تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20 شهریور 1392 09:26 ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط: [ -> ]بچه هااااااااااااا اینجا کسی نرم افزاری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
چرا عزیزم من نرم افزاریم تو تنها نیستیTongue

(20 شهریور 1392 09:43 ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط: [ -> ]هیییی اسم گسسته میاد دلم اتیش میگیره!درس خیلی قشنگیه و لی تست هاش خیلی از درسش خفن تر هستند!

نمی دونم چرا همه ی دروس قشنگ این خاصیت رو دارن !!!!Huh
سلام دوستان کنکوری خوبین منم از شهریور شروع کردمConfused یه چند تا سوال دارم بنظرتون من الان خوندم مرجع ها رو کنار بزارم و برم کتابای تستی نکاتش بخونم با توجه به اینکه من بیشتر درسای کنکور ترم 4-5 بودم پاس کردم الان یادم رفته بیشترشونو Huh حالا این خوره افتاده به جونم که نکنه مرجع نخونم یه نکته ای چیزی بیاد Sad بلد نباشم و مسئله بعدی اینه شما چه ترکیبی رو در طول روز به کار می برین من اگه بخوام همه مواد درسی رو بخونم در طول روز خیلی زیاد می شه و حوصله ام نمی گیره من خیلی بترکونم 8 ساعت میتونم ولی نمیدونم با چه ترکیبی بخونم از طرفی هم دوست ندارم بین خوندن یه درس تا درس بعدی فاصله بیفته میشه من راهنمایی کنیدBlush
(20 شهریور 1392 09:59 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان کنکوری خوبین منم از شهریور شروع کردمConfused یه چند تا سوال دارم بنظرتون من الان خوندم مرجع ها رو کنار بزارم و برم کتابای تستی نکاتش بخونم با توجه به اینکه من بیشتر درسای کنکور ترم ۴-۵ بودم پاس کردم الان یادم رفته بیشترشونو Huh حالا این خوره افتاده به جونم که نکنه مرجع نخونم یه نکته ای چیزی بیاد Sad بلد نباشم و مسئله بعدی اینه شما چه ترکیبی رو در طول روز به کار می برین من اگه بخوام همه مواد درسی رو بخونم در طول روز خیلی زیاد می شه و حوصله ام نمی گیره من خیلی بترکونم ۸ ساعت میتونم ولی نمیدونم با چه ترکیبی بخونم از طرفی هم دوست ندارم بین خوندن یه درس تا درس بعدی فاصله بیفته میشه من راهنمایی کنیدBlush

سلام
من برنامه خودمو بهت میگم شاید کمکت کنه...
من تا اخر شهریور خوندن مرجع کتابام تموم میشه، بجز گسسته.... یعنی اگه الان داری کتابای مرجع رو میخونی تا آخر شهریور هم ادامه بدی خیلی خوبه! از مهر ماه وارد فاز کتابای کنکوری بشو و جاهایی که ایراد داری میای از روی مرجع میخونیش! و اگه حس کردی مبحثی مهم هست و توی کتاب مرجع نخوندیش میری اون فصل رو میخونی!..... اینطوری نه قسمتی هست که بلد نباشی! نه قسمتی هست که توی نخوندن مرجع داشته باشی!

راجع به اینکه میگی چیزی یادم نیس! یه نگاه به همین پستای دوستان بنداز میفهمی که اکثرا اینطورین (:

من برنامه تابستونم یک هفته دیگه تموم میشه!... که اینطوری بود....روزی 4 درس میخوندم! تقسیم کرده بودم بین 3 روز! یعنی هفته ای دو بار تایم به اون درس داده میشد!...همون هشت ساعت خوندن خیلی هم خوبه (;

موفق باشی
(20 شهریور 1392 10:13 ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 شهریور 1392 09:59 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان کنکوری خوبین منم از شهریور شروع کردمConfused یه چند تا سوال دارم بنظرتون من الان خوندم مرجع ها رو کنار بزارم و برم کتابای تستی نکاتش بخونم با توجه به اینکه من بیشتر درسای کنکور ترم ۴-۵ بودم پاس کردم الان یادم رفته بیشترشونو Huh حالا این خوره افتاده به جونم که نکنه مرجع نخونم یه نکته ای چیزی بیاد Sad بلد نباشم و مسئله بعدی اینه شما چه ترکیبی رو در طول روز به کار می برین من اگه بخوام همه مواد درسی رو بخونم در طول روز خیلی زیاد می شه و حوصله ام نمی گیره من خیلی بترکونم ۸ ساعت میتونم ولی نمیدونم با چه ترکیبی بخونم از طرفی هم دوست ندارم بین خوندن یه درس تا درس بعدی فاصله بیفته میشه من راهنمایی کنیدBlush

سلام
من برنامه خودمو بهت میگم شاید کمکت کنه...
من تا اخر شهریور خوندن مرجع کتابام تموم میشه، بجز گسسته.... یعنی اگه الان داری کتابای مرجع رو میخونی تا آخر شهریور هم ادامه بدی خیلی خوبه! از مهر ماه وارد فاز کتابای کنکوری بشو و جاهایی که ایراد داری میای از روی مرجع میخونیش! و اگه حس کردی مبحثی مهم هست و توی کتاب مرجع نخوندیش میری اون فصل رو میخونی!..... اینطوری نه قسمتی هست که بلد نباشی! نه قسمتی هست که توی نخوندن مرجع داشته باشی!

راجع به اینکه میگی چیزی یادم نیس! یه نگاه به همین پستای دوستان بنداز میفهمی که اکثرا اینطورین (:

من برنامه تابستونم یک هفته دیگه تموم میشه!... که اینطوری بود....روزی 4 درس میخوندم! تقسیم کرده بودم بین 3 روز! یعنی هفته ای دو بار تایم به اون درس داده میشد!...همون هشت ساعت خوندن خیلی هم خوبه (;

موفق باشی

یعنی همه مرجع هارو جز گسسته یه دور خوندی !!!!؟
(20 شهریور 1392 10:32 ب.ظ)mehran666 نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 شهریور 1392 10:13 ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط: [ -> ]
یعنی همه مرجع هارو جز گسسته یه دور خوندی !!!!؟

یعنی آره :دی

البته ریاضی مهندسی، آمار و احتمال، طراحی زبانهای برنامه نویسی و سیستم عامل کتاب کنکوری بود!
سلام
منم دارم اندیشه اسلامی میخونم
آره درست خوندین
واسه استخدامیه
خیلی دوست دارم ارشد رو بخونم بعد برم سر کار
ولی خوب هممون درس میخونیم که بریم سر کار
سلام منم از امروز شروع کردم یعنی به طور جدی شروع کردم.امروز فصل محاسبات و مدار رو از کتاب راهیان ارشد خوندم خیلی سخت بود هیچی نفهمیدم به نظرتون چی کار کنم؟بعد ی سوال دیگه دارم کتاب معماری من یرای سال 88 کسی اطلاع داره که این کتاب تغییر کرده یا نه؟
بعد از چند روز دپرس بودن، فردا درس میخونم. نامردم درس نخونم
دوستان سلاااااااااااام زندگی بدتر ازین نمیشه زندگییییییییییییییییییییییییییی Smile) چرا نمی تونم فیکس بشم درس بخونم!! فقط معماری فصل محاسبات و حافظه مونده اونوقت من دارم گل چرخ می زنم Smile
(21 شهریور 1392 12:22 ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان سلاااااااااااام زندگی بدتر ازین نمیشه زندگییییییییییییییییییییییییییی Smile) چرا نمی تونم فیکس بشم درس بخونم!! فقط معماری فصل محاسبات و حافظه مونده اونوقت من دارم گل چرخ می زنم Smile

رضا من کلا همش حس میکنم بلدم.... آخر همین حس چپم میکنه :-) آخخخخخخخخخی یادش بخیر معماری! ! ! ! ! نوریان! ! ! ! ! ! ! !

Sent from my ME172V using Tapatalk 4

sharif92

کتاب کروس و راس شبکه کدوم فصول باید مطالعه بشه؟(البته فعلا تهیه نکردم.)Big Grin
(21 شهریور 1392 12:35 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 شهریور 1392 12:22 ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان سلاااااااااااام زندگی بدتر ازین نمیشه زندگییییییییییییییییییییییییییی Smile) چرا نمی تونم فیکس بشم درس بخونم!! فقط معماری فصل محاسبات و حافظه مونده اونوقت من دارم گل چرخ می زنم Smile

رضا من کلا همش حس میکنم بلدم.... آخر همین حس چپم میکنه :-) آخخخخخخخخخی یادش بخیر معماری! ! ! ! ! نوریان! ! ! ! ! ! ! !

Sent from my ME172V using Tapatalk 4

آخ آخ گند زدن بچه ها به کلاس اونم دیدی تلافی کرد چیجوری درس دادSmile ما موندیمو پایپلاین Smile)
سلام
مث که من خییییییییییلی دیر اومدم هنوز پایگاه و نرم کتابم ندارمSad
رتبه خوب هم میخوامTongue
منم راه بدین تو جمعتونShy

sharif92

(21 شهریور 1392 01:08 ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
مث که من خییییییییییلی دیر اومدم هنوز پایگاه و نرم کتابم ندارمSad
رتبه خوب هم میخوامTongue
منم راه بدین تو جمعتونShy

آواتارت!Big Grin هیچ وقت دیر نیست.خوش اومدی.
خب... بالاخره این پروژه هم به سرانجام رسید، از فردا خیلی بیشتر باید بخونم، مخصوصا این مراجع رو. عقبم، عقب!
آدم سرعت بچه‎ها رو می‎بینه می‎ترسه! Smile بابا یکم آروم‎تر! واسه MIT که کنکور نمی‎دین، تَهِ تَهِش شریفه دیگه! Big Grin
لینک مرجع