تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
niki goli
salam duste aziz. man emsal tu azmunaye mahan sherkat kardam,razi budam rotbeye khubiam avoradam zire 100Smile))).
pishnahad mikonam toam beri mahan

(02 شهریور 1392 12:11 ب.ظ)niki goli نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بچه ها واسه رشته برق آزمونهای کدوم موسسه رو شرکت کنم بهتره؟؟ شنیدم ماهان خوبه ,کسی اینجا ماهان رفته؟

(02 شهریور 1392 12:36 ب.ظ)niko0o نوشته شده توسط: [ -> ]niki goli
salam duste aziz. man emsal tu azmunaye mahan sherkat kardam,razi budam rotbeye khubiam avoradam zire 100Smile))).

(02 شهریور 1392 12:11 ب.ظ)niki goli نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بچه ها واسه رشته برق آزمونهای کدوم موسسه رو شرکت کنم بهتره؟؟ شنیدم ماهان خوبه ,کسی اینجا ماهان رفته؟
اصلا از سرعت خودم راضی نیستم تا حالا:
فصل 1 آمار پارسه
فصل 1 گسسته پوران پژوهش
فصل 1 تا 4 ساختمان داده مقسمی و معادل این فصل ها تو CLRS
فصل 1 تا 3 مدار منطقی پوران پژوهش
فصل 1 تا 3 کتاب نظریه لینز + فصل 1و 2 نظریه پوران
فصل 1 سیستم عامل پارسه
فصل 1 و2 پایگاه داده مقسمی
امیدوارم تا آخر این ماه این درس ها رو بتونم تموم کنم
چه پر انرژی؟
خوش به حالتون.
درسم مشخص نی به زور به منابع آزمون میرسونم و تا حالا دو تا آزمون دادم زیاد جالب نبود ولی باز خدا رو شکر.
نمیدونم چکار کنم؟ کلاس هام رو تقریبا تموم کردم که این ماه رو حسابی بخونم ولی کار جدیدی که نباید ولش کرد و تازه شروع شده و شهریور بهترین زمان تبلیغ هست.موندم چه کنم؟ از کدوم بگذرم یا میشه هر دو رو کنار هم داشت؟؟؟؟
توی این مدت با این نتایج آزمون و مطالعه ی که داشتم و هر روز صب تا عصر سر کار بدم که خدا رو شکر بد نبود البته عالی هم نبودااا ولی به نظرتون چه کنم؟؟؟؟
مرسی دوستان.
(02 شهریور 1392 12:36 ب.ظ)niko0o نوشته شده توسط: [ -> ]niki goli

سلام.
لطفا فارسی تایپ کنید.
فینگیلیش بر خلاف قوانین انجمن است.
(01 شهریور 1392 11:29 ب.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]دقیقا منم عین شما...موندم واسه گسسته

شما هم گریمالدی و یوسفی رو می‎خونید؟
من الان فهمیدم که تاحالا داشتم راه اشتباهی رو در مورد گسسته می‎رفتم، یه راه دانشگاهی نه کنکوری! یعنی برنامم این بود که کل درسنامه گریمالدی و تمریناتش رو تموم کنم و بعد برم سمت یوسفی، فکر می‎کنم اگه همینطور پیش می‎رفتم اصلا به یوسفی نمی‏رسیدم! تاحالا داشتم فصل‎ها رو بصورت ترتیبی می‎خوندم اما از این به بعد سعی می‎کنم با توجه به اهمیت سرفصل‎های توزیع موضوعی فصل رو انتخاب کنم و موازی باهاش همون فصل از یوسفی رو هم بخونم.

بعد اینکه به نظر من مثلا جواب دادن به تست‎های گراف راحت‎تر از توابع مولده! البته شاید واسه اینکه من مولد رو تو کارشناسی نخوندم، ولی کلا میگم که بهتره آدم روی چیزهایی که ارزش داره سرمایه‎گذاری کنه بعد اگه وقت شد شاید به چیزهای کم ارزش‎تر هم رسید. الان مثلا چند تا رتبه (امسال و سال پیش) گفته بودن که ما حتی یک تست گسسته هم نزدیم. فکر می‎کنم یکی از دلایلش اینه که اکثرا می‎خوان به کل مطالب تسلط پیدا کنن ولی سر کنکور وقت کم و سوالات هم انقدر سخته که رو جواب یکیش هم می‎مونند، چون روی یک مبحث خاص تسلط ویژه‎ای ندارند، یه تسلط نسبی دارند، یه کاری کنیم اینطوری نشه بهتره!

[تصویر:  15344392997965234947.jpg]
هانی الرضا کامل با حرفتون موافقم

میشه بگین این آمار رو از کجا پیدا کردین؟
واسه بقیه دروس آی تی رو میخواستم بدونم چجوریه
من صبحا پر از انگیزمو خوب میخونم...اما ظهر که میشه نا امید میشم!! دوستان چیکار کنم به نظرتون؟؟ Confused
سلام
بچه ها میخوام یکم راهنماییم کنید
من تازه میخوام شروع کنم ترم 6 هم هستم و مجبورم 20واحد بردارم واسه همین خیلی واسم مهمه که اولویت بندی کنم درسا رو و رو برنامه بخونم Huh
(02 شهریور 1392 04:29 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه بگین این آمار رو از کجا پیدا کردین؟
واسه بقیه دروس آی تی رو میخواستم بدونم چجوریه

این آمار رو تا کنکور ۹۱ می‎تونید تو صفحات ۴۸ الی ۵۲ کتاب راهنمای آزمون راهیان ارشد مشاهده کنید. فقط آمار سال ۹۲ رو نداره، واسه این سال رو خودم رفتم از طریق دفترچه سوالات امسال آمارش رو استخراج کردم. کتاب راهنما رو می‎تونید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید.

(02 شهریور 1392 04:46 ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط: [ -> ]بعد بریم سراع گریمالدی که یکم واسمون شفاف سازی کنه

یکم؟ فکر کنم خیلی بیشتر از یکم شفاف‎سازی می‎کنه ایشون! Wink
سلام به همه ی دوستان و خسته نباشید

اگه اجازه بدید منم از امروز باهاتون پیش میام. توکل به خدا

تا امروز 5 فصل اول هورویتز همراه 5 فصل اول مقسمی و پارسه رو خوندم
5 فصل اول هوش راهیان ارشد
5 فصل اول شبکه ی کراس
و 2 فصل اول معماری مانو رو خوندم
سلام به همه دوستای کنکوری
این اولین پیام ارسالی منه تو این سایتی که ازش خیلی تعریف کردندTongue
منم از اردیبهشت نصف و نیمه شروع کردم یعنی ۲ ساعت در روز مطالعه میکردم ولی از تیر ماه یکم جدی گرفتم که البته با فراز و نشیب زیاد هم روبرو شدم این روال رو تا مرداد داشتم. یعنی از درس خوندنم راضی نبودم با این وجود از ۱۰ تا درس از هرکدوم راحت ۳ ، ۴ فصل خوندم ولی حالا :
به خودم قول دادم که تا اخر شهریور ۸ تا درسم رو تموم کنم و اون دو تا هم بعدا می خونم البته شرایط برام سخته چون فقط صبح ها میتونم درس بخونم و بعدازظهر ها هم مشغول بکارم
فقط یکم از منابعی که انتخاب کردم راضی نیستم که در صدد این هم هستم که درستش کنم
بچه ها هیچ موقع نا امید نشید با جدیت درس بخونید
راستی از بچه هایی که امسال یا پارسال کنکور دادند و خوبم درس خونده بودند ولی بازدهی خوبی نداشتند میخوام که از تجربه هاشون بگند
ببخشید نیومده چقدر حرف زدم
موفق باشید
(02 شهریور 1392 03:25 ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها فراموش نکنید هر فصلی رو که میخونید حتما تستشو کار کنید نذارید واسه بعد
من اینجوریام Sad یعنی تست های هر فصل رو میذارم برای مرور روی اون درس. این جوری که فصل هام جلوتر بره، از لحاظ روحی، آرامش بیشتری دارم.
دوستان واقعا خسته نباشین همینطور ادامه بدین
من هم درسته که یه بار خواستم شروع کنم اما نشد و تا امروز گیر امتحان ترم تابستون بودم اما با لطف و نگاه محبت خدا از فردا شروع میکنم
برنامه ام حاضره و منابعم آماده است
برای همه آرزوی رحیه بالا دارم
امروز مسئول کار آموزیم بهم گفت برای اینکه کار آموزیت تموم شه باید تا آخر هفته هر روز از صبح تا 5و6 عصر بیای کارآموزی!!
ولی نکته اینجاست که با این کارا نمیتونن منو از هدفم دور کنن Big Grin
بعد از اینکه اومدم خونه فعلا ویس 4 نظریه رو تموم کردم. الانم میخوام به تلاشم تا آخر شب ادامه بدم Tongue

برییییم جلـــــــــــو Wink
(01 شهریور 1392 12:22 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]خب اینم از شهریور Big Grin
رضایتم از خودم متوسطه Big Grin
چیزایی که تاحالا خوندم :
  • - معماری ۱ دور پوران تموم شده
    - ساختمان داده ۱ فصل کوچولو دیگه داره تا تموم شه
    - گسسته فصلای ۱و۲و۴
    - سیستم عامل وسط فصل ۴ حقیقتم
    - نظریه ۴ جلسه ویس دکتر کارگهی گوش کردم
    - هوش ۴ فصل راهیان
    - منطقی و الگوریتم و مدار و بقیه‌ی دروس ریاضی هم که هیچی
    - کار آموزی هم رفتم Tongue
ایشالا دیگه کم کم خوب بخونیم و بریم جلو

همچنان حس زبان نیست !!!!