زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال برای انتخاب واحد فوری فوری

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ ب.ظ
با سلام
بچه ها، من فردا انتخاب واحد دارم خودم ارشد معماری کامپیوترم می خوام بدونم نظرتون راجب این درسا چیه چون خودم هیچ اطلاعاتی دربارشون ندارم...یه درس آزمون و طراحی آزمون پذیر ارائه شده که استادشو نمی شناسم.....یکی دیگه محاسبات نهفته که می گن استادش خیلی خفنه........یکی دیگه مدارهای با توان پایین.......یه درسم با استاد راهنمای خودم ارائه شده سیستم های توزیعی منتها با گروه ارشد شبکه است.............خلاصه خیلی گیج شدم مخصوصا در مورد این آخری می ترسم برش دارم چون درس شبکه اییه توش گیر کنم خیلی ممنون میشم سریع نظر بدید...............BlushBlushHeartHeartHeart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط ریحانه.)
RE: سوال برای انتخاب واحد فوری فوری
طراحی آزمون پذیر و سیستم توزیعی.

طراحی آزمون پذیر جالبه. راجب خطایابی در مدارهای دیجیتال، الگوریتم های خطایابی و کلا تست سخت افزار. معمولا در کنار درس میگن روی یه موضوعی تحقیق کنید.

سیستم توزیعی هم خوبه. روش های محاسبات توزیعی رو میگه. فکر میکنم یکی از مراجعش تننبام باشه، دکتر حقیقت هم ترجمه کرده. دکتر پدرام هم همینطور.

من بودم این دوتا رو بر می داشتم. البته نظر شخصی بودSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , انرژی مثبت
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ق.ظ
دست شما درد نکنه برداشتم اتفاقا استادش هم دکتر حقیقته ولی برای اون یکی درس ظرفیت پر شد همون توان پایین برداشتم............
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحانه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۱۰۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۶۵۷ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۹۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۲۵ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۲۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درباره سطح دانشگاه شاهدروزانه و شبانه امیرکبیر واحد گرمسار tondar.sal ۳ ۴,۶۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close