زمان کنونی: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۴۶۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  مثل اینکه فقط من و شما با نظریه مشکل داریم بقیه اوضاشون خوبهUndecided
واقعا کسی پیشنهادی برای نظریه نداره؟Huh
نه بابااا. منم مثلن بلد نیستم. قراره ایشالا لینز رو بخونم Big Grin
شما هم اگه برنامه‌ی خاصی ندارین میتونین بخونینش Wink

من هنوز زیاد نخوندم ... یه چندجا تعریف کتاب جهش رو شنیدم . یه کم که خوندم خوب بوده تا اینجا Smile

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۴۶۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  مثل اینکه فقط من و شما با نظریه مشکل داریم بقیه اوضاشون خوبهUndecided

من هنوز زیاد نخوندم ... یه چندجا تعریف کتاب جهش رو شنیدم . یه کم که خوندم خوب بوده تا اینجا Smile

میشه در مورد این کتاب جهش بیشتر توضیح بدی ؟؟؟؟؟؟؟
چطوریاس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۴۶۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  

میشه در مورد این کتاب جهش بیشتر توضیح بدی ؟؟؟؟؟؟؟
چطوریاس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

براساس لینز نوشته شده . نثرش روونه ... راحت پیش میره !‌
کلشو کرده ۵ فصل . حجمش هم زیاد نیست . به نظر من ویژگی های کتاب کنکوری رو داره . ولی از سال ۸۸ تجدید چاپ نشده .
من تازه فصل اولشو خوندم که تئوری محاسباته . برا همین خیلی نمیدونم . ولی تو بخش منابع برای نظریه هم تعریفشو دیدم ، از بچه های دانشگاه هم شنیده بودم.

ارسال: #۴۶۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ ب.ظ
سلام دوستان میشه برای دروس زیر یه رفرنس بگید که در عین اینکه خوب توضیح داده زیاد وقتم نگیره چون تازه میخوام بخونمBlush
ساختمان گسسته : قلی زاده خوندم در طول ترم ولی این کتاب در عین سادگی خیلی غلط داره و نوشته هاش ضدو نقیض و مطالبش من راضی نمی کنه کتاب دیگه ای معرفی کنید لطفاSmile
ساختمان داده ؟؟
طراحی الگوریتم ؟؟
زبان تخصصی :پارسه دارم ولی یکم سخته انگار Huh پیشنهاد شما؟
زبان عمومی؟؟
هاتف، در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام
بهتره به بخش بحث و بررسی منابع مربوط به هر کدوم از دروسی که نام بردید رجوع کنید و اگر سوال مشاوره ای دارید در بخش مشاوره مطرح فرمائید، ضمن احترام به نظرات دوستانتان، در صورت مشاهده ی توصیه های مشاوره ای در این موضوع برخورد میشه.

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
ارسال: #۴۷۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام دوستان میشه برای دروس زیر یه رفرنس بگید که در عین اینکه خوب توضیح داده زیاد وقتم نگیره چون تازه میخوام بخونمBlush
ساختمان گسسته : قلی زاده خوندم در طول ترم ولی این کتاب در عین سادگی خیلی غلط داره و نوشته هاش ضدو نقیض و مطالبش من راضی نمی کنه کتاب دیگه ای معرفی کنید لطفاSmile
ساختمان داده ؟؟
طراحی الگوریتم ؟؟
زبان تخصصی :پارسه دارم ولی یکم سخته انگار Huh پیشنهاد شما؟
زبان عمومی؟؟

سلام ووقت بخیر.برید ب صفحه بیست وهفت ی پست کامل درباره ساختمان و طراحی نوشتم کمکتون میکنه.اگه از صفحه بیست تا اینجا رو نگاه کنین ب تمامی سوالاتتون جواب کامل داده شده.

بازم سوالی باشه در خدمتیم...

درپناه ایزد منان

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
ارسال: #۴۷۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ب.ظ
پایگاه (مقسمی)+گسسته (پوران )تموم شد .هورررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااا

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۴۷۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط nazanin_sh.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  براساس لینز نوشته شده . نثرش روونه ... راحت پیش میره !‌
کلشو کرده ۵ فصل . حجمش هم زیاد نیست . به نظر من ویژگی های کتاب کنکوری رو داره . ولی از سال ۸۸ تجدید چاپ نشده .
من تازه فصل اولشو خوندم که تئوری محاسباته . برا همین خیلی نمیدونم . ولی تو بخش منابع برای نظریه هم تعریفشو دیدم ، از بچه های دانشگاه هم شنیده بودم.
آقا من مشکلم تمرینای لینزه وگرنه متنش آسونه . حوصلم سر میره وقتی تمرین حل می کنم . احساس لاک پشت بودن بهم دست میده بس که دیر تموم میشنSmile
منم باهاش قهر کردم از این به بعد آخرین برنامه ی روزمو بهش اختصاص میدم Tongue

راستییییی من الان خیلی خوشحالم برنامه ی امروزم تموم شده الان می تونم به امور فرعی ! بپردازمExclamation

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
ارسال: #۴۷۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  پایگاه (مقسمی)+گسسته (پوران )تموم شد .هورررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااا

موفق باشی دوست عزیز
خیلی خوبه.

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  براساس لینز نوشته شده . نثرش روونه ... راحت پیش میره !‌
آقا من مشکلم تمرینای لینزه وگرنه متنش آسونه . حوصلم سر میره وقتی تمرین حل می کنم . احساس لاک پشت بودن بهم دست میده بس که دیر تموم میشنSmile
منم باهاش قهر کردم از این به بعد آخرین برنامه ی روزمو بهش اختصاص میدم Tongue

راستییییی من الان خیلی خوشحالم برنامه ی امروزم تموم شده الان می تونم به امور فرعی ! بپردازمExclamation

تمرینای نظریه فکر کنم کلا همین جوریه!!
خوش به حالت :دی

سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۴۷۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  من پرسمن ویرایش پنج جعفر نژاد و هاشمی طبا دارم یعنی کنکور ازینا نیست؟ وفقط باید سالخورده خوند؟
هاشمی طبا سخته خوندنش ترجمش افتضاحه اما میشه باهاش کنار اومد هنوز نخوندم دیر شد....

به نظر من مدرسان الان حرف اول رو میزنه
بعدشم کتاب دکتر اسلام ناظمی
خارج از مطالب کتاب مدرسان که خوبه ، خلاصهء آخر هر فصلش عاااااااالیه
واقعاً با این خلاصه آخر فصلش ، دیگه نیازی به خلاصه نویسی نیست
تست های تالیفی زیادی داره و تست های ٨٣ تا ٩٢ هم داره
راستی نه آقای جهانی فامیلمونه نه مدرسانه شریفBig Grin
کتاب اصلیه من اول ناظمی بود ولی وقتی مدرسان رو خریداری کردم ، کتاب اصلیم واسه خوندن به مدرسان تغییر یافتWink

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: infinity31 , jparisa
ارسال: #۴۷۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ
شماها واقعا کتاب دکتر ناظمی رو راحت میخونید؟‌!!
من میخوام کنکور هوش بدم ولی برام سواله :دی من برا درس نرم ۲ که کتابشو میخوندم دیوونه شدم :دی

ارسال: #۴۷۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  به نظر من مدرسان الان حرف اول رو میزنه
بعدشم کتاب دکتر اسلام ناظمی
خارج از مطالب کتاب مدرسان که خوبه ، خلاصهء آخر هر فصلش عاااااااالیه
واقعاً با این خلاصه آخر فصلش ، دیگه نیازی به خلاصه نویسی نیست
تست های تالیفی زیادی داره و تست های ٨٣ تا ٩٢ هم داره
راستی نه آقای جهانی فامیلمونه نه مدرسانه شریفBig Grin
کتاب اصلیه من اول ناظمی بود ولی وقتی مدرسان رو خریداری کردم ، کتاب اصلیم واسه خوندن به مدرسان تغییر یافتWink

حالا این که مدرسان مطالب و خلاصه ش خوبه به جای خود. ولی کافیه برای کنکور؟ یا کتاب دیگه ای رو هم لازمه بخونیم؟
ارسال: #۴۷۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط black_knight.)
همگی خسته نباشید
امروز خوب بود فصل ۲ سیستم عامل (مقسمی) با تست/درس ۱۰ ۵۰۴ (طلوع)/آخر شبم الگوریتم بک ترکینگ(نیپولیتان)Smile

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
ارسال: #۴۷۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ب.ظ
برای نظریه به نظره من کتابه ۱۰۰۰ مسئله واقعا عالیه من یه دور تو دانشگاه خوندم از طریق مثال نظریه رو آموزش میده تقریبا

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight
ارسال: #۴۸۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ب.ظ
به قول یکی از استادام، می‎دونی فرق بین یه بازاریاب خوب و بد چیه؟ بازاریاب بد ۵ تا زنگ می‎زنه و بازاریاب خوب ۶ تا... دانشجوی خوب یک ساعت بیشتر از دانشجوی بد درس می‎خونه! CoolSmileBig GrinTongueWink

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , mehdi1902 , SnowBlind , Pegasus , sara_sb92 , par par_92 , remove , The Rose

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۵۴۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۷۱۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۱۱۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۸۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۳,۱۳۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۷,۱۹۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۹۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close