تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14 شهریور 1392 01:27 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 شهریور 1392 12:46 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]مثل اینکه فقط من و شما با نظریه مشکل داریم بقیه اوضاشون خوبهUndecided
واقعا کسی پیشنهادی برای نظریه نداره؟Huh
نه بابااا. منم مثلن بلد نیستم. قراره ایشالا لینز رو بخونم Big Grin
شما هم اگه برنامه‌ی خاصی ندارین میتونین بخونینش Wink

من هنوز زیاد نخوندم ... یه چندجا تعریف کتاب جهش رو شنیدم . یه کم که خوندم خوب بوده تا اینجا Smile
(14 شهریور 1392 02:50 ب.ظ)helena نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 شهریور 1392 12:46 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]مثل اینکه فقط من و شما با نظریه مشکل داریم بقیه اوضاشون خوبهUndecided

من هنوز زیاد نخوندم ... یه چندجا تعریف کتاب جهش رو شنیدم . یه کم که خوندم خوب بوده تا اینجا Smile

میشه در مورد این کتاب جهش بیشتر توضیح بدی ؟؟؟؟؟؟؟
چطوریاس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(14 شهریور 1392 03:16 ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 شهریور 1392 02:50 ب.ظ)helena نوشته شده توسط: [ -> ]

میشه در مورد این کتاب جهش بیشتر توضیح بدی ؟؟؟؟؟؟؟
چطوریاس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

براساس لینز نوشته شده . نثرش روونه ... راحت پیش میره !‌
کلشو کرده ۵ فصل . حجمش هم زیاد نیست . به نظر من ویژگی های کتاب کنکوری رو داره . ولی از سال ۸۸ تجدید چاپ نشده .
من تازه فصل اولشو خوندم که تئوری محاسباته . برا همین خیلی نمیدونم . ولی تو بخش منابع برای نظریه هم تعریفشو دیدم ، از بچه های دانشگاه هم شنیده بودم.
سلام دوستان میشه برای دروس زیر یه رفرنس بگید که در عین اینکه خوب توضیح داده زیاد وقتم نگیره چون تازه میخوام بخونمBlush
ساختمان گسسته : قلی زاده خوندم در طول ترم ولی این کتاب در عین سادگی خیلی غلط داره و نوشته هاش ضدو نقیض و مطالبش من راضی نمی کنه کتاب دیگه ای معرفی کنید لطفاSmile
ساختمان داده ؟؟
طراحی الگوریتم ؟؟
زبان تخصصی :پارسه دارم ولی یکم سخته انگار Huh پیشنهاد شما؟
زبان عمومی؟؟
(14 شهریور 1392 06:45 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان میشه برای دروس زیر یه رفرنس بگید که در عین اینکه خوب توضیح داده زیاد وقتم نگیره چون تازه میخوام بخونمBlush
ساختمان گسسته : قلی زاده خوندم در طول ترم ولی این کتاب در عین سادگی خیلی غلط داره و نوشته هاش ضدو نقیض و مطالبش من راضی نمی کنه کتاب دیگه ای معرفی کنید لطفاSmile
ساختمان داده ؟؟
طراحی الگوریتم ؟؟
زبان تخصصی :پارسه دارم ولی یکم سخته انگار Huh پیشنهاد شما؟
زبان عمومی؟؟

سلام ووقت بخیر.برید ب صفحه بیست وهفت ی پست کامل درباره ساختمان و طراحی نوشتم کمکتون میکنه.اگه از صفحه بیست تا اینجا رو نگاه کنین ب تمامی سوالاتتون جواب کامل داده شده.

بازم سوالی باشه در خدمتیم...

درپناه ایزد منان

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4
پایگاه (مقسمی)+گسسته (پوران )تموم شد .هورررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااا
(14 شهریور 1392 04:32 ب.ظ)helena نوشته شده توسط: [ -> ]براساس لینز نوشته شده . نثرش روونه ... راحت پیش میره !‌
کلشو کرده ۵ فصل . حجمش هم زیاد نیست . به نظر من ویژگی های کتاب کنکوری رو داره . ولی از سال ۸۸ تجدید چاپ نشده .
من تازه فصل اولشو خوندم که تئوری محاسباته . برا همین خیلی نمیدونم . ولی تو بخش منابع برای نظریه هم تعریفشو دیدم ، از بچه های دانشگاه هم شنیده بودم.
آقا من مشکلم تمرینای لینزه وگرنه متنش آسونه . حوصلم سر میره وقتی تمرین حل می کنم . احساس لاک پشت بودن بهم دست میده بس که دیر تموم میشنSmile
منم باهاش قهر کردم از این به بعد آخرین برنامه ی روزمو بهش اختصاص میدم Tongue

راستییییی من الان خیلی خوشحالم برنامه ی امروزم تموم شده الان می تونم به امور فرعی ! بپردازمExclamation
(14 شهریور 1392 08:39 ب.ظ)par par_92 نوشته شده توسط: [ -> ]پایگاه (مقسمی)+گسسته (پوران )تموم شد .هورررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااا

موفق باشی دوست عزیز
خیلی خوبه.
(14 شهریور 1392 09:05 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 شهریور 1392 04:32 ب.ظ)helena نوشته شده توسط: [ -> ]براساس لینز نوشته شده . نثرش روونه ... راحت پیش میره !‌
آقا من مشکلم تمرینای لینزه وگرنه متنش آسونه . حوصلم سر میره وقتی تمرین حل می کنم . احساس لاک پشت بودن بهم دست میده بس که دیر تموم میشنSmile
منم باهاش قهر کردم از این به بعد آخرین برنامه ی روزمو بهش اختصاص میدم Tongue

راستییییی من الان خیلی خوشحالم برنامه ی امروزم تموم شده الان می تونم به امور فرعی ! بپردازمExclamation

تمرینای نظریه فکر کنم کلا همین جوریه!!
خوش به حالت :دی
(13 شهریور 1392 02:39 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]من پرسمن ویرایش پنج جعفر نژاد و هاشمی طبا دارم یعنی کنکور ازینا نیست؟ وفقط باید سالخورده خوند؟
هاشمی طبا سخته خوندنش ترجمش افتضاحه اما میشه باهاش کنار اومد هنوز نخوندم دیر شد....

به نظر من مدرسان الان حرف اول رو میزنه
بعدشم کتاب دکتر اسلام ناظمی
خارج از مطالب کتاب مدرسان که خوبه ، خلاصهء آخر هر فصلش عاااااااالیه
واقعاً با این خلاصه آخر فصلش ، دیگه نیازی به خلاصه نویسی نیست
تست های تالیفی زیادی داره و تست های ٨٣ تا ٩٢ هم داره
راستی نه آقای جهانی فامیلمونه نه مدرسانه شریفBig Grin
کتاب اصلیه من اول ناظمی بود ولی وقتی مدرسان رو خریداری کردم ، کتاب اصلیم واسه خوندن به مدرسان تغییر یافتWink
شماها واقعا کتاب دکتر ناظمی رو راحت میخونید؟‌!!
من میخوام کنکور هوش بدم ولی برام سواله :دی من برا درس نرم ۲ که کتابشو میخوندم دیوونه شدم :دی
(14 شهریور 1392 09:46 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من مدرسان الان حرف اول رو میزنه
بعدشم کتاب دکتر اسلام ناظمی
خارج از مطالب کتاب مدرسان که خوبه ، خلاصهء آخر هر فصلش عاااااااالیه
واقعاً با این خلاصه آخر فصلش ، دیگه نیازی به خلاصه نویسی نیست
تست های تالیفی زیادی داره و تست های ٨٣ تا ٩٢ هم داره
راستی نه آقای جهانی فامیلمونه نه مدرسانه شریفBig Grin
کتاب اصلیه من اول ناظمی بود ولی وقتی مدرسان رو خریداری کردم ، کتاب اصلیم واسه خوندن به مدرسان تغییر یافتWink

حالا این که مدرسان مطالب و خلاصه ش خوبه به جای خود. ولی کافیه برای کنکور؟ یا کتاب دیگه ای رو هم لازمه بخونیم؟
همگی خسته نباشید
امروز خوب بود فصل 2 سیستم عامل (مقسمی) با تست/درس 10 504 (طلوع)/آخر شبم الگوریتم بک ترکینگ(نیپولیتان)Smile
برای نظریه به نظره من کتابه 1000 مسئله واقعا عالیه من یه دور تو دانشگاه خوندم از طریق مثال نظریه رو آموزش میده تقریبا
به قول یکی از استادام، می‎دونی فرق بین یه بازاریاب خوب و بد چیه؟ بازاریاب بد ۵ تا زنگ می‎زنه و بازاریاب خوب ۶ تا... دانشجوی خوب یک ساعت بیشتر از دانشجوی بد درس می‎خونه! CoolSmileBig GrinTongueWink
لینک مرجع