زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در ثبت نام خوابگاه ورودی های ارشد اصفهان

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ
من ورودی امسال دانشگاه اصفهان هستم.به یه مشکل واسه خوابگاه برخوردم. میدونید من ۲۰ ام ثبت نام کردم تو سیستم گلستان که فکر کنم واسه همه دانشگاه ها یکسانه.اون روزی حواسم نبود غیر تیک زدن خوابگاه به طور جداگانه هم از منوی بالای صفحه باید درخواست خوابگاه بدیم.الان که واسه درخواست خوابگاه و واریز پول وارد سیستم میشم خطا میده :این کاربر هنوز پذیرش نشده است.نمیتواند درخواست خوابگاه دهد.تازه بالای صفحه هم مینویسه تاریخ انتخاب گذشته است!!!نمیدونم نکنه دیگه خوابگاه دولتی ندن!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ
سلام. به لینک زیر مراجعه کنید. لطفاً این موضوع رو هم پاک کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ
RE: مشکل در ثبت نام خوابگاه ورودی های ارشد اصفهان
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  من ورودی امسال دانشگاه اصفهان هستم.به یه مشکل واسه خوابگاه برخوردم. میدونید من ۲۰ ام ثبت نام کردم تو سیستم گلستان که فکر کنم واسه همه دانشگاه ها یکسانه.اون روزی حواسم نبود غیر تیک زدن خوابگاه به طور جداگانه هم از منوی بالای صفحه باید درخواست خوابگاه بدیم.الان که واسه درخواست خوابگاه و واریز پول وارد سیستم میشم خطا میده :این کاربر هنوز پذیرش نشده است.نمیتواند درخواست خوابگاه دهد.تازه بالای صفحه هم مینویسه تاریخ انتخاب گذشته است!!!نمیدونم نکنه دیگه خوابگاه دولتی ندن!
نگران نباشید این مشکلو همه دارن! Confused اگه همون موقع هم ثبت درخواست خوابگاه رو می زدین، باز هم می نوشت "این دانشجو هنوز پذیرش نشده است"! من همون موقع هم زدم همینو می نوشت، الان هم که می زنم علاوه بر اون می نویسه تاریخ ثبت درخواست گذشته!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط alinit.)
سلام
این دانشگاه اصفهان هنوز نرفته پدر ما رو درآورده ، من ارشد روزانه این دانشگاه قبول شدم با این دانشگاه ۸۰۰ کیلومتر فاصله دارم، زنگ زدم میگن به شما خوابگاه تعلق نمیگیره؟؟؟ پس به کی تعلق میگیره!!
قیمت خوابگاه خودگردانشون هم اندازه خودشون قیمت داره ارزونترینش ۴۵۰۰۰۰ تومان تو هر ترمه.
از بچه های ارشد اصفهان اگه کسی اینجا هست سریعتر جواب ما روبده تکلیفمون روشن شه.
اینم از شانس ما یه جا زدیم قبول شدیم حالا برامون داستان درست کردن.

آیین عشق بازی دنیا عوض شدست/ یوسف عوض شدست زلیخا عوض شدست
سرهمچنان به سجده فروبرده ام ولی/ در عشق سالهاست که فتوا عوض شدست...

دانشگاه اصفهان هربار که زنگ میزنیم ما رو رجوع میده به دفترچه کنکور، این که نشد حرف!!
اکثردانشگاهها تو دفترچه مینویسن خوابگاه نمیدیم مثلا دانشگاه ارومیه نوشته از دادن خوابگاه به بچه های ارشد ورودی ۹۱ معذوریم اما بچه ها رفتن بهشون خوابگاه دادن، یا دانشگاه مازندران که گفته خوابگاه نداریم اما به بچه ها میدن...
۰
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ ب.ظ
واسه من که درست شد.خوابگاه کوثر.حتی شماره اتاق هم مشخص شد.خوبه بعد اعصاب خورد کنی هاشون یه کار مثبت انجام دادنBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۷ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۴۲ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۱۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۷۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۱۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close