زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟

ارسال: #۳۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ
یه شریک زندگی باید این مشخصاتو داشته باشه :
تورو بفهمه، احساس داشته باشه Heart، درک داشته باشه، به خاطر لذت خودش رو مخت راه نره، سعیش رو بکنه که زندگی خوبی رو برات درست کنه، باهات صادق باشه، شنونده خوبی برات باشه، رازدار باشه، کینه ای نباشه، با تفاوت هایی که باهاش داری کنار بیاد
مهربون باشه، منطقی باشهSmile
قیافشم قابل تحمل باشه چون بهترین قیافه دنیارو هم داشته باشی برای مرد حداکثر ۱۷ماه و برای زن حداکثر ۱۴ ماه جالبه براش و بالاخره عادی میشه و آنچه که می ماند فقط اخلاق است و ........
با این شرایط از خدامم باشه با یکی م۳ خودم ازدواج کنمBig Grin هرچند بدی هایی ام دارمTongue . . .

بی گمان زیباست آزادی ولی من چون قناری دوست دارم در قفس باشم که زیبا تر بخوانم
در همین ویرانه خواهم ماند و ازخاک سیاهش شعر هایم را به آبی های دنیا میرسانم
گر تو مجذوب کجا آباد دنیایی
من اما جذبه اى دارم که دنیا را به اینجا می کشانم
...
عقل یا احساس؟حق با چیست؟
پیش از رفتن ای خوب
ای کاش میشد این حقیقت را بدانی یا بدانم ..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991 , hajar2261
ارسال: #۳۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط ahmadi_development.)
RE: اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟
نمی دونم شاید اگه خانم بودم شاید ازدواج می کردم ادم خنده رویی هستم خیلی کم عصبانی می شم ولی یه نکته منفی هم دارم اگه عصبانی بشم یه ذره زیادی عصبانی می شم ولی خوب دارم سعی می کنم این مسئله رو رفع کنم اگر خدا بخواهد، برای خانواده ام شاید خیلی جاها خارج از توانم وقت می ذارم اهل منت گذاشتن نیستم ولی از حق ناشناسی ناراحت می شم اهل دوست نگه داشتن نیستم چون توی این دوره زمونه دوست خوب کم پیدا می شه خودم هم دوست خوبی برای دیگران نبودم سعی می کنم دوستانم رو از خانواده وفامیل انتخاب کنم ،ادم خسیسی نیستم ولی اهل ولخرجی هم نیستم ،به شدت به مسافرت علاقه دارم ولی از نوع کم خرجش
کمی هم غرور دارم قدیما کسی رو ادم حساب نمی کردمBig Grin ولی الان دیگه این جوری نیستم اعتماد به نفس بالایی دارم ولی کمی تنبلم گاهی اوقات هم موتورم برای شروع کاری دیر روشن می شه ولی وقتی روشن میشه با حداکثر توان تلاش می کنم ولی خوب همیشه سالم به مقصد نمی رسم

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
ارسال: #۳۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط esi.)
سوال عجیبیه ، معموله که هیچ وقت نمیشه طرف رو به اندازه خودمون بشناسیم .
طرف مقابل باید چفت همدیگه باشن تا بتونن باهم کنار بیان ، اگه یکی عصبانی باشه و دیگری خونسرد کار جلو میره اما اگه هردو عصبانی باشن نمیشه زندگی کرد، زوج ها باید یکی عیب متقابل هم رو بپوشونن تا بتونن زندگی کنن پس اگه من با کسی دقیقا مثل خودم ازدواج کنم زیاد جالب نخواهد بود .
من آدم آروم اما هیجانیم پس حتما به کسی مثل خودم بله می گفتم (قبلش باید بره کلاس آشپزی و خونه داری !!!!!!!!!) اما در حالت کلی موافق نیستم .

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh , zarei1991 , hajar2261 , sellena
ارسال: #۳۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
این بحث مفصله من جوابشو نمیدم فقط خواستم بگم
در مراحل ازدواج میگن طرف وقتی به ازدواج فکر میکنه باید خودش روبرای زندگی با یه فرد دیگه با افکار و رفتار مختلف اماده کنه و قبلش باید با خودش ازدواج کنه یعنی یه لحظه فکر کنه ایا رفتار خودش قابل تحمل هست یا نه
در نتیجه دوستان حتما قبل ازدواج ایراد های خودشون رو شناسایی کنن
اصلا میگن در جلسه اول خواستگاری از شخص مقابل بخواهید ۳ ویژگی اخلاقی مثبت و منفی خودش رو نام ببره و معرفی کنه
این کار بخاطر این هست که باید دید طرف اصلا خودش رو میشناسه یا نه؟ آدمی که نمیدونه خودش چه ویژگی های اخلاقی داره پس به نظر من فعلا شرایط ازدواج رو نداره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , ف.ش , انرژی مثبت , Mänu , zarei1991 , hajar2261 , diligent
ارسال: #۳۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
نه!
من خیلی جدی و خشنم! همینطور زور گو و زبر! با کسی ازدواج می کنم که ملایم و مهربون باشه و هر چی می گم بگه چشم عزیزم! Big Grin
من که هیچ وقت به خودم نمی گم عزیزم!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
ارسال: #۳۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
صددرصد. خدایی جدی میگم معتل نمیکردم. چون من خیلیییییییییییی خوبم.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
ارسال: #۳۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ق.ظ
دیشب سوال این تاپیک را از یکی از اقوامم که دانشجوی دکترای پتروشیمی هست پرسیدم میگفت اگه خانم بودم با۲تا مثل خودم ازدواج می کردم چون من بی نظیرم.چقدر جالب که خیلی ها دوست دارند با خانمی مثل شخصیت خودشون از دواج کنند.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
ارسال: #۳۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ ب.ظ
آاها من جواب و فهمیدم ......از اونجایی که فرض برای هر شخصی غلطه .. بنابراین حکم همواره صحیح است...
درست گفتم ؟؟!! Wink

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
ارسال: #۳۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط hamed_k2.)
جوابهای جالبی رو مشاهده کردم و به نظرم اکثر دوستان دوست ندارن با کسی مثل اخلاق خودش ازدواج کنه
حقیقتم همینه ما ها افریده شدیم ولی کامل نیستیم و همه ی ماها عیب و نقصی در خصوصیات اخلاقی خودمان داریم
برا همین انسان با جنس مخالف خودش مکمل میشه چون باهم میتونن عیب های خود رو برطرف کنن و ایینه هم باشن
بنابرین به نظرمن انسان وقتی که مزدوج میشه میتونه خودش رو اصلاح کنه دوستی که میگه من اخلاقم تند و حرف حرف خودم اگه پاش بیافته حاضر واسه برخی مسائل خودش رو اصلاح کنه میان کلام میگم عاشق شدن اسون ولی عشق ورزیدن هنر میخواد, هدیه عشق اینه که ما بدی هارو ببنیم در طرف مقابل ولی با لحن خوب بهم بگیم و اصلاح کنیم و یکی دیگر از ویژگیهای عشق صداقت بی رحمانه با خود هستش که انسان با خودش واقعا صادق میشه و عیب های خودش رو اصلاح میکنه
خلاصه قرار نیست هیچ موقع انسان مثل خودش ازدواج کند چون نقص هایی دارد که باید اصلاح شود و اگر این انتخاب از روی عقل و آگاهی همراه با عشق و علاقه باشد قطعا به نظر من ما خیلی از خصوصیات بد خود را ترک خواهیم کرد و ایندفعه شما هستین که چشم خواهید گفت...
البته اینا فقط نظر من بود با توجه به گفته های دوستان
ایشاالله به حق همین ماه مبارک همه جوانها خوشبخت و عاقبت بخیر بشن

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Mänu , marzieh , zarei1991 , farnoosh , p kh , diligent , secure , sellena
ارسال: #۴۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
نه
مطمئنا باید یکسری از خصوصیاتش دقیقا عکس من باشه.

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
ارسال: #۴۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  صددرصد. خدایی جدی میگم معتل نمیکردم. چون من خیلیییییییییییی خوبم.

به نظر من اشتباه نکنین.
بچتون تو دیکطه خیلی ضعیف می شه!

(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ)sadaf1 نوشته شده توسط:  ی برای مرد حداکثر ۱۷ماه و برای زن حداکثر ۱۴ ماه جالبه براش و بالاخره عادی میشه و آنچه که می ماند فقط اخلاق است و ........
.

این ۱۴ و ۱۷ از کجا اومده؟!

(۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)hamed_k2 نوشته شده توسط:  جوابهای جالبی رو مشاهده کردم و به نظرم اکثر دوستان دوست ندارن با کسی مثل اخلاق خودش ازدواج کنه

پس چرا هر نظری که من خوندم دوستان دوست داشتن با یکی مثل خودشون ازدواج کنن؟ بجز دو سه نفر.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , farnoosh , p kh , انرژی مثبت
ارسال: #۴۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط fatemeh85.)
من آدم عجولیم گاهی خیلی شیطون میشم دوست دارم همیشه مورد تایید دیگران باشم روابط عمومی بالایی هم دارم...
اما دوست ندارم همسر آیندم این خصوصیاتو داشته باشه دوست دارم صبور باشه، فقط مورد تایید من و البته هم جنسای خودش باشه Smile روابط عمومیش هم نباید خیلی بالا باشه آخه به جامعه فعلی ما هیچ اطمینانی نیست...

پس جوابم نه است...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991 , Mänu , nomad:D , sellena
ارسال: #۴۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ق.ظ
من که خانم هستم!
ولی نه.به نظرم آدم با ازدواج کامل میشه.
اگه کامل باشم ازدواج چرا
 سپاس‌گزاری شده توسط: hajar2261
ارسال: #۴۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ
اره با یکی مثل خودم ازدواج میکردم
چون خیلی صادقم ولی این روزا ادم صادق پیدا نمیشه

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
ارسال: #۴۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط شاپری.)
اینجا یا همه ۱۰۰% عاشق خودشوننو قصد ازدواج دارن !!! یا کلا از خودشون فرارین !!!
من ۵۰ ، ۵۰ با خودم ازدواج میکردم.... این فکرکنم بهتره... Smile چون مهربونم... شیطونم...شاددددددددددم.. غرغریم... وهزارتا خوبی و بدی دیگه..... واسه همین موندم خودمو انتخاب کنم یا نه !!!!! واقعا سر درگم شدم الان !
کسی اینجا درس نداره؟؟!!!همه میخوان ازدواج کنن الان!!
شیرینی کو؟

(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ)sherkat نوشته شده توسط:  نه ، چون من آبانم میخوام همسرم اسفند باشه . Big Grin

سلام
چه پاسخ باحالییییی Smile

(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  نههههههههههههههههههههههههههههههههههههه...

عمرا" !!!!!!!!!!!!

زن آینده باید آشپزی بلد باشه،نه اینکه نیمرو هم بلد نباشه درست کنهBig Grin

آخه،ابنطوری ۴ روزه میمیرم که!!!!!

سلام
یعنی کلا نظرتون راجب همسر اینده آشپزیه؟؟ Big GrinTongueDodgy

چرااا.... چرا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrousta , farnoosh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۴۴۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۳۶۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۴۹۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  عکسایی که خودتون گرفتید Masoud05 ۶۹۵ ۳۲۴,۹۶۲ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۸۹۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۷۷۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۲۹ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۲۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۳,۹۳۳ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close