زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساعاتی قبل/بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -کنکوریهای عزیز! هر چی می خواید بگید

ارسال: #۶۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ
RE: ساعاتی قبل
سلام
من با رتبه زیر هزار(نزدیک ببه هزار) انتخاب رشته نکردم!!!!!!!
چون میدونستم روزانه قبول نمیشم....
فکر کنم مجازی قبول میشدم ولی نمیخوام تو ذوق کسی بزنم...مجازی ارزش رفتن نداره!!!! از هرکس دوست دارید بپرسید؟؟؟؟

اصلا برای ارشد دولتی با ازاد درس نخوندم
از بعد از کنکور کارشناسی از درس خوندن خسته شدمه
ولی ازاد فکر کنم رتبه ۱ یا ۲ میشم
همه بهم میگن اگه امسال بخونی رتبه میاری ولی میخوام ارشد شبکه قزوین میرم...

اینقدر هم خدا رو شکر وسپاس نگید!!!!همش سعی و تلاش خودتون بوده.....

دلــم
آغــوش مـی خـواهـد
کـه
نـه زن باشـد
نـه مــرد !
خـدایـــــــــــا
زمـیـــــن نمـی آیـی ؟
۶
۱۶
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , عزیز دادخواه
ارسال: #۶۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط bbc_sh.)
ساعاتی قبل/بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -کنکوریهای عزیز! هر چی می خواید بگید
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من دانشگاه مجازی شیراز گرایش فناوری اطلاعات قبول شدم
کسی میدونه خوبه یا نه ؟
اصلا مجازی به چه صورتیه؟
لطفا اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه ممنون میشم

دوستان من مجازی دانشگاه شیراز شیوه آموزش محور آوردم
لطفا اگه کسی میدونه بگه این خوب هست یا نه به خاطر اموزش محور بودن
ارزش رفتن داره یا نه؟

چرا کسی نیست جواب بده Sad
می‌شه رتبتون رو بگین ؟؟

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ)mina.soroor نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ)majidjan نوشته شده توسط:  دوستان دوستان
من از کجا میدونستم با رتبه ۵۷۶ هر کجا رو بزنم قبول میشم ؟؟!!!!
حالا من خوشحال باشم یا ناراحت؟؟
از انتخاب اول ام قبول شدم انتخاب ۱ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دانشگاه اصفهان امنیت اطلاعات
چرا تبریز زو اول نزدم!!!!!!
ولی فعلا که خوشحالم

سلام
من با رتبه ۳۲۷ شبکه غیرانتفاعی قم آوردم اونوقت شما چطوری با ۵۷۶ اصفهان اونم امنیت آوردین ؟ منم اولویت دوم این انتخاب بوده
خدا ریشه ی این سازمان سنجش رو بسوزونه که من رو از غصه پیر کرد Sad
همه جا رو زده بودم ولی هیچ جا بجز غیرانتفاعی نیاوردم
بچه ها این دانشگاه تعالی جریانش چیه ؟ ارزش داره واسش رفت ؟ میشه بعدش دکترا ادامه تحصیل داد ؟
ایشون سهمیه شاگرد اولی‌ داشتن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina.soroor
ارسال: #۶۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ب.ظ
بعد ۴ بار تلاش بالاخره نتیجه داد.
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ب.ظ
من مجازی شهید بهشتی گرایش معماری کامپیوتر قبول شدم.اگه کسی هست که مثل منه بگه..زمان ثبت نامش کیه؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ، توسط somayeh kashefi.)
خداااایا شکرت بالاخره خبر خوش شنیدم تحصیلات تکمیلی زنجان رو آوردم
به آرزوم رسیدم میتونم به تدریسم ادامه بدم نقاشی رو هم حرفه ای ادامه بدم خدایا شکر
به همه مانشتی های عزیز هم تبریک میگم

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , jameshenas , mina.soroor , Mahbanoo313
ارسال: #۶۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ
سلام خوش به حال قبولین من باید دوباره بشینم بخونم که تا هم هی میگم شروع خواهم کرد ولی این کارو نمیکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو خدا بچه ها دعام کنین سال بعد قبول شم برا من قبولی خیلی حیاتی هست اگه سال بعد نشه من چیکار خواهم کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
۱
۰
ارسال: #۶۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ)آی لار نوشته شده توسط:  سلام خوش به حال قبولین من باید دوباره بشینم بخونم که تا هم هی میگم شروع خواهم کرد ولی این کارو نمیکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو خدا بچه ها دعام کنین سال بعد قبول شم برا من قبولی خیلی حیاتی هست اگه سال بعد نشه من چیکار خواهم کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

فقط گفتن و خواستن لازم و کافی نیست باید برید به سمتش و با اراده و مصمم، سخت باهاش بجنگید.
اوه اوه این منم!HuhBlush

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۲
۰
ارسال: #۶۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ
دوستان چرا کسی جواب منا نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مجازی فناوری اطلاعات شیراز آموزش محور آوردم برم یا نه ؟

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ
RE: ساعاتی قبل
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ)Barsom نوشته شده توسط:  بعد ۴ بار تلاش بالاخره نتیجه داد.
سلام . یعنی شما ۴ بار ارشد امتحان دادید؟؟؟؟!!!!!!
دمتون گرم
میشه رتبه هاتون را توی این ۴سال اینجا درج کنید؟

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۰
۱
ارسال: #۷۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط ali.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  دوستان چرا کسی جواب منا نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فایده نداره، خودتو علافش نکن.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo
ارسال: #۷۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
سلام به همگی ...دوستان من با رتبه ۵۸۰ معماری کامپیوتر روزانه اردبیل قبول شدم .....احتمالا آزاد هم قزوین قبول می شم ....به نظرتون کدوم رو باید برم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , **sara**
ارسال: #۷۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)baran77 نوشته شده توسط:  سلام به همگی ...دوستان من با رتبه ۵۸۰ معماری کامپیوتر روزانه اردبیل قبول شدم .....احتمالا آزاد هم قزوین قبول می شم ....به نظرتون کدوم رو باید برم؟
به نظر من آزاد قزوین با توجه به سطح علمی و اساتیدی که داره ...ارزش هزینه کردن رو داره ...
رشته مزخرف یعنی IT که با رتبه ۳۰۰ شبکه ش هیچ قبرستونی نمیاری...وقتی ظرفیت ندارین تو ارشد براش چرا گر و گر واسه کارشناسیش دانشجو می گیرین آخه ؟ ما اخه چه گناهی کردیم که اساتیدمون می گفتن نمره بالاتر از ۱۵ مال استاده نمره بالای ۱۷ مال خود مولفه کتاب! ۲۰ مال تنن بام و کورمن و کوفت و زهرمار ...ما چه گناهی کردیم ؟Sad
نظام آموزشی این کشور به کجا میره خدا می دونه
۸
۰
ارسال: #۷۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
رشته حسابی یعنی مکانیک که با ۸۹۳ روزانه صنعتی اصفهان بیاری.
اما آخرش بیکارن.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۹
۴
ارسال: #۷۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ
یک سال درس خوندیم گاهی پر انرژی گاهی هم دلسرد شدیم اما باز شروع کردیم .... آزمون هم دادیم وقتی از سر جلسه اومدیم بیرون یک عده ناراحت یک عده خوشحال بعضیا هم مثل من مات و مبهوت با یک علامت سوال بزرگ
اون شب مانشت غوغایی بود هرکسی چیزی میگفت اکثرا شکایت از غیر استاندارد بودن سوالا داشتیم سوالای سیستم هم که دیگه مثل همیشه جای خودشو داشت کلا همه شوکه بودیم البته یک عده هم که امتحان خوبی داده بودن برخلاف بقیه از سوالات دفاع کردن بعد آزمون بلافاصله دنبال جوابا بودیم و جوابامونو با هم مقایسه می کردیم دست اون دوستاییکه بعضی صفحات رو از سرجلسه کنکور کش رفتن درد نکنه کار جالبی بود Big Grin ...
کلید اولیه اومد و باز هم شور و هیجان بود که تو مانشت حرف اولو زد و بعد هم اعتراضات پیاپی به سنجش و کلید اولیه ،تو این بین درصدامون مشخص شد و رفتیم سراغ رتبه های پارسال با درصدای مشابه ما توی هر گرایش و رشته پیش بینی کردیم که کجا قبول میشیم بعدش انتظار شروع شد و بدقولی های سنجش به دنبال اون هر روز انتظار هر روز تاپیک جدید که با این رتبه کجا قبول میشم؟ .... بلاخره نتایج اولیه اومد خاطره بدمون قبول نشدن یا شاید خوردن حق دو تا از شایسته های مانشت بود Sad (تو پرانتز: براشون باز هم آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم تو این روزا خیلی جاشون خالیه ایشالله خبرای قبولیشونو سال بعد بشنویم) .....
داستان به اینجا رسید که ما همچنان درحال انتظار و حرص خوردن و سنجش هم کاملا صبور و....
بلاخره با تمام سختیهاش انتظار تموم شد و روز موعود رسید ..
حالا باز هم ازدحام تومانشت .. بعضیا خوشحالن بعضیا ناراحت ....
تو این مدت هرچی بود خوبیش در این بود که در کنار هم بودیم شبای اعلام نتایج تقریبا تا صبح رفرش کردیمو تو تاپیک های مختلف جملات طنزگونه گفتیم تا از استرس هم کم کنیم Smile

می خوام بگم از همتون ممنونم که تو این یک سال به هم کمک کردیم از مدیرای مانشت هم همینطور که با تمام مشکلات کنار اومدن و در کنار بچه ها بودن..
و تمام این اتفاقات برامون خاطره شد خاطره ای که برای بعضیامون دیگه تکرار نمیشه و بعضیا شاید دوباره سال دیگه تجربه کنن که امیدوارم دیگه آخرین سالی باشه که این روزا رو تجربه میکنن گرچه به شخصه وقتی به این پروسه نگاه میکنم میبینم روزای خوب کم نداشتیم Smile
ای روند برای سالای بعد همچنان ادامه داره فقط آدماش عوض میشن امیدوارم تو سالای بعد کمی مسئولای سنجش مهربونتر باشن

اینا رو گفتم چون بنطرم جالب بود یک لحظه برگردیم به پشت سرمون و ببینیم چه گذشت..
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , majidjan , fatima1537 , Mahbanoo313 , mina.soroor , arman405 , Engineer , saharp , ida_isp , HRZ , Pakzad , sir_ams , arixooo , a_azarbarzin , asp_vb , alirrrrrr , mahsa_mb , netsupport , hajar2261 , mali_IT , ali ghaemi , jafarir , //mohammad , Nil Lu
ارسال: #۷۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  دوستان چرا کسی جواب منا نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر حوصله و انگیزه درس خوندن مجدد رو ندارید و براتون سخته و یا شرایطش رو ندارید همین رو برید.ولی خب نسبت به ادامه تحصیل تا دکتری نباید خیلی خوشبین باشید ، هرچند که کار نشد ندارهSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۷۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۵۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close