زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۷۰۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ
بچه های نرم در صداتون بزارین ببینیم در چه وضعیتی هستیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۰۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ
سلام
من درصدم تورشته نرم افزار این به نظرتون ملایر قبولم:
زبان ۱۰%
ریاضی ۱۰%
مشترک سفید
تخصصی ۵۰%
۰
۰
ارسال: #۷۰۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط peyman.rasouli.)
RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ق.ظ)pnuman نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ)maryam_f نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  دوستان این سوال زبان فکرم رو مشغول کرده ، خودم بین گزینه ۲ و ۴ شک دارم ، ممنون میشم جواب صحیح رو با ذکر منبع و دلیل برام ارسال کنید:

قبلا هم بچه ها همین سوال رو پرسیدن . صفحه قبل رو ببینید . ۴۷

منبع که براش نداریم !

برداشت من گزینه ۴ هست چون از کلمه Top استفاده شده

طبق اونچیزیکه ما بچه های آی تی توی شبکه خوندیم در بالای یه سازماندهی در اینترنت سرور ها قرار دارن و در انتها

کلاینت ها یا همون یوزر ها .

سرور ها هم که کامپیوترهایی هستند که طبق تقاضای کلاینت ها اطلاعات رو فراهم میکنن

اگه اشتباه میگم دوستان تصحیح کنن . ( زبانم زیاد قوی نیس ! )

سلام دوستان
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات

Internet Organization: Fortunately, the Internet has a straightforward organization. At the top of the organization are the Internet servers, the computers that provide on-demand distribution of information. Each server has on or more home pages. When you navigate to a particular Web site, the first page you will normally view is the home page of site. Information on the Web, which may be graphics, audio, video, animation, and text, is viewed in pages. A Web can contain text plus any or all of these multimedia elements

اگه اشتباه نکنم یکی دو تست دیگه ام دوستان تو صفحات مقدماتی اشتباه پاسخ داده بودند مثل :
An advantage of fiber optic cable, besides speed, is its contribution to data security. It is much more difficult for a computer criminal to intercept a signal sent over fiber optic cable (via a beam of light) than it is over copper wire (an electrical signal). The future of fiber technology is limitless and it continues to evolve at a very rapid pace.
ایشالله که هرچی صلاحمونه همون شه.
ببخشید اگه بد خبر بودم!
هدفم بیرون اومدن دوستان از شک و تردید بود.

ممنون دوست عزیز از اینکه به این کاملی جواب دادید و من رو از این شک و تردید خلاص کردید Smile

دوستان هوش مصنوعی هم درصد هاشون رو بزارن ، ولی خدایی دقیق بزارین ببینیم وضعیتمون چطوریه ، ببینیم امسال دوستان در چه حدی تونستن به سوالات پاسخ بدن ، به نظر من امسال هم وقت کم شده بود هم سطح سوالات نسبت به سال های پیش سخت تر بود ،این نظر من بود میخوام نظر شما عزیزان رو هم بدونم.
۰
۱
ارسال: #۷۰۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ب.ظ
بچه من نرم افزار انتخاب کردم:

ریاضی: ۵
زبان:۸
مشترک:۴۰
تخصصی:۳۶
هوش:۳۵

به نظرتون قبول می شم .
۰
۰
ارسال: #۷۱۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ
زبان ۱۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۴۰
تخصیص ۱۵
قبولم ؟ تهران مرکز زدم Sad
۰
۰
ارسال: #۷۱۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ، توسط peyman.rasouli.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)niya نوشته شده توسط:  بچه من نرم افزار انتخاب کردم:

ریاضی: ۵
زبان:۸
مشترک:۴۰
تخصصی:۳۶
هوش:۳۵

به نظرتون قبول می شم .

شما که نرم افزار هستی چرا دروس تخصصی هوش رو جواب دادید!؟ یا وقت زیادی آوردی یا نمیدونستی که جواب دادن یا ندادنش تاثیری در رتبه ات نداره Exclamation

(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ)fifii نوشته شده توسط:  زبان ۱۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۴۰
تخصیص ۱۵
قبولم ؟ تهران مرکز زدم Sad

به نظر من شما به احتمال زیاد تکمیل ظرفیت یه مرکز دیگه قبول میشید. درصدات بد نیست ولی امسال دروس تخصصی ضریب بالایی داره و خیلی تاثیر گذاره البته شما هم دروس مشترک رو ۴۰% زدید که خودش خیلی عالیه ، انشاا... که قبول میشید
۰
۱
ارسال: #۷۱۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط fifii.)
علام نتیجه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در نیمه دوم شهریور

نتیجه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی نیمه دوم شهریور ماه از طریق سایت مرکزی آزمون اعلام می شود.
دکتر ناصر اقبالی، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار صنفی آموزشی باشگاه خبرنگاران، افزود:نتیجه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون از نتیجه خود مطلع شوند.

وی گفت: البته بعضی از رشته ها از جمله معماری که آزمون تشریحی دارند هنوز در حال انجام هستند اما باقی آزمون ها در حال ظرفیت سازی است و پس از این که مقوله رتبه و نمره بندی همراه با ظرفیت ها محاسبه و اقدام شد برای گزینش آماده می شویم.

اقبالی تصریح کرد: نتیجه آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نیز نیمه شهریور ماه اعلام می شود.

به نظر من شما به احتمال زیاد تکمیل ظرفیت یه مرکز دیگه قبول میشید. درصدات بد نیست ولی امسال دروس تخصصی ضریب بالایی داره و خیلی تاثیر گذاره البته شما هم دروس مشترک رو ۴۰% زدید که خودش خیلی عالیه ، انشاا... که قبول میشید
------
یه مرکز دیگه یعنی چی؟
یعنی تهران نمی شه!!؟
۰
۰
ارسال: #۷۱۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ
ای بابا ! ما بچه های آی تی که حتی سوالا رو نداریم حداقل یه تخمین بزنیم ! بازم خوش به حال کامپیوتریا !

نیمه دوم شهریور Sad خیلی دیره

پارسال که ۱۰ ام اعلام شد . کاش زودتر بیاد
۰
۰
ارسال: #۷۱۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
بچه ها سوال ۵۳ نظریه چی جواب دادین ؟
۰
۰
ارسال: #۷۱۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط peyman.rasouli.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)fifii نوشته شده توسط:  علام نتیجه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در نیمه دوم شهریور

نتیجه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی نیمه دوم شهریور ماه از طریق سایت مرکزی آزمون اعلام می شود.
دکتر ناصر اقبالی، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار صنفی آموزشی باشگاه خبرنگاران، افزود:نتیجه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون از نتیجه خود مطلع شوند.

وی گفت: البته بعضی از رشته ها از جمله معماری که آزمون تشریحی دارند هنوز در حال انجام هستند اما باقی آزمون ها در حال ظرفیت سازی است و پس از این که مقوله رتبه و نمره بندی همراه با ظرفیت ها محاسبه و اقدام شد برای گزینش آماده می شویم.

اقبالی تصریح کرد: نتیجه آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نیز نیمه شهریور ماه اعلام می شود.

------
یه مرکز دیگه یعنی چی؟
یعنی تهران نمی شه!!؟
منظورم تهران شمال یا جنوب یا دیگر شهرهایی که نرم افزار میگیرند که تعدادشون بالای ۲۰ تاست ، تا اونجایی که من کارنامه ها سال پیش رو نگاه کردم تهران مرکز درصدای بالایی میخواد هم واسه نرم افزار هم واسه هوش .

خوش به حال شما نرم افزاری ها که اینقدر پذیرش واسه شما بالاست ، مال ما کلاء ۳ شهر پذیرش دارهSad

(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)niya نوشته شده توسط:  بچه ها سوال ۵۳ نظریه چی جواب دادین ؟

به نظر من جواب گزینه ۴) ۱و ۲و ۳و ۴ میشه

چون اگه دقیق به عبارات نگاه کنی متوجه میشی که هر ۴ گزینه در جواب صدق میکنه یعنی همه عبارات رشته هایی با طول فرد تولید میکنند که دقیقاء دارای دو b میباشند . ولی سوال گفته همه رشته ها ، فقط ترکیب همه عبارات همه رشته ها رو تولید میکنه به همین دلیل من حدس میزنم گزینه ۴ جواب صحیح است.

اگر دوستان جوابی غیر از این دادند و مطمئنند که درسته خواهشاء با ذکر دلیل پاسخ صحیح رو ارسال کنند.Shy
۰
۰
ارسال: #۷۱۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ق.ظ
منظورم تهران شمال یا جنوب یا دیگر شهرهایی که نرم افزار میگیرند که تعدادشون بالای ۲۰ تاست ، تا اونجایی که من کارنامه ها سال پیش رو نگاه کردم تهران مرکز درصدای بالایی میخواد هم واسه نرم افزار هم واسه هوش .

------------
ولی من رفته بودم پارسه انتخاب رشته ، خانمه بهم نشوندارد ، تراز مرکز خیلی پاینن تر از شمال و جنوب بود و می گفت اگر وقت خوندن نداری ، مرکز بزن ! قبولی !!!
۰
۰
ارسال: #۷۱۷
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ق.ظ، توسط taha.maten.)
سلام
زبان ۱۰%
ریاضی ۱۰%
مشترک سفید
تخصصی ۵۰%

کسی نیست به ما امید بده...
۰
۰
ارسال: #۷۱۸
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ق.ظ
بچه ها می دونستین شهریه ثابت دانشگاه آزاد از امسال یک میلیون و پانصد شده
۰
۰
ارسال: #۷۱۹
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ ق.ظ
دوستان کسی اطلاع داره اگه برای مثال رشته هوش مصنوعی قزوین انتخاب کرده باشید آیا امکانش هست تکمیل ظرفیت جای دیگه هم شرکت داده بشید؟ 

[تصویر:  4fay3ps7gmzp69wcxl2.jpg]
۰
۰
ارسال: #۷۲۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط sahars5.)
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  دوستان کسی اطلاع داره اگه برای مثال رشته هوش مصنوعی قزوین انتخاب کرده باشید آیا امکانش هست تکمیل ظرفیت جای دیگه هم شرکت داده بشید؟ 

مثل اینکه امسال مث دولتی میشه تکمیل.

سوال ۱۰۳ هوش رو کسی جواب نداده؟!

سوال ۱۰۳ رو هم میشه بگید لطفا..

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ق.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  سلام
زبان ۱۰%
ریاضی ۱۰%
مشترک سفید
تخصصی ۵۰%

کسی نیست به ما امید بده...
----
چون تخصصی رو بالا زدید و امسال ضریبش زیاد بوده امکانش هست اونم ملایر!

(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)fifii نوشته شده توسط:  علام نتیجه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در نیمه دوم شهریور

------
یه مرکز دیگه یعنی چی؟
یعنی تهران نمی شه!!؟

خوش به حال شما نرم افزاری ها که اینقدر پذیرش واسه شما بالاست ، مال ما کلاء ۳ شهر پذیرش دارهSad

(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)niya نوشته شده توسط:  بچه ها سوال ۵۳ نظریه چی جواب دادین ؟

به نظر من جواب گزینه ۴) ۱و ۲و ۳و ۴ میشه

چون اگه دقیق به عبارات نگاه کنی متوجه میشی که هر ۴ گزینه در جواب صدق میکنه یعنی همه عبارات رشته هایی با طول فرد تولید میکنند که دقیقاء دارای دو b میباشند . ولی سوال گفته همه رشته ها ، فقط ترکیب همه عبارات همه رشته ها رو تولید میکنه به همین دلیل من حدس میزنم گزینه ۴ جواب صحیح است.

اگر دوستان جوابی غیر از این دادند و مطمئنند که درسته خواهشاء با ذکر دلیل پاسخ صحیح رو ارسال کنند.Shy
-----
گزینه ۴ کاملا درسته.
شما ۱۰۳ رو جواب دادید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۵۲۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۸۴۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۸۶۶ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۸۲۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۴۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۸۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۲۴۱ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۸۳ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۷۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۵۵ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close