زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ناامید شدم

ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ق.ظ
ناامید شدم
سلام بچه ها
وقتی قبولی هم کلاسیامو دیدم حتی یکیش که درساشو زورکی پاس می شد روزانه قبول شده، از وقتی شنیدم ناامید شدم از خودم دستو دلم به کتاب نمیره چیکار کنم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط homa.)
RE: ناامید شدم
موفقیت اون چرا باید شما رو نا امید کنه ؟!!!!!! ... شما هدفت برای خودت مشخصه و میدونی میخای چی کار کنی... حالا تو مسیری که داری ممکنه هر جور شخصی رو ببینی...مهم اینه که به راهی که داری میری و اونچه میخای بدست بیاری ایمان داشته باشی...

و یه چیز دیگه هم اینکه کنکور تا حدی چیزی جدا از نمره ی خوب تو انشگاه و پاس کردنش هست...من با توجه به چیزایی که دیدم دارم میگم... شما خودت هم میدونی که تو دانشگاه اکثرا همه شب امتحانی هستن...سوالات امتحان هم با کنکور فرق میکنه ، جوابی که از ما میخان هم فرق میکنه...
میشه همیشه این انتظار رو داشت که کسی تو دانشگاه وقت زیادی نذاشته واسه درسا ولی برای کنکور از اول شروع کرده و نتیجه ی خوبی گرفته و این انتظار دور از دسترس هم نیست. مثالش همین دوست خودتون...

به نظرم به جای نا امیدی شما باید از این اتفاق امید و انگیزه ی بیشتری بگیری چون اگه شما فکر میکنی تو دانشگاه از لحاظ درسی بهتر از اون هستی پس حتما هم راه رو سریعتر میری و هم راحت تر میتونی یه دانشگاه عالی قبول شی...

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , hadirr , A V A , fatima1537 , younes , Pakzad , fas , mfXpert , *farnaz* , Parva , menrabb , sara_sb92 , aatwo
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ق.ظ)fas نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
وقتی قبولی هم کلاسیامو دیدم حتی یکیش که درساشو زورکی پاس می شد روزانه قبول شده، از وقتی شنیدم ناامید شدم از خودم دستو دلم به کتاب نمیره چیکار کنم؟

همیشه تو هر کنکوری از این اتفاقا میفته...خیلی ها که انتظار میره یه جای عالی قبول بشن میبینی اصلا هیچ جا رو نمیارن! یه سری که اصلا روشون حساب نمیکردی سورپرایزت میکنن!!!Smile اما خب شای همونی که درساشو زورکی پاس میشد تصمیم گرفته حسابی بخونه...نمیدونم اما مقایسه اینجوری نکن فقط به خودت فکر کن...

قبل از این که بخواهی در مورد من قضاوت کنی،کفشهای من را بپوش و در راه من قدم بزن...از خیابانها، کوهها و دشت هایی گذر کن که من کردم،و اشکهایی را بریز که من ریختم،دردها و خوشیهای من را تجربه کن...سالهایی را بگذران که من گذراندم
بعد
آن زمان می توانی در مورد من قضاوت کنی!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fas , jameshenas , aatwo
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
ناامید شدم
سلام دوست عزیز.
به این فکر کن که وقتی هم کلاسیت تونست قبول بشه اونم اونجوری که شما میگی.... پس تو هم میتونی
موفق باشی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fas , aatwo
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ
سلام دوست عزیز
شما متاسفانه تویه دانشگاهی بودید که فقط نمره ملاک ارزیابی بوده.!!!!!!!!!
در صورتی که استعدادهای زیادی هستند که اصلا نمره براشون بی اهمیت هست.
تنها چیزی هم که انسان رو به خواسته هاش می رسونه انگیزه است.برای ایجاد انگیزه لطفا برای خودتون هدف گذاری کنید.
اتفاقا قبول شدن دوستتون میتونه امیدوارکننده باشه.چون وقتی ایشون قبول شده پس میفهمید که قبول شدن ارشد چندان هم سخت نیست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Mohammad-A , s.sadri , Pakzad , fas , ida_isp , Parva , sara_sb92 , arg89 , aatwo
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ب.ظ

سلام قضیه منم تقریبا مثل شماستRolleyes منم دوستانی داشتم البته در دبیرستان که جزء متوسط ها بودند و هریک به رشته ای رفتند و در رشته خودشون جزء اولینها شدند و دانشگاه خوبی هم قبول شدند و من هم با اینکه شاگرد اول بودم و رتبه خوبی هم گرفتم به خاطر مسائلی دانشگاه خوبی تحصیل نمی کنم و همین باعث کمبود روحیه در من شد اما با نگاه به اونها یاد گرفتم که علاقه مهمترین انگیزه برای تلاش و موفقیت میتونه باشه ، من خیلی وقت نیست که برای ارشد شروع کردم ولی مطمئنم در همین زمان کم هم اگه پشتکار داشته باشم میتونم موفق بشم و آبروی از دست رفته ام را جمع کنمAngel ( البته هدفم از ارشد این نیستها اشتباه نشه هدف باید مشخص باشه و فقط برای خود خودت باشه نه نظر دیگران).
بنابراین نتیجه می گیریم که : شما که آمادگی بیشتری هم داری حتما میتونی با یه رتبه عالی در یه دانشگاه عالی قبول بشی و همه چیز رو پای این بذاری که قرار بوده امسال به موفقیتی برسی که زندگیت رو عوض میکنهCool.

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , sara_sb92 , fas
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ق.ظ
ناامید شدم
سلام دوست خوبم، فکر کنم خوندن لینک زیر بتونه بهت کمک کنه (به من که کمک کرد). با آرزوی موفقیت شما.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , Engineer , fas
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ، توسط aatwo.)

اتفاقا برعکس باید امید بگیرید اگه شما خودتون رو از لحاظه درسی بالاتر می دونید باید بیشتر امید بگیریدHeart
موفق باشید
تو این شکلکها چرا شکله بوس کردن نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Angel جناب ادمین؟؟؟؟

drink 8 glasses of water a day

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fas

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۳۴ نرم افزار شدم،شبانه امیرکبیر یا روزانه شهید بهشتی ؟ moomiyayi ۱۴ ۸,۵۳۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra_Sb
  امنیت قبول شدم و در شوک.راهنمایی بفرمایید hamid.jamshidi ۳۸ ۲۰,۴۳۳ ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi
  میشه درسی که ۱۴ شدم رو دوباره بردارم؟ skytower_19 ۴ ۵,۴۳۴ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم royaarabi ۵ ۲,۷۲۶ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz
  من نرم افزار روزانه رشت قبول شدم با کسی که اراک قبول شده حاضرم جا به جا کنم royaarabi ۰ ۱,۳۸۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: royaarabi
  ۲۳۱ فناوری اطلاعات بودم و مردود شدم amiryp ۵ ۳,۵۲۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amiryp
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۲۹۷ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۳۷۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۷۴ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  بچه ها امروز متوجه شدم که ۹ ترمه می شم و نمیتونم ارشد شرکت کنم :( am_1370 ۲۲ ۱۱,۸۶۸ ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: npour

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close