زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
با کمال تاسف اولیش را ایران در مقابل تیم فوتبال درجه ۳ لبنان باخت.
کار ایران سخت شد.
کسی هم جوابگو نیست.
واقعا" این *****وش مارا حسابی گاگول بحساب آورده؟ با اینهمه پولی که گرفت چه میکنه.
امیدوارم بتونیم جبران کنیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط MarkLand.)
کاش یه بار این بازیکن های تیم مثلا ملی ما به شخصیتی مثله استیو جرارد فکر می کردند واقعا با تمام وجود برای تیمش می جنگه....
اگه یه جایی تو دنیا دیدی نتیجه بازی تیم ملیش رو تو سایت زدند و تلویزیون اون کشور هنوز داره دقیقه ۷۰-۶۰ رو نشون میده بدون که ایرانه!
و چند نقطه....

think positive
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
به نظر من اگه این فوتبالو ۲ سال تعطیل کنن ،باور کنید که سطح فوتبال ایران خیلی بیشتر پیشرفت میکنه!!!
آخه بخشیدا ۴ تا بچه ... شدن فوتبالیست ،بعد ما باید به چی امید داشته باشیم.مگه بازیکنا چی هستن که همه چیو میزنیم تو سر مربی؟!!!
بابا مشکل از راننده نیست،مشکل خود ماشینه!،این از اون ماشین چینی هاست که هر چی خرجش کنی انگار پولتو ریختی دور!!!
مشکل به نظر من فقط بازیکنه و پول.چرا فوتسال که پول آنچنانی توش نیست وضعش بهتره؟البته اونم داره جدیدا خراب میشه با حاشیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229 , arixooo
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط MarkLand.)
مشکل از پول نیست که اگه بود بازیکنایی اروپایی پولی که میگرن قابل قیاس با این مثلا بازیکن ها نیست...هیچ وقت صحنه ای رو که جان تری روی زمین افتاده بود بعد یه شوت یه سمت دروازه انگلیس زده شد تو همون حالت با سر پرید به سمت توپ یادم نمی ره... اگه ما غیرت داریم اونا چی دارن؟
این پول که برای بازیکنا هزینه میشه اره از سرشونم زیاده اما برای زیر ساخت درست کردن هیچی نیست... کلا گذاشتنمون سر کار یه پولی به این بازیکنا میدن تا کار اصلی ماست مالی بشه بره.... چند تا ازادی ساختیم؟ می دونید چه پولی می خواد ساختنش؟ البته که کشور ثروت مندی داریم .... این دستمزد بازیکنا فقط برای انحراف افکار عمومی جامعه هست....

think positive
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ
مشکل اینه که بچه های باهوش مادر پدراشون نمی ذارن فوتبالو ادامه بدن. هر چی آدم با ضریب هوشی زیر نرماله میان فوتبالیست می شن.
فوتبال قسمت مهمیش هوش و قوه ی تصمیم گیریه. اینکه در کسری از از ثانیه شرایطو آنالیز کنن و تصمیم درست بگیرن.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , arixooo , Xilinx , admin , SaMiRa.e , eris229 , maneshty
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۷ ب.ظ
RE: رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  مشکل اینه که بچه های باهوش مادر پدراشون نمی ذارن فوتبالو ادامه بدن. هر چی آدم با ضریب هوشی زیر نرماله میان فوتبالیست می شن.
[تصویر:  127494_1_1379089081.gif]
وای چه حرفی زدیدBig Grin خوبه فوتبالیستا گذرشون به اینجا نمی افتهBig Grin

من میگم تیم فوتبال ۷ نفره که رفته بود پارالمپیک به جای اینا بفرستن بازی کنن. ما که نتیجه نمیگیریم اگر اونها هم نتونستن نتیجه بگیرن به حالمون فرقی نکرده اما باز یه روش جدید رو امتحان کردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
حرف کاربر بچه مثبت رو کاملا قبول دارم...اکثرا ضرایب هوشی زیر ۱۰۰ دارن....
اما واسه اینکه فهمید چرا افت کردیم نسبت به سال های گذشته...حالا پیشرفت تو سرشون بخوره
باید ۱ نکته رو در نظر داشت..اونم این پول کثیفه...فوتبالیست های ما با فوتبالیست های همه کشورهای دنیا فرق دارند...میشه گفت خیلی شبیه برزیلی ها اند...اکثرا تو فقر بزرگ شدند...فرهنگ و ادب درست و حسابی ندارند...و به محض اینکه یه پولی گیرشون اومد میرن باهاش یه ماشین کروک میخرن و موهاشونو سیخ میکنن و صبح تا شب تو خیابونا ولگردی میکنن...
من دوستی رو دارم که باباش نمایشگاه ماشین داره...خیلی هم وضع مالیشون خوبه...توی تیم جوانان استقلال بازی میکرد...فوق العاده هم بازیکن خوبی بود...اما باباش بهش یه پورشه داد...اگه منو شما دیگه رنگه فوتبال بازی کردنو دیدیم...اونهم دید...
۹۹ درصد فوتبالیست های ما اینجوری ان...تا به یه پولی رسیدن خودشونو گم میکنن و یادشون میره اصلا در ازای این پولی که گرفتن مسئولیت دارن درست تمرین کنن و درست بازی کنن..باید پول رو از فوتبال بکشن بیرون...تا فقط کسی که عاشق این ورزشه بیاد..نه عاشقان بنز و بی ام و..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , svk7 , agentv , Xilinx
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ق.ظ
تا الان حرفهای خوب رو BacheMosbat و arixooo زدند ادامه بدین.بحث داره جالب میشه.

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ق.ظ، توسط p.parsaee.)
RE: رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴
اساسا Cool فوتبال ایران مشکل داره.

مشکل اول: نگرش غلط
اگه ایران توی این بازی یا هر بازی دیگه برده بود. طرز بردنش هم مهم نیست دقیقه ۹۰ گل بزنیم اصلا. کی میومد بگه ایران بد بازی کرد؟ حالا اگه کسی هم اینو میگفت بقیه چقدر اهمیت میدادن؟ هدف اینه که فقط ایران ببره حالا اگه توی دقیقه ۹۰ باشه اشکالی نداره با بد بازی کردن باشه اشکالی نداره. بعد از این برد هم خودمونو گول میزنیم که حالا که بردیم بی خیال مشکلات دیگه. همین طرز تفکر مانع پیشرفت هست.

اگه هم ایران باخت شروع میشه. یکی میگه تقصیر اونه یکی میگه تقصیر اینه.

هر دفعه میگیم این دفعه میریم جام جهانی. یکی فکر نمیکنه بگه آخه دفعه قبل که نرفتیم مشکل چی بود که نرفتیم. چیکار کنیم که دیگه این مشکل پیش نیاد؟

بعضی از ما ایرانی ها مقداری توهم داریم. فکر میکنیم بهترین تیم آسیا هستیم. (مثل خودم که قبلا این نظر رو داشتم) یادم هست ایوانکوویچ که قبلا مربی ایران بود، در مصاحبه با یه روزنامه یا سایت خارجی گفته بود ایرانی ها فکر میکنن بهترین تیم آسیا هستن!
بر چه اساسی میگن بهترین تیم آسیا هستیم؟ ما توی جام جهانی تا حالا از گروه خودمون بالا رفتیم؟ مگه کره جنوبی نبود توی جام جهانی ۲۰۰۲ چهارم جهان شد؟ (البته از تکنیک نامردی هم کمک گرفتن ولی به هر حال خیلی بهتر از ایران اون موقع بازی میکردن). مگه ژاپن نبود از گروه خودش بالا رفت؟

مشکل دوم: کار گروهی ضعیف
به نظر من یه مشکل دیگه تیم ایران اینه که زیاد کار گروهی بلد نیستن. یکی از دلیل های موفقیت تیم ژاپن اینه که گروهی کار میکنن. تاکتیک فردی هم دارن. مثلا این بازیکن هافبکشون که مو زرده خیلی با تکنیک هست. اما در عین حال با گروه کار میکنه. اصلا کدوم تیم موفق شده بدون اینکه کار گروهی بسیار خوبی داشتن؟ تیم یونان قهرمان یورو ۲۰۰۴ رو ببینید. کار گروهی بسیار قوی ای داشتن. در عین حال من بینشون یه فوتبالیست با تکنیک بالا سراغ ندرام. تیم بحرین که برای ایران مشکلات زیادی درست کرد (منظورم مشکلات فنی هست)، کار گروهی قابل قبولی با هم داشتن.

البته کار گروهی فقط به بازیکنا مربوط نمیشه

مشکل سوم: مبلغ قرارداد بسیار هنفگت و تهیه این مبلغ از اموال عمومی برای آنها
موضوع بعدی مبلغ قرارداد فوتبالیستها هست. یکی ۷۷۷ میلیون تومن مبلغ قراردادش هست !!!! باشگاه که پول نداره بهش بده از اموال عمومی بذل و بخشش میکنن. شما بگید من باید چیکار کنم تا ۷۷۷ میلیون در بیارم؟
اصلا مگه چیکار میکنه که اینقدر باید حقوق بگیره؟ چه نفعی برای مردم داره؟ اون کارگر ساختمون بدبخت چقدر پول میگیره؟ اون استاد دانشگاه بعد از این همه سال درس خوندن چقدر پول میگیره؟ اون معلم بعد از این همه سال درس دادن چقدر پول میگیره؟ اون برنامه نویسی که دهنش سرویس میشه تا یه سیستم رو تحلیل و پیاده کنه چقدر میگیره؟
من کارگران ساختمونی رو میشناسم که بعد از گذشت چند ماه حقوق یک ماه رو بهشون میدن بدبختها صداشون هم درنمیاد. بعد از یک ماه دوباره حقوق یک ماه دیگه رو بهشون میدن یعنی همین جور دو ماه طلبکارن.

بعضیها میگن توی خارج فلان بازیکن اینقدر میگیره منم باید اونقدر بگیرم. تا اونجایی که من می دونم اون باشگاهی که به این فوتبالیست خارجی پول میده از محل درآمدی که داره بهش پول میده. حالا بگذریم که مثلا باشگاهی مثل ac milan تحت حمایت دولت ایتالیا هست. همین بارسلونا تا چند وقت پیش اسپانسر مالی نداشت همش روی پیراهناشون نوشته بود unicef ولی یه راه درآمدش از طریق پول بلیط تماشاگران بود.

مشکل چهارم: زمین چمن نامناسب
یکی از زمینه های خوب بازی کردن زمین چمن خوب هست که توی ایران خیلی کم پیدا میشه. به جای اینکه به این بازیکنها این همه پول بدن یه زمین چمن درست بسازن

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
یه زمانی غصه تیم‌ ملی رو می‌خوردم، زمانی که با تمام وجود استرس رو احساس می‌کردم. هیچ وقت بازی‌هایی مثل ایران عربستان که ۳-۰ شد و ایران استرالیا و ایران امریکا رو فراموش نمی‌کنم.
یه جورایی الان به فلسفه سخت‌گیری‌های مایلی‌کهن پی می‌بریم. ما تو تیم ملی سرباز می‌خوایم، نه توریست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj , alirrrrrr , انرژی مثبت , Xilinx
ارسال: #۱۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ق.ظ
این باخت ایران چند روز بعد از مساله کریس رونالدو پیش اومد ولی نوع برخورداشون خیلی متفاوت بود. قسمت جالبش اون بیانیه رونالدو در خصوص وفاداری به باشگاه بود، در مقابل وضعیت ملی پوش ها و رسانه های ایران.
ارسال: #۱۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
ضریب هوشی خیلی مهمه! به هرحال یه فرق باید بین ایشی زاکی و سوباسا باشه دیگه!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , SaMiRa.e , Fardad-A , eris229 , انرژی مثبت , arixooo , Xilinx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  دانلود کتاب Modern Operating Systems تننباوم ویراست چهارم ۲۰۱۴ yayarety ۴ ۶,۸۶۶ ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  دانشگاه امیرکبیر برترین دانشگاه ایران؛ رتبه بندی لایدن ۲۰۱۴ pkpooria ۵ ۴,۴۰۶ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shayesteb
  مشکل در نصب sql server 2014 نازان ۳ ۵,۸۰۲ ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: e2000
  لیست ژورنالهای ISI تعیین شده توسط تامسون رویترز در سال ۲۰۱۴ AmiriManesh ۰ ۲,۲۱۰ ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh
  سومین دوره‌ی مسابقات بین المللی برنامه‌نویسی بیان (۲۰۱۵-۲۰۱۴) ashkan_d13 ۲ ۳,۵۷۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ashkan_d13
  رتبه بندی معتبر دانشگاه های ایران در نظام رتبه بندی سایمگو سال ۲۰۱۴ منتشر شد rezaee1 ۸ ۸,۳۱۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: rezaee1
  رتبه‌بندی ۵۰۰ دانشگاه برتر جهانAcademic Ranking of World Universities 2014 hnarghani ۰ ۱,۶۹۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  رتبه بندی دانشگاه های کشور توسط چند موسسه معتبر تا سال ۲۰۱۴ saeed_435 ۰ ۲,۰۳۲ ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_435
  زمزمه‌های تغییر زمان برگزاری امتحانات پایان ترم به علت جام جهانی SHayAN_567 ۹ ۷,۰۳۸ ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Aida92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close