تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

sharif92

کتاب رفتار سازمانی رابینز مفاهیم نظریه ها کاربردها جلد سومه سازمان.یکی از رابینز ها اینه؟چاپش قدیمیه دهم ۱۳۸۶/
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مبانی مدیریت رابینز اینه؟چاپ هفتم ۱۳۸۷
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(27 شهریور 1392 01:52 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 شهریور 1392 12:40 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]چون ترجمه کروس و راس پیدا نمی کنم نظرتون چیه( هر موقع وقت کنم ) از زبان اصلی بخونم؟یا اتلاف وقته؟ البته در کنار شبکه حقیقت.

ترجمه اش هست... ترجمه حاج رسولی ها...میتونی از نت بخری ...
الان تو نت سرچ کردم پیدا نکردم؟Huh
منم دارم میخونما از الان میگم وقتی تک رقمی شدم یه وقت تعجب نکنید!

دوستان کسی pdf حل المسائل شبکه های کامپیوتری ویرایش ششم کراس و راس(ترجمه شده) رو داره؟
(27 شهریور 1392 02:38 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب رفتار سازمانی رابینز مفاهیم نظریه ها کاربردها جلد سومه سازمان.یکی از رابینز ها اینه؟چاپش قدیمیه دهم ۱۳۸۶/

مبانی مدیریت رابینز اینه؟چاپ هفتم ۱۳۸۷

(27 شهریور 1392 01:52 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 شهریور 1392 12:40 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]چون ترجمه کروس و راس پیدا نمی کنم نظرتون چیه( هر موقع وقت کنم ) از زبان اصلی بخونم؟یا اتلاف وقته؟ البته در کنار شبکه حقیقت.

ترجمه اش هست... ترجمه حاج رسولی ها...میتونی از نت بخری ...
الان تو نت سرچ کردم پیدا نکردم؟Huh
عزیزم اینم لینک:

سمت چپ لیست کتابای پر فروشو گذاشته که شبکه هم هست...شبکه های کامپیوتری رویکرد فراز به فرود هم ویراست 6 هست هم 5...من 6 رو خریدم...موفق باشی Heart

(27 شهریور 1392 03:17 ب.ظ)nazanin92 نوشته شده توسط: [ -> ]منم دارم میخونما از الان میگم وقتی تک رقمی شدم یه وقت تعجب نکنید!

دوستان کسی pdf حل المسائل شبکه های کامپیوتری ویرایش ششم کراس و راس(ترجمه شده) رو داره؟

گشتم نبود نگرد نیست!!! Big Grin ترجمه اش رو بخر
بچه های کیا مدار منطقی پورانو خوندن؟
هر فصلش حدودا چقد طول کشید، مثلا فصل 4 یا 7؟ از 6 ساعت بیشتر میشه
آخه حس می کنم یه کم کند پیش میرم...
ساختمان داده و دیگر هیچ...
عملا کل ساختمان داده رو پیچیده کردند با این پیچیدگی...
(26 شهریور 1392 06:25 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوال به جز کتاب پایگاه پارسه کدوم کتابش قراره عوض شه؟
این کتاب به درد نخور هوش کی عوض میشه؟
Huh
(27 شهریور 1392 03:22 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 شهریور 1392 02:38 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی pdf حل المسائل شبکه های کامپیوتری ویرایش ششم کراس و راس(ترجمه شده) رو داره؟
گشتم نبود نگرد نیست!!! Big Grin ترجمه اش رو بخر

حل المسائل ویرایش 4 و 5 هست. خیلی تفاوت نمی کنه. من که از همونا استفاده میکنم. ترجمه حاج رسولیها هم که معلوم نیست کجاش مال ویرایش پنجه و کجا شیش!!
خسته شدم از نظریه .اعصابمو خورد کرده . این فصلای آخرش چرا این شکلیه اصن خودشم نمیدونه چی میگه! AngryAngryAngry
یکی به من بگه با این نظریه چیکار کنم (اینجا چرا شکلک گریه ندارهSad )

sharif92

مهندسی نرم افزار رو از پرسمن بخونیم؟یا کتاب درس و تست مناسب تری سراغ دارید؟که کم حجم و مفید باشه؟Big Grin

برا سیستم عامل کتاب پوران دکتر محسن ابراهیمی مقدم چطوره؟پارسه خیلی حجیمه؟Tongue
(27 شهریور 1392 01:35 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]من کتابا رو همروند میخونم.
مثلا روز اول به دروس گسسته.ساختمان داده.محاسبات عددی و معماری اختصاص دادم
روز دوم به ۴ درس دیگه و روز سوم به ۵ درس باقی مونده .یعنی هر ۳ روز من همه کتابا رو تا یه جایی پیش میبرم
زبان هم هر روز خونده میشه

به نظر من این روش باعث کاهش تمرکز (به علت پرش مدام از این درس به ان درس می شه)مثل اینه که تو یه جمع چند نفر با هم صحبت کنن آدم متوجه حرف هیچ کدوم نمیشه.Big Grin
[/quote]

Big GrinBig Grin توصیف جالبی کردیSmile
ولی خوب باهاش کنار اومدم.Big Grin
واسه کنکور قبلیم من بار اول هر سری چندتا کتاب انتخاب مبکردم و کامل تموم میکردم بعد میرفتم سر کتابای دیگه.وقتی اومدم دوباره بخونم.خیلی ها رو یادم رفته بود شاید بیشتر قسمتهای کتابارو.
به همین دلیل این روش رو در پیش گرفتم.تا بببینیم چی میشه Smile
اگه کسی هست که تو ازمون PSE پارسه شرکت کرده( توی تابستون )ممنون میشم در اختیارم بزاره
(27 شهریور 1392 06:57 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]خسته شدم از نظریه .اعصابمو خورد کرده . این فصلای آخرش چرا این شکلیه اصن خودشم نمیدونه چی میگه! AngryAngryAngry
یکی به من بگه با این نظریه چیکار کنم (اینجا چرا شکلک گریه ندارهSad )

سلام خسته نباشید
از چه کتابی دارید می خونید از پیتر لینز دارید می خونید؟ اگه کتاب آقای اکبری رو دارید فصل ها آخر رو خوب گفته ، بعد از مطالعه کتاب ایشون

تمرینات پیتر رو حل کنید.

موفق باشید.
بلاخره این طراحی الگوریتم با تمام مشتقاتش تموم شد خدارو شکر Big GrinBig Grin

sharif92

(27 شهریور 1392 07:50 ب.ظ)alone.happy نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 شهریور 1392 01:35 ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]من کتابا رو همروند میخونم.
مثلا روز اول به دروس گسسته.ساختمان داده.محاسبات عددی و معماری اختصاص دادم
روز دوم به ۴ درس دیگه و روز سوم به ۵ درس باقی مونده .یعنی هر ۳ روز من همه کتابا رو تا یه جایی پیش میبرم
زبان هم هر روز خونده میشه

به نظر من این روش باعث کاهش تمرکز (به علت پرش مدام از این درس به ان درس می شه)مثل اینه که تو یه جمع چند نفر با هم صحبت کنن آدم متوجه حرف هیچ کدوم نمیشه.Big Grin

Big GrinBig Grin توصیف جالبی کردیSmile
ولی خوب باهاش کنار اومدم.Big Grin
واسه کنکور قبلیم من بار اول هر سری چندتا کتاب انتخاب مبکردم و کامل تموم میکردم بعد میرفتم سر کتابای دیگه.وقتی اومدم دوباره بخونم.خیلی ها رو یادم رفته بود شاید بیشتر قسمتهای کتابارو.
به همین دلیل این روش رو در پیش گرفتم.تا بببینیم چی میشه Smile
[/quote]
منم هر جفتشو امتحان کردم در مورد در خاطر ماندن فرقی نمی کنند.برا من که اینطوره.Smile
بعضی کامنتای دوستا رو دیدم که میگفتین ....... حال ندارین!؟ تمرکز ندارین!؟ کند پیش میرید!؟ اوکی نیستین!؟

خب من فهمیدم چکار کنم!

اووووووووووووه!

الان از استخر اومدم! خعلییی چپسییید! Wink

بچه ها من کلی برنامه های ورزشی داشتم و میخوام تو کنکور هم ادامه بدم؛ کاراته میرم، استخر که جزو واجباته ؛ یه هیپ هاپ هم دوستام گیر دادن دوشنبه ها بریم ، از شما چه پنهون یه وقتایی هم میریم اسب بازی ....... حالا موندم کدومو حذف کنم یا چجوری کمتر شه D:

اوه! بریم مقش ...
لینک مرجع