زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۳۹۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  درسای مدار الکتریکی ، مدارمنطقی ، معماری کامپیوتر ، هوش ، زبان تخصصی ، گسسته و فصل ۵ آمار طورانی مونده!!!
خیلی دلم شور میزنه

اصلا نگران نباش مدار الکتریکی و زبان رو حتما از روی پارسه بخون مثل جت جلو میری، مدار منطقی پوران هم کامله هم راحت فقط حجم مطالبش بالاست ولی حتما منطقی رو با این کتاب بخون پرت میکنه، گسسته هم پوران اصلا سخت نیست همه چیزو هم گفته. فقط معماری و هوش کار میبرن که معماری پوران عالیه اگه متوجه نشدی با voiceش جلو برو ولی بزن رو fast که سریع تموم شه البته voice اجلالی رو هم لازمه گوش بدی، واسه هوش من پاس نکردم این درسو ولی باید بخونمش. voice استاد رهنمون خیلی عالیه اگه با راسل مشکل داری با voice شروع کن کلی نکته داره و اگه بازم سختت بود مقسمی واسه شروع خیلی عالیه ولی کافی نیست، مرجع همون راسله.

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)sara_sb92 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان پرتلاش و با تو کل
من نتونستم کتاب مبانی اصول مدیریت پارسه و شبکه حقیقت بگیرم ، تکی نیست.
در مصاحبه های نفرات برتر اکثرا توصیه کردن این دو تا رو پارسه بخونید.
یکم نگرانم. نمی دونم چکارکنم؟؟؟ConfusedHuh
دوستان خواهش می کنم راهنماییم کنید. مرسیSleepyIdea

از بچه های تالار بگیر هر روز بیا سایتو چک کن الان اونایی که قبول شدن دارن کتاباشونو میفروشن

امروز تونستم تا حدودی ۳ فصل اول آمار پارسه رو بخونم خوشحالم که تونستم بعد از چند روز کم خوندن امروز یه حالی به مغزم بدم اونقدر خوب توضیح داده که هنوز انرژی واسه ادامه دادن دارم نگران نباشید ما هممون مثل همیم کسی از دیگری جلوتر نیست همه داریم موازی پیش میریم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , sara_sb92
ارسال: #۳۹۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  من امروز رفتم کتاب پرات رو گرفتم واسه طراحی زبان اما خیلی زیاده همشو باید بخونم؟؟؟؟ تست چی کار کنم؟
یه چیز دیگه! من CLRS نخوندم . حالا هم دلم شور میزنه یکم. کتاب حل تمریناشو بخرم تمریناشو حل کنم؟ فایده ای داره؟

ای ول بالاخره یه نرم پیدا شد که رقیبه ما شه. ماشالله همه اینجا آی تی هستن من مونده بودم تک .

PL به نظر من اگه وقت داشتی بشین همین پرات رو بخون اگه که وقت نداری دو تا کتاب (درسنامه مقسمی + ۱۰۰۰ نکته ی طراحی پیاده سازی )خیلی خوبن به شرطه اینکه با هم بخونیشون تقریبا کامله .

در مورد CLRS هم اگه که کتاب های کنکوریش رو خوب می خوندی و مسلطی آره حتما تمرینهای CLRS رو حل کن . ولی اگه خوب کتاب های کنکوری رو نخوندی سراغشون نرو چون یه کم دپرس می شی .

من هم نرم هستم البته میخوام هوش هم بخونم!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۳۹۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  من امروز رفتم کتاب پرات رو گرفتم واسه طراحی زبان اما خیلی زیاده همشو باید بخونم؟؟؟؟ تست چی کار کنم؟
یه چیز دیگه! من CLRS نخوندم . حالا هم دلم شور میزنه یکم. کتاب حل تمریناشو بخرم تمریناشو حل کنم؟ فایده ای داره؟

ای ول بالاخره یه نرم پیدا شد که رقیبه ما شه. ماشالله همه اینجا آی تی هستن من مونده بودم تک .

PL به نظر من اگه وقت داشتی بشین همین پرات رو بخون اگه که وقت نداری دو تا کتاب (درسنامه مقسمی + ۱۰۰۰ نکته ی طراحی پیاده سازی )خیلی خوبن به شرطه اینکه با هم بخونیشون تقریبا کامله .

در مورد CLRS هم اگه که کتاب های کنکوریش رو خوب می خوندی و مسلطی آره حتما تمرینهای CLRS رو حل کن . ولی اگه خوب کتاب های کنکوری رو نخوندی سراغشون نرو چون یه کم دپرس می شی .

من هم نرم هستم البته میخوام هوش هم بخونم!

نه توروخدا شما همون هوش رو شرکت کنید تا رقبای ما کم بشه .
.
.
.
.
.
.

نه شوخی کردم من و خانم SarahRad خیلی هم خوشحال می شیم که یه رقیب دیگه واسمون پیدا شد .
این خیلی کمک می کنه به پیشرفتمون .

بازم به قول خانم m@hboobe
نرم ها شب و روز درس میخونن تا پشت کنکور نمونن

[تصویر:  128547_1_1379089081.gif]

.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , sir_ams , SarahRad , maryam.raz
ارسال: #۳۹۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  فکر کنم منابعتو درست انتخاب نکردی واسه همینه کند پیش میری بعضی منابع اونقدر مطلبو شیرین گفتن که نمیتونی کتابو زمین بذاری با یه بار خوندن میره تو ذهنت تلاشتو ادامه بده البته باید برنامتم درست باشه
سلام.نه منابع من تا اونجایی که میدونم خوبن حالا میگم که ایناس(ایشالا تو مصاحبه هم میگمBig Grin):
گسسته: گریمالدی-پوران
ساختمان داده: قدسی - پارسه - مقسمی
طراحی: پوران- نیپولیتان - CLRS
شبکه : پارسه
نرم افزار : اسلام ناظمی(جلوه)
هوش: راسل - راهیان ارشد
پایگاه : مدرسان - رانکوهی مقسمی
مدیریت : رضاییان
سیستم: پارسه
معماری : مانو - پوران
نظرتون چیه؟؟

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , sara_sb92
ارسال: #۳۹۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  در مورد CLRS هم اگه که کتاب های کنکوریش رو خوب می خوندی و مسلطی آره حتما تمرینهای CLRS رو حل کن . ولی اگه خوب کتاب های کنکوری رو نخوندی سراغشون نرو چون یه کم دپرس می شی .

وقتی واسه خرید کتاب رفته بودم نگاهی به حل تمرینش که کردم دیدم خلاصه فصول رو داره گرفتمش!! اما الان هر وقت بهش نگاه میکنم میگن آخه.... جو گرفتت بودت دخترBig Grin حداقل جلد یک کتاب اصلی میگرفتی بیشتر بدرد بخور بود Sad!!
الگوریتم شروع کردم ساختمان داده هم باید مرورش یادم نره!!

داشتم سیستم عامل میخوندم الان فصل ۲ بخش سوالاتش مسئله های سیستم دوست دارم اما وقتی به خوندنی هاش میرسم کم میارم....

درس شیرین آمار فصل دوم هستمBig Grin

بقیه درسا هم فعلا یادم نیست!!

آها دوستان گرامی کنکور ۹۲ یه نگاهی اینجا بندازن شاید مشکلم حل بشه !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  بازم به قول خانم m@hboobe
نرم ها شب و روز درس میخونن تا پشت کنکور نمونن

[تصویر:  128581_1_1379089081.gif]

بله بله نرم افزارها میخونننننن Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۹۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ
منم هوشم کی رقیبمه؟ Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۹۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  فکر کنم منابعتو درست انتخاب نکردی واسه همینه کند پیش میری بعضی منابع اونقدر مطلبو شیرین گفتن که نمیتونی کتابو زمین بذاری با یه بار خوندن میره تو ذهنت تلاشتو ادامه بده البته باید برنامتم درست باشه
سلام.نه منابع من تا اونجایی که میدونم خوبن حالا میگم که ایناس(ایشالا تو مصاحبه هم میگمBig Grin):
گسسته: گریمالدی-پوران
ساختمان داده: قدسی - پارسه - مقسمی
طراحی: پوران- نیپولیتان - CLRS
شبکه : پارسه
نرم افزار : اسلام ناظمی(جلوه)
هوش: راسل - راهیان ارشد
پایگاه : مدرسان - رانکوهی مقسمی
مدیریت : رضاییان
سیستم: پارسه
معماری : مانو - پوران
نظرتون چیه؟؟
سلام و خسته نباشی دوست زحمتکش
منم تقریبا همین منابعو دارم ولی شما کاملتره
موفق باشی.

کنکور تنها راه واسه منه!Blush من می تونم. Cool
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
نیلوفر گلی که توی مرداب رشد می کنه و گل میده، تا ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه بهترین بود.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۳۹۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ
ریاضی مهندسی پارسه : فصل۱ و ابتدای فصل ۲
آمار پارسه:فصل ۱ و ابتدای فصل ۲
گسسته قلی زاده کامل خواندم و پوران : فصل ۱ و ۲ و نصف ۳
محاسبات عددی راهیان فصل ۱ خطایابی / فصل ۲ نصفه / فصل ۳ نصفه (مطالب که سریعتر یاد میگرفتم اول خوندم!)

زبان تخصصی پارسه:درس ۱ و ۲ و ۳ --- دیگه نخوندم!

ساختمان داده مقسمی درسنامه ها تمام شد و تستها از هر فصل تقریبا یک سوم.
منطقی پوران: فصل ۱و۲و۳و۴و۵و فصل ۶ داره تمام میشه!
سیستم عامل پوران: فصل ۱ نصفه! فصل ۲ کامل
نظریه لینز فصل ۱و۲ / فصل ۳ دارم میخونم
معماری راهیان ... با ویس اجلالی پیش رفتم جلسه ۴!!

طراحی الگوریتم پوران فصل ۱ / فصل ۲ دارم میخونم
پایگاه / زبانهای برنامه سازی / کامپایلر هم اصلا نخوندم!!
من تا الان این دروس خوندم! حس میکنم مطالبی هم که خوندم انقدر ازشون گذشته که یادم رفته! Sad
شما چطور درسا رو پیش میبرید که فاصله بین دروس زیاد نشه ؟؟!! خیلی دلم شور درسها رو میزنه/ خواب ندارم Confused

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemenp
ارسال: #۳۹۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط jameshenas.)
بچه ها من از مرداد شروع کرده بودم ولی شهریور بیشتر میخوندم...چن روز پیش که از ۱/۳ دیدم داره بیشتر میشه احساس کردم که مطالب داره از یادم میره...
الان دو روزه که دارم درسا رو دوره میکنم...الان تازه میفهمم هوش چیهBig Grin شبکه چی گفتهShy
خیلی از مطالب تو بار دوم میاد جلو چشمات و بهتر درک میشن...
این هفته و هفته بعد برنامم مروره....شما هم حتما مرور مطالب کنید و نزارید وقت زیادی از مطالعه اولیه تون بگذره...

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , fatemenp , sara_sb92
ارسال: #۴۰۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ق.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ق.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  سلام ،واقعاً از راهنمایی هایی که کردین ممنونم ،نمی دونم به چه زبونی تشکر کنم،تمام سعبمو می کنم و امیدوارم بعد از خدا با کمک های شما دوستان خوبمم بتونم موفق شم و موفقیتمو در کنار موفقیت شما جشن بگیرم،راستی من بیشتر هدفم هوش هست،بازم ممنونم Smile

واسه هوش:

مدارالکتریکی پارسه خیلی خوبه هم راحت توضیح داده هم تمامیه نکاتو گفته فقط مسئله مهم تو این درس اینه که باید تا میتونی مثال و تست کار کنی تا دستت راه بیفته البته اینو هم بگم: واسه گرایش هوش مدارو آسونتر میارن

طراحی الگوریتم که همون CLRS و واسه جمع بندی پوران و ؟

هوش مصنوعی راسل و اگه راسل واست مشکل بود با مقسمی و پارسه شروع کن و توصیه میکنم اگه میرسی VOICE استاد رهنمون رو هم گوش بدی خیلی عالیه و پر از نکته

سلام ،انشاالله که همه حالتون خوب باشه،لطفا به من کمک کنید یه برنامه ریزی درست با توجه به زمانی که داریم انجام بدمHuh

سلام دوستان چرا هیچکس جواب نمیده؟
Sad
به نظره شما همه ۱۴ درس رو با توجه به تقسیم بندی های یکی از آزمون ها مثلاً پارسه پیش برم یا ۳ کتاب بگیرم دستمو تموم کنم و بعد برم سراغ ۳ کتابه دیگه و همینطور ادامه بدم تا همه دروس رو تموم کنم؟Huh

زندگی مرا بارها در هم کوبیده،
چیزهایی دیده ام که هیچگاه نمی خواهم
دوباره ببینم،اما از یک مسئله مطمئنم،
هرگز روی زمین نخواهم ماند،
همیشه بلند خواهم شد،
هرگز و هرگز و هرگز
تسلیم نخواهم شد.
۰
۰
ارسال: #۴۰۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط *farnaz*.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ق.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  سلام دوستان چرا هیچکس جواب نمیده؟
Sad
به نظره شما همه ۱۴ درس رو با توجه به تقسیم بندی های یکی از آزمون ها مثلاً پارسه پیش برم یا ۳ کتاب بگیرم دستمو تموم کنم و بعد برم سراغ ۳ کتابه دیگه و همینطور ادامه بدم تا همه دروس رو تموم کنم؟Huh

سلام رعنا جون نه باید موازی پیش بری مثل برنامه های پارسه و ... که همه دروسو تو هر آزمونش گنجونده اگه نمیتونی خودت برنامه ریزی کنی طبق همین برنامه پارسه یا نصیر پیش برو ولی حتما بهش عمل کن یعنی نباید عقب بمونی واسه هر آزمونش باید هم فصلا رو خونده باشی هم تستشو کار کرده باشی
من خودم طبق این برنامه ها پیش نمیرم چون بعضی درسا رو بلدم و نمیخونم و گذاشتم واسه مرور مثل منطقی پوران یا بعضی دزسا واسم راحته و زمان کمتری میبره مثل محاسبات و بعضی ها زمانبر مثل معماری و هوش و CLRS واسه همینه که تو برنامم بعضی درسا رو سریع پیش میرم بعضی ها رو کند و تصمیم دارم تا اخر شهریور ( که فکر نکنم برسم ) یا مهر حتما یک دورو با تست بزنم

بچه ها به نظرتون بین آزمون های نصیر و سنجش و دانش کدومو شرکت کنم میخوام سوالاتش به آزمون اصلی نزدیک تر باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رعنا
ارسال: #۴۰۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ
هول ورم داشته و من هنوز کتابای مرجعی رو که از تابستون شروع کردم به خوندنشون تا حداقل ۱۰ مهر تموم نمی کنم . هیچ تستی هم نزدم. پایگاه و ساختماد و الگوریتتم تا حالا نخوندم. میشه امیدی به من داشت یا نه؟ هفته ای هم ۷ ساعت میره برای کلاسای متفرقه ای که میرم.

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۰
۰
ارسال: #۴۰۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  هول ورم داشته و من هنوز کتابای مرجعی رو که از تابستون شروع کردم به خوندنشون تا حداقل ۱۰ مهر تموم نمی کنم . هیچ تستی هم نزدم. پایگاه و ساختماد و الگوریتتم تا حالا نخوندم. میشه امیدی به من داشت یا نه؟ هفته ای هم ۷ ساعت میره برای کلاسای متفرقه ای که میرم.
مگه شما همش کتاب مرجع میخونید؟؟؟بنظرم اصلا نگران نباش...بیکار که نبودی....کارت تو خوندن کتاب تستی بسیار آسونه....اصلا فکر نکن که عقبی.....یه برنامه خوب و منسجم از ۱۰ مهر به بعد برای کتابای تستیت بزار...مرور رو هر جمعه تو برنامت داشته باش....موفق باشی....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۴۰۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ
یه صحبتی من داشته باشم با این چند نفر دوستی که داریم با هم پیش میریم واسه قبولی.

ببینید دوستان من تو خیلی از پست ها دیدم که بچه ها نسبت به چند تا از درساشون خیلی دلشوره دارن با اینکه حتی دارن می خوننش ها ولی بازم .... ،خیلی ها گسسته خیلی ها الگوریتم خیلی ها معماری و به نسبه هر کسی یه سری درس ها رو مشکل داره . مثلا من خودم ریاضی .

ولی این به نظر من یه چیز طبیعیه آخه من ندیدم واقعا کسی باشه که همه ی درس ها رو به طور کل مسلط و تو خوندنش مشکلی نداشته باشه اگه کسی هست بیاد بگه تا بهش جایزه بدیمBig Grin. من خودم با این که قبلا سیستم دکتر فهیمی و پریسیما آتاماژوری رو خوندم ولی بازم همین الانش توی بعضی جاهای پارسه گیر می کنم . دیگه این نیست که بخوام بگم تموم شد و من دیگه نمیتونم ای مبحثش رو یادش بگیرم ولش کن برو بعدی .

نخیر پس هنر درس خوندن من که می خوام واسه کنکور بین خیلی ها قبول بشم کجا رفتش

اگه که ما می خوایم قبول بشیم پس باید یه تفاوتی داشته باشیم دیگه با بقیه .
من اینو مطمئنم ، البته خدا نکرده قصد توهینی ندارم (خیلی از این بچه ها که میان میگن مثلا من فلان درسو اصلا نمیفهمم) صد در صد یه جایی توی خوندن اون مبحثشون میلنگه و کم کاری میکنن، آخه بعضی هامون که عادتمونه تا یه چی رو یاد نمیگیرم یا ولش میکنیم یا سراغ یه فرده دیگه میریم که واسمون توضیح بده ولی هیچ وقت دیگه با خودمون فک نمیکنیم اگه که تلاش از خودمون باشه چه قد میتونیه توی یاد گیری ادامه مباحث کمک کنه (حداقل به خاطر روح جنگندگیش) . اینو با ضرس قاطع میگم که اگه یه مطلبی رو درست و حسابی و با تمرکز بخونیم امکان نداره یادش نگیریم .بارها واسه من خودم پیش اومده که نشده یه چیزی رو یادش بگیرم ولی مطمئن بودم که خوب نخوندمش که یادش نمیگیرم . به عنوان مثال همین مبحث Follow توی کامپایلر شاید حدود یه ۱۰ باری شد خوندمش تا فهمیدم . یادش بخیر چه قد حال کردم Shy
شده که سه چهار دفعه همون مبحث رو بخونم . حتی بعضی مواقع رفتم توی کتاب هایی که یه جوری پیش نیاز اون مبحث حساب میشه رو خوندم . ولی آخر سر اون مطلبه رو واسه خودم جا انداختم .
واسه یه بار هم که شده وقتی یه مبحثی رو یادش نمیگیرم دوباره ، سه باره ، چهارباره ، یه کتابی دیگه تو اون مبحث حتی اگه که مجبور باشیم مباحث قبلی رو یه بار دیگه بخونیم ، هر جوری که شده بالاخره یادش بگیریم .

فرد تک کار تک می خواهد . جمله از خودم Big Grin

من چون یه جورایی احساس مسئولیت کردم نسبت به این بچه هایی که داریم با هم می خونیم این حرفهارو زدم وگرنه من اصلا توی جایگاهی نیستم که بخوام کسی رو راهنمایی کنم .
خواستم تا اوله کاره یه نکته ای که می دونم رو واستون گفته باشم چون این راه طولانی باید با کمک به هم طی کنیم . دوستان دیگه چه آقایون و خانم ها که بعضی هاشون هم واسه خودشون ماشالله یه پا مشاورن هر نکته ای رو که می دونن بگن که استفاده کنیم .
حتما بگین Big GrinWink

ببخشید زیاد حرف زدم . موفق باشین
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemenp , Mohammad-A , pita , zarei1991 , Mahbanoo313 , sara_sb92 , fas , svk7 , atti joon
ارسال: #۴۰۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  هول ورم داشته و من هنوز کتابای مرجعی رو که از تابستون شروع کردم به خوندنشون تا حداقل ۱۰ مهر تموم نمی کنم . هیچ تستی هم نزدم. پایگاه و ساختماد و الگوریتتم تا حالا نخوندم. میشه امیدی به من داشت یا نه؟ هفته ای هم ۷ ساعت میره برای کلاسای متفرقه ای که میرم.

منم ۳روز در هفته کلاس c# دارم و کلی داستان های متفرقه که نمیشه حذفشون کرد سخته اما نا امید نیستم !!
هرچی اوضاع سخت تر باشه بیشتر تلاش میکنم نا امیدی مال آدمای ناتوانه ... ما میتونیم ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۴۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۶۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۵۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۲۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۱۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۴۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۱۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close