زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟

ارسال: #۳۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  ولی این رو هم مد نظر داشته باش که تغییر رشته اون هم از صنایع به ای تی فکر کنم یه خوره سخت باشه
ولی به این دلیل که در چارت درسی IT بعضی دروس صنایع هم هست٬ این دو رشته قاعدتاً میتوانند نزدیکی‌هایی داشته باشند.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ
RE: ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  [quote='jahani'

در مرحله اول باید اشکالات عمده خود را بر طرف کنید. یعنی باید عادات مطالعه خود را شناسایی کنید در صورت نیاز آنها را بهبود بخشید. باید اشکالات پایه ای خود تو درسهای مختلف را به طریقی بر طرف کنید (یا کلاس خوب پیدا کنید یا جزوه خوب یا کتاب خوب یا...) همچنین باید به یه نظم مناسبی برای برنامه ریزیتان برسید. بدونید چه ساعت هایی میتونید بهتر مطالعه کنید. خلاصه تمام اطلاعات جانبی مورد نیاز را باید در این مرحله به دست بیارید. از طرف دیگه کاری که باید بکنید اینه که سعی کنید یه برنامه یا سقف برای خودتان تعیین کنید که تا آخر تابستان به آن برسید. قرار نیست در این مرحله به سطح تسلط برسید. صرفا باید مطالبی که میخونید رو درک کنید و به فهم خوبی از آنها برسید. پیشنهاد من اینه که درسهای حفظی رو تو این مرحله نخونید لا اقل. و بیشتر درسهای فهمیدنی رو بخونید. همچنین پیشنهاد دیگم اینه که اگه میخواین شروع کنید با درسها یا فصل هایی شروع کنید که بیشترین علاقه رو به آنها دارید این طوری انگیزه مناسبی برای درس خواندن دارید و این باعث میشه کم کم به درس خواندن عادت کنید.
مرسی از راهنماییتون . من رشتم صنایع بوده و می خوام ITارشد بدم . با درس شبکه مشکل دارم متاسفانه کلاس هم براش پیدا نکردم چه پیشنهادی براش دارین ؟ من پارسه حقیقت و تنن بام رو دارم با تنن بام که شرو کردم وحشت کردم اساسی . من که درسای IT رو هیچکذوم رو نداشتم الان برنامه ریزی کردم تا آخر مهر گسسته و ساختمان و الگوریتم و سیستم رو بخونم ." کلاس می رم." هوش رو هم از مهر شرو می کنم رتبه عالی هم می خوام . حتما باید تهران دولتی بیارم . شبکه استرس بهم داده البته هنوز بیشتر از چند ساعت نخوندمش اما نمی دونم چه جوری براش برنامه ریزی کنم . اگه اصفهان آموزشگاهی رو کسی میشناسه که شبکه استاد خوب داشته باشه بگه .

دوست عزیز امیدوارم موفق باشی
ولی این رو هم مد نظر داشته باش که تغییر رشته اون هم از صنایع به ای تی فکر کنم یه خوره سخت باشه
و وقت و انرژی زیاد میطلبه
چون یه سری دروس واسه شما کاملا جدید
[/quote]

lمی دونم . شرو ع کردم به خوندن . یه توضیح کوتاهم درباره روش شروع کردن و برنامه ریزیم گفتم که شماها که رشتتون بوده و می تونید منو راهنمایی کنید اگه نکته ای به نظرتون میاد بهم بگید. ممنونم .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ق.ظ، توسط sir_ams.)
شاید ربطی نداشته باشه اما برا تقویت روحیه خوبه :دی
BlushBig GrinAngel
مایکل شوماخر چندین سال متوالی در مسابقات اتومبیلرانی "فرمول یک" در دنیا اول شد.
وقتی رمز موفقیتش را پرسیدند، در جواب گفت:
تنها رمز موفقیت من این است که زمانی که دیگران ترمز می گیرند، من گاز می دهم ...
DECIDE while others are delaying
(تصمیم بگیر وقتی که دیگران مرددند)...IdeaIdea

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , nana2010 , nina69 , sadeghb , شاپری , Pakzad , Mohammad-A , zarei1991 , jahani , kerm , nomad:D
ارسال: #۳۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ
بچه ها منم اکثر کتابامو گرفتم و پر انرژی از شهریور شروع می کنم...درسته باید دانشگاه هم برم ولی تلاشمو میکنم شاید بشه...آخه من به این اعتقاد دارم که خدا هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمیزاره....
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , esisonic , Mänu , maryami , nomad:D
ارسال: #۳۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  بچه ها منم اکثر کتابامو گرفتم و پر انرژی از شهریور شروع می کنم...درسته باید دانشگاه هم برم ولی تلاشمو میکنم شاید بشه...آخه من به این اعتقاد دارم که خدا هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمیزاره....

مطمئن باش نتیجه زحمت هات می بینی
من هم ماه رمضان نتونستم خوب بخونم
ایشالله از اول شهریور با جدیت بیشتر
پیش به سوی موفقیت

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Amir V
ارسال: #۳۶
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
من کم بیش شروع کردم دارم میخونم
ولی چون خیلی پایه ام ضعیفه می ترسم نتونم به جایی برسم
یه سری دروس از رو کتاب تست می خونم برام سخت نیست ولی میگم نکنه این کتاب تستا همه مطالب پوشش نده
بیشتر تو منابع سر در گم شدم

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  من کم بیش شروع کردم دارم میخونم
ولی چون خیلی پایه ام ضعیفه می ترسم نتونم به جایی برسم
یه سری دروس از رو کتاب تست می خونم برام سخت نیست ولی میگم نکنه این کتاب تستا همه مطالب پوشش نده
بیشتر تو منابع سر در گم شدم
اگه فکر میکنی وقت داری مرجع بخون
در غیر این صورت شما یه کتاب "درس و تست" که فکر میکنی خوبه رو بشین n دور بخون و تست بزن...مطمئنن جواب میده!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
بچه ها من دچار افسردگی شدم
من تو ۱ تاپیک گفتم که سر کار میرم و کار خ.نه هم هست و ... و تقریبا روزی ۲/۵ ساعت میتونم درس بخونم
ولی تو این ماه رمضون، خیلی از روزا اصلا درس نخوندم
الان ۱ هفته است که لای هیچکدوم کتابامو باز نکردم.
انگیزم برای قبولی زیاده ولی اراده ام کمه.
به نظرتون چیکار کنم؟
خیلی نا امید شدم
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  بچه ها من دچار افسردگی شدم
من تو ۱ تاپیک گفتم که سر کار میرم و کار خ.نه هم هست و ... و تقریبا روزی ۲/۵ ساعت میتونم درس بخونم
ولی تو این ماه رمضون، خیلی از روزا اصلا درس نخوندم
الان ۱ هفته است که لای هیچکدوم کتابامو باز نکردم.
انگیزم برای قبولی زیاده ولی اراده ام کمه.
به نظرتون چیکار کنم؟
خیلی نا امید شدم
افسرده!!!از الان!!!
بنظر من اصلا روحیتونو نبازید و با جدیت بعد ماه رمضون شروع کنید...اگه ماه رمضون شروع کردید که خیلیم بهتر....اگرم نشد اصلا نگران نباشید...چون من خودم ماه رمضون خواستم شروع کنم و لای کتابو باز کردم و نشد...خداییش انرژی زیادی می خواست...حالا هم شما اصلا نگران نباشید و مشکلات رو یه بهونه که(چون مشکل دارم نشد)نکنید....و خودتون رو توجیه نکنید...ایشالا که شروع کنید و موفق هم بشید....بنده خودم مهر ماه دانشگاه هم باید برم ولی شما دانشگاه هم که ندارید...با این تفاسیر اگه روزی ۲/۵ ساعت هم بخونید باز از من جلوترید...با انگیزه باشید...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , *farnaz* , samaneh_aftab
ارسال: #۴۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط masoudkhan.)
سلام خدمت دوستان
یکی از دوستان زحمت میکشه منابع و کتاب های تست برای نرم افزا رو هوش رو بگه
تو حرف بچه های کنکوری منابع زیادی دیدم می خوام فعلا یه جمع بندی کلی داشته باشم
اینم تاپیکی که زدم
منتظر راهنماییتون هستم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
سلام بر دوستان کنکوری ۹۲

خسته نباشیدSmile برخلاف بسیاری از دوستان من که از اول رمضان شروع کردم(روزه هم گرفتم ها) واقغا خوب بود !!
تونستم سیستم عامل و ساختمان رو بخونم، پایگاهم داره تموم میشه کم کم.
من ترم بعد ۱۹ واحدم مونده با پروژه پایانی !!!!!!!

به نظر شماها امیدی هست ادامه بدم به خوندن یا بشینم پای درس و پروژه Sad ؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط esisonic.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  به نظر شماها امیدی هست ادامه بدم به خوندن یا بشینم پای درس و پروژه Sad ؟؟؟؟؟؟
موازی ببر جلو...یه زمانی رو درس بخون...یه زمانی رو بشین پای پروژه

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  به نظر شماها امیدی هست ادامه بدم به خوندن یا بشینم پای درس و پروژه Sad ؟؟؟؟؟؟
موازی ببر جلو...یه زمانی رو درس بخون...یه زمانی رو بشین پای پروژه

اتفاقا دارم همین کارو میکنم!! البته شاید تا بهمن نتونم پروژه رو برسونم!!SadUndecided

البته ارشدش خوشمزه تره!!!
۰
۰
ارسال: #۴۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
من ازفردا میخوام براارشد بخونم ولی الان بعضیارو میبینم اکثر کتابارو خوندن بنظر شما بااین شرایط میتونم موفق باشم
۰
۰
ارسال: #۴۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)elahearshad نوشته شده توسط:  من ازفردا میخوام براارشد بخونم ولی الان بعضیارو میبینم اکثر کتابارو خوندن بنظر شما بااین شرایط میتونم موفق باشم
من هم ازفردا شروع می کنم...شما با بقیه کاری نداشته باشید و پایه علمی خودتون رو در نظر بگیرید...شاید شما با یه ماه خوندن نتیجه بگیرید و یه نفر با ۷ ماه خوندن هم بازم نتیجه نگیره...مهم یادگیری هستش نه اینکه مدت خوندن...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۷۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۷۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  شیوه‌نامه اجرایی آزمون دکتری ۹۶- امتیازات مرحله مصاحبه shahmorteza ۶ ۴,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: damash
  سوال در مورد زمان ثبت نام مرحله دوم دکتری دانشگاه آزاد پری ۱ ۱,۹۸۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shailin
  ۴ مرحله آزمون جامع مدرسان شریف کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر ۱۲۷۷ MahmoudK ۰ ۲,۱۴۷ ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: MahmoudK
  چه کسانی پشت (عقب مانده از) تحولات اینترنت هستند؟ ali139084 ۰ ۲,۱۱۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali139084
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۵۴ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  خزندگان وب چه هستند و چگونه کار میکنند؟ shivap ۱ ۱,۴۱۷ ۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Information مراحل انجام یک پروژه تحقیقاتی چه هستند؟ Mr.Raeisi ۰ ۲,۷۰۴ ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr.Raeisi
  اگر وزن یال ها مجزا باشند درخت تولیدی پریم و کروسکال یکسان هستند؟ post98 ۱ ۱,۶۷۹ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amiriahmad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close