زمان کنونی: ۱۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران

ارسال: #۱۶
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
نظرمنم اینه که همون آزاد بهتره بارفتن به اردبیل کارتونم بایدبذاریدکناروهمون رفت وآمدهایی که میکنیدخودش کلی هزینه برمیشه براتون پس همون آزادبریدبهتره درستونو ادامه میدین درکنارش شغلتونم دارید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۵۵ ب.ظ
با سلام بلاخره کنار سربازی و گارگری کردن و شبا درس خوندن حالا گرایش معماری کامپیوتر محقق اردبیلی روزانه قبول شدم. ساکن تبریزم برم یا نه؟؟؟ بشینم طراحی سایت یاد بگیرم؟؟؟؟

انگار پنجشنبه به دنیا آمدم …
دل به هرچه می بندم باید فاتحه اش را بخوانم …
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۱۳ ق.ظ
RE: معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران
(۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۵ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  با سلام بلاخره کنار سربازی و گارگری کردن و شبا درس خوندن حالا گرایش معماری کامپیوتر محقق اردبیلی روزانه قبول شدم. ساکن تبریزم برم یا نه؟؟؟ بشینم طراحی سایت یاد بگیرم؟؟؟؟
من اردبیلی هستم و موقعیت دانشگاه و درباره خود شهر اردبیل می تونم بهت بگم ولی در مورد سطح دانشکده کامپیوتر دانشگاه اردبیل اطلاعاتی ندارم .
اینکه خودت ترک هستی پس مشکلی نخواهی داشت با صحبت کردن ، خود شهر اردبیل هم شهر خوبیه و به نسبت ارزون ولی من خودم درس خوندن تو اردبیل رو پیشنهاد نمی کنم احساس می کنم استاداش زیاد خوب نیستن !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۹۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۱,۰۵۶ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  عروس تهران مرکز marvelous ۰ ۱۲۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۱۳۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۴۸۷ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  هوش مصنوعی دانشگاه تهران و سایر imali ۷ ۴۰۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۳,۷۴۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۲,۰۳۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۸۱۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close