زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ممنوعیت وجود بیش از یک نام کاربری (اکانت)برای افراد

ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ق.ظ
سلام
الآن در پستی دیدم که یکی از کاربران نوشته بودند از من برای ایجاد اکانت دیگری اجازه گرفته اند. همانطور که میدونید بارها گفته ایم هر کاربر مجاز به داشتن یک اکانت هست و افراد دارای اکانتهای دوگانه یا چند گانه ،گاها" بدون اطلاعشون اکانتهای اضافی (بجز یکیش) بهمراه پستهاش حذف میشه. قبلا" هم اینکار انجام شده و در آینده هم این دوستان منتظر این اتفاق باشند.(زمانش را نپرسید ). طبیعی است که اعتراضی هم پذیرفته نمیشه.
قبلا" اعلام کردیم که دوستان دارای اینجور اکانتها میتونند اعلام کنند تا همکاری لازم برای انتقال پستهاشون صورت بگیره. بسیاری هم اعلام کردند و باهاشون قبل از حذف اکانتهای اضافی برای جابجایی پستها همکاری شد یا زمان مناسب بهشون داده شد. بعضی را هم بدلایلی هنوز اکانتشون را با وجود اطلاع حذف نکرده ایم.
بنابراین اگه من همچین اجازه ای بایشان داده ام که اکانت دیگری بسازند (که یادم نمیاد) سخت اشتباه کرده ام و اینکار چنانکه قبلا" هم ذکر شده مجاز نیست ودر صورت اطلاع افرادی که اینجور اکانتها را ارند هر روز منتظر حذف اکانتهای اضافی بجز یکیش باشند.

اصلا" علاقمند به داشتن تعداد کاذب اعضاء نیستیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , mohammadali1990 , aydingol
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
محض اطلاع مجدد دوستان و پاسخ به سوالاتی که در اینباره میکنید ،باید عرض کنم :
داشتن بیش از یک نام کاربری و وارد شدن با اسامی مختلف مجاز نیست.
ولی این باین معنا نیست که بمحض اطلاع همه اسامی را بجز یکی بن کنیم. گاهی نگه داشتن بیش از یک نام کاربری برای اشنایی بیشتر با بعضی دوستان تا یه زمانی انجام میشه.

تا وقتی یک نام کاربری دارید که ما در خدمت تون هستیم ولی اگه با نامهای کاربری بیشتر از یکی وارد شدید این اختیاراز شما سلب میشه که بتونید همیشه اختیار همه پستها و همه نامهاتون را داشته باشید. در واقع هر موقع که صلاح بدانیم یکی از نامهای کاربریتون بصورت کاملا" تصادفی یا بانتخاب انجمن میمونه و بقیه بن میشن. پستهای موجود در بقیه هم کلا" حذف میشن .

قبلا" بارها خواهش کردیم که خودتون یکی را انتخاب کنید تا بقیه را حذف کنیم. ولی بعضی نه تنها اینکار را نکردند بلکه گاهی یه نفر با نامهای متعدد وارد میشه و کارهای ناپسندی میکنه مثلا" بخودش مثبت و به بقیه منفی میده.......

بنظرم اینکه تصادفی یه روز بیاد ببینه کل سوابقش تو مانشت پاک شده بدون هیچ اعلام قبلی، شاید بدترین مجازات باشه.

حالا بعضی تصور کنند که ما بی اطلاعیم و نمیدونیم.ولی بعد از اینکه اینکار انجام شد لطفا" نه اعتراضی داشته باشید و نه ناراحت بشید.

.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , Eternal , banafshe , SaMiRa.e , انرژی مثبت , The BesT , good-wishes , mohammadali1990 , Pakzad , jameshenas , aydingol
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ
RE: ممنوعیت وجود بیش از یک نام کاربری (اکانت)برای افراد
سلام.
ممنون از احساس مسئولیت شما و همه دوستان گرامی که همکاری می کنند. سوالی داشتم از خدمتتون که در پیام خصوصی مطرح کردم اما دیدم جواب ندادید بعدش این تاپیک رو پیدا کردم.
آیا می تونم نام کاربریم رو ویرایش کنم ؟ البته در پیام خ گفته بودم نام کاربریم رو تغییر بدم (که منظورم ویرایش بود) دیدم جواب ندادید گفتم حتما یک جا به این سوال پاسخ داده شده لذا گشتم و اینجا رو پیدا کردم. خلاصه آیا می تونم ویرایش کنم یا نه؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
برای تغییر نام کاربری میتوانید نام مورد نظرتون را انتخاب و در قسمت جستجوی اعضاء در بالای صفحه سرچ کنید که قبلا" ثبت نشده باشه. بعدش از هر یک از مدیران که با پ.خ بخواهید براتون انجام میدن. فقط اگه از من خواستید چون تعداد پ.خ من زیاده ممکنه کمی معطل بشید در حد چند روز.Smile

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  آیا می تونم نام کاربریم رو ویرایش کنم ؟
نه کاربرا خودشون نمیتونند اسم کاربری رو عوض کنند.اسم رو برای من بفرستید تا عوض کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۴۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۵۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۳۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۰۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۵۰۱ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۸۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close