زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟

ارسال: #۱۲۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)EMT نوشته شده توسط:  بعد با ارشد کامپیوتر چکار میخاید کنید ؟
تو شهر خودمون دو نفر رو میشناسم که خانم هستن و ارشد کامپیوتر دارن و تو اداره برق استخدام شدن و ماهی حداقل ۱/۵ میلیون + مزایای دیگه میگیرن!
میخواید ارشد بگیرید که یه اداره دیگه استخدام بشید!!؟
همه آرزوی کار شما رو دارن چون خیلی راحت میشه کنارش یه کار آزاد انجام داد و درآمد خیلی بیشتر از ۱/۵ میلیون رو درآورد...

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۱۲۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط ketabha.)
RE: ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟
منم میخوام برا امسال شروع کنم ولی بنظرم یه ذره دیر شده استرس گرفتم و نمیدونم کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنموکسی هست کمکم کنه؟

سلام من تازه شروع کردم به خوندن ... خیلی استرس گرفتم که دیر شده ... بنظر شما باید چیکا کنم که بهتر نتیجه بگرم چون هدفم سراسریه ؟؟

سلام من تازه شروع کردم به خوندن ... خیلی استرس گرفتم که دیر شده ... بنظر شما باید چیکا کنم که بهتر نتیجه بگرم چون هدفم سراسریه ؟؟

۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  با سلام:
منم سال قبل کنکور امتحان دادم (رشته مهندسی فناوری اطلاعاته و دانشگاه هم پیام نور)و خدادیی همه را شانسی زدم تازه برام جالب بد که خیلی به خودم امید داشتم وقتی نتایج اومد رفتم دیدم متوجه شدمه که تو کنکور کسی واقعا موفق میشه که درس بخونه اونم درست نه هر دم بیلی/...رتبه پارسالم شد ۲۵۰۰۰ تو گرایش ۱و۴ و ۱۸۰۰۰ تو گرایش ۲و۳ /...
امسال از اول تیر شروع کردم به جمع اوری بهترین منابعی که میشه برای هر درسی خوند بعد از یه ۱۰ روزی تحقیق و گرفتن نظرات افراد مختلف بالاخره بهترین منابعی که تونستم را پیدا کردم و از اول مرداد مطالعه ام را با روزی ۵ ساعت شروع کردم و الان تا روزی ۸ ساعت رسوندم و خیلی امید دارم یه جای خوب قبول بشم و توکل کردم به خدا هرچی اون بخواد همون میشه/...

میشه منابعتون رو بگید؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ق.ظ، توسط z69e.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  با سلام:
منم سال قبل کنکور امتحان دادم (رشته مهندسی فناوری اطلاعاته و دانشگاه هم پیام نور)و خدادیی همه را شانسی زدم تازه برام جالب بد که خیلی به خودم امید داشتم وقتی نتایج اومد رفتم دیدم متوجه شدمه که تو کنکور کسی واقعا موفق میشه که درس بخونه اونم درست نه هر دم بیلی/...رتبه پارسالم شد ۲۵۰۰۰ تو گرایش ۱و۴ و ۱۸۰۰۰ تو گرایش ۲و۳ /...
امسال از اول تیر شروع کردم به جمع اوری بهترین منابعی که میشه برای هر درسی خوند بعد از یه ۱۰ روزی تحقیق و گرفتن نظرات افراد مختلف بالاخره بهترین منابعی که تونستم را پیدا کردم و از اول مرداد مطالعه ام را با روزی ۵ ساعت شروع کردم و الان تا روزی ۸ ساعت رسوندم و خیلی امید دارم یه جای خوب قبول بشم و توکل کردم به خدا هرچی اون بخواد همون میشه/...

سلام!
من هم وضعیتی مشابه شما داشتم
مهندسی فناوری و دانشگاه پیام نور
با این اختلاف که
پارسال که کنکور دادم تقریبا خوب خوندم؛ حدودا ۴ ماه (یک ماهش،یعنی دی ماه امتحانام بود)
خیلی هم امید داشتم
مطمئن بودم که زیر ۴۰۰ رو میارم
ولی خب نشد
هرچند که رتبه ام با توجه به زحمتام و معدلم!! بد نشد
ولی خب

الانم باز شروع کردم به خوندن
از اول شهریور

و امیدم به خداست

با حرف آخرتون هم شدیدا موافقم
هر چی اون بخواد همون میشه!

(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  با سلام:

میشه منابعتون رو بگید؟

آقا من بگم منابع رو Big Grin
اینا تجربه ی یه سالمه
و تقریبا همشون رو از بچه های برتر کنکور شنیدم
و البته یکی از دوستان که الان ارشد شریفن
به نظرم عالین این منابع!

شبکه ---> جزوه ی پارسه دکتر حقیقت + جزوه ی امیر کبیر(که خودم فقط دارمش ولی نخوندم! پارسال سئوالات کامل از این بود!!)

سیستم عامل ---> جزوه ی پارسه ی دکتر حقیقت

مدیریت ---> جزوه ی پارسه ( اگه ۸۸ اش رو گیر بیارین که عالیه! من خودم ندارم البته)

گسسته ---> 3 جلد اول گریمالدی (من خودم پارسال نخوندم،ولی امسال دارم میخونم) + پوران

زبان ----> کتاب سری عمومی ارشد نوشته ی زهرا آهنگر و محمد اصفهانی ( من خودم پارسال نخوندم و هیچی هم نزدم؛ولی امسال اینو دارم میخونم، تا اینجاش که فوق العاده بوده)

ساختمان ---> مقسمی ( فوق العاده ست ، امسال ۵ تا سئوال ارشد رو زدم، اونم درست)

طراحی ---> پوران

نرم ---> پرسمن ( من ترجمه ی جعفر نژاد رو دارم میخونم،پارسال نرسیدم که بخونم کلا) + پوران (تقریبا خلاصه ی پرسه)

پایگاه ---> مقسمی (حجمش کمه ولی فوق العاده ست!) + رانکوهی (واسه رفع اشکال خوبه خداییش)

هوش ---> پارسال راسل رو خوندم ولی خب امسال قراره پوران رو بخونم (خلاصه ی راسله عینا)

همینBig Grin
موفق باشید Blush
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , deh-ab
ارسال: #۱۲۵
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ق.ظ
سلام بچه ها
من از امروز میخوام شروع کنم
پایم ضعیفه اما ارادم خوبه...
نرم افزارم
اگه بخوام امسال شرکت کنم چی بخونم که رتبم خوب شه و قبول شم ؟
الان دیر نیست؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
ینی اگه این ماه من دقیقا ً روزی یه فصل درس بخونم کتابام تموم میشه Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ
میشه بگید من به چ درسی و چجوری شروع کنم من به سیستم عامل و ساختمان علاقه دارم به نظرتون با اینا شروع کنم ؟؟؟
چه منبعی؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سلام دوستان .

یه نکته رو خواستم بگم که یه وقت اشتباه نکنید بعد افسوس بخورید.

دروسی که بین رشته It و نرم افزار مشترک هستن منابع مشترک ممکنه جواب نده.

بعضی از دروس برای It سوالات پیچیده تر داره بعضی برای نرم افزار پس منابع هم باید با توجه به سوالات در اون رشته انتخاب بشه.

اگه یه جستجو کنید میفهمید چه منابعی بهترینه برای اون رشته.
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  با سلام:

میشه منابعتون رو بگید؟
با سلام:
اینم از منابعی که من می خونم:

۱-زبان که منبعی براش پیدا نکردم ولی اکثرا ۵۰۴ و پارسه و پوران(زبان عمومی) را پیشنهاد دادن/...
۲-ساختمان داده پوران
۳-ساختمان گسسته پوران
۴-طراحی الگوریتم پارسه و پوران
۵-مهندسی نرم افزار کتاب دکتر اسلام ناظمی (البته خیلی خلاصه هست) و کتاب پوران
۶-شبکه کتاب دکتر حقیقت پارسه
۷-مدیریت کتاب مبانی رفتار سازمانی و کتاب مبانی مدیریت از رابینز ترجمه اعرابی
۸-پایگاه داده ها مقسمی و کتاب برای رفع اشکال هم رانکوهی
۹-هوش مصنوعی راهیان ارشد
۱۰-سیستم عامل دکتر حقیقت پارسه
۱
۰
ارسال: #۱۳۰
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ
چقد این تاپیک نسبت به پارسال خلوته انگار همه مشغوله خوندند کسی هم نمیاد به اینجا سر بزنههAngel
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط z69e.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ)sara_m نوشته شده توسط:  میشه بگید من به چ درسی و چجوری شروع کنم من به سیستم عامل و ساختمان علاقه دارم به نظرتون با اینا شروع کنم ؟؟؟
چه منبعی؟؟

خب اینو که فک میکنم دوستان هزار بار گفتن Big Grin
ولی من بازم میگم

از نظر بنده
سیستم پارسه
و ساختمان مقسمی

در ضمن اینکه گفتی با چه درسی و چه جوری
به نظرم الان وقت اینه که با برنامه بخونی
اگه آزمون شرکت کردی که با آزمون ها پیش برو
و اگه هم شرکت نکردی
میتونی برنامه ی ۲۵ درصدی های آزمون های پارسه یا ماهان رو بگیری و شروع کنی به خوندن
فوق العاده نظم میده به کارات و البته جواب میده
و یه نکته ی دیگه اینکه
به نظرم هفته ات رو به دو تا ۳ روزه تقسیم کن
و هر روز ۴ تا درس رو بخون
(برنامه ایه که پارسه پیشنهاد داده و به نظرم خوبه)

موفق باشیBlush
۲
۰
ارسال: #۱۳۲
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
سلام
ممنونم
میگم این برنامه ۲۵% برنامه پارسه چیه؟
سرچ کردم فقط آزموناش رو دیدم!!!
دوستان یکی یه راهنمایی کنه؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۳۳
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)sara_m نوشته شده توسط:  سلام
ممنونم
میگم این برنامه ۲۵% برنامه پارسه چیه؟
سرچ کردم فقط آزموناش رو دیدم!!!
دوستان یکی یه راهنمایی کنه؟؟

فایل رو ضمیمه کردم
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
it.pdf
اندازه فایل: ۲۶۳/۵۷ KB

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , arg89 , xani , nejatezamin
ارسال: #۱۳۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ، توسط sara_m.)
ممنون از کمکتون
۱
۰
ارسال: #۱۳۵
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
سلام
یه سوال؛زبان عمومی هم جزو دروس آی تی هست؟آخه دفترچه راهنما پارسال رو که نگاه کردم فقط زبان تخصصی بود اما به غیر اون هر جا رو دیدم زبان عمومی هم جزو منابع بود...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۳۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۵۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  شیوه‌نامه اجرایی آزمون دکتری ۹۶- امتیازات مرحله مصاحبه shahmorteza ۶ ۴,۸۳۹ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: damash
  سوال در مورد زمان ثبت نام مرحله دوم دکتری دانشگاه آزاد پری ۱ ۱,۹۶۷ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shailin
  ۴ مرحله آزمون جامع مدرسان شریف کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر ۱۲۷۷ MahmoudK ۰ ۲,۱۲۹ ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: MahmoudK
  چه کسانی پشت (عقب مانده از) تحولات اینترنت هستند؟ ali139084 ۰ ۲,۰۸۷ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali139084
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۴۴ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  خزندگان وب چه هستند و چگونه کار میکنند؟ shivap ۱ ۱,۴۱۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Information مراحل انجام یک پروژه تحقیقاتی چه هستند؟ Mr.Raeisi ۰ ۲,۶۹۹ ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr.Raeisi
  اگر وزن یال ها مجزا باشند درخت تولیدی پریم و کروسکال یکسان هستند؟ post98 ۱ ۱,۶۷۲ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amiriahmad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close