زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد درس هوش مصنوعی

ارسال:

n.mehr پرسیده:

سلام
من این درس را تا به حال نخوندم و میخوام برای کنکور امسال اماده شم
ابا اگه خودم بخوام از روی کتاب تست و یا ی کتاب مرجع بخونم متوجه میشم؟ یا نیاز به کلاس هست؟
این درس چه جوریه؟ سخته؟حفظیه؟ لطفا یک کتاب تستو یک کتاب مرجع که ساده و روان توضیح داده باشه و مناسب باشه معرفی کنید
ممنون
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

آرتا پاسخ داده:

RE: راهنمایی در مورد درس هوش مصنوعی

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  سلام
ابا اگه خودم بخوام از روی کتاب تست و یا ی کتاب مرجع بخونم متوجه میشم؟ یا نیاز به کلاس هست؟
این درس چه جوریه؟ سخته؟حفظیه؟ لطفا یک کتاب تستو یک کتاب مرجع که ساده و روان توضیح داده باشه و مناسب باشه معرفی کنید
ممنون

دوست عزیز به جای ایجاد یک موضوع تکراری لطفا فقط چند لحظه توی مانشت جستجو کنید. کامل راهنمایی وجود داره راجب موضوع شما

ارسال:

n.mehr پاسخ داده:

RE: راهنمایی در مورد درس هوش مصنوعی

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  سلام
ممنون

دوست عزیز به جای ایجاد یک موضوع تکراری لطفا فقط چند لحظه توی مانشت جستجو کنید. کامل راهنمایی وجود داره راجب موضوع شما

اما همه حرف از منبع این درس میزنن ولی سوال من متفاوته من میگم ایا میشه این درسو فقط از روی کتابهای تست بدون رفتن به کلاسهای کنکور خوند و یاد گرفت؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

atharrashno پاسخ داده:

خیر نمیشه این درس را فقط از روی کتاب های تست مطالعه کرد
مطالعه مرجع همراه با کلاس در صورت لزوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۰۸ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۴۹۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۵۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۷۴ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۷۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۹۱۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۷۱ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close