زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساعاتی قبل/بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -کنکوریهای عزیز! هر چی می خواید بگید

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
Smile ساعاتی قبل/بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -کنکوریهای عزیز! هر چی می خواید بگید
سلام به همه کنکوریهای عزیز منتظر اعلام نتایج Smile

ان شالله که همه بعد از اعلام نتایج شاد و خوشحال باشن و اگه عزیزی هست که به اونچه که می خواسته نرسیده ! دوباره بلند شه و همت کنه یا این که همتش رو واسه یه کار دیگه جمع کنه یا ....

در هر صورت امیدوارم هر چه که خیره برای همتون پیش بیاد!!!
این تاپیک واسه اینه که حرفاتون رو قبل از اعلام نتایج نهایی و در ضمن اون (که ان شالله سایت سنجش به مشکل نخورهBig Grin و هویت همه رو تشخیص بده) و بعد از اون رو بگید.

البته ممنون می شم اگر رتبه و محل قبولی رو در بخش مربوط به نتایج ارشد مانشتی ۹۱ با توجه به رشته امتحانی ذکر کنید

ادرس زیر :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: puneh , پروفسور , SaMiRa.e , berkeley , Sunshine Off , fatima1537 , arman405 , maryami , setareh soheil , deh-ab
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
ساعاتی قبل و بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -"کنکور عزیز! هر چه می خواهد دل .. "
من در مورد خودم می‌گم. تقریباْ قبل از اعلام هیچ استرسی نداشتم و مطمئن بودم که شریف رو نمیارمBig Grin استرس من از وقتی شروع شد که اون صبح از خواب پا شدم و نتیجه رو دیدم. از بس شور و شوق داشتم و استرس شریفی بودن هم بهم وارد می‌شد تا چند ساعت نتونستم به کسی بگم که کجا قبول شدم.
یادش به خیر..

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: khatere987 , younes , puneh , Ali-B , berkeley , rezatotti , ف.ش , انرژی مثبت , Payam92 , MarkLand , Manix , rezvan_m , ماه بانو , zarei1991 , masoudalmas , mali_IT , setareh soheil , jafarir
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ب.ظ
ساعاتی قبل و بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -"کنکور عزیز! هر چه می خواهد دل .. "
من امروز با وجود خستگیه زیاد هنوزم نتونستم بخوابم Sad(
استرس خیلی بدی دارم Sad(
نمی دونم اگه فردوسی قبول نشم و شیراز یا اصفهان قبول شم باید خوشحال باشم یا نه Sad
من دوس دارم فردوس قبول شم
استرسم هم واسه همینه
خب شایدم تهران قبول شمSad ولی نه تهران نمی شم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط آرتا.)
RE: ساعاتی قبل و بعد از اعلامج نهایی کنکور ارشد -"کنکور عزیز! هر چه می خواهد دل .. "
من که هدف اصلیم امساله که به امید خدا تک رقمی بشم.

البته یه کم استرس هم دارم که بینم با این رتبه هر چند یه جورایی آزمایشی بود، ولی کجاها قبولی داره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ب.ظ
RE: ساعاتی قبل و بعد از اعلامج نهایی کنکور ارشد -"کنکور عزیز! هر چه می خواهد دل .. "
(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  من که هدف اصلیم امساله که به امید خدا دو رقمی بشم.

خب استرس هم دارم که بینم با این رتبه هر چند یه جورایی آزمایشی بود، ولی کجاها قبولی داره

I Do my best not "I try my best":)
نمیدونم فردا چقدر خوشحالم !!!امیداورم هممون خیلی خوشحال باشیم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: puneh , berkeley , egm1176
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ ب.ظ
با سلام به همگی
من امسال اخرین سالی هست که کنکور دادم و تمام تلاشم رو هم کردم و هر چند که نتایج اولیه زیاد خوشحالم نکرد اما امیدوارم که تو نتایج نهایی جبران بشه .
جناب دکتر من هم الان حس شما رو دارم هر چند میدونم که اونجایی که دوست داشتم رو نمی یارم اما توکل بر خدا کردم و سپردم به خودش . اگر قبول شدم که شکرش رو بجا میارم اگر هم ... واسه همیشه با کنکور خداحافظی میکنم و به دنبال زندگی خودم میرم اخه زندگی تنها کنکور نیست و تنها راه موفقیت هم ادامه تحصیل نیست پس برای تک تک شما دوستان ارزوی موفقیت دارم .

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Pakzad , younes , fatemeh85 , Aurora , fas , berkeley , fatima1537 , egm1176 , jameshenas , jahani , maryami , setareh soheil
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
RE: ساعاتی قبل و بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد
با سلام به همگی
همگی باید امتحانمون را پس بدیم خیلی ها با صبر آزموده میشند پس صبر کنید انشالله مزدمون را خواهیم گرفت
به امید موفقیت روز افزون برای همه ی دوستان زحمت کش
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , Aurora , berkeley
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط esi.)
همچین عنوانی برای تاپیک برای من یکی واقعا استرس زاست.
استرس قبل اعلام نتایج عادیه اما تشدیش زیاد هم عادی نیست، به نظرم وقتی جوابا اومد و بچه ها از اون تب و تاب و استرس افتادن می تونند تو این تاپیک پست بذارن ، اینطوری با آرامش بیشتری می تونن نظراتشونو بگن و بین دو لحظه (قبل و بعد اعلام نتایج)مقایسه خوبی داشته باشن .
البته تشکر می کنم از دوست خوبمون انرژی مثبت، اما منظورم اینه که مثل دکتر بعد اعلام نتایج اگه تو تاپیک پست بدیم جالب تره و هم استرس بچه هارو افزایش نمیده.
پس کمی هم صبور باشیم واسمون بهتره. توکل بخدا کنیم . سعی کنیم آروم باشیم. ان شاالله که خیره برای همه دوستان
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دلیل ایجاد این تاپیک در این زمان این بود که دیدم بچه ها در تاپیک مربوط به زمان اعلام نتایج در این موارد بحث می کنند . گفتم شاید بهتر باشه یه تاپیک مجرا براش باشه تا اون تاپیک فقط به مقوله زمان اعلام نتایج پرداخته بشه.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , saharp , berkeley , Sunshine Off
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
فردا میاد؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ
خدا کنه فردا بیاد.
اولین روزی که به خدا توکل کردم و شروع کردم به درس خوندن برا شریف خوندم. اما الان یه جورایی به قسمتم راضیم. هرچند اصلا امکان نداره که شریف رو بیارم ولی به قسمت راضیم. زحمتم زیاد بود ولی دیگه باید یه تقدیر راضی بود.

امیدوارم همه دوستان هم مزد زحماتشون رو بگیرن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85
ارسال: #۱۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
اونهایی که درحد توانشون تلاششون رو کردند نباید ناراحت باشند . بهتره نتیجه رو بسپارند به خدا و راضی باشند به قسمتی که براشون رقم خورده.راه پیشرفت همیشه بازه و فقط از یک دانشگاه و یک مسیر نمیگذرهSmile
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
بچه ها یعنی امکانش هست امشب بیاد؟؟؟؟؟اگه بخواد امشب بیاد بنظرتون حداکثر تا چه ساعتی میاد؟

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
اعلام نتایج همیشه استرس داره حتی برای کسی که قصد قبولی نداشته و آزمایشی کنکور داده،خود من امید چندانی به قبولی ندارم ولی فکرم مشغوله،امیدوارم هرچی خیره برای همه رقم بخوره یقینأ خدا از ما آگاه تره
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
ضربان قلب من خیلی تند میزنه انگار میخواد بایسته.اما آماده ام برای پذیرش هر آنچه خدا برایم رقم زده.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , ف.ش , انرژی مثبت , Pakzad
ارسال: #۱۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ
....
فکر نمیکنم استرس داشته باشم بیشتر فقط دوست دارم زودتر بدونم دانشگاه و خوابگاه و شهری که برا ۲ سال آینده باید داخلش زندگی کنم کجا هست Smile و اگه اونجایی که خودم دوست دارم باشه که چه بهتر...Smile
امیدوارم همه از نتایج راضی باشن...

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , مازیار صفایی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۱۵۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۱۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۸۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۸۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۷۵۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close