تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوشحالم که آخرین کامنت این تاپیکو احتمالا میفرستم Big GrinBig Grin
آخرین نفر منم Big Grin خخخخخخخخخخ

ادمین تاپیک رو قفل کن دیگه...من میخوام آخرین پست باشم!! Big Grin
(31 شهریور 1392 09:46 ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط: [ -> ]کسی معماری نیست ؟

میگفتن رقابت برا معماری از همه اسون تره ها... و البته برا ای-تی از همه سخت تر! ولی گوش نکردیم که....

Confusedه ه ه .....

یه نفر می شناسم داره میره معماری(برا تک رقمی شدن میره) Big Grin
2 ساعت از اول مهر گذشته هنوز ادمین لاکش نکرده!!
تصور کن برنده یک مسابقه شدی و جایزه‎ات هم اینه که بانک هر روز صبح برات یک حساب باز می‎کنه و توش هشتاد و شش هزار و چهارصد دلار پول واریز می‎کنه ولی دو تا شرط داره: یکی اینکه همه پول را باید تا شب خرج کنی، وگرنه هرچی اضافه بیاد ازت پس می‎گیرند. دوم اینکه نمی‎تونی ‎تقلب کنی و یا اضافهٔ پول را به حساب دیگه‎ای منتقل کنی. هر روز صبح بانک برات یک حساب جدید با همون موجودی باز می‎کنه، شرط بعدی اینه که بانک می‎تونه هروقت بخواد بدون اطلاع قبلی حسابو ببنده و بگه جایزه تموم شد! حالا چطوری عمل می‎کنی؟!

همه ما این حساب جادویی رو در اختیار داریم: زمان!
این حساب با ثانیه‎ها پر میشه. هر روز که از خواب بیدار می‎شیم هشتاد و شش هزار و چهارصد ثانیه به ما جایزه میدن و شب که می‎خوابیم مقداری را که مصرف نکردیم نمی‎تونیم به روز بعد منتقل کنیم. لحظه‎هایی که زندگی نکردیم از دستمون رفته. دیروز ناپدید شده. هر روز صبح جادو می‎شه و هشتاد و شش هزار و چهارصد ثانیه به ما میدن. یادت باشه که من و تو فعلا از این نعمت برخورداریم ولی بانک می‎تونه هر وقت که بخواد حسابو بدون اطلاع قبلی ببنده. ما به جای استفاده از موجودیمون نشستیم بحث و جدل می‎کنیم و غصه می‎خوریم. بیا از زمانی که برامون باقی مونده لذت ببریم. "کاش حقیقت داشت / مارک لوی"

براتون انگیزه آرزومندم، تا آبان‎ماه، خدانگهدارتون! Smile
(01 مهر 1392 04:51 ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]تصور کن برنده یک مسابقه شدی و جایزه‎ات هم اینه که بانک هر روز صبح برات یک حساب باز می‎کنه و توش هشتاد و شش هزار و چهارصد دلار پول واریز می‎کنه ولی دو تا شرط داره: یکی اینکه همه پول را باید تا شب خرج کنی، وگرنه هرچی اضافه بیاد ازت پس می‎گیرند. دوم اینکه نمی‎تونی ‎تقلب کنی و یا اضافهٔ پول را به حساب دیگه‎ای منتقل کنی. هر روز صبح بانک برات یک حساب جدید با همون موجودی باز می‎کنه، شرط بعدی اینه که بانک می‎تونه هروقت بخواد بدون اطلاع قبلی حسابو ببنده و بگه جایزه تموم شد! حالا چطوری عمل می‎کنی؟!

همه ما این حساب جادویی رو در اختیار داریم: زمان!
این حساب با ثانیه‎ها پر میشه. هر روز که از خواب بیدار می‎شیم هشتاد و شش هزار و چهارصد ثانیه به ما جایزه میدن و شب که می‎خوابیم مقداری را که مصرف نکردیم نمی‎تونیم به روز بعد منتقل کنیم. لحظه‎هایی که زندگی نکردیم از دستمون رفته. دیروز ناپدید شده. هر روز صبح جادو می‎شه و هشتاد و شش هزار و چهارصد ثانیه به ما میدن. یادت باشه که من و تو فعلا از این نعمت برخورداریم ولی بانک می‎تونه هر وقت که بخواد حسابو بدون اطلاع قبلی ببنده. ما به جای استفاده از موجودیمون نشستیم بحث و جدل می‎کنیم و غصه می‎خوریم. بیا از زمانی که برامون باقی مونده لذت ببریم. "کاش حقیقت داشت / مارک لوی"

براتون انگیزه آرزومندم، تا آبان‎ماه، خدانگهدارتون! Smile

قسمت اولش رو که خوندم تو ذهنم داشتم تحلیل می کردم احتمالا بیشتر روزا حال رفتن و خرج کردنش رو ندارم Tongue
واااااااااااااااای خدای من سه روز نبودم .شهریور تموم شداSmile
آغاز سال تحصیلی جدید رو به همه تبریک میگم ایشالا سال آینده چنین روزی سر کلاسای شریف بشینه هرکی زحمت کشیدهههههههههههههههه
ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سلام
دوستان کسی اینجا میتونه کمک کنه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام به همگی
ایشالا از این به بعد همگی با انرژی بیشتری پیش بریم..............
پیش به سوی موفقیت...........
انگار قرار نیست تاپیک بسته بشه
بازم منهاتن نفهمیدمSadSad

بچه ها این الگوریتم rbfs درس هوش درختشو چطوری رسم میکنن؟sma* این هم نفهمیدم
آخ جون هنوز بسته نشده آخرین کامنت واسه من Big GrinBig Grin
(01 مهر 1392 12:24 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]آخ جون هنوز بسته نشده آخرین کامنت واسه من Big GrinBig Grin

شرمندهBig Grin
(01 مهر 1392 12:45 ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 مهر 1392 12:24 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]آخ جون هنوز بسته نشده آخرین کامنت واسه من Big GrinBig Grin

شرمندهBig Grin

دشمنت شرمنده Big Grin Smile)
فعلا ما اخر کلاس نشستیم
لینک مرجع