تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت شهریورماه 92(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21 شهریور 1392 01:05 ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]آخ آخ گند زدن بچه ها به کلاس اونم دیدی تلافی کرد چیجوری درس دادSmile ما موندیمو پایپلاین Smile)

پاپلاین دسته خودتو میبوسه دیگه. پوران و باید 2 دور بخونی بفهمی. میگن مدرسان معماریش خیلی خوبه....
خیلی خوشحالم سیستم عامل فقط یه فصلش مونده.اون اولا حس می کردم هیچی نمی فهمم ولی این چند فصل رو تستاشو خوب زدم.راضیم از خودم.
ریاضی هم نشستم پوران بخونم دوستم نصیرش رو داد بهم دیدم خیلی خوب میگه دارم از رو اون می خونم.
تا جایی که فهمیدم تقریبا هر سال از اعدا مختلط 2 تا سوال میده. اعداد مختلط هم آسونه.می خوام تپل بخونمش که بتونم اون 2 تارو بزنم.
زبانم خوبه ولی می خوام تست بزنم کتاب خوبم نمیشناسم.همه میگن پارسه...حالا ببینم چی میشه.
(20 شهریور 1392 09:43 ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1392 01:09 ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها

به نظر شما جلد اول گریمالدی برای رشته نرم افزاره کافیه؟همراه با پوران پژوهش
یا جلد دومش رو هم بخونم؟

سحر جون
یعنی شما الان میخوای بشینی گریمالدی بخونی؟؟؟!!
اگر از لحاظ مکمل بخوای به نظر من جلد یک و دو کافیه جلد دوم بیشتر برای اون مباحث تابع مولد و اینا..
وگرنه پوران یوسفی بشینی بخونی و بخونی و تست بزنی فکر کنم کافی باشه!

هیییی اسم گسسته میاد دلم اتیش میگیره!درس خیلی قشنگیه و لی تست هاش خیلی از درسش خفن تر هستند!

مرسی دوست عزیز تقریبا نصف جلد اول رو خوندمه میخواستم ببینم جلد دوم رو هم بخونم یا نه
همراه با پوران پژوهش خوندمش فقط تست زیاد کار نکردمUndecided

(20 شهریور 1392 09:47 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 شهریور 1392 09:26 ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط: [ -> ]بچه هااااااااااااا اینجا کسی نرم افزاری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
چرا عزیزم من نرم افزاریم تو تنها نیستیTongue

(20 شهریور 1392 09:43 ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط: [ -> ]هیییی اسم گسسته میاد دلم اتیش میگیره!درس خیلی قشنگیه و لی تست هاش خیلی از درسش خفن تر هستند!

نمی دونم چرا همه ی دروس قشنگ این خاصیت رو دارن !!!!Huh

خداروشکر بلاخره یکی رو پیدا کردم همش بحث شبکه و مدیریت و این چیزا بودBig Grin
از فردا میرم کتابخونه امیدوارم اونجا با تمرکز ، سریع تر پیش برم . یوهو یه ماه دیگه میام میگم تموم شد (چه حالی بده ولی خیال باطل )
دوستان هفته آخر شهریوره. چند روز دیگه وارد مهر میشیم... همه چی خیلی زود میگذره.
کم کم باید قضیه رو جدی تر کنید.
با توکل به خدا بخونید. انشالله همه به اندازه تلاششون نتیجه بگیرن. Smile
(21 شهریور 1392 06:02 ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان هفته آخر شهریوره. چند روز دیگه وارد مهر میشیم... همه چی خیلی زود میگذره.
کم کم باید قضیه رو جدی تر کنید.
با توکل به خدا بخونید. انشالله همه به اندازه تلاششون نتیجه بگیرن. Smile
ممنون از راهنمایاتون
حضور دوستانی مثل شما که قبلا این راهو با موفقیت طی کردند به آدم انرژی می ده Smile
(20 شهریور 1392 08:34 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب طراحی الگوریتم پارسه چرا مبحث گراف رو نداره اونوقت؟؟؟!

چون تو کتاب ساختمانش هست! کلا طراحیش مباحث ۲۵٪-۲ رو داره
درخت و پیچیدگی زمانیم نداره! همچنین sort ها!!!

[سلام صبح بخیر] بچه ها شبکه اموزش روزهای زوج ساعت ۱۸:۴۵ فک کنم برنامه صعود از طرف موسسه ماهان واسه کارشناسی ارشد یه برنامه ۴۵دقیقه ای داره!! من که تا حالا تلوزیون ندیدم اینم شانسی دیدم نگا کردم شایدم همه تون میدونین!! :پی
درسته خودشونو میکشن واسه ماهان ولی دیدینش خالی از لطف نیس !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
(15 شهریور 1392 08:13 ب.ظ)b.kiani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
چون پارسال ریاضیار نخونده بودم تابستون رو اینا گذاشتم.
تا امروز ریاضی مهندسی ،آمار،گسسته و نظریه کامل خوندم و زبان هم درس ۵ زبان تخصصی پارسه ام،این هفته میخام ریاضیار مرور کنم تا به حدی از تسلط برسم و از هفته آخر شهریور روش مز شروع کنم ایشالا...

افرین کار خوبی میکنی.تجربه به من ثابت کرده که همه درسا رو میشه از مهر شروع کرد اما ریاضی ها نه!
من الان مشکلم فقط گسسته ست نمیدونم چی واسش بخونم؟
(21 شهریور 1392 07:34 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 شهریور 1392 08:34 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب طراحی الگوریتم پارسه چرا مبحث گراف رو نداره اونوقت؟؟؟!

چون تو کتاب ساختمانش هست! کلا طراحیش مباحث ۲۵٪-۲ رو داره
درخت و پیچیدگی زمانیم نداره! همچنین sort ها!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

اما اونیکه تو ساخنمانش هست یجورایی ناقص ب نظر میرسه
پس این مبحث و از پوران میخونم ممنون ک جواب دادید
لطفا یکی به من بگه با این معماری چی کار کنم تا بفهمش الان چند روز وقت گذاشتم براش دریغ از یک کلمه
(21 شهریور 1392 10:13 ق.ظ)modabber نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا یکی به من بگه با این معماری چی کار کنم تا بفهمش الان چند روز وقت گذاشتم براش دریغ از یک کلمه

سلام
منم همچین مشکلی داشتم
مجبور شدم هر دوکتاب هم مانو و هم پوران و باز کنم جلو چشمم بزارم و بخونم اول پوران و بخون هر کجا مطلب و نفهمیدی همون مطلب و از مانو بخون فعلا تا فصل 6 پیش رفتم تا ببینیم چه میشه دیگه ....
(21 شهریور 1392 02:17 ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 شهریور 1392 09:26 ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط: [ -> ]بچه هااااااااااااا اینجا کسی نرم افزاری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
چرا عزیزم من نرم افزاریم تو تنها نیستیTongue

خداروشکر بلاخره یکی رو پیدا کردم همش بحث شبکه و مدیریت و این چیزا بودBig Grin
آره دیدی همه شبکه هستن آدم یه لحظه جوگیر میشه واسه شبکه بخونهBig Grin

میگم دوست عزیز به نظر من گسسته بیشتر بیشتر باید تست حل کنی چون خیلی چیز خاصی نداره بیشتر در حین مسله حل کردن به نکته برمیخوری. باید ایده دستت بیاد و خلاقیت حل مسله پیدا کنی. به نظرم همون پوران بخونی و بیشتر تست حل کنی بهتر باشه . البته هرکسی خودشو بهتر میشناسه و بهتر میدونه چه نوع خوندنی براش مفیدترهBlush
(21 شهریور 1392 10:41 ق.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 شهریور 1392 10:13 ق.ظ)modabber نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا یکی به من بگه با این معماری چی کار کنم تا بفهمش الان چند روز وقت گذاشتم براش دریغ از یک کلمه

سلام
منم همچین مشکلی داشتم
مجبور شدم هر دوکتاب هم مانو و هم پوران و باز کنم جلو چشمم بزارم و بخونم اول پوران و بخون هر کجا مطلب و نفهمیدی همون مطلب و از مانو بخون فعلا تا فصل ۶ پیش رفتم تا ببینیم چه میشه دیگه ....
شما تستم می زنید من که اصلا خود متنم نمی فهمم چه برسه به تست نمی دونم شاید به خاطر اینه که پاسش نکردم هیچی نمی فهمم
و اما بعد ...........
امروز بیستو یکمه !!!!!!!
به نظرتون میشه تا اول مهر شبکه و گسسته رو تموم کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(21 شهریور 1392 01:00 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]و اما بعد ...........
امروز بیستو یکمه !!!!!!!
به نظرتون میشه تا اول مهر شبکه و گسسته رو تموم کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بستگی به عمق خوندتون هم داره.ولی میشه هاBig Grin
اگه مطمئن نیستین و اگه کشش خوندن 1 درس و دارین خوب یکیشو تموم کنین بهتر از نصف و نیمه موندن جفتشه.
ولی بازم میگم میشه اگه بخواین.
لینک مرجع