زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در نصب sql server 2014

ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ
Huh
windows من ۷ ultimate هست.
وقتی sql server 2014 را setup می کنم این پیغام را می دهد.
The operating system on this computer or its service pack level does not meet the minimum requirements for SQL Server 2014. to determine the minimum required operating system supported for this SQL Server release, see Hardware and Software Requirements for installing SQL Server 2014 at:
http:\\go.microsoft.com//fwlink/?LinkID=296437
من به این لینک سر زدم و فکر کنم sql server 2014 در windows 7 فقط در service pack 1 آن قابل نصب است. در حالی که windows 7 من ultimate است. لطفا راهنمایی کنید. آیا ابتدا باید windows 7 service pack 1 نصب کنم؟ یا مشکل در چیز دیگری است.
آیا راه حل دیگری هست که روی همین ویندوز ۷ آلتیمیت نصبش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ ق.ظ
یعنی هیچ کسی نمی تونه جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ق.ظ، توسط ashkan_d13.)
RE: مشکل در نصب sql server 2014
اگه می‌خواید برنامه‌نویسی کنید، توصیه اکید میشه از sqlite استفاده کنید (هم نیاز به نصب و اینا ندارید و هم کارایی بهتری داره).
وگرنه نصب sql server مکافات خودشو داره (En سرچ کنید یه چیزایی پیدا میشه)
۰
۰
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط e2000.)
Re: RE: مشکل در نصب sql server 2014
(۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ)نازان نوشته شده توسط:  Huh
windows من ۷ ultimate هست.
وقتی sql server 2014 را setup می کنم این پیغام را می دهد.
The operating system on this computer or its service pack level does not meet the minimum requirements for SQL Server 2014. to determine the minimum required operating system supported for this SQL Server release, see Hardware and Software Requirements for installing SQL Server 2014 at:
http:\\go.microsoft.com//fwlink/?LinkID=296437
من به این لینک سر زدم و فکر کنم sql server 2014 در windows 7 فقط در service pack 1 آن قابل نصب است. در حالی که windows 7 من ultimate است. لطفا راهنمایی کنید. آیا ابتدا باید windows 7 service pack 1 نصب کنم؟ یا مشکل در چیز دیگری است.
آیا راه حل دیگری هست که روی همین ویندوز ۷ آلتیمیت نصبش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
این آپدیت را دانلود و نصب کنید تا ویندوز ۷ شما sp1 شود.

[URL]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/URL]

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation خطای SQL Server2019 S.Pashaei ۰ ۲,۳۳۴ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: S.Pashaei
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۰۳۶ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۱۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  دانلود رایگان تعمیر انواع مادربردهای PC و Server SamanehRashvand ۰ ۱,۷۴۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۰۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۴۸۶ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۴,۹۷۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close