زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه ها امروز متوجه شدم که ۹ ترمه می شم و نمیتونم ارشد شرکت کنم :(

ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ
سلام..
۳ ماه تمام برا کنکور خونده بودم و حسابی آماده بودم.امروز سایت دانشگاهمونو دیدم که یک قانون جدید برای گرفتن درس معرفی به استاد زده بود که از اینجا متوجه شدم بخاطر ۲ واحدم که مونده ۹ ترمه می شم Confused و این یعنی تمووووووووم... همه چی تموم شد... می تونستم تهران یا شریف قبول شم اما ....... ای خدا چراا اینکارو با من می کنی.....
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یک سااااااال دیگه باید صبر کنم؟ پس چیزایی که تا الان خوندم چی؟ وقتی که گذاشتم چی؟؟ یک سال از زندگی عقب می مونم...
الان تک تک آدمهای دنیا بهم سرکوفت می زنن... همشون تحقیرم می کنن و میگن پس چی شد؟ چرا کنکور ندادی؟ چرا فارغ التحصیل نشدی؟ وهزار تا چرای دیگه...
از زندگی متنفرم
کاش بمیرم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  سلام..
۳ ماه تمام برا کنکور خونده بودم و حسابی آماده بودم.امروز سایت دانشگاهمونو دیدم که یک قانون جدید برای گرفتن درس معرفی به استاد زده بود که از اینجا متوجه شدم بخاطر ۲ واحدم که مونده ۹ ترمه می شم Confused و این یعنی تمووووووووم... همه چی تموم شد... می تونستم تهران یا شریف قبول شم اما ....... ای خدا چراا اینکارو با من می کنی.....
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یک سااااااال دیگه باید صبر کنم؟ پس چیزایی که تا الان خوندم چی؟ وقتی که گذاشتم چی؟؟ یک سال از زندگی عقب می مونم...
الان تک تک آدمهای دنیا بهم سرکوفت می زنن... همشون تحقیرم می کنن و میگن پس چی شد؟ چرا کنکور ندادی؟ چرا فارغ التحصیل نشدی؟ وهزار تا چرای دیگه...
از زندگی متنفرم
کاش بمیرم
بجای اینکه اینقد به خودتون طعنه بزنید ، یا شرایطتون رو کامل بگید دوستان راهنمایی کنند و یا از دانشگاه پیگیری جدی کنید تا مشکل برطرف شود.

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: am_1370
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ
RE: بچه ها امروز متوجه شدم که ۹ ترمه می شم و نمیتونم ارشد شرکت کنم :(
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  سلام..
از زندگی متنفرم
کاش بمیرم
بجای اینکه اینقد به خودتون طعنه بزنید ، یا شرایطتون رو کامل بگید دوستان راهنمایی کنند و یا از دانشگاه پیگیری جدی کنید تا مشکل برطرف شود.
ببینید من الان ترم هفت ام و ۲۵ واحد دیگه م مونده. قرار بود ترم دیگه (ترم ۸) ۲۰ واحد بردارم + ۶ واحد معرفی به استاد (یعنی دو تا درس) و این موضوع رو مدیر گروهمون تایید کرده بود و گفته بود که همچین کاری می شه کرد. اما الان به تابلو اعلانات دانشکده مون مراجعه کردم که این خبر رو زده بود:

با عنایت به ماده ۸ آئین نامه آموزشی ، شرایط استفاده از ((معرفی به استاد)) به شرح زیر اعلام می شود:
دانشجو برای فراغت از تحصیل تنها یک درس نظری باقیمانده داشته باشد.
دانشجو دارای یکی از شرایط زیر باشد:
در آخرین نیمسال در درس مورد نظر مردود شده باشد.
درس مورد نظر در آن نیمسال ارائه نشده باشد.

و این یعنی ترم بغد فقط میتونم ۱ درس معرفی به استاد بردارم و ۲-۳ واحدم میفته برا ترم ۹!!
۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  شما که سه ماهه خوندید، اگرم قرار باشه این ترم ۹ واحد بردارید فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. خیلیها هم دانشجو بودن هم کنکور دادن.

ایشون این ترم ۹ واحد بر نمبداره , ۹ ترمه میشن

اینکه این مشکل واستون اتفاق افتاده واقعاً ناراحت کننده هست , ولی اگه کمی بیشتر از موقعیتتون توضیح بدید نظر و کمک فکری بهتر میشه
و اینکه اون ۲ واحدی که میمونه اگه میتونید ترم تابستون و ... بردارید یا ... شاید بشه مشکل رو حل کرد....
ولی یه سوال که هست اینه که چرا امروز متوجه شدید؟؟ مگه ترم تابستون درسی داشتید که پاس نشده؟؟ یا نمره ترم قبلتون با تاخیر امروز ثبت شده...؟؟ چی شده؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: am_1370
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  شما که سه ماهه خوندید، اگرم قرار باشه این ترم ۹ واحد بردارید فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. خیلیها هم دانشجو بودن هم کنکور دادن.

دوست عزیز اگر امسال کنکور بدم و قبول بشم نمیتونم دانشگاه ثبت نام کنم! چون خرداد ۹۴ فارغ التحصیل نمیشم (میفته برا بهمن ۹۴)
۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
تابستون واحد نمیدن مگه؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  ببینید من الان ترم هفت ام و ۲۵ واحد دیگه م مونده. قرار بود ترم دیگه (ترم ۸) ۲۰ واحد بردارم + ۶ واحد معرفی به استاد (یعنی دو تا درس) و این موضوع رو مدیر گروهمون تایید کرده بود و گفته بود که همچین کاری می شه کرد. اما الان به تابلو اعلانات دانشکده مون مراجعه کردم که این خبر رو زده بود:

با عنایت به ماده ۸ آئین نامه آموزشی ، شرایط استفاده از ((معرفی به استاد)) به شرح زیر اعلام می شود:
دانشجو برای فراغت از تحصیل تنها یک درس نظری باقیمانده داشته باشد.
دانشجو دارای یکی از شرایط زیر باشد:
در آخرین نیمسال در درس مورد نظر مردود شده باشد.
درس مورد نظر در آن نیمسال ارائه نشده باشد.

و این یعنی ترم بغد فقط میتونم ۱ درس معرفی به استاد بردارم و ۲-۳ واحدم میفته برا ترم ۹!!

معرفی به استاد که تابلوئه که فقط یک درس رو میشه برداشت.
حالا شما نمیتونی این ترم معدلو برسونی بالا که بهمن ۲۴ برداری؟؟ اگه درس یک واحدی هم داشته باشی اونو یه جوری حلش کنی؟
یا مثلا ترم بعد ۲۰ تا بردار ترم تابستون هم هست دیگه اونجا هم ۵ تا بردار.
نمیشه؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  شما که سه ماهه خوندید، اگرم قرار باشه این ترم ۹ واحد بردارید فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. خیلیها هم دانشجو بودن هم کنکور دادن.

ایشون این ترم ۹ واحد بر نمبداره , ۹ ترمه میشن

اینکه این مشکل واستون اتفاق افتاده واقعاً ناراحت کننده هست , ولی اگه کمی بیشتر از موقعیتتون توضیح بدید نظر و کمک فکری بهتر میشه
و اینکه اون ۲ واحدی که میمونه اگه میتونید ترم تابستون و ... بردارید یا ... شاید بشه مشکل رو حل کرد....
ولی یه سوال که هست اینه که چرا امروز متوجه شدید؟؟ مگه ترم تابستون درسی داشتید که پاس نشده؟؟ یا نمره ترم قبلتون با تاخیر امروز ثبت شده...؟؟ چی شده؟؟

من دقیقا ۱ ماه پیش شرایطم رو برای مدیر گروه دانشکده مون توضیح دادم و گفتم که جناب من ۲۵ واحدم مونده و الان ترم ۷ ام باید چیکار کنم؟ ایشون گفتن شما ترم ۸ می تونید ۲۰ واحد بردارید و ۵ واحدش رو معرفی به استاد بگیرید که معادل ۲ تا درس می شه. اما این خبر جدید رو امروز سایت دانشکده مون زده که بیشتر یک درس نمیتونید معرفی به استاد بگیرید
۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
انقد این بحث داغه من تا ارسال میزنم صحبتا عوض میشهBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۰
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  نمیشه ترم بعدی ۲۴ واحد بردارید؟ ترم تابستونی چی؟
دانشگاه ما کلا ترم تابستونی ارائه نمیده.
ترم بعد ۲۴ واحد بردارم ۱ واحد باقیمونده رو چیکار کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  دانشگاه ما کلا ترم تابستونی ارائه نمیده.

مهمان بگیر
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  نمیشه ترم بعدی ۲۴ واحد بردارید؟ ترم تابستونی چی؟
دانشگاه ما کلا ترم تابستونی ارائه نمیده.
یک واحد نه ولی دیگه این یک درسو معرفی به استاد بردارید.

آخه طبق قانون دانشگاه ما فقط دروس نظری ۳ واحدی رو می شه به صورت معرفی به استاد برداشت.
Aurora، در تاریخ ۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

خوب یک درس سه واحدی رو نگه دارید. چه برای مهمان شدن، چه معرفی به استاد.
اینا رو به مدیر گروهتون مطرح کنید، ببیند کدومشو امکان پذیره.

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  دانشگاه ما کلا ترم تابستونی ارائه نمیده.

مهمان بگیر
متاسفانه امکان مهمان گرفتن هم در دانشکدمون وجود نداره HuhUndecidedAngryAngryConfused
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
پیشنهاد اول: این ترم تلاش کنید تا معدل بالای ۱۷ شود و ترم آینده ۲۲ واحد بردارید و ۳ واحد هم معرفی به استاد که واحدها تموم میشه

پیشنهاد دوم: توی دانشگاه ما ( دانشگاه دولتی ) کسی بود ۲۷ واحد برای ترم آخر مانده بود که به شکل عجیب و خارق العاده ای در حالی که تا اواخر ترم ۸ ، ۲۰ واحد داشت، به دلیل برخی بی عدالتی ها برای ایشان ۷ واحد دیگر اضافه کردند تا ارشد را بدون کنکور در همان دانشگاه بماند

پ.ن: راه حل برای این موارد زیاد است و حتما مشکل شما حل خواهد شد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: am_1370 , Aurora
ارسال: #۱۵
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  دانشگاه ما کلا ترم تابستونی ارائه نمیده.

مهمان بگیر
متاسفانه امکان مهمان گرفتن هم در دانشکدمون وجود نداره HuhUndecidedAngryAngryConfused
نوع دانشگاهتون چیه؟

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close