تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوم شهریور
چه خبره اینجا
لایکSmile
(ستاد روحیه دهی به داوطلبان)
من اگه میدونستم این تاپیک اینقدر بهم روحیه میده زودتر میومدم!!!
امروز فقط آمار فصل 2 و معماری فصل 3 رو خوندم

دوستان معماری پوران کافیه البته هر جا گیر دارم مانو می خونم ؟
(02 شهریور 1392 10:52 ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط: [ -> ]امروز فقط آمار فصل ۲ و معماری فصل ۳ رو خوندم

دوستان معماری پوران کافیه البته هر جا گیر دارم مانو می خونم ؟

به نظر من که کافیه! من فقط از روی پوران خوندم.البته پوران بعضی جاها رو خلاصه گفته ولی بصورت کامل گفته. اگه پوران رو به صورت کامل و عمقی بخونی حرف نداره. گاهی لازمه بعضی جملاتشو واسه خودت تحلیل کنی و داخل همون صفحه برداشتتو بنویسی تا واسه دور بعد راحت باشی. حتما جداول و شکلاشو هم واسه خودت تحلیل کن. من با همین روش امسال 48 درصد زدم.
(02 شهریور 1392 10:19 ب.ظ)naeem92 نوشته شده توسط: [ -> ]اینایی که خوندی با تست یا فقط خوندی ؟؟
برای معماری و ساختمان داده تست زدم. البته مثلن از هر فصلی حدود 20 تا !
سیستم عامل هم همین طور. یه 20 تا از این 3 فصلی که خوندم Big Grin همین طور اون 3 فصل گسسته ! Big Grin
برای نظریه که فقط ویس
هوش هم اوضاع تست زدنم خیلی خرابه ماشالا. 2 تا تست میزنم میبینم اصن پرتم ولش میکنم Big Grin
(نظریه و هوش پاس نکردم. اولین باره میخونم Big Grin )
(02 شهریور 1392 09:13 ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 شهریور 1392 03:25 ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها فراموش نکنید هر فصلی رو که میخونید حتما تستشو کار کنید نذارید واسه بعد
من اینجوریام Sad یعنی تست های هر فصل رو میذارم برای مرور روی اون درس. این جوری که فصل هام جلوتر بره، از لحاظ روحی، آرامش بیشتری دارم.
منم اینجوریم ولی به نظرم خیلی هم بد نیست
اینجوری که یه بار میخونی بعد یه دور بر میکردی مفصل تر میخونی بیشتر تو ذهن میمونه، تا اینکه از اول همه ی تستا رو بزنی و تا تموم بشه سه ماه کذشته و همش یادت رفته! البته نظر منه
(02 شهریور 1392 11:15 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 شهریور 1392 10:19 ب.ظ)naeem92 نوشته شده توسط: [ -> ]اینایی که خوندی با تست یا فقط خوندی ؟؟

(نظریه و هوش پاس نکردم. اولین باره میخونم Big Grin )

نظریه ختما 2000 مسئله رو بخون
به نظرم اگه تست بزنی تو دور دوم آدم دستش میاد که کجاها مهمتره یا اینکه چه مدلی مخونه و به چیا دقت کنه
اگه تست نزنی تو دور دوم نمیتونی نواقصتو رفع کنی !
واجب نیس همه تستا بار اول زده شه من مثلا 1/3 میزنم یا 1/2 ! البته این نظر منه
(03 شهریور 1392 12:08 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]نظریه ختما 2000 مسئله رو بخون
مال کجاست کتابش ؟؟
چه جوری گیرش باید بیارم یعنی ؟ Big Grin
مرسی Wink
الوعده وفا...امروز یه فصل کامل گسسته خوندم...عین 45 تا تستشو هم زدم...!!
هر چند که میدونم تو یه روز نباید فقط یه درس رو خوند...ولی متأسفانه اگه بخوام چند تا درس رو تو یه روز بخونم میشه عین پارسالم!!
من حس بدی بهم دست میده وقتی یک دور اون درس رو نخوندم، تست بزنم.
مثلا درس معماری، اصلا اگه بخوام تست بزنم، باید نا امید شم از خوندن این درس کلا Sad
مدلم این جوری خب Undecided
خوشابحالتان بچه ها چقدخوندین...
من تازه فصل 2 سیستم عامل دکترحقیقتم
سلام
بچه ها میبینم که همه دارن می ترکونن!!
انشالله منم بتونم خوب بخونم
بدجوری تو محاسبات گیر کردم نمی دونم چیکارش کنم
مشترکا وضعشون خوبه ها ولی ...
شما محاسبات نمی خونین!!SadSadSadSadSadSadSadSad
ویس ۴ نظریه رو تموم کردم. الانم میخوام به تلاشم تا آخر شب ادامه بدم Tongue

این ویس نظریه چیه و از کجا یافتی داداشم؟ویسش جزوه که نداره؟
(03 شهریور 1392 10:28 ق.ظ)master of net نوشته شده توسط: [ -> ]این ویس نظریه چیه و از کجا یافتی داداشم؟ویسش جزوه که نداره؟
هم ویسش هم جزوش از توی مانشت یافتم Big Grin
البته ویس و جزوش مال 2 سال متفاوته ولی خب میشه باهاش سر کرد دیگه Tongue
میتونی بری اینجا و دانلود کنی Wink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع