تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

دوستان همگی خسته نباشید، اگه میشه هر کسی بگه چه کتابای مرجعی تا حالا خونده یا داره میخونه!؟
و دوستانی هم که از الان دارن کتابای کنکوری ( پوران،پارسه....) میخونن آیا قبلش مرجع اون کتاب رو خوندن!؟!؟ اگه خوندن حس میکنن چقدر براش تاثیر داشته، خوندن مرجع اون کتاب؟

من خودم کتابای مرجعی که خوندمو میگم :
نظریه - مدار - پایگاه - الگوریتم و ساختمان داده ها - کامپایلر - گسسته - معماری

من بدون اینکه تست زده باشم! یا کتاب کنکوری خونده باشم.... از سوالای 92 چندتاشو حل کردم!
(13 شهریور 1392 01:53 ق.ظ)The Rose نوشته شده توسط: [ -> ]همگی خسته نباشید! کیا میخوان کنکور IT شرکت کنند؟
واسه مدیریت مقسمی کافیه؟

سلام عزیزم.دوستان کنکور It زیادن.منم یکیشونCool

واسه درس مدیریت والا تنها درسی ک امار دقیقشو ندارم.اما توی بحثا گفتن کتاب رابینز.ی نکاه توی پستای دیروز بکن .چون دربارش بحث کرده بودن.اگه راضی نشدی تو خود صفخه اصلی انجمن اسم درسو انتخاب منو اطلاعات کاملو کسب کن...

شرمنده بیشتر ازاین نتونستم کمکت کنم.

یاعلی
(13 شهریور 1392 01:53 ق.ظ)The Rose نوشته شده توسط: [ -> ]همگی خسته نباشید! کیا میخوان کنکور IT شرکت کنند؟
واسه مدیریت مقسمی کافیه؟

شما هم خسته نباشید، یه سوال داشتم شما که گرایش IT میخوای شرکت کنی! کتاب مهندسی نرم افزار و شبکه چی میخونی؟ و اینکه توی مهندسی نرم افزار حسی نمیکنی که گنگه مباحثش؟!؟
من خودم نرم افزار هستم، اینو برای یکی از دوستام پرسیدم...مرسی، موفق باشی
(13 شهریور 1392 02:04 ق.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

دوستان همگی خسته نباشید، اگه میشه هر کسی بگه چه کتابای مرجعی تا حالا خونده یا داره خونده!؟
و دوستانی هم که از الان دارن کتابای کنکوری ( پوران،پارسه....) میخونن آیا قبلش مرجع اون کتاب رو خوندن!؟!؟ اگه خوندن حس میکنن چقدر براش تاثیر داشته، خوندن مرجع اون کتاب؟

من خودم کتابای مرجعی که خوندمو میگم :
نظریه - مدار - پایگاه - الگوریتم و ساختمان داده ها - کامپایلر - گسسته - معماری

من بدون اینکه تست زده باشم! یا کتاب کنکوری خونده باشم.... از سوالای ۹۲ چندتاشو حل کردم!

سلام عزیز واسه درس ساختمان و پایگاه اول همین صفحه(27) رو بخون ی پست کامل گذاشتم.

پارسا باشید

(13 شهریور 1392 02:07 ق.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط: [ -> ]
واسه مدیریت مقسمی کافیه؟

شما هم خسته نباشید، یه سوال داشتم شما که گرایش IT میخوای شرکت کنی! کتاب مهندسی نرم افزار و شبکه چی میخونی؟ و اینکه توی مهندسی نرم افزار حسی نمیکنی که گنگه مباحثش؟!؟

سلام.

فداتشم ی نگاه ب پستای دیروزو امروز بنداز.از صفحه 19 تا اینجا.توی بعضی پستا توضیح دادم درباره منبع مهندسی و شبکه...

بازم سوالی بودم درخدمتیتم...

خدانگهدارت
(13 شهریور 1392 01:50 ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 شهریور 1392 10:35 ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط: [ -> ]مگه باشگاه میزاره درس بخونیم Smile
واسه امروز خوب بود ۱فصل محاسبات(انتگرال گیری)/فصل ۱ ساختمان داده(مقسمی) با تست/فصل ۱ مدار منطقی(مقسمی) با تست/واسه آخر شبم معماری ادامه فصل پایپلاین(پوران)
خداییش معماری جز فصل اولش(محاسبات) بقیش خیلی قابل فهمه ولی فصل ۱Huh

آره بابا چرا اینجوریه؟؟؟ بنظر من هادی باید از بیس سیستمم اعداد رو میگفت تو این کتاب اما گویا تو کتاب مدارمنطقی گفته!!
آره ولی معماری باز مباحث بیشتری(سوا از سیستم اعداد) تو بحث محاسبات داره که کاش بهتر بیان می شد.Undecided
(13 شهریور 1392 02:07 ق.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط: [ -> ]
واسه مدیریت مقسمی کافیه؟

ممنون، شبکه پارسه، مهندسی نرم اسلام ناظمی، من تا الان ۳فصل نرم خوندم بعضی جاها یکم گیر کردم که فقط همون تیکه رو به پرسمن مراجعه کردم و از روی پرسمن خوندم ( در کل آدمی هستم که متاب مرجع رو پیشنهاد نمیکنم مگر در موارد خاص واسه یکی دو مبحث که آدم متوجه نمیشه و کلافه میشه)
موفق باشید
دوستان امار کدوم فصل هاش مهم تره ؟؟؟؟؟؟
من از پارسه - طورانی میخونم ولی خیلی زیاده بگید کجاش مهم تره که اول اونا رو بخونم بعد وقت شد برم بقیش !!

اگه جواب بدید ممنون میشم
من پرسمن ویرایش پنج جعفر نژاد و هاشمی طبا دارم یعنی کنکور ازینا نیست؟ وفقط باید سالخورده خوند؟
هاشمی طبا سخته خوندنش ترجمش افتضاحه اما میشه باهاش کنار اومد هنوز نخوندم دیر شد....
(13 شهریور 1392 02:39 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]من پرسمن ویرایش پنج جعفر نژاد و هاشمی طبا دارم یعنی کنکور ازینا نیست؟ وفقط باید سالخورده خوند؟
هاشمی طبا سخته خوندنش ترجمش افتضاحه اما میشه باهاش کنار اومد هنوز نخوندم دیر شد....

سلام.

اولا با این استرسی ک شما دارین بعید میدونم سالم سر جلسه برسین.کنکور دارین قتل ک نکردین.هر روز تلاشتونو بیشتر کنین و از زندگی لذت ببرین.ارومه راحت.دیکه وسواس شدید اشتباه من میشه ک نتیجه فاجعه باری بدنبال داره.ریلکس باشین.

مهندسی نرم افزار جعفر نژاد ک خیلی چرته.از دیدگاه من کاملترینش پرسمن ترجمه سالخوردس ک ی اقیانوسه عمیقه و ب احتمال قریب ب یقیق توش غرق میشینو چند وقتتونو میگیره و در ارخر هیچی عایدتون نمیشه.

واسه مهندسی کتاب اسلام ناظمی رو بخونین.البته شنیدم کتاب مدرسان شریف هم خیله خوبه اکا ب شخصه نخوندم.اما اسلام ناظمی و خوندمو میگم خوبه.رتبه های برتر هم این کتابو پیشنهاد کردن البته تو جواب تستا اشکال داره اما متن درس زیباست...

سوالی باشه در خدمتم.

یا حق
(13 شهریور 1392 02:58 ق.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 شهریور 1392 02:39 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]من پرسمن ویرایش پنج جعفر نژاد و هاشمی طبا دارم یعنی کنکور ازینا نیست؟ وفقط باید سالخورده خوند؟

سلام.

اولا با این استرسی ک شما دارین بعید میدونم سالم سر جلسه برسین.کنکور دارین قتل ک نکردین.هر روز تلاشتونو بیشتر کنین و از زندگی لذت ببرین.ارومه راحت.دیکه وسواس شدید اشتباه من میشه ک نتیجه فاجعه باری بدنبال داره.ریلکس من استرس دارم؟باشین.

مهندسی نرم افزار جعفر نژاد ک خیلی چرته.از دیدگاه من کاملترینش پرسمن ترجمه سالخوردس ک ی اقیانوسه عمیقه و ب احتمال قریب ب یقیق توش غرق میشینو چند وقتتونو میگیره و در ارخر هیچی عایدتون نمیشه.

واسه مهندسی کتاب اسلام ناظمی رو بخونین.البته شنیدم کتاب مدرسان شریف هم خیله خوبه اکا ب شخصه نخوندم.اما اسلام ناظمی و خوندمو میگم خوبه.رتبه های برتر هم این کتابو پیشنهاد کردن البته تو جواب تستا اشکال داره اما متن درس زیباست...

سوالی باشه در خدمتم.

یا حق
من استرس دارم؟!!!
یعنی هاشمی طبا نخونم؟بدردنمیخوره؟
(13 شهریور 1392 03:05 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]من استرس دارم؟!!!
یعنی هاشمی طبا نخونم؟بدردنمیخوره؟
اره شدید استرس دارین.ریلکس باشین.مگه درس نمیخونین پس ای بخونم دیر شد و این بحثا از چیه....

والا من کتاب هاشمی طبا رو نخوندم،اساتید اعلام کردن ک بهترین کتاب ترجمه سالخوردس ک بنده تهیه کردمو خوندم اما با مشکل اقیانوس کلااز پرس من دست کشیدم.

تمامی دوستانمم اگه پرس من خوندن ترجمه سالخورده خوندن.

اما من سر حرفم هستم اسلام ناظمی جواب خودشو پس داده....دیکه صلاح مصلحت خویش خسروان دانند

درخدمتم
(12 شهریور 1392 04:45 ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط: [ -> ]سرعتتون خیلی خوبه آفرین
چی خوندیدحالا؟
من مشترکها رو تقریبا تموم کردم دارم تستاشو میزنم
شما همزمان با خوندش تست می زنید؟ بهتر نیست اول بخونید و بعد از یک مدتی تست بزنید؟
انشالله هر کی هر چی می خواد بهش برسه Smile

نظریه ۴ فصل اول لینز + نصف تمرینای هر فصل .منطقی ساختمان داده +تست
من ۱ روز بعد از خوندنم تست می زنم . البته نه همشونو. ۱/۳ یا ۱/۲ تستای هر فصلو میزنم . باقیشونو می ذارم بعد از اتمام کتاب.
موفق باشییییییییییییییییید

(12 شهریور 1392 07:46 ب.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 شهریور 1392 05:37 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها میشه هر کسی بگه این گسسته رو چیکار کرده؟
میخونین یا نه؟
من ۲۵٪ اولش رو خوندم واسش ولی یک ماهی وقتو گرفت!! بیخیالش شدم!!! از گریمالدی و پوران
با اینکه بقیش همپوشانس داره ولی بی خیال شدم! چون فک میکنم خیلی وقت گیره درسته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

سلام.من دو سال این درسو ب شدت خوندم و تست زدم.مخصوصا فصل اول و دوم کتاب پوران ک منطق و احتمال هست.دریغ از ی دونه تست.دریغ.من بی خیالش شدم امسال و بنظرم اگه ریاضیتون واقعا قویه این درسو بخونین واگر بیخیال بشین چ بچسبین ب دروس دیگه.اسرار زیاد پارسال من راجع ب خوندن این درس باعث شد ک نصف وقت دروس تخصصی رو روش بزارم و دراخر ی تستم نزنم.

این دیدگاه من بود....
در پناه یزدان

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk HD

وقت هست ب شرطی ک ی برنامه درست بریزین و نذارین روهم جمع بشه.

وقتی شخصی وارد ی رود خونه میشه و خلاف جهت اب حرکت میکنه و ی طرف اون رودخونه منتهی ب دره میشه،اگه ببینه سرعت پارو زدنش زیاده و دست از پارو زدن برداره تا ب قول خودش استراحت کنه،بعد از ی مدت ک نزدیک ب دره شد هرچقدر پارو بزنه فایده نداره و منتهی ب مرگش میشه...اسم ی قانون بود ک دقیقا یادم نیست....

کسایی ک اول و پرقدرت شروع میکنن اما وسط کار شل میزنن و نزدیکای کنکور دوباره فشار میارن ب هدف دلخواه نمیرسن.سعی کنین تو ی برنامه درست وحساب شده بخونین.منظم و درست....

درپناه ایزدمنان

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk HD
آره درست میگین شما . ولی کسی که از الان شروع می کنه مجبوره یه خورده برنامشو از روال عادی خارج کنه و بیشتر از بقیه تلاش کنه . وسواس و ترس و دلهره رو کنار بذاره و بی دغدغه درس بخونه .
(12 شهریور 1392 01:31 ب.ظ)soha1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کیا واسه کنکور نرم افزار خودشونو آماده میکنن؟
میشه یه اعلام وضعیت بکنید؟
خودم ۲فصل مدار پوران و یه فصل گسسته مقسمی البته بدون تست.
موفق باشیدSmile

من تازه شروع کردم به خوندن. میخوام نرم افزار شرکت کنم. به نظرتون دیره؟
همین امروز با مدار مانو شروع کردم
(13 شهریور 1392 10:55 ق.ظ)mary.blueribbon نوشته شده توسط: [ -> ]من تازه شروع کردم به خوندن. میخوام نرم افزار شرکت کنم. به نظرتون دیره؟
همین امروز با مدار مانو شروع کردم
وقت بخیر

ن اصلا هم دیر نیس ب شرطی کی بادقت و پرقدرت بخونی و باور داشته باشی ک قبول میشی.دست رو دست نذاری و بگی دیره.

شروع کن مانشت با توست...

درخدمتیم....
دوستان بهترین کتاب حل تمرین واسه لینز کدوم کتاب هست ؟ (کم غلط تر و دارای تمرین های حل کرده بیشتر)
لینک مرجع