زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایا عدم انصراف از پیام نور در مقطع ارشد برای شرکت مجدد رد کنکور مشکلی ایجاد می کند؟

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ایا عدم انصراف از پیام نور در مقطع ارشد برای شرکت مجدد رد کنکور مشکلی ایجاد می کند؟
سلام دوستان

تو تاپیک مخصوص ثبت نام ارشد نوشته بودن
تبصره ۱: شرکت مجدد فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و یا دکتری در همان رشته قبلی و همچنین شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند .

من پارسال پیام نور قبول شدم و ثبت نام کردم ترم اول هم انتخاب واحد کردم ولی دیگه بی خیالش شدم و نرفتم چون راهم تا تهران زیاده دیگه دنبال انصراف نیومدم

حالا چی کار کنم
تورو خدا یکی راهنمایی کنه کسی قبلا اینطوری نبوده؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ
RE: من چی کار کنم پارسال پیام نور ثبت نام کردم
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  تبصره ۱: شرکت مجدد فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و یا دکتری در همان رشته قبلی و همچنین شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند .

من پارسال پیام نور قبول شدم و ثبت نام کردم ترم اول هم انتخاب واحد کردم ولی دیگه بی خیالش شدم و نرفتم چون راهم تا تهران زیاده دیگه دنبال انصراف نیومدم

این که تو دفترچه نوشتن فقط واسه اونایی که قبلاً تو دوره های روزانه قبول شدن یا مدرک گرفتن (نه شبانه نه غیرانتفاعی نه پیام نور نه مجازی) / شما میتونید شرکت کنید و انتخاب رشته کنید ولی اگه خدمت نرفتید باید حتماً وضعیت انصراف دانشگاه پیام نورو مشخص کنید تا سنواتون قطع بشه و از دانشگاه جدید درخواست سنوات جدید بشه / برید دنبالش حتماً اگه رتبه تون خوب شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , pofef
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
من چی کار کنم پارسال پیام نور ثبت نام کردم
اگه مشکل خدمت نداشته باشم چی؟
بازم لازمه برم دنبال انصراف؟
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  اگه مشکل خدمت نداشته باشم چی؟
بازم لازمه برم دنبال انصراف؟

نه / اگه خودشون زنگ نزدن یعنی از خیر پولشون گذشتن / یه دوستام هم ک سربازی رفته بود دانشگاه آزادو ول کرده بود اومده بود یه جا دیگه / اونا همش زنگ میزدن ولی دوستم نرفت چیزی هم نشد / الان هم داره فارغ التحصیل میشه
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ب.ظ
ممنون از راهنماییتون انشاالله مشکل دار نشم

گفتم برم امیرکبیر بعد ازپیام نور بیان ببرنم اونجا ما که شانس نداریم!!!!!!!!۱۱
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ب.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون انشاالله مشکل دار نشم

گفتم برم امیرکبیر بعد ازپیام نور بیان ببرنم اونجا ما که شانس نداریم!!!!!!!!۱۱

نمیان ببرنت / فقط باید یه پولی بدی تا انصرافتو بدن / همین
تو این مملکت ...
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ ب.ظ
پول بدیم که انصراف بدن؟؟؟؟یعنی چی؟

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ ب.ظ
رفیق من هم یه جورایی مشکل تورو دارم.
مشکلی نیست واسه تو ، برو انصراف بده بد بیا دانشگاه جدید ثبت نام کن.
اگه انصراف ندادی فعلا دانشجوی پیام نوری و اگه قبلا انصراف ندادی تو هر مقطعی می تونی یکبار انصراف بدی و اما باید حتما ارشتو تو ۴ ترم تموم کنی یعنی کلا ۶ ترم وقت داری ارشدتو بگیری که ۲ ترمش تو پیام نور رفته.
نگران نباش ، برو انصراف بده ، بعدش تویه دانشگاه جدید مهر ماه ثبت نام کن.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ، توسط a.hooshmand.)
من فکر نکنم اگه انصراف هم ندهی مشکلی پیش بیایید.

(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  اگه انصراف ندادی فعلا دانشجوی پیام نوری و اگه قبلا انصراف ندادی تو هر مقطعی می تونی یکبار انصراف بدی و اما باید حتما ارشتو تو ۴ ترم تموم کنی یعنی کلا ۶ ترم وقت داری ارشدتو بگیری که ۲ ترمش تو پیام نور رفته.

فکر می کنم اینها که شما نوشته اید مربوط به قوانین نظام وظیفه هستند برای معافیت تحصیلی، نه آموزش عالی!
ارسال: #۱۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط:  پول بدیم که انصراف بدن؟؟؟؟یعنی چی؟

یعنی بره با دانشگا تسویه کنه / آخه بعضی دانشگاه ها وقتی یه نفر انصراف میده شهریه ثابت هارو ازش میگیرن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۱۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  رفیق من هم یه جورایی مشکل تورو دارم.
مشکلی نیست واسه تو ، برو انصراف بده بد بیا دانشگاه جدید ثبت نام کن.
اگه انصراف ندادی فعلا دانشجوی پیام نوری و اگه قبلا انصراف ندادی تو هر مقطعی می تونی یکبار انصراف بدی و اما باید حتما ارشتو تو ۴ ترم تموم کنی یعنی کلا ۶ ترم وقت داری ارشدتو بگیری که ۲ ترمش تو پیام نور رفته.
نگران نباش ، برو انصراف بده ، بعدش تویه دانشگاه جدید مهر ماه ثبت نام کن.

دوست عزیز این که گفتی ۲ ترمم تا الان رفته یعنی چی ؟ واقعا صدق پیدا می کنه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۸ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۰۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۷۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۳۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۳ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۷۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۷۰۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۳۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close