زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بارسا - رئال ، پرسپولیس- استقلال جمعه ۳ شهریور۹۱

ارسال: #۶۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط آرتا.)
RE: بارسا - رئال ، پرسپولیس- استقلال جمعه ۳ شهریور۹۱
عشقه آبی

ارسال اول رو دوباره ببینید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۶۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  شهرام دعا کن من و جویباری تهران قبول بشیم بیایم شریف فوتبال بازی کنیم(ببخشید اسم هاتون خودمونی گفتم.همسنیم دیگه) پای کل کل هم هستیم.unique_as14 هم قول میده بیاد. دو به دو گل کوچیک میزنیم.بازنده باید بستنی بده Big Grin

من و آقای unique_as14 مثل اینکه امسال باهم کار داریم. Big Grin

دوستانی هم که سراغ کاپیتان مارو میگیرن لطفاً بگن چرا مربیشون اسطوره فوتبالشون (علی پروین) رو میگه نمیشناسه و چند روز پیش هم از سمتشون برکنار شدن.

تازه اون سالی که دروازبانتون فرشید کریمی یا ساشاایلیچ بود دو تا گل درست و حسابی نخوردید که ۳-۲ باختید؟ گل دومو که یادمه محمود فکری زد (چه شوتی) گل سوم رو یادم نمیاد کی زد (دقیقه ۹۶).

مربی ما اینقدر بزرگ و پر افتخاره که علی پروین که نه / ۱۰۰ تا حجازی و قلعه نوعی و فرنازو (بازیکن بزرگ هم ندارین آدم اسمشو ببره) هم نمیشناسه/ کلاً تو ایران هیچ کیو نمیشناسه / فقط امثالی مثله کی روش، فرگوسن، مورینیو و ... رو میشناسه / درسته؟
(البته خودش گفته بود علی کریمی و مهدوی کیا رو قبل از اومدنش میشناسه چون تو اروپا بازی کردن / راستی میدونید بازی تو اروپا چه حالی میده؟)

واسه حرف بعدیت هم با یه عکس جواب میدم:
[تصویر:  120592_1_1379089741.jpg]

اطلاعاتت هم که مثله همه اس تق لالیا ناقصه / اون بازی که فکری گل زد ۲-۱ شد / گل سومی وجود نداره که یادت بیاد / گل سوم دقیقه ۹۶؟؟؟؟!!!!!

من جوابتو دادم / حالا تو بگو فرناز الان تو چه تیمیه؟
ارسال: #۶۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط آرتا.)
من طرفداره رئال نیستم ولی عشقه کریس اونم آبیه

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongue

[تصویر:  120593_1_1379089741.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , unique_as14
ارسال: #۶۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
من طرفداره رئال نیستم ولی عشقه کریس اونم آبیه

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongue

[تصویر:  120594_1_1379089741.jpg]

منم همین طور/ بازیکنه کاملیه (مخصوصا تو PES2012 میترکونه) / ولی کجاش آبیه؟
ارسال: #۶۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط آرتا.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  شهرام دعا کن من و جویباری تهران قبول بشیم بیایم شریف فوتبال بازی کنیم(ببخشید اسم هاتون خودمونی گفتم.همسنیم دیگه) پای کل کل هم هستیم.unique_as14 هم قول میده بیاد. دو به دو گل کوچیک میزنیم.بازنده باید بستنی بده Big Grin

من و آقای unique_as14 مثل اینکه امسال باهم کار داریم. Big Grin

دوستانی هم که سراغ کاپیتان مارو میگیرن لطفاً بگن چرا مربیشون اسطوره فوتبالشون (علی پروین) رو میگه نمیشناسه و چند روز پیش هم از سمتشون برکنار شدن.

تازه اون سالی که دروازبانتون فرشید کریمی یا ساشاایلیچ بود دو تا گل درست و حسابی نخوردید که ۳-۲ باختید؟ گل دومو که یادمه محمود فکری زد (چه شوتی) گل سوم رو یادم نمیاد کی زد (دقیقه ۹۶).

جویباری جون باور کن اگه بخوام واسشون هی مصداق بیارم بخدا اینقدر زیاده که نگو
بازم می گم : پرسپولیس در مقابل استقلال باور کنید آماری نداره
ولی اینا همین جورین همیشه قبول نمی کنن و هی می پیچونن

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  [b]اطلاعاتت هم که مثله همه اس تق لالیا ناقصه .

یه اطلاع نادرست که دادم بگو بینم

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  منم همین طور/ بازیکنه کاملیه (مخصوصا تو PES2012 میترکونه) / ولی کجاش آبیه؟

نکنه شما هم مثل آماتورهای ایران و افغانستان PES بازید
ارسال: #۶۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  جویباری جون باور کن اگه بخوام واسشون هی مصداق بیارم بخدا اینقدر زیاده که نگو
بزم می گم : پرسپولیس در مقابل استقلال باور کنید آماری نداره

گل کریم باقری رو با گل محمود فکری توی یه سطح میبینن. Big Grin
قبول، اطلاعات من ناقص، پس اون کدوم بازی بود که دقیقه ۹۶ گل خردن و باختن (بازی که جلو بودن و ۳-۲ شد). مربی پر افتخار هم مسلماً باید افتخارش نتیجش باشه. تنها افتخاری که ازش دیدیم فقط مبلغ قراردادش بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۶۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط farhud.)
بچه هایی که میخوان فردا بازی استقال و پرسپولیسو ببینن امشب تلویزیونو خاموش کنن تخت بخوابن.Big GrinBig Grin

آخه کسی که ال کلاسیکو میبینه بازم حوصله ش سر نمیره از این فوتبالا نیگاه کنه؟

(کلوب طرفداران تیمهای غیر استقلال و پرسپولیس)
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv
ارسال: #۶۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  جویباری جون باور کن اگه بخوام واسشون هی مصداق بیارم بخدا اینقدر زیاده که نگو
بزم می گم : پرسپولیس در مقابل استقلال باور کنید آماری نداره

گل کریم باقری رو با گل محمود فکری توی یه سطح میبینن. Big Grin
قبول، اطلاعات من ناقص، پس اون کدوم بازی بود که دقیقه ۹۶ گل خردن و باختن (بازی که جلو بودن و ۳-۲ شد). مربی پر افتخار هم مسلماً باید افتخارش نتیجش باشه. تنها افتخاری که ازش دیدیم فقط مبلغ قراردادش بود.

ایول همون گلی که پیروز قربانی زد آفرین
ارسال: #۶۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  یه اطلاع نادرست که دادم بگو بینم

نادرستاش زیاده / بگو به درستاشو بگم / البته باید خیلی بگردم / خــــــــــــــــــــــــــیلی
ارسال: #۷۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  یه اطلاع نادرست که دادم بگو بینم

نادرستاش زیاده / بگو به درستاشو بگم / البته باید خیلی بگردم / خــــــــــــــــــــــــــیلی

پس نتیجه می گیریم نداشتی
ارسال: #۷۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  نکنه شما هم مثل آماتورهای ایران و افغانستان PES بازید

نمی دونم منظورتون از آماتورها چیه؟
اگه منظورت اینه که PESبازم؟ باید بگم بله / با افتخار میگن PESبازم مثل حرفه ای های کره و ژاپن

حتما شما فیفا بازی میکنید / ای واااااااااااای

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  یه اطلاع نادرست که دادم بگو بینم

نادرستاش زیاده / بگو یه درستاشو بگم / البته باید خیلی بگردم / خــــــــــــــــــــــــــیلی

پس نتیجه می گیریم نداشتی
چطوری این نتیجه رو گرفتی؟ بگو ما هم یاد بگیریم
ارسال: #۷۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ
سال پیش این موقع گفتم مگه بازی با تیم ۱۳ جدولم حساسه! امروزم دوباره میگم مگه بازی با تیم ۱۶ جدول حساسه؟

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , Jooybari , Fardad-A , agentv , eris229 , hamed_k2
ارسال: #۷۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط IT SIROOS.)
کاپیتان فرهاد عشق عشقه HeartHeartHeart

[تصویر:  120610_1_1379089741.jpg]

آقا فرداد به خاطر اینکه پرسپولیسیها بفهمند بازیکنان استقلال مثل بازیکنان پرسپولیس ۱۵ کیلو اضافه وزن ندارند این عکسو گذاشتمBig Grin
Fardad-A، در تاریخ ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

یه عکس بهتر از فرهاد نداشتی بذاری. خدائیش آدم فکر میکنه مسابقه مردان آهنینهSmile

اگه بتوانی در یافتن جواب سوالاتم کمک کنی ، تا ابد از تو متشکر خواهم شد .
شوپنهاور
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا
ارسال: #۷۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط unique_as14.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  سال پیش این موقع گفتم مگه بازی با تیم ۱۳ جدولم حساسه! امروزم دوباره میگم مگه بازی با تیم ۱۶ جدول حساسه؟

اره عزیزم حساسه (کسی که باخته این حرفو نمی زنه) / پارسال باختید / امسال هم میبازید / اصلاً ما ۱۰ نفره میایم تو زمین / ۲-۰ هم به نفع شما / ما فقط دقیقه ۸۰ میایم تو زمین ۳تا می زنیمو میرم / تمام

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  
کاپیتان فرهاد عشق عشقه HeartHeartHeart

[تصویر:  120611_114920hp2.jpg]

این کیه؟ تو چه تیمه؟
Big Grin
این همون نیست که وسط فصل تیمتونو به پول فروخت؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۷۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  سال پیش این موقع گفتم مگه بازی با تیم ۱۳ جدولم حساسه! امروزم دوباره میگم مگه بازی با تیم ۱۶ جدول حساسه؟
دقیقا

بازی تیمهای یازدهم و شونزدهم جدول هم مگه حساسه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question خیلی خیلی فوری: هیچکی سوالات ارشد آزاد سال های قبل رو نداره ؟؟! جمعه امتحان دارم ! fsky2010 ۶ ۳,۲۴۳ ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fsky2010
  ویرایش انتخاب رشته امروز جمعه مورخ ۲/۳/۹۳!!!! fum_com ۸ ۴,۴۰۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ican
  توروخدا این تمرین هارو حل کنید خیلی نیازد ارم تا جمعه بعد از ظهر konkuru ۳ ۲,۶۰۲ ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  نحوه پذیرش المپیاد علمی دانشجویی کشور/برگزاری در روزهای پنجشنبه و جمعه(تیرماه ۹۲) انرژی مثبت ۰ ۱,۸۳۷ ۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  جمعه دهم آذر ماه ۹۱ روز اول مانشت Fardad-A ۵۶ ۲۶,۴۳۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  توزیع سری جدید معرفی نامه دریافت ارز تحصیلی از جمعه (۲۰/۶/۹۱) آغاز می شود انرژی مثبت ۰ ۱,۳۸۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  کی جمعه درس می خونه؟ leilast ۷ ۳,۷۷۵ ۰۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasogh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close