زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک برای انتخاب شغل

ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط admin.)
دوستان برای من ۲ تا فرصت شغلی پیش اومده که واقعا نمیدونم کدوم یکی رو انتخاب کنم ؟؟
یکی برای کار در یکی ار بیمارستان های دولتی به عنوان کارمند معمولی و بدون ربط به رشته کامپیوتر و ... و دیگری کار در یک شرکت طراحی وب سایت کوچک برای کار سئو و تولید محتوا و شبکه های اجتماعی و .... با حقوق وزارت کار و بیمه ،دوستان کار بیمارستان حدودا ۳۰۰ تومن حقوق بالاتری در نظر گرفته البته فعلا بدون شرایط بیمه و استخدام و...
یه گزینه سومی هم هست : هیچ کدام،...البته به نظرم چون داره ۲۶ سالم میشه بهتر یکیشو انتخاب کنم Big Grin
نه دور از شوخی به نظرتون بلاخره یک کدومو برم یا برم دنبال کار تخصصی تر و بهتر بگردم و؟؟.....و این که به نظرتون کدومش بهتره ؟؟؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ
بیمارستانه بدون بیمه استخدام می کنه؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۴ ب.ظ
برو سمت کار دولتی (بیمارستان)
کنارش طراحی وب رو هم انجام بده
مدرکت چیه؟
۱
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ
سلام
این نظر منه که کار توی بیمارستان که میگید برای شروع شرایط خوبی داره ولی بعد از یه مدت کار تکراری میشه و فکر نکنم زیاد جای پیشرفتی باشه توش در عوض کار تخصصی رو اگه علاقه داشته باشید بهش صد در صد موقعیت بهتریه چون جای پیشرفت و یادگیری و خیلی چیزای دیگه توش هست از طرفی اگه علاقه بهش داشته باشید هیچوقت تکراری نمیشه
۱
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط user123.)
RE: درخواست کمک برای انتخاب شغل
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ)scania نوشته شده توسط:  برو سمت کار دولتی (بیمارستان)
کنارش طراحی وب رو هم انجام بده
مدرکت چیه؟
مهندسی نرم افزار

(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بیمارستانه بدون بیمه استخدام می کنه؟
راستش کفتن فعلا مجوز بیمه کردنو ندارند، ظاهرا تا مجوزش بیاد باید بدون بیمه کار کرد.
۰
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۳ ب.ظ)user123 نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بیمارستانه بدون بیمه استخدام می کنه؟
راستش کفتن فعلا مجوز بیمه کردنو ندارند، ظاهرا تا مجوزش بیاد باید بدون بیمه کار کرد.
نمیتونن که بدون بیمه کسی رو استخدام کنن. خوب مامور بیمه میاد میخوان بگن این کیه اینجا؟! به فرضم که بتونن استخدام کنن کی مجوز بیمه میاد؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ
بیمارستان بهتره بالاخره استخدام رسمی میشه

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۰
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط user123.)
نمیتونن که بدون بیمه کسی رو استخدام کنن. خوب مامور بیمه میاد میخوان بگن این کیه اینجا؟! به فرضم که بتونن استخدام کنن کی مجوز بیمه میاد؟
[/quote]
یعنی از نظر شما بیمارستان گزینه خوبی نیست؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ب.ظ)user123 نوشته شده توسط:  یعنی از نظر شما بیمارستان گزینه خوبی نیست؟
منظور من این نبود. اما فکر می کنم طبق قانون همه باید بیمه باشن.
در مورد بیمارستان نظری ندارم اما شخصا از محیطش خوشم نمیاد کلا.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ ب.ظ
بیمارستان قراره کارمند پذیرفته شی یا خدمه؟؟؟؟//چوون الان من در جریان هستم بیمارستانها جز نیروی خدمه نمیخوان.ولی خوب اگه واقعا حرف گوش کن هستی بیمارستانیرو بردار و در کنارش دنبال کار باش..البته بستگی به فاصلت . کرایشو ایناهم داره....ببین کرایت درمیادیا نع...همه چیز رو بسنج...ولی هرکدوم رفتی در کنارش دنبال کار باش..اگه یه شیفت باشی که عالیه
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط golsa20.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)آمین نوشته شده توسط:  بیمارستان قراره کارمند پذیرفته شی یا خدمه؟؟؟؟//چوون الان من در جریان هستم بیمارستانها جز نیروی خدمه نمیخوان.ولی خوب اگه واقعا حرف گوش کن هستی بیمارستانیرو بردار و در کنارش دنبال کار باش..البته بستگی به فاصلت . کرایشو ایناهم داره....ببین کرایت درمیادیا نع...همه چیز رو بسنج...ولی هرکدوم رفتی در کنارش دنبال کار باش..اگه یه شیفت باشی که عالیه
تا اونجایی که منم در جریان هستم در حال حاضر بیمارستانا نیرو نمیخوان
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)آمین نوشته شده توسط:  بیمارستان قراره کارمند پذیرفته شی یا خدمه؟؟؟؟//چوون الان من در جریان هستم بیمارستانها جز نیروی خدمه نمیخوان.ولی خوب اگه واقعا حرف گوش کن هستی بیمارستانیرو بردار و در کنارش دنبال کار باش..البته بستگی به فاصلت . کرایشو ایناهم داره....ببین کرایت درمیادیا نع...همه چیز رو بسنج...ولی هرکدوم رفتی در کنارش دنبال کار باش..اگه یه شیفت باشی که عالیه
خدمه چیه دوست عزیز،به عنوان کارمند،منم مثل شماها مهندسم ...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ
کار دولتی بهتر اول لن را انتخاب کنید تا فرصت هست .من خودم کاراموزیم تو شرکت فولاد بود واقعا کار خاصی نمی کردند به نظرم اینطوری نصف روزتون مال خودتون است و می توانید یک کار دیگر هم داشته باشید اگر علاقه به کار داریددر واقع با یک تیر دو نشان بزنیداین خیلی بهتر چون در محیط دولتی مزایا و فرصتهایی هست مثلا برای یک مراسمی که در اداره قرار برگزار شود شما می توانید یک پوستر طراحی کنید به جا اینکه ب شرکت خاص بدهند حتی مهندس از بیرون می گیرند سیستم هاشونا ماهانه چک کند و این را هم دیده ام اگ بلد باشد بهتون می دهند بنده یکی از بستگانم در بیمارستان بود و اینا تجارب ان شخص است.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
حتما برو بیمارستان دوست عزیز تردیدی نداشته باش
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ق.ظ
فعلا برو بیمارستان ببین کارشون چطوریه
این شرکت های نرم افزاری زیادن بلاخره این نشد یکی دیگه ولی بیمارستان شاید فرصتش پیش نیاد
هر چند شاید اذیتت کنن حقوق چند ماه و بهت ندن برو تو سیتمشون خودتو و جای بده
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۱۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۴۸ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۵۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۳۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۷۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close