زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟

ارسال: #۴۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط alirrrrrr.)
خیلی نظرات باحال بود.اما یه سری نکات توی این نظرها خوابیده یا حد اقل ذهن منفی من اونا رو دیده!!!Big Grin
به نظرم نظرها ۳ دسته هستن!
۱-اونایی که می خاستن خودشونو جوری نشون بدن ،که خودشون دوست داشتن
۲-اونایی که صادق بودن تو نظرات
۳-اونایی که واسه مزاح یه چیزی گفتن!

ولی خدایی من الان نمی تونم جواب سوالو بدم! چون اگه خودم خواستگاری خودم میومدم جوابم منفی بود! ولی اگه ۳ سال دیگه میومدم واسه خواستگاری و دانشجوی دکتری بودم یا یه کار خود با حقوق خوب داشتم قبول می کردم وگرنه...

درکل اگه یه زمانی خواستم ازدواج کنم اگه فرد مقابل اخلاقش مثل خودم باشه و از لحاظ ظاهری هم همونی باشه که مد نظرمه بی شک وقتی رو تلف نمیکنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hajar2261 , rasoul67
ارسال: #۴۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  سلام
یعنی کلا نظرتون راجب همسر اینده آشپزیه؟؟ Big GrinTongueDodgy
خب واسه ازدواج خیلی از فاکتورا هست که باید در نظر گرفته بشه

یکی از اساسی ترین اولویتا،آشپزیهههههههههههههههBig GrinBig Grin

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۴۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط hajar2261.)
RE: اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  چقدر سوالت سخته!!!!!!!

جوابش که سختره

(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ق.ظ)mary_f نوشته شده توسط:  من که خانم هستم!
ولی نه.به نظرم آدم با ازدواج کامل میشه.
اگه کامل باشم ازدواج چرا
ببینید منظور از این سوال این بود که فکر کردم لازمه برای یک لحظه هم که شده آدم به خودش یه نگاهی بندازه. ببینه آیا اینقدر بزرگ شده که همچین مسئولیتی رو قبول کنه. اصلا اخلاق و روحیاتش چطوره و گرنه ازدواج با یکی مثل خودت که مزه نداره. ولی خوب ریسکش کمتره

حالا اینکه چرا از آقایون این سوال رو پرسیدم به خاطر این بود که بعضی از آقایون با چنان اعتماد به نفسی پا پیش می ذارند و اینقدر به خودش مغرورند (البته به جز آقایون مانشت) که اصلا انتظار جواب منفی رو ندارند. خیلی دلم می خواد از ته دل این جور آقایون سردر بیارم
جواب ها جالب بودند ولی خوب خانم ها بیشتر استقبال کردند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , p kh
ارسال: #۴۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  خب واسه ازدواج خیلی از فاکتورا هست که باید در نظر گرفته بشه

یکی از اساسی ترین اولویتا،آشپزیهههههههههههههههBig GrinBig Grin

واااااااااااا؟؟؟؟؟.... اساسی ترین!! یعنی اگه طرف تمام فاکتورارو داشته باشه(مثلا دکترای آی تی و ... و... و.. هزارتا دیگه) ازرش آزمون آشپزی میگیرین که خانم دکتر بفرمایید آزمون بدین وگرنه ردینTongueBig GrinUndecidedDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy!!!! میگن آقاییون شکمی هستناBig Grin همینجا خودشو نشون داد!WinkTongueBig Grin البته با عرض پوزش... به کسی برنخوره ها... منظوری نداشتم... کلی بودBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinDodgy

چرااا.... چرا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrousta , Mänu
ارسال: #۵۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط اولدوز.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  سلام آقایون جواب بدهید. اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟

من دخترم ولی اگه پسر بودم حتما با خودم ازدواج میکردم . Cool
ولی گذشته از شوخی دونفر وقتی خیلی از نظر اخلاق شبیه هم باشن زندگی خسته کننده میشه . به نظر من تفاهم خوبه ولی نه خیلیش . زندگی بالا پایینم میخواد.
ارسال: #۵۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ
تز آقایون

می خورم پس هستم.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin , LORD0098 , kimidoonekekie , maryam.raz , virtual girl
ارسال: #۵۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط abraham.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من که از خودم تعریفی نمیکنم....ولی اکثر دوستام میگن خیلی خوش اخلاق هستی و مخصصوصا همکلاسی هام(دخترا) با من خیلی راحت هستن تا نسبت به بقیه پسرای کلاس...حالا نمیدونم چرا ولی اگه من خانوم بودم باید از خدام میبود که با خودم ازدواج کنم و کیس بهتر از خودم هیچوقت نمیتونسم گیر بیارم...چون بنظر خودم من بهترینم و بی نظیر
(ولی گفته باشم من فعلا قصد ازدواج ندارم و میخام ادامه تحصیل بدمBig Grin)

همون ضرب المثل معرف هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه
امید وارم ضرب المثل رو درست زده باشمSmile

من نمی دونم چی بگم من پسر خیلی شیطونی ام همه از دستم ناراحت میشن نمی دونم باید چکار کنم ذاتی شر به دنیا امدم بچه که بودم یادمه هر روز سه،چهار نفر می امدن در خونه مون واسه شکایت البته الان کمی شرارت دارم
مادرم میگه تو فکر کنم داماد هم بشی دست از این شیطنت بازی هات بر نداری بعضی مواقع که از دستم ناراحت میشن برای اینکه از دلشون دربیارم آشپزی میکنم یا خونه رو جاروب میزنم
تا شاید بتونم با این کار هام از ناراحتی شون بکاهم
اما دوستام دوست دران با من باشم به قول خودشون که میگن بامن باشن گرفتاری هاشون رو از یاد می برن!!نمی دونم شاید سر به سرم میگذارن
خداییش این سوال برامن خیلی سخته اما با این حال دوست ندارم همسرم در بعضی چیزها مثل خودم باشه اگه کلا مثل خودم باشه زندگی دیگه بهم نمی چسبه !

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: sellena
ارسال: #۵۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  من نمی دونم چی بگم من پسر خیلی شیطونی ام همه از دستم ناراحت میشن نمی دونم باید چکار کنم ذاتی شر به دنیا امدم بچه که بودم یادمه هر روز سه،چهار نفر می امدن در خونه مون واسه شکایت البته الان کمی شرارت دارم
مادرم میگه تو فکر کنم داماد هم بشی دست از این شیطنت بازی هات بر نداری بعضی مواقع که از دستم ناراحت میشن برای اینکه از دلشون دربیارم آشپزی میکنم یا خونه رو جاروب میزنم
تا شاید بتونم با این کار هام از ناراحتی شون بکاهم
اما دوستام دوست دران با من باشم به قول خودشون که میگن بامن باشن گرفتاری هاشون رو از یاد می برن!!نمی دونم شاید سر به سرم میگذارن
خداییش این سوال برامن خیلی سخته اما با این حال دوست ندارم همسرم در بعضی چیزها مثل خودم باشه اگه کلا مثل خودم باشه زندگی دیگه بهم نمی چسبه !

خیلی جالب بود، اما واقعیت اینه که این حد شیطونی فقط به درد جمع دوستی میخوره(خودتونم ذکر کردین) Big Grin اما اگه شما با خانم آروم ازدواج کنین ، دقش میدینDodgyDodgy... با یکی ازدواج کنین که یکم شبیه شما باشه تا بتونین همدیگه رو درک کنیدWinkBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

چرااا.... چرا....
ارسال: #۵۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ
اکتیو بودن و اینکه بتونی یک گروه رو شاد و سرگرم کنی یک ویژگی خیلی خوبه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۵۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  اینطوری که شواهد نشون میده باید از یکی از سردم دارهای باهنر که من تو ذهنم دارم باشی!Big Grin
Tongue

می بخشین مگه شما کی رو تو ذهنتون دارین؟؟

(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  خیلی جالب بود، اما واقعیت اینه که این حد شیطونی فقط به درد جمع دوستی میخوره(خودتونم ذکر کردین) Big Grin اما اگه شما با خانم آروم ازدواج کنین ، دقش میدینDodgyDodgy... با یکی ازدواج کنین که یکم شبیه شما باشه تا بتونین همدیگه رو درک کنیدWinkBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آره شما درست میگی
اما تو دانشگاه سعی می کنم خودم رو خیلی سنگین و با شخصیت بگیرم باورتون نمیشه این سنگین گرفتن از امتحان کنکور کاردانی به کارشناسی که دادم هم سخت تره!!

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۵۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ
من دنبال کسی مثل خودم هستم
مهربون و با احساس
من اگه پسر بودم با خودم ازدواج میکردم
ارسال: #۵۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)abraham نوشته شده توسط:  آره شما درست میگی
اما تو دانشگاه سعی می کنم خودم رو خیلی سنگین و با شخصیت بگیرم باورتون نمیشه این سنگین گرفتن از امتحان کنکور کاردانی به کارشناسی که دادم هم سخت تره!!
عجبBig GrinBig Grin... بیخیال باشین و فعلا شیطونی کنین که بعدها سنتون رفت بالا حسرت نخورین و یا خانومتونو دق ندینTongueDodgyDodgyDodgyDodgy

چرااا.... چرا....
ارسال: #۵۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ
دوستان خواهش می کنم از نقل قول های طولانی و مکرر خودداری کنین. اگر قصد نقل قول کردن ارسالی رو دارین فقط قسمت مورد نظرتون رو کوت کنین.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Sunshine Off
ارسال: #۵۹
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط sarhang.)
سلام

با نظراتی که دوستان دادند من دچار سر در گمی شدمHuh

مجبورم سه بار ازدواج کنم

یکبار با یکی که اخلاقش عین خودمه

یکبار با یکی که اخلاقش کمی شبیه منه و کمی هم متفاوته

یکبار هم با کسی که اخلاقش کلا با من فرق داره و عکس منه

اینجوری یک تجربه عملی و قابل استناد هم میتونم بدست بیارم و اون ازدواجی که موفق تره رو ادامه بدم

البته از اونجاییکه من آدم بسیار انعطاف پذیری هستم فکر میکنم هرسه ازدواجم موفق باشهSmile

بنابراین با وضعیت پیش اومده بالاجبار هرسه زندگی رو ادامه خواهم داد... انشاالله بتونم بین همسرانم مساوات و عدالت رو چه از لحاظ مالی و چه عاطفی رعایت کنم...

آقایون دیگه هم اگر خواستن میتونن از تجربیات بنده استفاده کنن اگر هم نه که خودشون بالاجیار باید وارد گود شن ...
.............................................................
شاد باشید
التماس دعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: myself
ارسال: #۶۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  نه!
من خیلی جدی و خشنم! همینطور زور گو و زبر! با کسی ازدواج می کنم که ملایم و مهربون باشه و هر چی می گم بگه چشم عزیزم! Big Grin
من که هیچ وقت به خودم نمی گم عزیزم!

یا علی.... فیلم پدر سالار دیگه!!! آره؟

چرااا.... چرا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: GoodStudent67 , LORD0098

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۵۹۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۰۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۵۰۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  عکسایی که خودتون گرفتید Masoud05 ۶۹۵ ۳۲۶,۴۷۵ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۱۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۰۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۳۸ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۲۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۳,۹۸۸ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close