شدم و حتی یک صفحه رو هم نتونستم بخونم حالا میخواستم بدونم مترجم دیگه ای هم هست که کتاب سامرویل رو ترجمه کرده باشه و بشه فهمیدش؟؟
با تشکر.
ارسال: #۳۶
۲۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۳۱ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
چرا میزنید!!....فکر کنم پوران خوب باشه ..از اون خلاصه‌تر همون ارشد سپاهان..

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۳۷
۲۲ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مهندسی نرم افزار
به نظر من اگر در این فرصت کم کتاب موسسه ای بخوی (تست) قاطی می کنی. پیشنهاد می کنم اگر قبلا پرسمن خودت رو خوندی، جاهایی که علامت زدی رو بخون
این درس نیاز شدید داره که آدم یادش بیاد قلان مطلب کجای کتاب و کدوم خط کتاب بوده
خوندن از روی یه کتاب که ظاهر اش ناآشناست ذهنت رو به هم می ریزه
باز هم هر طور که صلاحه عمل کنید

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , Sinax
ارسال: #۳۸
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ق.ظ
RE: مهندسی نرم افزار
(۰۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان تنها از روی پرسمن بخونید. من واسه بازآموزی دارم نسخه هفتم این کتاب که چاپ اصلی McGrilHill هست رو می‍خونم. علاوه بر کیف کردن در مورد کیفیت ورق و چاپ کتاب محتوای قشنگی رو هم دارم می‍خونم. این کتاب پرسمن‍های قدیمی رو زیر و رو کرده. دوستان توجه کنید این درس یک درس داینامیک است و هر سال از کتاب‍های جدیدتر و به‍روزتر سوال طرح می‍شه. همگی در یک اقدام هماهنگ کتاب‍های ویرایش چهارم رو بندازید دور. چیزهایی که من توی این کتاب می‍خونم اساساً توی نسخه چهارم وجود نداره. (ویرایش هفتم مربوط به ۲۰۱۰ است).
به نظر شما خوندن زبان اصلی وقت گیر نیست؟
راستش من قبلا پرسمن ویرایش ۵ را ترجمه خوندم. با این وضعت به نظرشما می توانم زبان اصلی ویرایش هفتم را بخوانم؟
ارسال: #۳۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
مهندسی نرم افزار، پرسمن. (ویرایش پنجم و ششم).ترجمه سالخورده
عنوان دقیق این کتاب چی هست که موقع خرید اشتباه نشه؟
آیا برای اینکه بالای ۵۰% بشه زد‌، خوندن این کتاب کفایت میکنه؟
ارسال: #۴۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
همون عنوانی که نوشتید درسته
 سپاس‌گزاری شده توسط: rouzeh_zi
ارسال: #۴۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط ehsan_67.)
مهندسی نرم افزار
واسه مهندسی نرم افزارکتاب پرسمن باترجمه سالخورده رومیخوام بخونم.کتاب تست روچی معرفی میکنید؟

خداجبران تمام نداشته های من است.
ارسال: #۴۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
کتاب تست نیازی نیست.فقط رو سوالات کنکور های سال قبل برای آشنایی با سوالا تمرکز کنید.مهندسی نرم افزار رو نه یک بار دو بار بلکه بارها و بارها دوره کنید.سعی کنید بفهمید نه که دنبال حفظ کردن باشید.فهمیدن هم فقط با تمرکز و خوندن مکرر میسره.چون یه مقدار مطالب وسیعه برای این درس امکان اینکه سر کنکور یادتون رفته باشه خیلی زیاده.پس وقت صرف کنید و بارها مرور کنید.خودتون رو درگیر منابع دیگه هم نکنید فقط و فقط پرسمن کفایت میکنه البته همه مطالب سر فصل رو بخونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_a3moon
ارسال: #۴۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ق.ظ
مهندسی نرم افزار
من از یکی از بچه های تک رقمی آی تی در مورد مهندسی نرم افزار یه بار شنیدم که برای کنکور کتاب پرسمن رو سه دور خط به خط خونده بود .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , پشتکار
ارسال: #۴۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
شاید من چون کامل توضیح ندادم دچار سو تفاهم شدین.ببینید خوندن کل کتاب پرسمن بیشتر از ۲-۳ بار که اصلا مقدور نیست.اما حین خوندن مطالب مهم رو های لایت کنید و مرور رو روی مطالب مهم و خلاصه‌ها بذارید.مثلا مطالبی مثل مدل های فرآیند و متدولوژی و مدل های کوپل و مفاهیم شی گرایی و... خیلی مهم هستن .منظور من از مرور بیشتر رو مطالب مهم بود.این تجربه شخصی منه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone , Potential
ارسال: #۴۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
کدوم سر فصل‌ها رو باید خوند از کتاب پرسمن؟ لطفا دقیق بگید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] خلاصه درس کامپایلر و مهندسی نرم افزار baran.r ۵ ۱۰,۱۳۳ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rray
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۷۸,۷۱۶ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۲۶ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  درخواست حل المسائل کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن armin.sheikh ۱ ۶,۳۰۹ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: minad.96
  تراز و حد نصاب مهندسی کامپیوتر نرم افزار camputer89 ۰ ۲,۰۶۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: camputer89
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۸ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close