زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی لیست کتاب برای کنکور ای تی

ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ب.ظ
من یک سری لیست کتاب معرفی میکنم که تو این چند سال دیدمشون و حس میکنم کتابهای خوب باشه. امیدوارم که به دردتون بخوره
این کتابها برای کنکور ای تی هستند.
ساختمان گسسته: کتاب پوران پژوهش هادی یوسفی کتاب خیلی خوبی تو این زمینه هست. اگه کسی بخواد بیشتر کار کنه میتونه کتاب حل المسائل کتاب گریمالدی رو بگیره که فکر کنم مال انتشارات فاطمی هست. این دو کتاب کنار هم نیازتون رو برآورده میکنه
ساختمان داده: کتاب پوران هادی یوسفی کتاب خیلی خوبیه اما کنارش کتاب پارسه هم بخونید میتونه تکمیل کنه مطالعاتتون رو. یه جاهایی پوران خوب توضیح نداده که تو پارسه خوب گفته. برای حل تست هم تست های کنکور سالهای پیش در کتاب پوران خیلی خوب گرد آوری شده اما فکر کنم از مهر ماه قراره یه کتاب تست جدید دکتر قدسی بدن بیرون که ۶۰۰۰ مسئله حل شده ساختمان داده اسمشه. اونم به نظرم جالب میتونه باشه.
طراحی الگوریتم: کتاب پوران هادی یوسفی واقعا خوبه اما کتاب پارسه هم میتونه مکمل خوبی برایش باشه. من کتاب مقسمی رو ندیدم ولی بچه ها میگن کتاب مقسمی هم کلی خوبه
مهندسی نرم افزار: کتاب مدرسان شریف که از مهر ماه میاد بیرون کتاب بسیارخوبیه. این کتاب با همکاری دکتر حقیقی استاد دانشگاه شهید بهشتی اومده بیرون فکر کنم کتاب خوبی باشه. کتاب پوران هم به نسبت سایر کتابهای تو بازار کتاب بهتر و جمع و جور تریه. کتاب موسسه علوی هم کتاب کاملیه هر چند که اضافات یه مقدار زیاد داره
شبکه های کامپیوتری: فکر نمیکنم کسی راجع به این که کتاب دکتر حقیقت بهترینکتابه شک داشته باشه
سیستم عامل: کتاب دکتر حقیقت خیلی کتاب خوبیه کتاب پوران کتاب راه گشای خوبیه فقط مثال تالیفی کم داره و خیلی خوب نیست تو این زمینه. بیشتر برای فهم خوبه دکتر حقیقت تستهای بهتری داره. کتاب مدرسان هم میدونم تستهای تالیفی زیادی توش داره که اگهبتونید از کسی که کتاب رو داره بخش تستهای تالیفیشو کپی بگیرید کلی کمکتون میکنه یا دو نفری باهم استفاده کنید از کتاب
هوش مصنوعی: من شنیدم کتاب ارشد سپاهان کتاب خوبیه ولی خودم ندیدم. کتاب پوران خلاصه شده کتاب راسل هست. راسل بخونی یا پوران خیلی فرقی نداره...
تئوری های مدیریت: کتاب پوران کلا کتاب خوبیه با یان که حجم زیاد داره و آخر هر مطلب تو جدول مطالبش رو خلاصه کرده که خیلی این خلاصه های میتونه کمک کنه. مقسمی هم با همکاری دکتر پرچ فکر کنم یه کتاب داده بیرون
پایگاه داده:کتاب مقسمی واقعا عالیه تو این زمینه. بسیار بسیار کتاب خوبیه.کتاب مدرسان فصل نرمال سازیش بسیار عالی هستش و میتونه خیلی بهتون کمک کنه
ان شاالله که این توضیحات به درد بخوره. البته اگه این پست پاک نشه. هدف از این پست تبلیغاتی نبوده و صرفا کمک به بچه ها بوده...

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , sir_ams , atti joon , mahsoltan , moha , سورنا , dont9 , Sbahar , ژنیک , mohsen_m , misagh01 , aylar320 , shiva865 , mehdi.nine , 8Operation , Adel01 , IT_sare , mfz , عزیز دادخواه , sybarite , sa123 , friends , احسان مومنی , marjan20 , sahar salehi , amogharrebi , Happiness.72 , faraaz_mb
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ب.ظ
ممنون از لطفتون. اما اگر منبع هر درس رو تو بخش مربوط به اون درس میذاشتین بهتر بود!! هر درس بخش منابع داره خودش.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ب.ظ
من خیلی تو باغ نبودم شرمنده:پی

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ
RE: معرفی لیست کتاب برای کنکور ای تی
(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  من یک سری لیست کتاب معرفی میکنم که تو این چند سال دیدمشون و حس میکنم کتابهای خوب باشه. امیدوارم که به دردتون بخوره
این کتابها برای کنکور ای تی هستند.
ساختمان گسسته: کتاب پوران پژوهش هادی یوسفی کتاب خیلی خوبی تو این زمینه هست. اگه کسی بخواد بیشتر کار کنه میتونه کتاب حل المسائل کتاب گریمالدی رو بگیره که فکر کنم مال انتشارات فاطمی هست. این دو کتاب کنار هم نیازتون رو برآورده میکنه
ساختمان داده: کتاب پوران هادی یوسفی کتاب خیلی خوبیه اما کنارش کتاب پارسه هم بخونید میتونه تکمیل کنه مطالعاتتون رو. یه جاهایی پوران خوب توضیح نداده که تو پارسه خوب گفته. برای حل تست هم تست های کنکور سالهای پیش در کتاب پوران خیلی خوب گرد آوری شده اما فکر کنم از مهر ماه قراره یه کتاب تست جدید دکتر قدسی بدن بیرون که ۶۰۰۰ مسئله حل شده ساختمان داده اسمشه. اونم به نظرم جالب میتونه باشه.
طراحی الگوریتم: کتاب پوران هادی یوسفی واقعا خوبه اما کتاب پارسه هم میتونه مکمل خوبی برایش باشه. من کتاب مقسمی رو ندیدم ولی بچه ها میگن کتاب مقسمی هم کلی خوبه
مهندسی نرم افزار: کتاب مدرسان شریف که از مهر ماه میاد بیرون کتاب بسیارخوبیه. این کتاب با همکاری دکتر حقیقی استاد دانشگاه شهید بهشتی اومده بیرون فکر کنم کتاب خوبی باشه. کتاب پوران هم به نسبت سایر کتابهای تو بازار کتاب بهتر و جمع و جور تریه. کتاب موسسه علوی هم کتاب کاملیه هر چند که اضافات یه مقدار زیاد داره
شبکه های کامپیوتری: فکر نمیکنم کسی راجع به این که کتاب دکتر حقیقت بهترینکتابه شک داشته باشه
سیستم عامل: کتاب دکتر حقیقت خیلی کتاب خوبیه کتاب پوران کتاب راه گشای خوبیه فقط مثال تالیفی کم داره و خیلی خوب نیست تو این زمینه. بیشتر برای فهم خوبه دکتر حقیقت تستهای بهتری داره. کتاب مدرسان هم میدونم تستهای تالیفی زیادی توش داره که اگهبتونید از کسی که کتاب رو داره بخش تستهای تالیفیشو کپی بگیرید کلی کمکتون میکنه یا دو نفری باهم استفاده کنید از کتاب
هوش مصنوعی: من شنیدم کتاب ارشد سپاهان کتاب خوبیه ولی خودم ندیدم. کتاب پوران خلاصه شده کتاب راسل هست. راسل بخونی یا پوران خیلی فرقی نداره...
تئوری های مدیریت: کتاب پوران کلا کتاب خوبیه با یان که حجم زیاد داره و آخر هر مطلب تو جدول مطالبش رو خلاصه کرده که خیلی این خلاصه های میتونه کمک کنه. مقسمی هم با همکاری دکتر پرچ فکر کنم یه کتاب داده بیرون
پایگاه داده:کتاب مقسمی واقعا عالیه تو این زمینه. بسیار بسیار کتاب خوبیه.کتاب مدرسان فصل نرمال سازیش بسیار عالی هستش و میتونه خیلی بهتون کمک کنه
ان شاالله که این توضیحات به درد بخوره. البته اگه این پست پاک نشه. هدف از این پست تبلیغاتی نبوده و صرفا کمک به بچه ها بوده...
از راهنمایی مفیدتون خیلی ممنونم
برا زبان منبع مفیدی سراغ دارین معرفی کنید؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۰۱ ب.ظ
سلام. منابعی که آقای جهانی معرفی کردن واقعا عالین من دقیقا همینارو دارم می خونم . طراحی مقسمی رو هم ترم سوم که بودم خوندم خیلی کتاب خوبیه اما به نظرم پوران برای کنکور تخصصی تره و کتاب پارسه طراحی می تونه مکمل خوبی واسه پوارن باشه من که خوشم اومد ازش. راستش من برای گسسته پارسه هم می خونم فصل اولش زیاد خوب نیست اما بقیه فصل ها عالیه.
برای زبان :
من خودم کتاب ۵۰۴ لغت و همچنین essential words for tofle رو برای لغت خوندم و برای گرامر اگه زبان خودت خوبه زبان عمومی پارسه خوبه ولی اگه خوب نیست مدرسان شریف عالیه برای زبان تخصصی هم کتاب زبان تخصصی پارسه بیسته.

با خوندن اینا آزمون امسال پارسه رو راحت می تونی بزنی ولی آزمونای پارسال رو که من زدم نسبت به امسال سخت تر بود.

اینم بگم پشت کنکوری نیستم اینا تجربه های همین امسالم که از دوستام پرسیدم و خودم تست کردم می تونید امتاحان کنید می تونید نه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aylar320
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ق.ظ
RE: معرفی لیست کتاب برای کنکور ای تی
(۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ ب.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  سلام. منابعی که آقای جهانی معرفی کردن واقعا عالین من دقیقا همینارو دارم می خونم . طراحی مقسمی رو هم ترم سوم که بودم خوندم خیلی کتاب خوبیه اما به نظرم پوران برای کنکور تخصصی تره و کتاب پارسه طراحی می تونه مکمل خوبی واسه پوارن باشه من که خوشم اومد ازش. راستش من برای گسسته پارسه هم می خونم فصل اولش زیاد خوب نیست اما بقیه فصل ها عالیه.
برای زبان :
من خودم کتاب ۵۰۴ لغت و همچنین essential words for tofle رو برای لغت خوندم و برای گرامر اگه زبان خودت خوبه زبان عمومی پارسه خوبه ولی اگه خوب نیست مدرسان شریف عالیه برای زبان تخصصی هم کتاب زبان تخصصی پارسه بیسته.

با خوندن اینا آزمون امسال پارسه رو راحت می تونی بزنی ولی آزمونای پارسال رو که من زدم نسبت به امسال سخت تر بود.

اینم بگم پشت کنکوری نیستم اینا تجربه های همین امسالم که از دوستام پرسیدم و خودم تست کردم می تونید امتاحان کنید می تونید نه.

از راهنماییتون خیلی ممنونم،واقعا برا زبان نمیدونستم چی کار کنم،نظرتون در مورد کتاب ۱۱۰۰WORDS چیه؟احساس میکنم لغاتش خیلی عجیب غریبن!به نظرتون به درد ارشد میخوره؟و اگه کتاب TOFEL Grammar workbook خوندین، میشه در مورد این کتاب هم نظر بدین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ق.ظ
۱۱۰۰word و tofel grammar رو راستش من هیچ کدومو نخوندم و نمی تونم نظری راجبشون بدم این کتاب زبانایی که براتون معرفی کردم کتاب هایی هستن که نفراتی که زبان تو کنکورها بالا زدن معرفی کردن. مصاحبه های چنتاشون هم تو همین سایت هستش و کتاب زبان تخصصی پارسه هم دوستم که کنکور ۹۱ رو زبان ۷۰ زده بود بهم گفت بخون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aylar320
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ
سلام، می خواستم در مورد کتابهای راهیان ارشد هم بگین؛ آیا کتابهای معماری و طراحی الگوریتمش خوبه؟ چون دوستام به من اینا پیشنهاد کردن من هم گرفتم حالا نیازه کتاب دیگه رو هم بخونم؟ البته کتاب معماری راهیان ارشد فصل محاسباتش در مورد cla و csa اصلا توضیحی نداده. ممنون میشم کمکم کنید!
۰
۰
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
بعضی از مطالب کتاب شبکه دکتر حقیقت رو مقسمی کاملتر توضیح داده و کلن بیان کتابهای مقسمی ساده تره (برای من بی سواد!) معماری فرشاد صفایی(راهیان ارشد) حرف نداره بخصوص مطالبی که از مدار منطقی باید بلد باشی رو هم قبلش آورده که من اینو توی کتاب پوران ندیدم. البته در نهایت مجبور شدم مدار منطقی رو یک دور از کتاب مقسمی بخونم !! به نظرم حرف نداشت واقعن خوب بود ، کتاب معماری پارسه رو خوندم چند فصل اولش خیلی ناقص بود به نظرم.
راستی ساختمان داده مقسمی به نظرتون خوبه؟ من خوندم بد نبوده(تا نصفش رو خوندم).
بقیه کتابها هم که همینایی که شما گفتید رو دارم میخونم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parvin333
ارسال: #۱۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
کتاب هوش راهیان ارشد نوشته عبدی پور و خلیلی فر هم خوبه.البته اگر همراه با راسل خونده بشه که عالیه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar.adiban

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۰۵ امروز ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۵ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۵ دیروز ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۸۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۵۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۱۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۱۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۵۰۵ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۶۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۶۱ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close