زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی نرم افزار

ارسال: #۱۶
۰۲ تیر ۱۳۸۹, ۱۱:۰۳ ق.ظ
مهندسی نرم افزار
لینک کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن (زبان اصلی):
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن، مترجم: هاشمی طبا(۲۲ فصل):
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

*****شکست پله های موفقیت است*****
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Afra , luna , alavinejad , rozh66 , sohei.la
ارسال: #۱۷
۲۸ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۲۹ ق.ظ
مهندسی نرم افزار
میخوام بعضی درسارو برم کلاس هم برای اعتماد به نفس و هم برای این که مجبور بشم بیشتر بخونم بنظرتون مهندسی نرم افزار کلاس برم؟یا وقت تلف کردنه آخه این درس رو پارسال نخوندم حالام سختم میاد خودم شروع کنم
ارسال: #۱۸
۰۸ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ق.ظ
RE: مهندسی نرم افزار
من کتاب قمی رو خریدم که میگن خوب نیست.
خواهشا اگه کسی هر دو کتاب هاشمی طبا و سالخورده رو خونده راهنماییم کنه.
ارسال: #۱۹
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط leilast.)
کتاب هاشمی طبا با سالخورده هیچ فرقی نداره
میشه گفت کپی همن
فقط کتاب هاشمی طبا در اندازه و فونت بزرگتری هست و دو جلد خیلی قطوره که آدم بار اول نگاش میکنه وحشت میکنه
ولی وقتی بازش میکنی و دو صفحشو میخونی میبینی خیلی هم زیاد نیست
هاشمی طبا فکر میکنم چند تا فصل آخرش از جلد دوم اضافه‌تر از سالخورده داره که اونم طبق سرفصلا نیستش تو کنکور
من از هر دوش خوندم ,هر دوشون خوبن و کاملا مشابه
کتاب جعفرنژادم بندازین تو سطل آشغالBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n
ارسال: #۲۰
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  کتاب جعفرنژادم بندازین تو سطل آشغالBig Grin

کاملاً موافقم!!Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdieh-Z , comp_s
ارسال: #۲۱
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۲۵ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
دوستان عزیز به نظرتون مهندسی نرم افزار - پوران پژوهش کافی نیست؟ حتما باید اول پرسمن رو بخونیم؟؟؟
میخواستم بدونم کتاب مهندسی نرم افزار- پوران که برای تست معرفی شده مولف اش کیه؟؟؟
ارسال: #۲۲
۰۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط faraaz_mb.)
(۰۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۲۵ ب.ظ)SAMARE نوشته شده توسط:  دوستان عزیز به نظرتون مهندسی نرم افزار - پوران پژوهش کافی نیست؟ حتما باید اول پرسمن رو بخونیم؟؟؟
میخواستم بدونم کتاب مهندسی نرم افزار- پوران که برای تست معرفی شده مولف اش کیه؟؟؟

مشاوره‌ی نصیر (استاد سلطانی) در مورد منبع مطالعه‌ی این درس، هیچ کتاب و جزوه‌ی خلاصه یا کنکوری رو، به تنهایی، توصیه نکردند و گفتند، فصل های مربوطه از کتاب پرسمن‌، به طور کامل مطالعه شوند (فصل‌ها را نگفتند، در این مورد به سرفصل های آزمون های پارسه رجوع کن. شاید در این انجمن هم، سرفصل های این درس گفته شده باشد)
*من با استفاده از کتاب مهندسی نرم افزار انتشارات سپاهان، توزیع فراوان سوالای کنکور رو بین فصلای این کتاب بدست آوردم. نتیجه اش: در کنکور دولتی مهندسی it سالای ۸۳ تا ۸۸‌، به ترتیب، فصل های
--"محصول و فرایند مهندسی نرم افزار" ،
--"مدیریت پروژه های نرم افزاری" و
--"الگوهای تحلیل"
از اون کتاب، مهمترین فصل‌ها بودند. به نظرمن حتما" باید فصل هایی از کتاب پرسمن که مربوط به این فصل های کتاب سپاهان است رو، از کتاب پرسمن خوند.
*این درس رو بایستی مفهومی خوند.
*اگه به دلیل کمبود وقت، برای خوندن کامله کتاب مرجع این درس، یا برای جمع بندی، خواستی کتاب کنکوری بخونی، به نظر من کتاب مهندسی نرم افزار انتشارات سپاهان بهترینه. چون بهتر مطالب و سوالای کنکور رو دسته بندی کرده و در ضمن واژه گذینی ش هم به نظر من بهترینه (اولین چاپ مهندسی نرم افزار سپاهان=۸۸). بعدش، به نظر من پوران خوبه.
*پوران مطالب رو پراکنده گفته، بخش چکیده‌ی فصل که انتهای هر فصل هست، در واقع چکیده‌ی اون فصل نیست، چون بیشترش مطالبیه که در اون فصل گفته نشده. شکل های کتاب پوران نسبت به کتاب سپاهان، کمتره. مهندسی نرم افزار پوران که من دارم، چاپ بهار۸۸ هستش. سوالای کنکور سالای ۸۵ به بعد رو دسته بندی-ی فصلی نکرده. برعکس، مهندسی نرم افزار سپاهان، سوالای کنکور رو، به قول خودش، میکرو طبقه بندی کرده.
*انتشارات گسترش علوم پایه هم امسال "درس و کنکور مهندسی نرم افزار" بیرون داده. به نظر من‌، قسمت درسش، از نظر حجم، با سپاهان خیلی فرق نداره ولی از نظر روون بودن متن، سپاهان بهتره.
*راهیان ارشد هم، مهندسی نرم افزار داره که از همه‌ی کتب کنکوری این درس خلاصه تره.
.........................................
*همون طور که گفتم، کتاب مهندسی نرم افزار پوران، که من دارم، چاپ بهار ۸۸ هستش و مولفش پیمان تیموری. برای اطلاعات بیشتر راجع به آخرین چاپ این کتاب، می تونی به {سایت انتشارات پوران پژوهش-صفحه‌ی کتب ارشد مهندسی it}‌، مراجعه کنی.Smile

Smile
مرا عهدیست با جانان، که تا جان در بدن دارم___هواداران کویش را، چو جان خویشتن دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SAMARE , arshad91 , alavinejad , Sinax
ارسال: #۲۳
۲۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ ب.ظ
من کتاب مقسمی رو هم که جدید داده دیدم خوبه؟
به نظر من بد درسیه به قول یکی از اساتید ته و بالا نداره این درس هر چی بخونی از یکجای دیگه سوال در میارن موافقین یا نه ؟:IdeaIdeaIdeaIdeaHuhHuhHuhHuhHuh
ارسال: #۲۴
۲۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۳۵ ب.ظ
بله تا حدود خیلی زیادBig Grin
ارسال: #۲۵
۰۴ آذر ۱۳۸۹, ۰۶:۲۵ ب.ظ
اسلایدهای پور امینی و فراهی
مهندسی نرم افزار ۱ / پور امینی / دانلود اسلاید
مهندسی نرم افزار۲ / دکترفراهی /دانلود اسلاید

ارسال: #۲۶
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۰۴ ب.ظ
عنوان کتاب:درس و کنکور مهندسی نرم افزار

مقطع:کارشناسی ارشد

مولف:حمیدرضا مقسمی - ارسطو خلیلی فر

ناشر:انتشارات گسترش علوم پایه

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۲۷
۰۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۲۴ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
عنوان کتاب:درس و کنکور مهندسی نرم افزار

مقطع:کارشناسی ارشد

مولف:حمیدرضا مقسمی - ارسطو خلیلی فر

ناشر:انتشارات گسترش علوم پایه
ارسال: #۲۸
۰۷ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۳۳ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
دوستان تنها از روی پرسمن بخونید. من واسه بازآموزی دارم نسخه هفتم این کتاب که چاپ اصلی McGrilHill هست رو می‍خونم. علاوه بر کیف کردن در مورد کیفیت ورق و چاپ کتاب محتوای قشنگی رو هم دارم می‍خونم. این کتاب پرسمن‍های قدیمی رو زیر و رو کرده. دوستان توجه کنید این درس یک درس داینامیک است و هر سال از کتاب‍های جدیدتر و به‍روزتر سوال طرح می‍شه. همگی در یک اقدام هماهنگ کتاب‍های ویرایش چهارم رو بندازید دور. چیزهایی که من توی این کتاب می‍خونم اساساً توی نسخه چهارم وجود نداره. (ویرایش هفتم مربوط به ۲۰۱۰ است).

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , faraaz_mb , پشتکار , ماه بانو , comp_s
ارسال: #۲۹
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط arshad91.)
مهندسی نرم افزار
ترجمه شده؟
کتاب مقسمی خوبه؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۳۰
۱۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۸ ق.ظ
مهندسی نرم افزار
مقسمی افتضاحه همه چیزش
ترجمه سالخورده رو بخونید
انشتارات آستان قدس رضوی هم یه ترجمه داده ازش که شنیدم بد نیست

با فاصله، قدرتمندترین ماژول نرم افزاری برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد

نتیجه قریب به ۷ سال تلاش و تجربه بر روی بهبود شاخص‌های تجربه کاربری نظیر LCP و CLS و FCP و INP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۲,۹۸۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۰,۹۵۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۶۹۳ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close